Skocz do zawartości

Plus, nowy telefon, zamawianie przez Internet


Qbuś

Polecane posty

Niespodziewanie Plus postanowił obdarować mnie możliwością przedłużenia umowy 6 miesięcy przed czasem. Abonament pozostawię pewnie na poziomie 60 złotych, pakiety dobiorę sam, ale Was chcę spytać o telefon.

Lista telefonów - klik kilk

Powyżej macie linka do posortowanych cenowo telefonów. Nie mam zamiaru przekroczyć 100zł, nie mam kręćka na punkcie nowości, ani żadnych skonkretyzowanych wymagań. Zdaję sobie świetnie sprawę, że za 'zetę' rewelacji nie dostanę, ale nie chcesz dostać kompletnej kaszanki. Z pobieżnych oględzin nieźle prezentuje się HTC Wildfire S i Sony Ericsson Xperia X10 mini Pro. Bardziej ten drugi.

Do tego pytanie dodatkowe - wiadomo, jak to bywa z telefonami w salonach. Gdy się zdecyduję na dany model, nie chcę być zależny od salonu. Ma ktoś doświadczenie z kupowaniem na plus.pl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTC Wildfire S - to jest dobry tylko po to chyba, żeby go wziąć i sprzedać. Telefon ze specyfikacji może i wygląda nieźle, ale ta nakładka na system od HTC go potrafi przymulić. Na początku działa całkiem całkiem, a po kilku dniach potrafi zwolnić z niewiadomych przyczyn i nawet taka gra jak angry birds potrafi przyciąć. Wildfire i Wildfire S nie są zbytnio udanym modelem od HTC.

Ta Xperia, może i fajna, ale jak dla mnie ma za mały ekran, tyle że do tego masz fizyczną klawiaturę qwerty.

Za 1zł masz za to dużo lepszy wybór:

- LG P500 Swift+uchwyt LG

Najlepszy wybór z tej oferty, a co do zamawiania z plus.pl jakie masz wątpliwości bo nie rozumiem? :D

Raz zamawiałem telefon od plusa, to o ile dobrze pamiętam przyjeżdża kurier do Ciebie z telefonem. Żadnych problemów nie było, tylko że akurat kurierowi zepsuło się auto i zamiast być o 12:00, przyjechał o 17:00. Ważne, że dojechał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie napisałbym coś o telefonach, ale strona z nieznanych mi przyczyn (no dobra, wiem, mam internet Play :P) nie chce się załadować. Jeśli chodzi o zwykłe Wildfire, fakt, był niewykorzystany potencjał (ekran!), ale S jest już całkiem. A jak go jeszcze zmodować, to już w ogóle cacko :P

O, załadowało się. Więc na moje oko najlepszy jest ten Wildfire S - wygrywa z LG na Androida (nowszy i ciągle jest w rozkłądzie jazdy aktualizacji HTC, nie wiem, jak LG) i aparaty (3,2 vs 5Mpx, ale niestety zdjęć podglądowych nie mam). Jeśli przeszkadza Ci Sense to zawsze można go wyłączyć.

Co do zakupów na Plus.pl to robiłem to raz w 2006 roku i wyszło całkiem fajnie. Przyjechał kurier, dostałem moje w300i, podpisałem papiery i... Zabrakło pinu do nowej karty sim. Zadzwoniłem parę razy z prośbą o dosłanie, ale nic takiego się nie stało. W efekcie miałem nowy, fajny (na tamte czasy) telefon za stówkę bez zobowiązań. Nie dostałem nawet jednego listu czy ponaglenia o doładowanie (MixPlus), podpisywałem potem nowe umowy z Plusem i też nie było problemów :P

PS - ale moim zdaniem, skoro masz jeszcze pół roku umowy, to lepiej poczekać. Będzie lepsza oferta na święta, ale jeśli Ci się pali, to ja wybrałbym Wildfire S.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myk polega na tym, że oferta na przedłużenie ważna do 31 lipca. Zastanawiam się, czy od 1 sierpnie nie wchodzi czasem jakaś ustawa albo coś, co ich przycisnęło ;) Tak czy siak - przedłużać będę potem mógł dopiero w styczniu, czyli akurat po promocjach. Nie jestem na 100% przekonany, czy skorzystam - dlatego rozpytuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu spychają to, co nie zejdzie w święta, więc też nie powinno być tragedii :P Generalnie im wyższe numerki w kalendarzu, tym lepsza oferta w telefonach. To w końcu szybki i dynamiczny rynek, więc ja bym poczekał (a parcie na nowy sprzęt załatwił poprzez np. allegro).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wildfire S - wygrywa z LG na Androida (nowszy i ciągle jest w rozkłądzie jazdy aktualizacji HTC, nie wiem, jak LG)

LG jest aktualnie na 2.2 Froyo, aktualizacja do 2.3 oficjalnie będzie - więc z tym bym nie przesadzał.

aparaty (3,2 vs 5Mpx, ale niestety zdjęć podglądowych nie mam). Jeśli przeszkadza Ci Sense to zawsze można go wyłączyć.

Nie ma sensu patrzeć tylko na megapikselasy, bo te 5Mpx robi zdjęcia dobre, ale nie żeby jakieś wyśmienite :P Chociaż zgadzam się, że aparatem tutaj wygra bo ma diodę doświetlającą.

A co do sense, właśnie o to chodzi, że się podoba.. ale jest zasobożerne bardziej niż jakakolwiek inna nakładka :(

Jak się nie pali to w sumie ja też bym poczekał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parcia na sprzęt nie mam - na pewno nie na tyle, żeby wydawać kasę na Allegro. Tak, jak pisałem - nie chcę wydać więcej niż 100 zł. Najlepiej złotówkę. Choć w sumie to duże ze mnie dziecko i lubię zabawki nowe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...