Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Premier League 2011/2012

Polecane posty

AV - Chelsea 1:1

Chelsea już chyba odpuściła Premier League i skupi się na LM. Mimo słabiej serii Tottenhamu mają dużą stratę do 4 miejsca. AV to najczęściej remisująca ekipa ligi i ten mecz też skończy się podziałem punktów.

Everton - WBA 2:1

Co się stało z WBA? Zdawało się, że złapali wiatr w żagle, a ostatnie mecze w ich wykonaniu były kiepskie. Everton też jest nieobliczalny, ale moim zdaniem u siebie powinien sobie poradzić z West Bromem.

Fulham - Norwich 2:1

Mimo domowej wpadki Fulham ze Swansea postawię na rewanż na innym beniaminku. Obie ekipy już o nic nie grają, więc w sumie każdy wynik jest możliwy, ale jednak faworyta tego meczu upatruję w gospodarzach.

Manchester City - Sunderland 2:0

Mogę napisać to co już wielokrotnie pisałem. City może tracić punkty na wyjeździe, ale u siebie są nie do ruszenia. Jeśli Sunderland ugra choćby remis, byłaby to duża niespodzianka.

QPR - Arsenal 0:2

Kanonierzy rozstrzelali się na dobre i nie łatwo będzie ich zatrzymać. Tym bardziej wątpię, że zrobią Rangersi.

Wigan - Stoke City 2:1

Stoke na wyjeździe gra słabo. Wigan, które ma nóż na gardle na pewno zagra na 110% i pokona rywala zajmującego bezpieczne miejsce w tabeli.

Wolves - Bolton 1:2

Wilki już się chyba pogodziły ze spadkiem, a Bolton wręcz przeciwnie. Wygrał dwa mecze z rzędu i teraz po raz kolejny zgarnie pełną pulę.

Newcastle - Liverpool 2:1

Zdaje się, że motywacja Liverpoolu na ten sezon skończyła się wraz z wygranymi derbami. Srokom bardziej zależy dlatego wygrają.

Tottenham - Swansea 2:1

Łabędzie nauczyły się grać na wyjeździe, ale mimo wszystko po raz kolejny postawię na przełamanie Kogutów.

Blackburn - Man Utd 1:2

Chyba wszyscy kibice MU pamiętają co się stało w Sylwestra na OT, ale rywale zza miedzy tracą punkty i po prostu trzeba to wykorzystać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Villa v Chelsea 1:1 Mając w perspektywie trudny mecz z Benficą o awans do półfinału LM, Chelsea może być trochę rozkojarzona podczas wyjazdu do Birmingham. Villa to królowa remisów, a jeśli gospodarze nie będą w stanie ograć dobrze dysponowanej Chelsea, na pewno zadowoli ich jeden punkt

Everton v West Brom 1:0 Właściwie, czemu nie ? Everton musi zbierać punkty, a może zawalczy o Ligę Europy, a każde spotkanie ligowe, szczególnie wygrane, będzie dobrym przetarciem przed derbowym i prestiżowym spotkaniem w półfinale Pucharu Anglii

Fulham v Norwich 3:1 Na dwoje babka wróżyła. Każdemu inna opcja miła. Albo wygra Fulham i Wieśniaki cieszyć się będą, albo wygra Norwich i Kanarki z radości na żadnej gałęzi nie siędą. Takim oto rymem prostym ku wnioskom zmierzam - innego uzasadnienia podawać tutaj nie zamierzam.

