Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Devil May Cry (seria)

Polecane posty

Ludzie!!! jaki ja głupi jestem! :laugh: wiem już skąd brała się ta "mgiełka" w pokazówkach otóż grałem na wersji dirext 9.0c a ja mam vitsę więc wchodzę włączam dirext 10 i szlus że wcześniej na to nie wpadłem!!! I teraz już można wymazać z mojej "mini recenzji" te bugi graficzne i zamiast oceny 9- to 9+ tak, tak! A teraz jeszcze pytanie bo z radości zamierzam przejść grę jeszcze raz! ale tym razem na poziomie Łowca demonów i tu pytanie czy na tym poziomie coś radykalnie się zmieni w stosunku do poziomu człowiek? proszę o odpowiedź! I jeszcze raz dzięki wielkie składam redakcji za wrzucenie tej gierki na cover bo inaczej nigdy bym w nią nie zagrał!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli łowca demonów jest nieco trudniejszy od człowieka? przed chwilą próbowałem tego trybu mroczny rycerz chyba tak się zwie to klękajcie narody! Dante do mnie pruje z kojota zna chyba wszystkie combo więc na razie odpuszczę sobie tamten tryb :smile:

Ps. Jeszcze chciałem zapytać bo tak spodobała mi się ta historia Dante, Nero, Łowcy demonów że zastanawiam się nad kupnem trójki z serii Superseller i tu pytanie czy w trójce kierujemy Nero czy Dante?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trójce kierujesz młodym Dante, ale po przejściu gry odblokowujesz także Vergila i znowu możesz przejść grę z całkiem innym bohaterem, który ma inne zdolności. :)

Wielkie dzięki za info ale mam jeszcze jedno pytanko które mnie nurtuje od pewnego czasu mianowicie czy tylko dwie części Devila wydano na pc czy jeszcze jakąś część?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tylko te dwie. Pozostałe są dostępne na PS2, ale jeśli już zamierzasz w nie grać, to lepiej odpuść sobie dwójkę. To najsłabsza część serii.

Na szczęście mam ps2 ale na nie szczęście gdzie dostać część pierwszą bo podobno super gra! dawno temu czytałem recenzje w Play i od razu zaciekawiła mnie ta gra więc w rachubę wchodzi chyba tylko allegro dla miłościwie nam kupującym :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie CDA to raczej nie zagrałbym w żadną część cyklu DMC. I popełniłbym największy błąd w życiu. ;) DMC4 trzyma naprawdę wysoki poziom. Sporo fajnych ciosów, fajni bosowie, nawet fabuła "daje rade". Aż muszę zagrać w DMC3 :smile: Fajne jest to, że jak już znamy wszystkie ciosy, i gra zaczyna troszkę nudzić, to na główny plan wychodzi nowy bohater. W skrócie: wstyd nie zagrać. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech nikt nie marudzi że Sanctusa w 18 poziomie nie da się pokonać bez pada bo ja jestem tego żywym przykładem! :smile:

Ja też. Przeszedłam CAŁĄ grę na człowieku na klawiaturze lapka, zabieram się z łowcę demonów.

Wracając do mojej wcześniejszej wypowiedzi nt. Nero i jego pochodzenia... Moim zdaniem Nero, jeśli już, może być synem Nelo Angelo. No chyba, że Dante mówi o tym, że obydwoje mają demoniczną krew w żyłach

;) - wtedy może być synem Vergila (zanim ten stał się Nelo Angelo). W mojej instrukcji (mam wersję z CDA i z platynowej kolekcji CDP) NIE MA SŁOWA o zranieniu Nero. I wątpię, żeby miał wcześniej tą rękę. Używał jej instynktownie. (vide mój blog, part 2 - jedna z postaci zdobywa jakąś taką zdolność i korzysta z niej bez trudu. Instynkt, psze państwa, instynkt. I zacznij ktoś zaglądać...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się do tego że niby nie da się przejść go na padzie. Ja przeszedłem od Człowieka do Dante Must Die na klawiaturze i muszę przyznać że jest łatwo.

