Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

NBA Bonus i LA Bonus

Polecane posty

Prywate sobie odwale - podobalo sie? Jak to, to co. Jak nie - to co i czemu?

Pewnie że się podobało :D A co ? Praktycznie wszystko :) Bardzo ciekawy i nietypowy bonus oby częściej i więcej czegoś takiego

No, za czesto w LA to nie bywam ale jakies swoje fotki CZASEM moge zrzucic. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, za czesto w LA to nie bywam ale jakies swoje fotki CZASEM moge zrzucic. :)

Jasne, czemu nie :D Chodziło mi o to żeby może były też zdjęcia z innych tego typu imprez jak Games Convention w Lipsku czy coś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, za czesto w LA to nie bywam ale jakies swoje fotki CZASEM moge zrzucic. :)

Hmmm... Ciekawe która z tych "czirliderek" to był Smugg... :-k :mrgreen:

A serio: bonus był ciekawy, bo nietypowy. Dobre ujęcia, ciekawe widoki (zarówno zwyczajne jak i niezwyczajne, jeśli wiecie o co mi chodzi :wink: ) oraz naturalność fotografowanych. Nie wiem czy w LA nikt już nie zwraca uwagi na ludzi z aparatami, bo chyba się przyzwyczaili do fotek. :) Ogólnie bardzo dobra robota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonus bardzo fajny, bo przede wszystkim originalny. Fajnie by było o coś podobnego np. z Lipska, choć wiadomo, że to nie będzie to samo. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby w przyszłym numerze znalazły się jeszcze zdjątka z LA, o ile jeszcze są. Podobały mi się bardzo zdjęcia z meczu NBA. A te z Los Angeles dały mi pewien obraz jak to miasto wygląda naprawdę. Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonus bardzo fajny, bo przede wszystkim originalny. Fajnie by było o coś podobnego np. z Lipska, choć wiadomo, że to nie będzie to samo. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby w przyszłym numerze znalazły się jeszcze zdjątka z LA, o ile jeszcze są.

>>>Poszukac moge... Ale raczej co warte uwagi juz wrzucilem. Ew.moze zdjecia z samych targow E3?

Podobały mi się bardzo zdjęcia z meczu NBA. A te z Los Angeles dały mi pewien obraz jak to miasto wygląda naprawdę. Pozdro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli panienki już były, to najwyższy czas, żeby pokazać na coverku jakieś fajne zdjęcia o czymś innym :P Jesli będą jeszcze jakieś zdjęcia, które nie były wykorzystane, to ja jestem jak najbardziej za tym, żeby je umieścić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jacyś czytelnicy byli na jakiejś fajnej imprezie komputerowej i moga wysłać zdjątka. Żałuję że nie miałem aparatu na targach samochodowych w Łodzi kilka latek temu. Te cziki z LA mogłyby się schować ew zapisac do programu "Chcę być (tak) piękna" Dobre bo Polskie :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusiki W ostatnich dwóch numerkach CD-ACtion były spoksik Hehe,brakuje w CDA tego rodzaju odskoczni czyli jakichś zdjęć z rzeczywistości może Smuggler zabierz cyfrówke do redakcji i śmieszne zdjęcia to byłby wypas-Coś jakby w rodzaju interakcja z czytelnikami:):):) :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusiki W ostatnich dwóch numerkach CD-ACtion były spoksik Hehe,brakuje w CDA tego rodzaju odskoczni czyli jakichś zdjęć z rzeczywistości może Smuggler zabierz cyfrówke do redakcji i śmieszne zdjęcia to byłby wypas-Coś jakby w rodzaju interakcja z czytelnikami:):):) :lol: :lol: :lol:

eeeeee...

Mówię wam szpanowali że byli na meczu NBA. :twisted:

No dobra na serio to zdjęcia nawet fajne. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy to nie za ciekawe te hostessy w LA mają :P Zdjęcia owszem fajne, oby więcej takich, jednak mam nadzieję, że przy relacji z GC pojawią się foty np. z koncertu na którym prezentowana będzie muzyka z gier. A może w przyszłości pokusić się o videorelację z większych targów, opatrzoną odpowiednim komentarzem, która mogłaby się znaleźć jako bonusowy dysk lub zamiast jakiegos kiepskiego pelniaka? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki bardzo fajne i ciekawe. Ja bym byl za tym ze jesli juz to wrzucac o innej tematyce autorstwa SMG, bo chyba lepiej isc w jakosc, a nie ilosc. Poza tym zeby w LA byly chmury? Moze w nocy, ale na ilu filmach nie ma tam slonecznej pogody?]

PS Jesliby Tsen'Ang mogl sobie jakiegos innego avika sprawic, bo ja na tym juz kawal czasu jade, a same obrazki sa identyczne wiec tylko niepotrzebne zamieszanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki naprawdę super, zwłaszcza wiadome widoczki z E3 :)

Czy będąc w Pasadenie mieliście okazję zobaczyć Rose Bowl - stadion na którym odbywały się półfinały i finał WC 1994? Jeśli tak to czemu nie ma fotek :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki naprawdę super, zwłaszcza wiadome widoczki z E3 :)

Czy będąc w Pasadenie mieliście okazję zobaczyć Rose Bowl - stadion na którym odbywały się półfinały i finał WC 1994? Jeśli tak to czemu nie ma fotek :(

Gdybysmy mogli, toby byl. Bylo tak STRASZNIE goraca (prawie jak teraz w Polsce :)), zesmy dwie godziny w parku w cieniu przesiedzieli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...