Man City v Sunderland 1:0 Każda niespodzianka w tym meczu będzie przeze mnie mile widziana. Tym niemniej, typuję na korzyść Obywateli. Może przyniosą mi punkty, może nie. Kciuki trzymam za Czarne Koty, jednak rozum podpowiada, że ich forma wyjazdowa daleka jest od optymalnej

QPR v Arsenal 1:3 Znów czerwona dla Cisse ? Chłopak już się zaczynał rozkręcać, a oddanie Machedy z powrotem do United na pewno nie osłabiło QPR, jednak mają chyba za mało armat by postraszyć Arsenal. Kanonierzy potwierdzili już transfer Podolskiego, może przyszła obecność napastnika podziała mobilizująco i Gunners odniosą przekonywujące zwycięstwo z rywalem zza miedzy

Wigan v Stoke City 1:1 Wigan pozytywnie mnie zaskoczyło ogrywając 'Pool, zaś Stoke, urywając punkty City. Zatem z chwilowej sympatii dla obu zespołów, nie chciałbym by wyszły pokrzywdzone z tej konfrontacji i przyznaję im, mam nadzieję, że sprawiedliwy, podział punktów

Wolves v Bolton 0:2 Wilki już skreśliłem i będę typował przeciw nim, nawet na Molineux. Tak cienki zespół nadaje się do Championship, nie Premierleague, Bolton przynajmniej gra z ambicją, mimo iż walczy od początku sezonu o utrzymanie, w przeciwieństwie do gospodarzy. Na dodatek gracze Kłusaków grają też dla chorego kolegi

Newcastle v Liverpool 1:1 Kibice Liverpoolu oczekują od Carrolla by pogrążył swych dawnych pracodawców, ale bez kontuzjowanego Adama, ze słabym Downingiem, wątpię by dostawał tyle piłek ile by sobie życzył. Sroki to mocna ekipa i na pewno nie złożą broni by pokonać Liverpool, zatem może się skończyć remisem

Tottenham v Swansea 2:0 Po kilku słabszych spotkaniach powinno przyjść odbicie, szczególnie u tak doświadczonego trenera jak Harry Redknapp. Teraz to Koguty gonią swych znienawidzonych rywali, ale Swansea gra strasznie chimerycznie, potrafi postawić się gigantom, szczególnie u siebie, a wtopić ze słabymi. Tym razem stawiam jednak na Spurs

Blackburn v Man Utd 0:2 Może być trudno, z uwagi na mecz jaki odbył się na przełomie lat 2011/12 ale United mają świetny bilans wyjazdowy, najlepszy z całej ligi, więc czemu nie ograć Blackburn które wydostało sie już ze strefy spadkowej. Argumenty są po stronie gości i nie sądzę by dali sobie wyrwać okazję na utrzymanie przewagi nad City

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AV - Chelsea 1:1

Wydaje mi się, że żadna z drużyn w aktualnej dyspozycji nie zasługuje na zdobycie kompletu oczek.

Everton - WBA 3:1

Everton gra u siebie i to jest bardzo poważny argument w pojedynku z typowym średniakiem. Na boisku będziemy obserwować dobrą grę tylko jedengo zespołu.

Fulham - Norwich 0:0

Dla mnie mecz nudny i wynik jest mi całkowice obojętny. Ze zwycięstwa jednych i drugich nie będę się cieszył, więc postawię na podział punktów.

Manchester City - Sunderland 1:1

Nie pytajcie o powody takiego typowania-nie znam ich. Po prostu coś mi podpowaida, że Sunderland nie stoi w tym pojedynku Dawida z Goliatem na straconej pozycji i zdoła coś ugrać dla siebie.

QPR - Arsenal 0:1

Patrząc na postawę obu zespołów w ostatnich spotkaniach faworytem jest Arsenal, jednak nie będzie to łatwe zgarnięcie trzech oczek. Grają przecież na wyjeździe z przeciwnikiem bardzo nieobliczalnym.

Wigan - Stoke City 0:0

Nie jestem emocjonalnie związany z żadną z tych drużyn, więc zarówno wynik jak i przebieg meczu obchodzą mnie tyle co zeszłoroczne stokrotki...

Wolves - Bolton 0:1

Bolton wygra dla Muamby. Poza tym grają z tak beznadziejnym przeciwnikem, że żal by było nie zdobyć kompletu oczek.

Newcastle - Liverpool 2:0

Newcastle grają dobrze przez cały sezon, Liverpool natomiast od pierwszego spotkania spisują się w kratkę. Sroki na pewno są w lepszej formie i w dogodniejszej sytuacji do zwycięstwa.

