Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jasek10

Alice: Madness Returns - instalacją gry ściągniętej z platformy Origin.

Polecane posty

Cześć, właśnie pobrałem grę na platformie Origin, klucz kupiłem >> TU <<

I teraz tak, gdy klikam "Instaluj" pojawia się >> TO<<

Ja kupiłem sam klucz z automatu na allegro. Nie mam żadnej płyty. Proszę o pomoc.

pomóżcie! proszę bo wydaje mi się, że mnie wrobili bo gdy powiedziałem mu, że chcę gre Warbrand to mi tak odpisał:

GEJH-GMAY-JSJH-LCAD

wlasna kopia (wersja skidrow np.), wpisac przy instalacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem Alicji, ściągniętej z platformy Origin. Po instalacji wyskakuje takie okno >>[]<<

Klucz kupiony na allegro od sprawdzonego sprzedawcy.

Prosze powiec o co chodzi z tym X3DAudio1_7.dll bo ja zupelnie tego komunikatu nie rozumiem, chce zeby gra Alice dzialala.

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Proszę o pomoc, jezeli w złym dziale to o przeniesienie, to dla mnie wazne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama Alice wydaje się być legalnie kupiona. Kupiłeś klucz, pobrałeś przez Origin więc powinno być git. Ale ten Mount & Blade to akurat jest sam klucz więc musiałbyś skądś wziąć grę (NIE polecam ściągać z neta), czyli tak czy inaczej musisz kupić Warband jak chcesz w niego zagrać.

A co do X3DAudio1_7.dll to wygląda to na brak najnowszego DirectX. Zainstaluj najnowszą wersję i powinno działać bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikasz na browse, wskazujesz jakiś folder (najlepiej pusty) i klikasz ok. Potem wchodzisz do folderu gdzie rozpakowałeś DirectX i uruchamiasz setup.exe i postępujesz zgodnie z instrukcjami. DirectX NIE jest sterownikiem do karty graficznej. Te już musisz ściągnąć osobno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google nie gryzie...

http://support.amd.com/us/psearch/Pages/ps...Download+Detail

W zakładce Operating System wybierasz swój system (np. Win 7 64-bit), klikasz View Results, z listy poniżej wybierasz sterownik, na następnej stronie klikasz Download przy Catalyst Software Suite i ATI Catalyst Application Profiles. Ściągasz, uruchamiasz, postępujesz zgednie ze wskazówkami (czyli klikasz "Next", ew. zatwierdzasz umowę licencyjną - "I agree").

I nie pisz posta pod postem. Jeśli chcesz odświeżyć, to kopiujesz zawartość poprzedniego posta, usuwasz go i piszesz nowy post, wklejając zawartość starego i uzupełniając tym, co chcesz napisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...