Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Prey

Polecane posty

Pobrałem to demo jeszcze raz i teraz działa ...a nawet całe przeszedłem ... :)

Bardzo fajny pomysł z tym portalem i z tym takim zielonym co zmienia podłagę z sufitem ...

Bronie też bardzo fajne ... a ten "robak" przypomniał mi te "robaczki" z Half Life :) ... choć to były granaty...

Grafika -hmm podobna do tej z dooma 3 ale wydaje mi się, że lepsza ...

ogólnie rzecz biorąc czekam na pełną :):D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat bajer w wychodzeniem z ciała był w wielu grach już. I jakoś podejrzanie nie mogę sobie przypomnieć ani jednego przykładu w tym momencie. A moment, chyba Second Sight to miał. Ale jedem pewien, że były już też gry, w których można było po wyjściu z ciała walczyć, a nie tylko się rozglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radeon 9550 dla tej gry bedzie wystarczajacy czy nie ?????

Śmiem wątpić i mam ku temu przesłanki. Karta nie jest już od dawna demonem szybkości, a Prey to już będzie wyższy poziom wymagań, więc nawet na ustawionych minimalnych detalach będzie cięzko odpalić tę grę. Czas na upgrade karty graficznej lub pogodzenie się z sytuacją, w której wiele tytułów nie będzie działać na Twoim komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem wątpić i mam ku temu przesłanki. Karta nie jest już od dawna demonem szybkości, a Prey to już będzie wyższy poziom wymagań, więc nawet na ustawionych minimalnych detalach będzie cięzko odpalić tę grę. Czas na upgrade karty graficznej lub pogodzenie się z sytuacją, w której wiele tytułów nie będzie działać na Twoim komputerze.

Ja się z tym stwierdzeniem nie zgodzę. Jestem posiadaczem tej karty(R9550) i jestem w stanie odpalic Preya na średnich ustawieniach grafiki(cienie, bloom, tekstury średnie etc) i wyciągam średnio ponad 25 FPS'ów, czyli da się grac dosyc komfortowo(nawet podczas bardziej wymagających scenek).

Prey ma jednak dosc dobry silnik graficzny.

Jesli odpali Dooma III na swoim , nawet na minimum i da sie grac to i PREY pojdzie spoko.

To jest fakt. Prey ma dosyc elastyczny silnik grafiki i jeżeli odpaliłeś wczesniej Dooma 3 i Quake 4, to z powodzeniem można uruchomic i owego Preya.

Dla tego też chcialbym zaznaczyc, że jeżeli ktoś nie ma pewności co do trafności swoich wypowiedzi, aby nie próbował na silę pomagac. Natomiast ja mam ciekawy link:

Pod tym adresemmożna znaleźc test wielu gier, w tym Preya. Wyniki sa raczej pobierzne. Stronkę trzeba uruchomic przez Internet Explorer by uzyskac wyniki(trzeba tez zainstalowac plug-in).

[

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z tym stwierdzeniem nie zgodzę. Jestem posiadaczem tej karty(R9550) i jestem w stanie odpalic Preya na średnich ustawieniach grafiki(cienie, bloom, tekstury średnie etc) i wyciągam średnio ponad 25 FPS'ów, czyli da się grac dosyc komfortowo(nawet podczas bardziej wymagających scenek).

