Skocz do zawartości

Crysis (seria)


Polecane posty

Tia, zamierzeniem.

Z tym Tia to jakaś mania chyba juz druga czy trzecia osoba naśladuje teksty Smugglera z AR. Nie lepiej coś zmienic np blbla :wink: . To żarty teraz na powarznie Doom3 to nie wypał i jego fabuła jest prosta jak budowa cepa co do tego zarówno Ty jak i ja nie mamy wątpliwości :wink: . Zreszta pojedynek FC vs Doom3 skończył by sie kolosalną porażką tego drugiego. Wracając do FC to dlamnie końcówka przygód Jacka była ok i mogła zaskoczyc oczywiscie jakbym oczekiwal niewiadomo czego to bym sie zawiódł. Ale to tylko gra FPS...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
No, tak. Ale czy FPS niosący beczki miodu płynące z dynamicznej akcji, nieskomplikowanej zabawy i innych temu podobnych współczynników nie może być przy okazji wposażony w fabułę nie opierającą się na beznadzieji, sztampie oraz tragicznych wręcz schematach? Oczywiście również nie liczę na żadną epicką przygodę ale przynajmniej coś z sensem... :D

Jak dla mnie FC (podobnie napisał już wwl1) nie miało beznadziejnej isuper sztampowej fabuły. Dobra Role Pley to to nie był, ale mimo to mozna było się momentami otrzeć o rzeczy zaciekawiające, że tak powiem :). CO jednak nie zmienia faktu, że FC nie jest gigantem fabularnym tylko grą, która ma dośc klasyczną fabułę, ale dobrze wykonaną I would say ;). Podobnej sytacji oczekuję po Crysis. Na rewolucję fabularną nie ma co liczyć, ale jakiś dobry pomysł odbiegający od klsyki zapewne się znajdzie ;). Przede wszystkim jednak liczy się dobrze zaplanowana sieczka :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle, że obcy wykarzą się inwencją twórczą i coś pokażą mam nadzieje, że nie będą tylko mięsem armatnim tak jak to miało miejsce w etapie na lotniskowcu. Pomysł z lodową dzunglą jest calkiem ok i modyfikacje broni zapowiadają się obiecująco :D:D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie te życie niestety nieuczciwe... Ale F.E.A.R. miał dogłębnie zje**** kod gry i optymalizację i w tym należy doszukiwać sie przyczyny. Tym czasem Crysis raczej takich błędów nie bedzie posiadać. W końcu to Cry Engine 2 tworzony na troszkę większą skalę niż to coś od strachu. :D

No i pierwszy Cry Engine był bardzo solidny i dobrze zoptymalizowany więc czemu i kontynuacja taka nie miała by być. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie te życie niestety nieuczciwe...Ale F.E.A.R. mial dogłębnie zje**** kod gry i optymalizację i w tym należy doszukiwać się przyczyny. Tym czasem Crysis raczej takich błędów nie bedzie posiadać. W końcu to Cry Engine 2 tworzony na troszkę większą skalę niż to coś od strachu. :D

Dokładnie engine FEAR moim zdaniem był zrobiony pod producentów graf, ktos w Monolith musiał cos z tego mieć. Bo błędy zawarte tym kodzie są tendencyjne i niedopuszczalne w takich produkcjach. Niektóre opcje nie daja nic oprócz podwyższania wymagań a tekstury to już mistrzostwo świata :twisted: . Wątpie żeby Cry Engine 2 byl chodzby trochę podobny do FEAR'owego gniota. Myśle, że na przekur Crysis będzie świetnie zoptymalizowany i posiadacze słabszych maszynek też zobaczą coś więcej niż tylko min. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie engine FEAR moim zdaniem był zrobiony pod producentów graf, ktos w Monolith musiał cos z tego mieć.

S.T.R.A.C.H. wkrótce po premierce o to zaczęli posądzać, iż został stworzony głównie by podwyższyć sprzedaż nowych układów graficznych... A przynajmniej po to olano optymalizację kodu. :D

No a pewnie nie ktoś a całe Monolith za to dostało nie zgorsza premię. ^^

Wątpie żeby Cry Engine 2 byl chodzby trochę podobny do FEAR'owego gniota. Myśle, że na przekur Crysis będzie świetnie zoptymalizowany i posiadacze słabszych maszynek też zobaczą coś więcej niż tylko min. :D

Hmm... również mam wielką nadzieję iż Cry Engine będzie majstersztykiem w dziedzinie optymalizacjii (grafiki już jest :wink: ), i po cichu marzę iż mój sprzęcior udźwignie grę w 1024x768, średnich+ i stałych 30FPS`ach. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na twój sprzęt stwierdzam ,że powinno pójść na średnich ale mi przy tym konfigu raczej nie bo ten "śmiećtium" 4 to porażka ale jeszcze stówka i będzie Athlon X2 i wtedy będe zawiedzony jak mi CRYSIS na średnich nie pójdzie chociaż przy FAR CRY'u bałem się ,że mi wogóle nie pójdzie a ruszył na średnich :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeszcze stówka i będzie Athlon X2

Czyli na nową płytę już masz odłożone również? :wink:

A po za tym "co powinno" a jak będzie to dwie różne sprawy. Wciąż składam modły do niebios o dobrą optymalizację. :D

O i marginesem mój Pentiumek D to również jak to ładnie określiłeś "śmiećtium 4" a przynajmniej ta sama architektura - tyle że dwa rdzenie wpitolili. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż składam modły do niebios o dobrą optymalizację. :D

