Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krakers820

Mu Online

Polecane posty

W jakim pliku w MU są przechowywane moje postacie, po chciałbym przenieść z jednego komputera na drugi moją postać. Prosze o szybką pomoc

A tu mnie rozbawiłeś...Pozwol, ze zapisze sobie to zdanie :)

A teraz sprobuje byc powazny- nie ma takiej mozliwosci, bys przeniosl postac z jednego pc na drugi, bo na dysku zwyczajnie nie ma zadnych plikow z tym zwiazanych. Wszelkie informacje o postaci zapisywane sa na serwerze, a na konto mozesz logowac sie z kazdego komputera na ziemi, o ile jest na nim zainstalowany client gry.

Dobre, naprawe dobre...Mam nadzieje, ze to nie jest prowokacja? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, rozumiem cie, może grałeś w "Tibię" tam faktycznie na każdym PC możesz się zalogować mając taką samą postać. Ale w MU niestety tak nie ma, gdy chciałem włączyć moje konto na innym kompie mojej postaci tam nie było, więc nie odzywaj się jeśli nie wiesz o co chodzi :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, rozumiem cie, może grałeś w "Tibię" tam faktycznie na każdym PC możesz się zalogować mając taką samą postać. Ale w MU niestety tak nie ma, gdy chciałem włączyć moje konto na innym kompie mojej postaci tam nie było, więc nie odzywaj się jeśli nie wiesz o co chodzi :!:

Trzymajcie mnie, bo zaraz padne... Wez który mu powiedz, bo ja już ze smiechu ledwo w klawisze trafiam :) Jasne, ja sie nie znam- blisko dwa lata, na ponad 10 serwerach to pewnie sen był...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze ktoś w to gra to zapraszam na www.munod.xt.pl fajny serek, dużo expa ale zwykle pełno kont i ciężko trafić na moment gdy można się zarejestrować :wink: Drop boków +4 i +5 woła o pomstę do nieba ale da się fajne sety sklecić :) Wersja 0.97d+99, czasami serwer do 18 off bo się modem zawiesza a admin wraca o 18 z pracy ale żadko są takie sytuacje :)

Mam tam 49 resetów (liczba codziennie się zwiększa o 3 - 4 :wink: ) więc jak mam czas i chęci mogę pomóc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio na mobiusie zaczalem grac (filipinksi global). O wiele przewyzsza privy, a o globalu to nie ma co wspominac. Nie ma lagow, hackerow, dupperow, wszystkie eventy dzialaja (bc, cc, ds, kalima), a w ostatnim patchu, zostal wprowadzony jeszcze jeden- cry wofl. Polecam wszystkim! W normalnych godzinach exp jest 2x, a miedzy 10:00 a 15:00 jest exp event, wtedy to wynosi on 5x. W tym czasie od 11:46 do ok. 14:45 zdazylem nabic 66 lvl. Wszystko jest latwo dostepne, np. Teraz biegam sobie w Bronze armor +8, Leather Pants +7, Butki Leather +5 i rekawice takowe. Zapraszam wszystkich do rejestrowania sie na www.mobius.ph i sciagania klienta z www.muonline.ph.

Moebius ma tylko jedna mala wade- nie jest darmowy :(. Granie kosztuje odpowiednio:

Load10 = 2H gry = 0,64zł

Load20 = 4H gry = 1,28zł

Load50 = 16H gry = 3,20zł

Load100 = 7dni unlimited = 6,39zł

Load350 = 31dni unlimited = 22,35zł

Przy czym odrazu jak sie zarejstrujesz, otrzymujesz 25h gry. Ale to nie oznacza ze najwyzej sobie jeden dzien i godzinke pograsz :). Jest to tak zrobione, ze liczy sie tylko czas jaki grales. Np. dzisiaj 2h pograles, to zostalo ci 23h, jutro 5h, to pojutrze masz 18h do wykorzystania. Inaczej jest tylko jak kupisz odrazu caly tydzien, badz miesiac. Anyway, zapraszam wszystkich chocby na te darmowe 25h :)

Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, rozumiem cie, może grałeś w "Tibię" tam faktycznie na każdym PC możesz się zalogować mając taką samą postać. Ale w MU niestety tak nie ma, gdy chciałem włączyć moje konto na innym kompie mojej postaci tam nie było, więc nie odzywaj się jeśli nie wiesz o co chodzi :!:

Trzymajcie mnie, bo zaraz padne... Wez który mu powiedz, bo ja już ze smiechu ledwo w klawisze trafiam :) Jasne, ja sie nie znam- blisko dwa lata, na ponad 10 serwerach to pewnie sen był...

Niestety musze zgodzic sie z Sairam'em, poniewaz w MU nie ma ZADNYCH plikow postaci na dysku, a jak nie mogłes sie zalogowac u kolegi to albo passy pomyliles albo cos popieprzyles z anty-hackiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znów twój geniusz ujawnia się. SZUKANIE NIE BOLI. Wystarczy wejść na www.muonline.com by dowiedżieć sie, że server valhall[jeżeli nie przekręciłem nazwy] jest darmowy do 60 lvl potem trzeba opłacać abonament. Następnie servery Wigle i Maya są w całości bezpłatne.

Na serwerach Wigle i Mayam nie ma części pewnego stuffu oraz nie ma eventów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapaleni gracze zapewne wiedza o istnieniu tego serwera, ale smiem twierdzic, ze w tym topiku duzo takich osob nie pisze... xD

Anyway, jest serv z prawie najnowsza wersja gry, wiec jesli chcecie przekonac sie czym jest naprawde Mu Online, radze sie zarejestrowac. Dodatkowo do wyboru sa dwa rodzaje gry- low ex, high exp- czyli zroznicowane pod wzgledem otrzymywanego doswiadczenia za kazdego zabitego moba. Enjoy :)

http://frienzmu.org/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...