Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krakers820

Mu Online

Polecane posty

Ja może zagram, bo mam ochotę zrobić się na hardcoer i rozwalać innych graczy... XD

Chociaż chyba nie, bo kuzyn namawia na Cabal Online...

Radzę nauczyć się z opcji edycja posta zamiast pisania postu pod postem.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie mialem zciagnac ShadowMU i tylko widze client "with no sound" ?? Co to powinno znaczyc??

To, że grając na pirackich serwerach doświadczasz różnych wątpliwych rozkoszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną informację dla potencjalnych graczy MU. Nie wiem czy wiecie, ale partacze z K2 stracili licencje na hostowanie serwerów MU, i gra wraca pod skrzydła Webzen'u. Dla niewtajemniczonych - Webzen to firma która jako pierwsza wypuściła MU na rynek światowy (w tym i polski). Zapewne starsi gracze pamiętają jak grało się za czasów starych właścicieli. I jest szansa że te czasy powrócą. Webzen ostro wziął się do roboty, wprowadzając m.in. Sezon 4, czyli nowe lokacje, eventy i klasę postaci. Może się co poniektórym wydawać że ta gra nie ma już dzisiaj nic do zaoferowania (bo faktycznie nie ma), ale ja i tak zagram. Chociażby po to żeby powspominać stare czasy kiedy to grało się z zegarkiem w ręku, żeby modem za dużo impulsów nie nabił ^^

Dla zainteresowanych nowa strona gry:

http://muonline.webzen.net/

Z tego co wyczytałem OB zaczyna się 21 maja, więc już niedługo. See you online :wink:

PS.

Tak gwoli ciekawostki. Na stronie głównej Webzenu widać logo gry SUN Online z dość ciekawym napisem Coming soon. Wnioskować więc można że po pełnym starcie MU firma ta zabierze się za hostowanie jednej z najpopularniejszych gier w Korei. Ale to już dyskusja do innego tematu ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne starsi gracze pamiętają jak grało się za czasów starych właścicieli. I jest szansa że te czasy powrócą.

Z tego co wyczytałem OB zaczyna się 21 maja, więc już niedługo. See you online :wink:

Za czasów starych właścicieli (myślę tu o okresie poprzedzającym dodanie Atlantis) to było tak, że w grze na Globalu kompletnie nic się nie działo (w sensie - brak jakiegokolwiek contentu), [M&Msy] leciały sobie w kulki, trwało jedno wielkie "hack & go"... a mimo to grałem w toto z wypiekami, odnajdując w MU to słynne "Coś"! Ech, to były czasy... moje pierwsze, małe "MMO"! :D

Niemniej, ja do gry nie wracam, zbyt wiele poważnych produkcji czeka na trochę zainteresowania, by znów zacząć ten magiczny grind-fest. ;)

Tak gwoli ciekawostki. Na stronie głównej Webzenu widać logo gry SUN Online z dość ciekawym napisem Coming soon. Wnioskować więc można że po pełnym starcie MU firma ta zabierze się za hostowanie jednej z najpopularniejszych gier w Korei. Ale to już dyskusja do innego tematu ^^

Biorąc pod uwagę, że SUN jest tworzone właśnie przez Webzen, raczej nie powinno to dziwić. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Z jednej strony masz rację, ale wtedy grało się jakoś przyjemniej. Co z tego że K2 wprowadziło jakieś tam eventy, skoro i tak w większości z nich można było brać udział tylko mając konto premium. Bez premki nie było sensu nawet wychodzić poza miasto, bo i tak jedyną rozrywką od początku do końca było bicie potworów. Każda inna ciekawostka wymagała opłat. Do tego jeszcze masa botów i cheaterów. Może mam słabą pamięć, ale kiedyś tego nie było ^^. I naprawdę liczę że Webzen weźmie się za tą grę.