Tottenham - Swansea 3:2

Tottenham ugrał ostatnio cenny punkcik drużynie The Blues, jednak musiał strasznie się namęczyć. Teraz też będzie to bardzo cięzki mecz, jednak Spurs rozstrzygną go na swoją korzyść.

Blackburn - Man Utd 0:2

Czerwone Diabły nie mogą pozwolić sobie na powtórkę z gorączki sylwestrowej nocy. Zrobią wszystko, aby zachować przewagę nad The Citizens i to im się uda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Villa 1:2 Chelsea - Nie można zapominać, że Chelsea cały czas jest w grze o czwarte miejsce, które uprawnia do występu w kwalifikacjach LM. Aston Villa ma przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby sezon. Jak będą grali tak słabo, to niedługo znajdą się w strefie spadkowej. Klub ze stolicy wygra, ale nie będzie im łatwo.

Everton 2:0 West Brom - Zawodnicy Moyesa rosną ostatnio jak na drożdżach. Awans do półfinału FA Cup i wyjazdowa wygrana ze Swansea pokazały, że zespół jest w dobrej formie. Z WBA również powinni pokusić się o zwycięstwo.

Fulham 3:1 Norwich - W praktyce oba kluby są bezpieczne w środku tabeli. Craven Cottage to zazwyczaj twierdza, więc wątpie żeby beniaminek z Norwich zdziałał wiele.

Man City 2:1 Sunderland - Zawodnicy z City u siebie zwykle nie gubią punktu. Poza tym Sunderland ostatnio przegrał z Evertonem, więc będą jak najbardziej do ogrania. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy w wielkich bólach.

QPR 0:2 Arsenal - QPR będzie się starać, ale na tym zespole ciąży chyba jakaś klątwa. Znowu przegrają i zagłębią się w strefie spadkowej.

Wigan 2:1 Stoke City - Wigan ostatnio gromadzi punkty, natomiast Stoke chyba odpuściło sezon. Wydaje mi się, że bardziej zmotywowani gospodarze wygrają ten mecz po walce.

Wolves 1:1 Bolton - Walki o utrzymanie ciąg dalszy. Oba zespoły dysponują podobnym potencjałem. Te zmagania nie rozwiążą się w tej kolejce, gdyż będzie remis.

Newcastle 2:1 Liverpool - Ciąg dalszy słabej formy Liverpoolu, który ostatnio w lidze się kompromitował. Wydaje się, że Newcastle powinno sobie poradzić grając na własnym obiekcie.

Tottenham 2:1 Swansea - Znowu postawie na zwycięstwo faworyta, ale Swansea nie sprzeda tanio skóry.

Blackburn 0:2 Man Utd - Manchester United to doświadczony zespół. Nie zagrają pięknie, ale zdobędą trzy punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Villa v Chelsea 0:1

Na skromne zero do jednego stać gości. Dopiero teraz coś zaczęli grać. Na wyjeździe łatwo nie będzie. Z kogutami zremisowali co można uznać za dobry wynik, bo lepszy mecz rozegrali Koguty.

Everton v West Brom 2:1

Everton u siebie będzie zdecydowanie groźniejszy, a WBA prezentuje się nieco gorzej.

Fulham v Norwich 1:1

W tym meczu na pewno będę kibicował Norwich. To fulham łatwo punktów nie będzie chciał oddać, zwłaszcza u siebie. Dlatego podział punktów.

Man City v Sunderland 3:1

Teraz Man City wie, że ten mecz musi wygrać. Ta sztuka na swoim obiekcie jest jak najbardziej do osiagnięcia. A sunerland choć juz w tym sezonie z City wygrał, to teraz na wyjeździe polegnie.

QPR v Arsenal 0:2

Arsenal gra ładnie, a co ważniejsze - wygrywa. QPR nie da rady. Nie teraz, nie z Arsenalem.