Wierze w Crytek, że staną na wysokości zadania na filmikach gra chodzi dosyc płynnie na obecnym sprzecie w max ustawienich...To dobrze swiadczy o engine jak dla mnie to Crysis bedzie mial mniejsze wymagania niz taki spartolony FEAR. Proc 3000GHz, 1GB i coś ok 7600GT/6800GT powinno na średnie detale wystarczyć, a moze nawet na trochę wyższe :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa i do tego właśnie owy Quadro SLI zasilany zasilaczem (bo procek też sobie pewno podkręcili :D) 1000W - który kosztuje więcej, niż bebechy mojego komputera razem wzięte na chwilę obecną :D

No ale, chyba nie testowali tego na tej technologii? prawda? powiedzcie, że nie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie... Obecny sprzęt to bardziej jakiś GeForce 7950GTX (czy jakoś tak) + Athon X + z trzy giga ramu wykręconego na 1Ghz... czyli sprzęt na który niewielu stać... Na czymś takim bodaj Crysis na tragach GC śmigał. Ae tam jeszcze nie były wykożystywane efekty z DX 10, a one mogą w finalnej wersjii jeszcze znacząco podciągnąć wymagania sprzętowe... Ale z Średnimi chyba biedy być nie powinno... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie... Obecny sprzęt to bardziej jakiś GeForce 7950GTX (czy jakoś tak) + Athon X + z trzy giga ramu wykręconego na 1Ghz... czyli sprzęt na który niewielu stać... Na czymś takim bodaj Crysis na tragach GC śmigał. Ae tam jeszcze nie były wykożystywane efekty z DX 10, a one mogą w finalnej wersjii jeszcze znacząco podciągnąć wymagania sprzętowe... Ale z Średnimi chyba biedy być nie powinno... :D
No, przyznaje w 99% Krasusowi rację. :D Ale jedno mnie zadziwia - po co ktoś sobie kupi teraz nawet GeForce'a 7900 ktory pomimo tego ze jest swietny, to obsługuje TYLKO DirectX 9.0c. Gdy zaczna powstawac gry pokroju Crysis, wymagające DirectX 10, takowy Geforce 7900 stanie sie bezuzyteczny. Watpie, ze sie myle...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na nową płytę już masz odłożone również? Wink

Płyta już czeka od urodzin czyli jekieś dwa miechy :lol:.

Wciąż składam modły do niebios o dobrą optymalizację. Very Happy

Nie ty jeden :D chociaż ja się nie modle ja wiem że będzie dobrze zoptymalizowany w końcu FAR CRY był dobrze o sorry za błąd świetnie zoptymalizowany :lol: :lol:

To dobrze swiadczy o engine jak dla mnie to Crysis bedzie mial mniejsze wymagania niz taki spartolony FEAR

Też tak myśle ,ale w sprawie F.E.A.R.'a to ja myśle ,że palce w tym maczali producenci kart graficznych :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno mnie zadziwia - po co ktoś sobie kupi teraz nawet GeForce'a 7900 ktory pomimo tego ze jest swietny, to obsługuje TYLKO DirectX 9.0c.

Zgodzę sie z tym, że w obecnym czasie kupowanie grafiki za więcej niż 1000zl trochę mija się z celem. Kupujac cos z segmentu high-end lepiej poczekac jeszcze troche aż pokażą się karty z DX10 i wtedy cieszyć się pełnią możliwości.

Gdy zaczna powstawac gry pokroju Crysis, wymagające DirectX 10, takowy 7900 stanie się bezuzyteczny.

Może aż tak to nie nadal to będzie niezła grafa i będziesz mógł zagrać w Crysis czy inne gry nowej generacji tylko nie zobaczysz wszystkich funkcji graficznych. To tak jak np z X850XT i 1800XT obie grafy szybko generowały obraz ale to ten drugi pokazywał więcej efektów z racji obslugi DX9c. Tak będzie tez z Crysis i kartami DX10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste, że będą drogie i właśnie producenci takowych już zacierają łapy, bo znajdzie na pewno niejeden napaleniec, któremu obecna grafa z Crysisa już nie będzie wystarczać :) swoją drogą co tam jeszcze powymyślać w tych "efektach" :P

A inna sprawa, że jeszcze sporo czasu minie zanim DX9 zostanie wyparty całkowicie - tzn gdy pojawią się gry wymagające DX10 i nie tolerujące niższego, także taki GF7900 nie będzie bezużyteczny :) Bo ja tam chyba się zadowolę tym co póki co prezentuje Crysis i przyszłe gry na DX9 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieiwem czy ktoś z Was pamięta, ale POP:The Sands of Time wykorzystywał w pełni moc directa X 8, choć 9 już dawno chulała. I co? Gra zachwyciła graczy, grywalnością, i GRAFIKĄ Zamaist wporzawdzać nowego directa, niech wycisną wszsytko z Directa 9, a zapewne jest jescze duzo mozlwiości... :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy zaczną się pojawiać te karty z DirectX 10 pewnie dopiero w następnym roku i napewno będą niebotycznie drogie jak każda nowa wydajna karta :(

Eee... nie ma co płakać. W wypadku NVidii pewnie będzie analogicznie jak z obecną "generacją" kart. Czyli przykładowo 8300 dla tych z małą zasobnościa portfela, "słabo" wydajne (czyli jak przykładowo 7600GS) ale z S.M. 4.0, potem 8600 droższy ale wydajny jak 7900, no i seria 8800 - 8900 dla bogatych i nie tylko wnosząca nowe efekty ale i nowe pojęcie wydajności. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeee tam ja GeForceów nie kupuje ATI znaczy się AMD eee sam już nie wiem a może wiem już RADEON rządzi :lol:

Ty naprawdę prosisz się o ostrzeżenie za całokształt twórczości - CRD

Za co :shock: :?: sprawdzili byście temat o Hellgate:London i niejakiego "aQUa'e"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...