Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krakers820

Mu Online

Polecane posty

MU.....mój kumpel gra w tę grę od dawna. Pierwsze spojrzenie na ekran wystarczyło, aby stwierdzić, że "to taki klon Diablo, tyle że darmowy, a niby równie fajny". Dla mnie odpada.

i tutaj sie mylisz.Moim zdaniem mu jest z deczka lepsze niz Diablopodoba mi sie ze wzgledu na mozliwosc wiekszej interakcji z innymi graczami jak rownież mozliwosc handlu miedzy Playerami

:lol: Ja osobisce gram na prywatym serverze Psychic-Doom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no muszę powiedzieć że gierka jest fajna chociaż gram tylko około 5 dni ale to szczegól :D gram walsnie na prywatnym serwerze ale nie bede go reklamował bo i tak za duzo ludzi tam jest :P jak ktos by chcial nazwe serva to na GG nr 8954230

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Otóż, kiedy wchodzę do gry, to normalnie wchodzę na srwer, wpisuję login i hasło, ładuje się, ale gdy chcę zrobić sobie postać (biorę "new character") to wywala mi że "nie można więcej stworzyć postaci" (choć żadnej jeszcze nie mam - lista jest pusta). Pliz help!!! :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to bylo wałkowane :P Gra jest darmowa na serverach Wigle i Maya

A na Valhalli od 50 sie płaci( chyba)

................................................................................

.....

Ja gralem na prywatnych serwach z dość małym expem, zeby przesady nie bylo, podajcie nazwy jakis polskich fajny prywatnych serwow;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...