Niemniej, ja do gry nie wracam, zbyt wiele poważnych produkcji czeka na trochę zainteresowania, by znów zacząć ten magiczny grind-fest. ;)

Masz na myśli gry płatne mam rozumieć? Bo z darmowych i tak 95% to i tak czysty grind próbujący udawać że jest czymś więcej. Też nie mam zamiaru grać w Mu hardkorowo, jak kiedyś. Ale nabić sobie parę poziomów co jakiś czas nie zaszkodzi ^^

Biorąc pod uwagę, że SUN jest tworzone właśnie przez Webzen, raczej nie powinno to dziwić. ;)

Toż ja się nie dziwię, tylko stwierdzam fakt który może co poniektórych zainteresować. Zwłaszcza że naprawdę sporo osób gra w wersję koreańską, a pogłoski o wersji globalnej krążą od jakiegoś czasu.

I to by było na tyle, bo to chyba nie jest temat na takie dyskusje :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro (czyli 8 czerwca) będzie dostępna migracja konta z midgardu/helheimu na nowy świat na s4:) aby to zrobić trzeba założyć konto na www.webzen.net takie same jak mieliśmy na starym globalu. Więcej nie wiem na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież był reset acc. W najbliższym czasie mają być dwa realmy: jeden dla chcących zagrać od początku, a drugi dla tych migrujących z K2. Włączyłem sobie ostatnio tą gierkę, i na realmie dla początkujących było naprawdę sporo nowych graczy. I co najważniejsze - brak super kozaków w wypasionych zbrojach z przedobrzonym uzbrojeniem. Może bym zaczął grać, jakbym miał więcej czasu :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ściąga mi się instalka do MU Online:P Mam zamiar zagrać.:P Podobno niezłe MMO, acz ten nowy MMO na stronie webzena mnie zaintrygował...

PS> Gram po raz pierwszy. Kogo polecacie wybrać? Chciałbym aby ta postać miała dość szybkie ataki i w ogóle była szybka:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, koledzy z Korei mają już do dyspozycji gotowy Season 5, a na Globalu na razie nic jeszcze nie słychać nawet o wprowadzeniu Season 4 Epic 2...

Ogólnie gra wg mnie powinna mieć na oko 2-3 razy większy mnożnik doświadczenia. Niech nie zmyli was szybki lvlup na początkowych poziomach - w przedziale 350~400 nabijecie się z 4x tyle, co w przedziale 1~350, nie wspominając już o kolejnych 100 Master Levelach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na servie [ciach](grałem...na razie w nic nie gram ^^)

Miałem nick IceWarrior i o razu na servie nazywali mnie Ice :). nie wiem skąd biorę te nicki i skąd wogóle znam angielski :wink:

Jak na razie mam 369 lvl,wszystkie skille,Grand Soul Set+9,wingi SM +11,staff(nie wiem jaki)+11 i 27 Jewel of Guardian

P.S:Nie radzę grać na [ciach](za łatwe:/ za szybki exp)

Przypominam że prywatne serwery są nielegalne (a przynajmniej nie do końca legalne). A działalności nie do końca legalnej na forum nie tolerujemy. Na razie dostajesz ostrzeżenie słowne. Idź i nie grzesz więcej - b3rt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S:Nie radzę grać na [ciach](za łatwe:/ za szybki exp)
Istnieją masy prywatnych serwerów, czy to łatwiejszych, czy trudniejszych, takich średnich, czy debilnie wręcz łatwych. Wybór jest duży.

Od 2 grudnia (na serwerze globalnym jest zawsze sporo godzin do tyłu), po cotygodniowej przerwie technicznej, na Valhalli (nie wiem czemu, ale Helheim i Midgard to nie dotyczy) przez miesiąc zostanie potrojona ilość zdobywanego doświadczenia, wiązało się to z pewnym eventem dot. zbierania określonej ilości fanów na Facebook'u, lecz to nie ważne. Ważne, że można łatwo przypakować postać :P

W Newsach podane było jakieś info o S5. Na razie żadnej konkretnej daty wprowadzenia, a tylko zapewnienie, że będzie. Na Facebooku udostępniono parę tapet, lecz są one w dziwnie niskiej rozdzielczości (albo poprostu nie umiem ich powiększyć).

