Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Bad Day LA

Polecane posty

,I co najważniejsze Ma ciekawe misje.

Ciekawe, jak ciekawe, ale zdrowo pokręcone :twisted: i za to cenię tą gierkę. Jak dla mnie gra ta znajduje się w pierwszej 3 najlepszych tytułów dołączonych do CDA w ubiegłym roku.

Gierka taka sobie. Bardzo szybko mi sie znudziła- może to przez tą liniowość. Myślałem, że trochę dłużej przykuje mnie do monitora. Nie mówię, że gra jest całkiem do kitu, ale w mojej 10 stopniowej skali ocen dostałaby 6-.

Mógłbyś podać więcej argumentów?? Bo tylko przez liniowość dać grze 6 to coś dziwnego. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby oceniać gry za liniowość to takie produkcje jak Call of Duty by były w kaszanka zone. Jeszcze raz powtórzę- dla mnie 8. Denerwująca była tylko misja ze snajperami, a zwłaszcza fragment gdy sie było w środku osiedla między wieżowcami. Zaskoczeniem był ten gość z piłą (szkoda, że zginał), a zakończenie wyglądało tak jakby oznaczało to be continued...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby oceniać gry za liniowość to takie produkcje jak Call of Duty by były w kaszanka zone. Jeszcze raz powtórzę- dla mnie 8. Denerwująca była tylko misja ze snajperami, a zwłaszcza fragment gdy sie było w środku osiedla między wieżowcami. Zaskoczeniem był ten gość z piłą (szkoda, że zginał), a zakończenie wyglądało tak jakby oznaczało to be continued...

Snajperzy-RAcja

Gościu z piłą-a niech buc idzie do diabła.

be continued...Miejmy nadzieje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra świetna ale po dłuższym czasie robi się nudno :!:

No właśnie to jest ( jak dla mnie ) największa wada gry :(

NUDA!!! :shock: ,bo ile można leczyć tych zombiakow czy coś w tym stylu

Kiedyś napisałem że ta gra to syf ... teraz mam lepsze zdanie i oceniłbym tą grą na 6+

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś uruchomić Bad Day LA na GeForce 2. Bo jakoś nie chce mi się ta gra włończyć. Może ktoś ma jakiś pomysł :?:

Zapraszamy do topicu poświęconego problemom z BD LA.

Fakt, gra po jakimś czasie się nudzi,jest liniowa, trudno ją ocenić jednoznacznie. Dla mnie takie wady automatycznie wykluczają grę, dla niektórych Bad Day LA jest warte grzechu ze względu na ogromną dawkę humoru. No cóż...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra świetna ale po dłuższym czasie robi się nudno :!:

No właśnie to jest ( jak dla mnie ) największa wada gry :(

NUDA!!! :shock: ,bo ile można leczyć tych zombiakow czy coś w tym stylu

Kiedyś napisałem że ta gra to syf ... teraz mam lepsze zdanie i oceniłbym tą grą na 6+

Narzekacie. Ja ukończyłem całą grę i na nudę nie narzekałem. Może w grach cenię co innego, ale mimo wszystko zabawa była przednia. No z tym, że nie każdemu spodoba się typ humoru, jakim raczy nas Bad Day, ale jakby nie było gra się weń miło :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grę ową przeszedłem, ale drugi raz pewnie dłuuuugi czas jeszcze w nią nie zagram - po prostu nie ma nic nowego do zaoferowania. W dodatku u mnie czasem trochę cięła (nie znalazłem zbyt wielu opcji zmiany detali graficznych...), choć wyglądem to nie powala na pewno ;] W sumie sympatyczne, ale na pewno nie wiekopomne dzieło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z lepszych gier dołączonych do CDA. Świetny pomysł, świetne wykonanie. Co chwila niewiarygodne zwroty akcji. Najlepszy był atak Tsunami oraz akcja na Lotnisku:P Łatwo się w nią wciągnąć, miło się gra, jest jajcarska i luźna. I jest w dobrej cenie!

Ja też na nude w tej grze nie narzekałem. Bo są cały czas nowe akcje, zawsze się coś dzieje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: w sam raz, na raz. Jak raz ją przejdziesz, to chyba nie ma po co wracać kolejnym razem. No, może po latach, przy potwornym ataku nudy.