Też już nie zgadzam się ze swoim wcześniejszym postem. :D Zainstalowałem demo, wybrałem auto-detected opcje grafiki. Gra uznała, że najodpowiedniejszym trybem będzie 1024x768 z maksymalnymi detalami. Włączyłem nową grę i byłem pozytywnie zaskoczony. Spodziewałem się częstego zacinania się gry, a było 60 klatek na sekundę. Czasami spadała wydajność gry, ale średnio było i tak bardzo dobrze. A grafika? Piękna i cudowna. Te światła, tekstury, stałem i patrzyłem na wszystko nic nie robiąc. Interakcja z otoczeniem również stoi na wysokim poziomie. Zmiana kanałów w telewizorze, zmiana utworów, gry na automatach, blackjack, jednoręki bandyta - w te gry można zagrać. Po GTA można było się spodziewać takich zagrań w innych grach, ale sposób ich wykonania i grafika to prawdziwe mistrzostwo. Nie czekałem przez te 10 lat na Pray'a, ale teraz możliwe, że i ja zakupię tę grę w dniu premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziasiaj wreszcie w demko. Ciekawe, nie powiem :D Niektóre pomysły były dosyć ciekawe, np. te robaki-granaty, albo podstawowa broń kosmitów (w trybie snajperskim luneta przysysa się do oka :) ), no i te ścieżki grawitacyjne - rewelacja! A ta knajpa na początku - dużo interaktywnych obiektów, np. szafa grająca, można było się pobawić. Dziwne było tylko to, że przy niektórych przełącznikach na statku kosmitów były napisy po angielsku :-s ale co tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne było tylko to, że przy niektórych przełącznikach na statku kosmitów były napisy po angielsku Eh? ale co tam.

Mnie się wydaje, że to jest częśc fabuły gry. W końcu po pewnym czasie do Tommy'iego zaczyna coś mówic pewna istota(głos kobiecy, mówi coś o tym, że jest zdziwona, że tutaj doszedł i że ją w ogóle rozumie etc.). Myślę, że nagłe zrozumienie języka obcych jest związane z "duchową" przemianą głównego bohatera i właśnie z tą rozmową.

Jak myślicie? Jak toto będzie wyglądało, czy jakoś w ogóle da sie odpalić na: GeForce Ti4600 , 512 MB Ram, Pentium 4 1,6?

Jeżeli masz demko, to sprawdź sam(w końcu komp się nie spali :) ). Ogólnie jest tak, że RAM starcza na minimum, procek w sumie też może uciągnąc, ale nie jestem przekonany co do karty grafiki(tzn. czy obsługuje SM 2.0, który jest chyba zalecany do gry w Prey'a).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się naprawdę fajnie. W scenie porwania i kiedy jakimś tam włącznikiem odsłaniamy taką ognistą kulę i to co za nią (kto grał w demko wie o co chodzi) zalatuje trochę Dniem Niepodległości i Bliskimi Spotkaniami 3-go Stopnia. Mam nadzieje, że w pełnej wersji cały czas będą się pojawiac nowe rzeczy jak np te ustrojstwa zmieniające grawitacje. Boje sie troche, że gra bedzie zbyt liniowa bo Far Cry to nie jest, pozatym jakby autorzy daliby nam taką swobode to chyba chodząc sobie dowolnie po statku obcych za długo byśmy nie pożyli :D

U mnie na Radeonie 9700 gra na auto-detect wybrała średnie detale w 800x600 :!: po "delikatnym zasugerowaniu" jej 1024x768 zwalnia tylko w scenach w tych indiańskich zaświatach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Radeonie 9700 gra na auto-detect wybrała średnie detale w 800x600 :!: po "delikatnym zasugerowaniu" jej 1024x768 zwalnia tylko w scenach w tych indiańskich zaświatach

A u mnie na GF 6600GT na 1024x768 z opcjami ustawionymi niemal na full (wyłączone tylko anti-aliasing i v-sync (może głupio się spytam, ale co to właściwie jest v-sync?)) chodzi bardzo płynnie, ma tylko kłopoty z odświerzaniem przez pierwsze 3 minuty gry :? .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może głupio się spytam, ale co to właściwie jest v-sync?

V-sync

Synchronizacja pomiędzy częstotliwością odświeżania monitora a liczbą klatek obrazu, które jest w stanie wyświetlić karta graficzna.