Wigan v Stoke City 1:2

Choć gra Stoke na wyjazdah jest słabsza niz na ich obiekcie. To postawię na gości. Wigan urwał punkty The Reds, ale tą sztuke już nie jedna drużyna dokonała.

Wolves v Bolton 0:2

Stawiam na dość przecietny mecz. Wilki graja gorzej od gości, a Bolton będzie chciał pokazać, że dla kolegi wygraja nawet teraz.

Newcastle v Liverpool 2:1

Obie druzyny dość równe, z lekkim wskazaniem na Sroki gdyż graja u siebie. A na własnym stadionie bywają bardzo groźne. A ekipa z Liverpoolu to już nie to samo, nawet wystarczy spojrzeć na tabelę.

Tottenham v Swansea 3:1

Koguty będą chciały zdobyć wreszcie komplet punktów. Zresztą graja u siebie, a ich rywal woli własny obiekt. Spokojna wygrana Tottenhamu.

Blackburn v Man Utd 0:2

Teraz widząc Czerwony Diabły na wyjeździe można być spokojnieszym, nie to co poprzedni sezon. Blackburn urwał punkty United w tym sezonie. Teraz SAF i spółka na to nie pozwola. Zresztą drugi raz nie dadzą sie ogać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Villa v Chelsea 0:1 - Na wyjazdach Chelsea nie jest najlepsza, ale czuję, że uda im się w końcu przełamać tę passę niekorzystnych rezultatów.

Everton v West Brom 2:0 - Gospodarze zagrali dobry mecz tydzień temu na wyjeździe. U siebie z tak słabą drużyną nie będą mieli problemów.

Fulham v Norwich 1:0 - Tym skromnym prowadzeniem Fulham zapewni sobie 3 punkty. Norwich na wyjazdach raczej nie ma czego szukać.

Man City v Sunderland 2:0 - Mimo kontuzji Aguero muszę spojrzeć na ten mecz z punktu realisty - Sunderland nie ma co łudzić się na przygniecenie rywala. To stadion nie do zdobycia.

QPR v Arsenal 0:2 - Arsenal jest na trzecim miejscu w tabeli, idzie im coraz lepiej, a QPR nie stanie im na przeszkodzie, bo Kanonierzy są w świetnej formie.

Wigan v Stoke City 1:1 - Żadna z ekip nie ma większej szansy na zwycięstwo.

Wolves v Bolton 0:2 - Chcę widzieć świetnie grających piłkarzy Boltonu. Zasługują na zwycięstwo.

Newcastle v Liverpool 3:2 - Co się dzieje z Liverpoolem... Przegrali na wyjeździe, a teraz kolejna bardzo ciężka przeprawa. Nie mają szans.

Tottenham v Swansea 3:0 - Gdyby ten mecz miał miejsce na innym stadionie, to można by się kłócić o wynik, ale w tej sytuacji Swansea jest bez szans.

Blackburn v Manchester United 1:2 - Szalenie trudny mecz dla United. Mamy tragiczny bilans spotkań z Blackburn, wyjątkowo nie leży nam styl tej drużyny. Dostaliśmy od nich na OT, a co dopiero na wyjeździe. Ale musimy zwyciężyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston Villa v Chelsea 1:2 - The Blues pod wodzą RDM sprawują się coraz lepiej, ostatni mecz z Benficą napawa pozytywnie do spotkania z AV. Skromne zwycięstwo jest w zasięgu ręki.

Everton v West Brom 2:0 - Mimo iż WBA całkiem fajnie się prezentuje, to z Evertonem na wyjeździe nie mają większych szans.

Fulham v Norwich 1:1 - Kanarki śmiało mogą powalczyć o 1 pkt.

Man City v Sunderland 2:0 - Skoro Chelsea nie dała rady na Etihad Stadium to wątpliwe, że ta sztuka uda się Sunderland'owi. City ten mecz musi wygrać, aby nie pozwolić Utd odskoczyć.

QPR v Arsenal 0:2 - Beniaminek bez szans. Kanonierzy pewnie utrzymują się na 3 miejscu i raczej go nie oddadzą.

