Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

NBA Bonus i LA Bonus

Polecane posty

A co do aparatu, to rozumiem ;) Kryptoreklama i w ogole :P

Tu chyba chodziło o to, że gdyby Smuggler podał pełną nazwę modelu swojego aparatu, to bandy latałyby po Wrocławiu, szukając ludzi z aparatami i gdyby znaleźli kogoś z tym konkretnym modelem uznany zostałby za Smugglera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z LA wcale nie byly takie dobre, tak miedzy nami, bo robione na zasadzie "szybko, szybko, nie ma czasu na kombinacje". Te moje lepsze zdjecia to dopiero podrzuce :)

Rybitwa na molo, wieżowce i napis Hollywood - wypasione :)

A jak masz lepsze to czekamy, czekamy ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do aparatu, to rozumiem ;) Kryptoreklama i w ogole :P

Tu chyba chodziło o to, że gdyby Smuggler podał pełną nazwę modelu swojego aparatu, to bandy latałyby po Wrocławiu, szukając ludzi z aparatami i gdyby znaleźli kogoś z tym konkretnym modelem uznany zostałby za Smugglera.

A juz szczegolnie w redakcji. A ze tu paru ma rozne lustrzanki, to pewnosci miec nie bedziecie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z LA wcale nie byly takie dobre, tak miedzy nami, bo robione na zasadzie "szybko, szybko, nie ma czasu na kombinacje". Te moje lepsze zdjecia to dopiero podrzuce :)

Rybitwa na molo, wieżowce i napis Hollywood - wypasione :)

A jak masz lepsze to czekamy, czekamy ^_^

Nnno... te akurat ujda, nie powiem.:) Ale zadna z fotek z LA (pomijajc moze fotke robiona przez okno samolotu) mego wielkiego entuzjazmu nie budzi. Inna rzecz, ze wtedy dipiero uczylem sie nowego aparatu, a to jednak nie wplywa dobrze na zdjatka (kupilem go z 10 dni przed wyjazdem), tym bardziej, ze lustrzanka robi sie jednak zdjecia inaczej niz kompaktem, czy ultrazoomem, trzeba sie przestawic na zupelnie inne widzenie kadru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) lustrzanka robi sie jednak zdjecia inaczej niz kompaktem, czy ultrazoomem, trzeba sie przestawic na zupelnie inne widzenie kadru.

Patrze, ze Smuggler sie na tym zna :P A co do aparatu, to juz kapuje xP

A co w tym dziwnego? Robie zdjecia dluzej niz ty zyjesz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie zdjecia dluzej niz ty zyjesz :)

Jak ja nie lubie, jak ktos mi wypomina moj wiek. Szczegolnie, gdy jego inteligencja, hmmm... Powiedzmy, ze jest mniejsza od mojej :P (Nie tyczy sie to do Ciebie of course ;))

ja ci nie wytykam wieku, bo nawet go nie znam - ale wiem ile lat robie zdjecia i na tej podstawie moglem rzucic taki tekst :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci nie wytykam wieku, bo nawet go nie znam - ale wiem ile lat robie zdjecia i na tej podstawie moglem rzucic taki tekst :)

Wiem, wiem ;) A te zdjecia z Turcji (Pytania do redakcji 5) wrzucisz (wrzuci Pan? :P) na strone CDA czy do CDA (jaki osobny kacik)? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci nie wytykam wieku, bo nawet go nie znam - ale wiem ile lat robie zdjecia i na tej podstawie moglem rzucic taki tekst :)

Wiem, wiem ;) A te zdjecia z Turcji (Pytania do redakcji 5) wrzucisz (wrzuci Pan? :P) na strone CDA czy do CDA (jaki osobny kacik)? :P

No, na CD dorzuce... ew. tylko na DVD, jak miejsca braknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...