EDIT: Zapomniałem dopisać że przeszedłem jeszcze Legendary Dark Knight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, to trzeba było mówić. Musisz cały czas trzymać "J" i wciskać odpowiednie kody. To jest: 3 razy w lewo lub w prawo, żeby stworzyć bazooke, a potem D-W-A lub A-W-D kilka razy ponaciskać (szybko), aby zrobić laser (musisz oczywiście mieć kupione obydwie umiejętności).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie postanowiłem pograć trochę z włączonym turbo. Niby gameplay jest szybszy tylko o 20%, ale wydaje się, jakby było o 80% (przynajmniej dla mnie) - akcja ma wtedy niezłego kopa.

Ale najlepsze było, jak postanowiłem dać sobie spokój z turbo i go wyłączyć. Gra wydawała mi się wtedy strasznie wolna i ślamazarna. :P

Bloody Palace: zwykły Nero, bez trybu automatycznego, ranga S. Wynik 5 737 638

dmcbloo.jpg

Co ty na to kubasliwa202 ? ;):D

A ja na to:

wyniknabp-1.jpg

5 789 875 punktów, znowu zwykły Nero bez automata.

Póki co, na razie dam sobie spokój z tym "turniejem". Chciałbym wreszcie zabrać się za Drakensanga (robię już do niego trzecie podejście; może tym razem się od niego nie odbiję. xD). Ale oczywiście, jak ktoś będzie miał lepszy wynik, to niech się pochwali. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, z opisu wynika że gra na Dante Must Die (DMD), więc musiał przejść grę kilkakrotnie, a więc ma już odblokowaną przemianę w demona jaki i wykupione skille i HP, tak to już jest w DMC że jak zaczynasz grę na wyższym poziomie trudności wszystko z poprzedniej gry zostaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że gra mnie zaskoczyła pozytywnie. Strasznie pozytywnie. Ze wszystkich gier konsolowych podoba mi się w sumie ta jedna, ale za to "siekło" mnie na nią. Po prostu super, dla niej zamawiam pada do mojego laptopa. Klimat - świetny, historia - bardzo fajna, postacie - świetne (tak Nero jak i Dante), grafika - bardzo dobra, sterowanie... idzie wybaczyć na klawiaturze, pewnie o niebo lepiej gra się na padzie, ale na klawie też da się przejść (to w sumie plus). Wstawki filmowe - mistrzostwo (zwłaszcza intro!). Mojego podejścia do konsol to nie zmieni, nie kupię żadnej dla tej gry, zwłaszcza jeśli jest ona dostępna na PC, ale sama gra jest świetna. Można czasami przyczepić się do pracy kamery, ale która gra TPP na to nie cierpi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, jak, np. on(http://www.youtube.com/watch?v=H3bL5rFF0XE&feature=related) przy pierwszym bossie, może mieć tyle hp i zmianę w demona? Kodów takowych do gry nie ma, są tylko te odblokowywującie. Moder?

Wystarczy raz przejść grę i za następnym przechodzeniem masz możliwość przemiany od początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, jak, np. on(http://www.youtube.com/watch?v=H3bL5rFF0XE&feature=related) przy pierwszym bossie, może mieć tyle hp i zmianę w demona? Kodów takowych do gry nie ma, są tylko te odblokowywującie. Moder?

Wystarczy raz przejść grę i za następnym przechodzeniem masz możliwość przemiany od początku.

Niekoniecznie. Ja np. przeszłam całego człowieka i jak zaczęłam łowcę demonów (na próbę dwie misje bez sejwów) to postać była nierozwinięta. Lag gry? Zresztą... Skićkały mi się sejwy i nie mogłam zapisywać (Zapis gry zakończony niepowodzeniem)... Zainstalowałam wersję z CD-A, skasowałam poprzednie zapisy... Przechodzę od nowa, ale z zapisem jest teraz OK. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...