Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Prey

Polecane posty

Jakie 130/100 zeta ja kupiłem Prey'a w dniu premiery za 79,90 w sklepie! :DWięc ta cena to kwestia umowna...Co do długości to teraz większośc fpp jest tak robiona wyjątek to FC, którego też można rozwalic w jeden dzień i to spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja postanowiłam zagrać w 'Preya', głównie z ciekawości. Na moim wysłużonym sprzęcie jakoś ciągnie na średnich detalach. Przyznam, że gra jest nieziemsko wciągająca, choć w Dooma3 jakoś lepiej mi się grało. W 'Preyu' nie ma tego napięcia i strachu, że brakuje amunicji a w oddali widzę zbliżających się zombie. W doomie autentycznie bywały momenty, w których się bałam, i o to właśnie chodzi, bo ja lubię się bać :) W 'preya' gra się lekko i przyjemnie, jednak bez jakichś większych emocji. Przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie, a może po prostu się starzeję ;)? Jednak mimo wszystko, gra jest godna polecenia. No i...chyba zapowiada się kontynuacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo, bardzo mi się podobało. Te nowatorskie pomysły (vide. portale, chodniki grawitacyjne, itp.), denerwować może jedynie długość pełnej wersjii, ale jeśli chodzi o demo to jest (jak na demo) dość długie.

PS. Do tej pory grałem w gre na low detalach, ale jutro przyjedzie nowa grafika (GeForce 6600), spróbuje zagrać na medium :P.

EDIT: O kurcze, dzisiaj dowiedziałem się że tato zamówił karte graficzną GeForce 7200 :!:!:!:. Już widzę tą grafikę, nie moge się doczekać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 6800 zagraj na high pójdzie spokojnie silnik Prey jest świetnie zoptymalizowany. Co do samej grywalności to uważam, że jest lepsza niż w Doom3. Doom3 kończyłem z rozpędu do połowy było niezle ale po piekle to już nuda, a w Prey od początku do konca ani razu się nie nudziłem caly czas akcja...I ten klimat. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie ta gra nie podoba ... wiem ze to sprawa gustu ale te lazenie po scianach ... nieee to nie dlamnie ... ale musialem w to grac i przejsc jak kazda nowa gre (kumple dali mi miano Pro gracza wiec musze trzymac kroku) Grafika na moim kompie byla ... mozna powiedziec ze jej nie bylo ;]

512 DDR 333mhz

2400 Celeron

GeForce FX 5200 128/128 MB ...

To chyba wam wyjasnia :)

Ale gra szla ... no czasami scinalo ale daje rade ;]

Teraz zbieram kase na Gothica 3 :) Pewnie do niego musze kupic nowy komputer ;] i czekam az kumple pozyczy mi Obliviona :)

OK troszke sie zagalopowalem ...

denerwowalo mnie w taj grze to ze takie to zagmatfane ... no strasznie ! czasami neiwiem gdzie jestem i to mnie wkurza ... strzelam do wroga i sie robi chaos nagle zwloki spadaja, a ja stoje i mysle ... gdzie gora gdzie dol ? A moze stoje na scianie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie łażenie po ścianach i suficie denerwowało tylko w multi (grałem jedynie w demko gry), w singlu sprawuje się ciekawie i dodaje smaczku grze :)

Grałem w PREY na max w 800x600 na kompie Athlon XP 1800+, 768MB RAM, GF 4Ti 4200 128MB i na płynność narzekać nie mogłem, jedyne to to, iż shaderki nie wyglądały tak jak powinny, ale poza tym przeszedłem całe demko i było spoko :) Jednak wolałbym ujżeć tytuł "Duke Nukem Forever" i usłyszeć "Come get some" i używać "White men weapons" zamiast jakiś dziwactw... co nie zmienia faktu, że dawno w coś tak dobrego nie grałem, jeśli idzie o shootery FPP (stwierdzam na podstawie demka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie Prey zaskoczył bardzo pozytywnie dużo nowych rozwiązań, ciekawe poziomy, fabułka i klimacik. Jest bardzo dobrze. Maniek na takim konfigu to normal, że ci chaczy FX5200 jest słabszy od 4Ti. Ja gram na 7300GT Zalman i wszystko zasuwa ok nawet FEAR. Co do samego engine Prey jest świetnie zoptymalizowany od czasów FC i HL2 nie było tak dobrze zrobionego silnika. Chodzi szybciej niż jego pierwowzór w Doom3 generuje calkiem duże pomieszczenia i jest naszpikowany efektami. A wszystko to chodzi calkiem przyjemnie już na kartach typu R9600. Wyrazy uznania dla 3DRealms:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że skoro "czuć" było ducha Duke'a w tej grze, to DNF nas po prostu ZABIJE

Oczywiście, pod warunkiem, że powstaje.

A rzekomo powstaje już od półtora roku, od kiedy zakupiono licencję na najnowszy Unreal Technology.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...