Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mw2fan

Zakup karty graficznej

Polecane posty

Witam. Postanowiłem zakupić nową kartę graficzną (aktualnie mam asus geforce 9500 gt 512mb). Wyznaczyłem, że pewnie wydam 600-700 zł. Poszedłem do sklepu i zobaczyłem, że w komputer świecie jest test kart graficznych. Więc kupiłem gazetę i zobaczyłem, że 700 zł nie wystarczy. Jak sądzicie jaką kartę wybrać aby była przyzwoita?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności, do nowej karty, kupiłbym porządny zasilacz. Jako że procek jest dwujajowy pozostają Radeony.

Proponowałbym coś takiego:

XFX Core 450 - 182 zł

MSI HD5770 - 385,10 zł

Razem - 540,10 zł (morele.net).

Porządny zasilacz i dobra karta graficzna (do tego procka nie ma co lepszej dawać), ok. 3 razy szybsza od obecnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wiem ze HD 5830 jest troche nad wyraz ;) a co do tego szczególu ze przy odbiorze osobistym :laugh: trzeba przyznać ze przeoczyłem.

HD 5770 i XFX core 450W będzie tu chyba idealnym wyborem jednak ;) 550 chyba nie ma sensu tu dawać bo nawet przy dalszej rozbudowie komputer powinien spokojnie pociągnać na tym zasilaczu ( chyba że jakieś SLI, czy coś bardziej szalonego ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH]

Wystarczy.Było napisane że zalecane minimum 6850.

A pozatym poco podkręcać jeśli przez to skróci się jego żywotność.To na jaki procesor musiałbym zmienić aby wsadzić 6870 ?

Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...