Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Prey

Polecane posty

Z Call of Juarez to chyba lekka przesada (tym bardziej, że CoJ to taki rasowy FPS nie jest). Na horyzoncie przecież jest wielce oczekiwany Crysis, Haze, Timeshift, ET: Quake Wars, Battlefield 2142, Unreal Tournament 2007, FEAR: Extraction Point, a także Call of Duty 3, Brothers in Arms 3, Medal of Honor: Airborne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Crytek będzie chciał wydac Crysis jeszcze przed Vistą, która wyjdzie w pierwszym kwartale 2007 to już zapowiedzieli są z tego określone korzyści. Pozatym lepiej wydac grę przed gwiazdką niz zaraz po niej gdy zaczyna się sezon ogórkowy styczeń, luty to zawsze nienajlepsze miesiące jeśli chodzi o handel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duża szansa, że Crysis wyjdzie jeszcze w tym roku. No, chyba że Microsoft zarząda przesunięcia premiery, by wypromować Vistę. Ale ufam, że obie firmy doszły do porozumienia i dostaniemy Crysisa w oczekiwanym terminie. Jednego tylko się boję - jeżeli premiera będzie jednak przesunięta, będziemy chyba musieli zaopatrzyć się w Vistę... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crytek byłby nierozsądny jakby dał się manipulowac Microsoftowi w najbliższym czasie Vista i jego DX10 tylko podniosą wymagania ich gry nie poprawiając jakości obrazu nawet nie ma jeszcze graf do DX10. Więc z punktu widzenia Crytek chce napewno wypuścic Crysisa przed premierą Visty a z punktu widzenia Microsoft lepiej będzie jak Crysis wyjdzie równo z Vistą wtedy zarobią więcej kasy. Z tego co Crytek ujawnił premiera Crysisa będzie na gwiazdkę tego roku i dobrze :D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko trafia się taka gra, która potrafi przestraszyć niczym Doom :shaking2: i rozbawić niczym sam Książę 8) . W samym demie ledwo nie otrząsnąłem się z szoku po tragicznej i krwawej śmierci dziadka mojego bohatera, aby za minutę zaliczyć niezłego rotfl'a. Chodzi o urządzenie Obcych, służące do wyłączenia pola siłowego. Normalnie to się je wciska i pruje dalej przed siebie. Jeżeli jednak będziemy w nie walić bez opamiętania, to zobaczymy taki obrazek:

preybigloleg0.th.png

Czyżby wreszcie wiadomo było kto stoi za Microsoftem :rotfl: ?

Widać, że twórcom zależało na ROZRYWCE dla gracza, a nie na przestraszeniu go na śmierć kolejnym alienem wyskakującym zza winkla :wink: . Już odkładam kasę na pełną wersję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawde warta swojej ceny niektórzy w reckach mówią, że minusem Prey jest cena... ja gierke kupiłem w sklepie za 79zeta w momencie premiery i nie uważam tej kwoty za zbyt wygórowaną. W zamian za to dostałem świetnego fpsa, kory jest naszpikowany nowinkami posiada wciągającą fabułe scena gdy trzeba zabic Jane jest naprawdę poruszająca do tego szybką akcje i klimatyczne lokacje nic tylko grac. :D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ciesze, że Prey tak ładnie zadebiutował po 11 latach to naprawde sukces wielu w tym ja nie wierzyło, że ta gra kiedykolwiek wyjdzie. I jest szansa, że teraz 3DRealms wezmie się porządnie za DN Forever i w końcu przyjdzie nam zagrac w kolejną odsłonę księcia. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Prey to super gra! Gram na średnich ustawieniach, a gierka wygląda pięknie :P A te pomysły z chodzeniem po suficie i portalami to po prostu mistrzostwo (kto by pomyślał że w takiej małej skrzyni zmieści się cała nowa lokacja :P). Tylko grać! Polecam ta gre wszystkim fanom FPS-ow, bo jest lepsza nawet od osławionego HL2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Prey jest jak na razie najlepszy. Zabawa na miarę Duke'a.

Coś nam obrodzi niedługo świetnymi gierkami po conajmniej roku pustki.

Bo i jest Prey, będzie Dark Messiah, Call of Juarez, Gothic3, Crysis, UT 07 i inne a wszystko to w tym roku tudzież na początku następnego.

Świetnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za FPP, ale parę tytułów mnie skusiłoby całkowicie nie zapomnieć o tym gatunku. PREY z pewnością się do tych tytułów zalicza, nie tylko dzięki ciekawej fabule, ale i nowatorskim rozwiązaniom, które czynią ja ciekawsza od innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...