Wigan v Stoke City 0:1 - Stoke na wyjazdach nie gra tak dobrze, jak u siebie, ale ich żelazna defensywa może pomóc w przywiezieniu 3 pkt.

Wolves v Bolton 1:1 - Obie ekipy mają szansę na zwycięstwo, ale stawiam na podział punktów. Bolton gra przeróżnie, a stadion Wilków może okazać się ciężkim terenem.

Newcastle v Liverpool 3:1 - Liverpool w dołku. Newcastle wysoko w lidze, ich stadion to trudny teren - no cóż nie pozwolą się odrodzić The Reds.

Tottenham v Swansea 3:1 - Totki ostatnio nie zachwycają, ale na WHL Swansea nie ma czego szukać.

Blackburn v Manchester United 2:1 - Postawię na Blackburn, które mi jakiś patent na grę z Czerwonymi Diabłami. Cieszyłbym się gdyby powtórzyli nawet i wynik z OT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-69999-1333402822_thumb.png

Niezależnie od tego czy obchodzicie czy nie, wszystkiego dobrego z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy, udanych typowań, umiaru w obżarstwie, ciepłej atmosfery gdziekolwiek nie pójdziecie i emocjonujących spotkań piłkarskich, życzę wam wszystkim.

Swansea v Newcastle

Sunderland v Tottenham

Bolton v Fulham

Chelsea v Wigan

Liverpool v Aston Villa

Norwich v Everton

West Brom v Blackburn

Stoke City v Wolves

Man Utd v QPR

Arsenal v Man City

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swansea v Newcastle 1:1

Bardzo ciężki mecz do typowania. Newcastle ostatnio wygrywało, ale z drużynami, które już o nic nie grają. Swansea u siebie odbierze punkty Srokom.

Sunderland v Tottenham 1:1

Tottenham wreszcie wygrał, ale chyba ta drużyna nie jest w formie. Chcą dograć sezon na resztkach sił i może przy uprzejmości Chelsea zając miejsce w czwórce. Sunderland też gra w kratkę dlatego stawiam na remis.

Bolton v Fulham 2:0

Nie grające już o nic i słabe na wyjeździe Fulham jedzie do będącego na fali i mającemu nóż na gardle Boltonu. Gospodarze odniosą 4 zwycięstwo z rzędu.

Chelsea v Wigan 2:0

Z Chelsea nigdy nic nie wiadomo, ale jednak powinni sobie poradzić ze słabym Wigan.

Liverpool v Aston Villa 1:1

Obie ekipy już o nic nie grają i obie dużo meczów remisują. W bezpośrednim starciu może być podobnie.

Norwich v Everton 1:2

Ten typ to czysty strzał. Każdy wynik jest według mnie równie prawdopodobny. Stawiam na Everton bo chyba mają większy potencjał.

West Brom v Blackburn 0:1

West Brom ma niemal zapewnione utrzymanie i mocno spuścił z tonu. Blackburn będzie bardziej zdeterminowane i dlatego wywiezie 3 pkt.

Stoke City v Wolves 2:0

Wolves są już pogodzeni ze spadkiem, Stoke przypomniało sobie jak grać na własnym stadionie. Wynik raczej jest przesądzony.

Man Utd v QPR 3:0

Oba zespoły bedą zmobilizowane, bo oba jeszcze o coś grają. Rangersi ostatnio zwycięstwa u siebie przeplatają z wyjazdowymi porażkami. Teraz czas na porażkę.

Arsenal v Man City 2:1

Jako kibic MU nie mógłbym sobie odmówić postawienia na porażkę City. Kanonierzy dość niespodziewanie przegrali ostatnio z QPR, ale wcześniej grali świetnie i może powrócą na tą ścieżkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swansea v Newcastle 1:0

Sam nie wiem, dlaczego typuję Swansea jako zwycięzcę tego pojedynku. To chyba przez to, że potrafili oni wygrać u siebie nawet z The Citizens.