Chyba tylko po to, aby się dobić. Ja nie zdołałem nawet przejść 1 misji, bo ciągle mnie kusiło, aby wyjść z gry, no i posłuchałem się głosu sumienia, wyszedłem :P. I nie mam zamiaru wracać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze ta gra będzie lepsza. Nie sposób jej przejsć bez ziewnięcia. Niektóre momenty są nudneeee (tzn. te w których nie wiedziałem gdzie iść dalej :D ). Plusem jestna pewno grafika. Ładna, rysunkowa. Humor też na plus. Minus? Brakuje tego "czegoś". Nie wiem, co to, ale gra nudzi się zdecydowanie za szybko. Wtedy należy wyłączyć kompa, odpocząć od tego parę godzin i znów zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bad Day L.A. jest gierką przyjemną. Może nieco ograniczoną( cały czas po sznureczku. A gdyby było więcej swobody...), ale daje radę pod względem humoru. No i jest dość oryginalna(tylko znowu: szkoda, ze ta oryginalność z każdą misją zanika...). Podoba mi się strasznie wygląd poziomów...Nie wiem, mają coś w sobie takiego, co mi się strasznie podoba(Najbardziej przypadł mi do gustu poziom z tsunami). Muzyka też daje radę(chociaż...Gierka instalowała mi się dobre kilka minut i ten "gwizdany" motyw muzyczny po pewnym czasie zmusił mnie do ściszenia głośników :D). Ogółem, gdybym miał ocenić gierkę w 10 stopniowej skali, przyznałbym mocną siódemkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedłog mnie to ta giera jest tak liniowa że mnie coś zara napadnie,i jest chora,tak to że jest śmieszne to że gościu kopie dziecko i to jest śmieszne?No właśnie jest :oops: 8) Ale jest gupie jak antyfan na mount evereeście no bo oni ZROBILI GIERE tak nudnom ze ZYGAŁEM ale mam inna diagnoze PORÓWNUJE JĄ Z MALUCH RACEREM 2

BO JEST grafika do zadu i kutwa trudna i kaszanka ale śmieszna

MA OCENA 4

plusy to to ze oryginalna,dodali ją do cda ismiesznosc

minusy wszystkie u góri

OTO ma skromna ocena i prosze sie nie :roll: :arrow: pluć irz ja koham CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedłog mnie to ta giera jest tak liniowa że mnie coś zara napadnie,i jest chora,tak to że jest śmieszne to że gościu kopie dziecko i to jest śmieszne?No właśnie jest :oops: 8) Ale jest gupie jak antyfan na mount evereeście no bo oni ZROBILI GIERE tak nudnom ze ZYGAŁEM ale mam inna diagnoze PORÓWNUJE JĄ Z MALUCH RACEREM 2

BO JEST grafika do zadu i kutwa trudna i kaszanka ale śmieszna

MA OCENA 4

plusy to to ze oryginalna,dodali ją do cda ismiesznosc

minusy wszystkie u góri

OTO ma skromna ocena i prosze sie nie :roll: :arrow: pluć irz ja koham CDA

Polecam "Słownik ortograficzny" na początek, a potem "Słownik języka polskiego", a następnie może "Stylistykę języka polskiego" zamiast grania w "gupie gry, po których żygasz". Uważam IŻ będzie to pożyteczniejsze niż siedzenie przed kompem. Dla Ciebie i dla wszystkich. Colidor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus1988
Wedłog mnie to ta giera jest tak liniowa że mnie coś zara napadnie,i jest chora,tak to że jest śmieszne to że gościu kopie dziecko i to jest śmieszne?No właśnie jest :oops: 8) Ale jest gupie jak antyfan na mount evereeście no bo oni ZROBILI GIERE tak nudnom ze ZYGAŁEM ale mam inna diagnoze PORÓWNUJE JĄ Z MALUCH RACEREM 2

BO JEST grafika do zadu i kutwa trudna i kaszanka ale śmieszna

MA OCENA 4

plusy to to ze oryginalna,dodali ją do cda ismiesznosc

minusy wszystkie u góri

OTO ma skromna ocena i prosze sie nie :roll: :arrow: pluć irz ja koham CDA

Moja nie rozumieć, Twoja móc przełożyć treść Twój posta na polski???

Mówisz, że nudna??? a czytałeś/słuchałeś teksty bohaterów???

mówisz, że grafika jest zła??? Nie przyszło Ci do głowy, że celowo starano sie ustylizować ją na jakowąś komiksowość???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legolas 1994 ->

Należy odpowiedź dostosować do rozmówcy. Tłumaczę...

"Wedłog mnieto ty jestes gupi ichori, ja dostaje goraczki pszy takich antyfanach gier jakty. Pozatym jestes bardzzo smieszny, ZyGAM na toja guopotę.i prosze sie nie pluć irz ja koham złosliwosc w stosunku do takich ludzi!"

Panimajesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...