A co do dema, to muszę je przejść do końca, choć nie mam na razie ochoty. Zachwyciłem się grą, ale jakoś nie ciągnie mnie do ukończenia chociaż dema. W ogołe nie chce mi się w nic grach. tak już od paru tygodni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do dema, to muszę je przejść do końca, choć nie mam na razie ochoty. Zachwyciłem się grą, ale jakoś nie ciągnie mnie do ukończenia chociaż dema. W ogołe nie chce mi się w nic grach. tak już od paru tygodni.

Ja mam tak samo. Tzn. mam na pewno o wiele mniejszy zapal do grania niż jakiś miesiąc, może dwa temu. W tytuły wymagające większej cierpliwości i skupienia nie gram prawie w ogóle(dla tego też przeszedłem do drugiej misji w Commandos 2 i jak na razie nie chce mi się grac dalej),a w resztę w sumie też niewiele. Ostatnio jak już to bawią mnie jedynie w miarę szybkie potyczki w Warhammerze 40k Dawno of War. No ale do tematu:

Demko przeszedłem i gra się całkiem przyjemnie. Gra jest o wiele lepsza od Dooma 3, a nawet lepiej mi sie w Prey'a grało niż w Quake 4 nawet po multi.

Ostatnio obejrzałem gdzieś trailer na którym był pokazany lądujący(no, może rozbijający się) samolot, więc możliwe że w pełniaku będzie równie dużo atrakcji jak w demku. Teraz tylko wystarczy poczekac do recenzji w CD-Action :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem demko tej gry (była na płycie w najnowszym cda), odpaliłem i... ujżałem całkiem niezłą gierkę z dobrą grafą itp tylko szkoda że demo takie krótkie jest :/

KRÓTKIE?! Ja to przechodziłem za pierwszym razem przynajmniej godzinę, w demo normalnego FPS-a gra się zazwyczaj jakieś pół godziny. Porównaj sobie demo Preya z demem chociażby Quake'a 4...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja sie wypowiem, gra jest bardzo oryginalna, świetna grafika na engine Dooma3, Prey pokazał ze kazda gra na tym engine nie musi mie do bólu plastikowej grafiki, po drugie optymalizacja, ja mam R9600XT, AMD64 3500+, 512Ram i gra chodzi mega plynnie na max detalach! po prostu cudo! po drugie gameplay, mega zwariowany, wystarczy ze swiat wywroci sie do gory nogami i odrazu jest ciekawie, te teleportacje, wymiary, magnetyczne powietrzchnie to bardzo mile i fajne urozmaicenie gry.

Demo jest długie jak na dzisiejsze czasy, i mam nadzieje ze gra rowniez taka bedzie.

Zauwazcie jakie piekne widoki generuje silnik, nie to co żywcem pokazana bitmapa 2m przed naszym nosem jak w Q4 i D3.

Podsumowując, gra jest oryginalna, dynamiczna, z nutką humoru (język indiańca..ekhm.. Tommy'ego rox :D) i NIE NUDZI :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne nawet grafika swietna duzo lepsza niz w D3 szczegolnie fajne jest pomieszanie sufitu z podloga :D Ciekawe jaka ocene dadza w CDA :?:

Ile kosztuje Prey? Bo chyba skusze sie na pelniaka :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zabardzo wiedzialem jak to nazwac :D a w glowie sie kreci i te takie hm lustro-teleporty raz tu raz tam pozniej na gorze z boku i pod_skoku. A 80 zetow to nie duzo oj nie duzo....warta swej ceny gra a myslalme ze gdzie ze 129 bedzie kosztowac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie sie skaplem ze gra jest wydawane przez Cenege (shit!!!) a juz myslalem ze kochanhy CD-Project wyda tą gre i bedzie róziowiutko ;], o tych 80 zl to slyszalem na innym forum ale bardzo mozliwe bo MM na poczatku sprzedazy robi znizki, sam kupilem tam HOMM V PL za 79 zł w MM, FEAR tez za tyle u nich stoi chcoiaz obie gry sa z CDproject.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...