Sunderland v Tottenham 1:2

Tottenham po ostatnim zwycięstwie zagra zdecydowanie i ambitnie. Przyniesie im to komplet cennych oczek.

Bolton v Fulham 0:0

Bolton liczy na przedłużenie świetnej serii trzech wygranych spotkań, Mam jednak przeczucie, że ta passa zakończy się na pojedynku z nieobliczalną drużyną Fulham.

Chelsea v Wigan 2:0

The Blues wymęczyli awans do półfinału LM. Teraz powinni spokojnie ograć słabiutkie Wigan.

Liverpool v Aston Villa 1:0

W sumie zawsze darzyłem sympatią piłkarzy Liverpoolu. W tym sezonie grają bardzo w jratkę, jednak liczę na ich minimalny triumf.

Norwich v Everton 1:1

Mecz zagadka. Z jednej strony silne na własnym boisku Norwich, z drugiej potrafiący wygrać z każdym Everton. W tym spotkaniu postawię na podział punktów.

West Brom v Blackburn 0:1

Blackburn w ostatnich kolejkach pokazało, że bardzo zależy im na zwycięstwach. WBA natomaist osiągnęło już swój cel i teraz niezbyt przykładają się do spotkań.

Stoke City v Wolves 3:1

Stoke jest po prostu dużo lepszą drużyną od Wilków. Tyle w temacie.

Man Utd v QPR 2:1

Mam bardzo złe przeczucia dotyczące wyniku tego pojedynku. Z jednej strony Czerwone Diabły mają obowiązek wygrywać takie spotkania u siebie, z drugiej QPR ograło niedawno Arsenal czy Liverpool. Na wyjeździe jednak wiedzie im się gorzej i w tym upatruję szansę ManU na zwycięstwo.

Arsenal v Man City 3:2

Hit na koniec kolejki. Liczę na dużo emocji, sporo bramek i końcowe zwycięstwo mojego Arsenalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swansea-Newcastle. 1:2 Dla mnie faworytem są Sroki - choć grają na wyjeździe są w lepszej formie. Sunderland-Tottenham. 1:1 Mam przeczucie że gospodarze sprawią nie lada niespodziankę. Bolton-Fulham 1:1 Fulham gra mocno w kratkę ostatnio, więc może to wykorzystać odrodzony Bolton. Chelsea-Wigan 2:0 The Blues pokazali niezły futbol w pojedynku z Benficą, więc może tak będzie i teraz. Liverpool-Aston V 1:1 Stawiam na remis, bo obie ekipy prezentują się ostatnio dość przeciętnie. Norwich-Everton 1:1 Jedni i drudzy grają dobrze więc wychodzi na to,że wypadkową to dobry mecz i remis. WBA-Blackburn 1:1 Drużyny z dołu tabeli będą walczyły zaciekle o każdy punkt do końca sezonu. Stoke-Wolves 1:0 Stoke to solidna ekipa, więc powinni na luzie ograć Wilki, które leżą i kwiczą. Man Utd-QPR 3:0 United są w b.dobrej formie, liderują w PL i tylko to teraz sie liczy. QPR to kolejny przystanek po tytuł mistrza Anglii 2012. Arsenal-MC. 2:2 Mam nadzieję, że remis na Emirates pozwoli zapomnieć graczom Manciniego o tytule. Arsenal też ma o co grać - nadal muszą piąć się w górę w tabeli. W związku z nadchodzącą Wielkanocą chciałbym życzyć Wam graczom spokoju, radości i odpoczynku w gronie rodziny oraz samych typów za 3 oczka w naszej zabawie, bo nie liczy się zwycięstwo a zdrowa rywalizacja i zabawa. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swansea v Newcastle 2:1 Teoretycznie Sroki są faworytem, ale Łabędzie pokazały już nieraz w tym sezonie, że dobrze sobie radzą u siebie z silnymi zespołami. Być może w meczu otwierającym XXXII kolejkę Premierleague, znowu padnie jakaś niespodzianka. Ale czy wygrana Swansea na pewno będzie "niespodzianką" ?