Cholera, muszę się wyżalić na zbyt wysokie ceny w Cash Shopie. Owszem, niektóre przedmioty (w promocji) mają sensowną cenę, ale niektóre mają ceny wręcz wzięte z kosmosu.

1$ to 100 WCoin. Zrozumiałe są dla mnie ceny takich przedmiotów, jak Demon, Spirit of Guardian, czy różnego rodzaju ticketów. Czasem mógłbym się o nie pokusić, a gdyby pozostały ich promocyjne ceny, to pewnie kupywałbym je nałogowo.

Większość przedmiotów ma 'średnią' cenę, tj. niezbyt wygórowaną, ale dużo osób by tyle kasy za nie nie wydało, natomiast o pomstę do nieba woła (np.) cena Tallisman of Chaos Assembly, czyli... 2 000 W Coins, czyli 20 dolarów, czyli jakieś 50 złotych! Wg panów z WebZen mam wydać taką kasę tylko po to, by podczas podnoszenia przedmiotu na najwyższe poziomy w przypadku faila nie tracić ich bezpowrotnie, lecz redukować ich poziom do zera. Żeby było śmiesznie, nie łączy się on z Tallisman of Luck (podnoszący szansę na sukces), więc albo wyższe prawdopodobieństwo na udane ulepszenie, albo ewentualne cudowne ocalenie przedmiotu.

Jeśli chciałbym zabezpieczyć jakiś cenny przedmiot przez wszystkie kombinacje (zakładając, że nie będzie faili), to i tak wydam na to 200zł. Szczerze, to poważnie bym się zastanowił przed wydaniem połowy tej sumy na zabezpieczenie najlepszych przedmiotów w grze.

Podobnie jest z exp i drop boostami. Po przecenie bodaj 20% Seal of Wealth (Exp + Drop) na 30 dni kosztuje 1890 W Coins, czyli w sumie 19$. Hm... ile kosztuje miesięczny abonament w WoW?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na stronie Globala pojawił się taki oto news, natomiast po wejściu na stronę główną pojawia się (trochę niedopracowany względem bliźniaczego na mukorea) mini-guide Season 5 Episode 1, a także odpowiednie poradniki w dziale Guides.

Season 5 został zapowiedziany na 26 Maj 2010 roku.

Napomnę jeszcze, że nowy sezon jest najobszerniejszym dotąd rozszerzeniem gry, podzielony jest aż na cztery części.

O podanej dacie rusza zapewne Episode 1, a reszta zostanie dodana nieco później. Na koreańskiej wersji gry zostały wprowadzone już wszystkie zmiany (razem z poradnikami) i muszę powiedzieć, że jestem jak najbardziej pozytywnie zaskoczony nowym update'em gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak swojego czasu zagrywałem się w tą grę całymi dniami. Było to dla mnie coś genialnego, szczególnie, że miałem znajomych, z którymi grało mi się jeszcze lepiej :) Od wczoraj męczy mnie myśl, by zobaczyć sobie, co się tam w tym naszym Mu dzieje. I zapewne to zrobię. Zaraz zabieram się za ściąganie globala, bo prywatny serwer znudzi mi się prędko. Nie zamierzam grać hardkorowo, bo jak ktoś już napisał, czeka wiele ciekawszych propozycji, ale Mu, jako taka odskocznia jest dla mnie genialny ;) Tak więc do zobaczenia w grze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA ostatnio zacząłem grać w Mu i przy okazji skorzystałem z promocji na darmowy 250 poziom. Jaką postać polecacie do PvP? Bo posiadam Magic Gladiatora oraz Rycerza a przeczytałem gdzieś, że ze względu na brak możliwości noszenia hełmu Magic Gladiator jest jedną z najgorszych postaci do PvP. To prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...