Sunderland v Tottenham 1:3 Czarne Koty świetnie zagrały z City i właściwie nic nie stoi na przeszkodzie by znów Larsson poprowadził je do wygranej. Jednak jak również kiedyś pisałem, Harry Redknapp to stary ligowy wyjadacz i po słabszych występach, powinni wrócić z Spurs na właściwe tory. Walka o podium z Arsenalem na pewno będzie pasjonująca, a Arsenal ma trudny terminarz

Bolton v Fulham 1:2 Na tle tych dwóch zespołów, to Fulham wydaje mi się bardziej przekonywujące w tym momencie. Bolton może zagrać z zębem, ale wystarczy lepszy dzień Dempseya i trzy punkty zostaną zabrane do Londynu

Chelsea v Wigan 2:1 Wigan robi małe kroki, ale kroki do przodu i być może zdołają się utrzymać. W tej chwili jednak Chelsea wydaje się być silniejszą drużyną, wzmocnioną psychicznie awansem do półfinału LM i zaciętą walką do ostatnich kolejek o miejsce w czołowej czwórce.

Liverpool v Aston Villa 1:1 Nie wiem jak w bramce 'Poolu spisze się rezerwowy Doni, ale na pewno Liverpool jest osłabiony i nie osiąga w lidze takich rezultatów jakich chcą kibice. Półfinał FA Cup coraz bliżej, a Villa ma sposób na zdobywanie punktów z remisu, więc też i taki wynik typuję.

Norwich v Everton 1:2 Stawiam na przeczucie. Albo po prostu idę za zasadą, że każda kolejka ligi angielskiej zasługuje na jakąś niespodziankę, a tu mecz dwóch wyrównanych składów, solidnego Norwich i walecznego Evertonu, dlatego każdy wynik może paść. Ale niech będzie, że tym razem przyjezdni wygrają.

West Brom v Blackburn 1:1 Rovers są solidni w obronie, jednak tym razem to wyjazd, a Albion gra naprawdę przyzwoicie gdy czują na sobie wzrok i słyszą doping setek swoich kibiców z trybun wokół stadionu.

Stoke City v Wolves 2:0 Jak pisałem wcześniej, nie liczę by Wilki osiągnęły już cokolwiek w tym sezonie i są murowanym kandydatem do spadku. Potters grają u siebie naprawdę dobrze i ogólnie prezentują się jako solidna drużyna mająca doświadczonych graczy takich jak Crouch, dlatego stawiam na ich pewne zwycięstwo.

Man Utd v QPR 3:0 W tym meczu pewne jest, że Czerwone Diabły go wygrają. Drużyna skonsolidowana i skoncentrowana na jednym celu, mistrzostwie, nie pozwoli sobie na wpadkę. Niepewny jest jednak rozmiar tej wygranej, jeśli Rangers będą się dobrze bronić, może być niska, jeśli stracą szybko bramkę, a United się rozkręci, może być wysoka.

Arsenal v Man City 2:2 Ekipa Manciniego zagra na koniec, znając wyniki rywali, głównie United, a Arsenal będzie znał wynik Tottenhamu i Chelsea. Niezależnie jednak od tego, obie drużyny wyjdą na ten mecz mocno zmotywowane i zdecydowanie walczące o zwycięstwo. Ponieważ w takich przypadkach zazwyczaj stawiam na remis, czynię też w ten sposób i dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swansea 1:2 Newcastle - Swansea w ostatnich meczach dostała zadyszki, a świetnie spisuje się głównie w meczach z gigantami. Newcastle to bardzo dobra drużyna z czołówki, która znalazła się tam nieoczekiwanie, ale wypunktuje gospodarzy w tym meczu.

Sunderland 2:1 Tottenham - Tottenham nie prezentuje się najlepiej od dłuższego czasu, ostatnie zwycięstwo nie zmieniło mojej opinii i wciąż uważam, że to gospodarze mają większe szanse wygrać na Stadium of Light.

Bolton 2:0 Fulham - Bolton zawsze gra na opak moich prorokowań. Fulham nie gra już praktycznie o nic, a Kłusaki będą walczyć o utrzymanie. Wydaje się, że otarcie się o śmierć Muamby dało temu zespołowi dodatkowego kopa.

Chelsea 3:0 Wigan - Chelsea musi grać jeszcze na trzech frontach, ale nigdzie nie mogą odpuścić. Wigan wydaje się być idealnym chłopcem do bicia, który przyjeżdża na Stamford.

Liverpool 1:0 Aston Villa - Oba zespoły są przybite porażkami, Liverpool ma chyba 19 bilans jeśli patrzeć na punkty zdobywane w tym roku. Kiedyś wreszcie zła passa musi się odwrócić, a Aston Villa nie jest najbardziej wymagającym rywalem w lidze.

Norwich 1:2 Everton - Norwich utrzymuje dobrą dyspozycję, ale chyba znacznie lepiej grają ostatnio The Toffees. Tak pewnie wygrywającej drużyny Evertonu już dawno nie widziałem. Z Norwich także mogą się pokusić o komplet punktów.

West Brom 1:1 Blackburn - O West Bromie wiele nie mogę powiedzieć poza tym, że zupełnie nie wiem jak zagra ten zespół. Blackburn całkiem nieźle zaprezentowało się w spotkaniu z MU, więc na pewno są w stanie powalczyć o remis.

Stoke City 1:0 Wolves - Wolves to najsłabsza drużyna w lidze na ten moment. Nie ma mowy, żeby znowu uratowali się przed spadkiem. Z kim by nie zagrali wyjazdowego meczu, to zawsze ich przeciwnicy będą faworytem.

Man Utd 3:1 QPR - QPR dobrze się spisuje w starciach z mocarzami, wydaje się jednak, że Manchester United to trochę zbyt wysokie progi jak dla nich.

Arsenal 2:0 Man City - Arsenal znowu się pogubił w ostatniej kolejce, ale City gra chyba jeszcze gorzej. Arsenal wykorzysta słabą końcówkę sezonu w wykonaniu Citizens i odniesie ważne zwycięstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sunderland v Tottenham 1:2 - Sunderland w formie, Tottenham też w formie, choć nie zremisował ostatnio z City :P Myślę, że nie będzie niespodzianki, choć różnie to z tymi zespołami bywało.

Bolton v Fulham 1:2 - Z takim przeciwnikiem Bolton chyba polegnie, choć po tym przykrym urazie Muamby, piłkarze tego zespołu dostali skrzydeł i ogrywali wszystkich. Może stać ich na remis...?

Chelsea v Wigan 3:0 - Kiedy ta Chelsea zacznie równo grać...? To pytanie chyba do końca sezonu zostanie bez odpowiedzi. W angielskiej mogą ugrać niewiele, ale wciąż czeka LM. Z Wigan gładko, ale pewnie znowu któryś z zawodników kompletnie bez formy...

Liverpool v Aston Villa 2:0 - Gorzej być nie może z Liverpoolem. Mnie to jak najbardziej cieszy, aczkolwiek po spojrzeniu na tabelę nawet lekko dziwi... Taka drużyna okupuje prawie środek tabeli... Z AV grają u siebie, więc to moment na to, aby się podnieść.

Norwich v Everton 2:2 - Everton wysoko w tabeli, ale Norwich umie grać u siebie. Wysoki remis to bardzo prawdopodobny wynik.

West Brom v Blackburn 1:0 - Strzelam. Padło na West Bromwich m.in. z tego względu, że Blackburn na wyjeździe z United grało cieniutko.

Stoke City v Wolves 3:1 - It's Britannia Stadium, my dear...

Manchester United v QPR 2:0 - Chyba nam nie wstukają gola :D Gramy u siebie, na spokojnie możemy podejść do meczu. W dodatku kibice po zajęciu 1. miejsca w tabeli nagle stali się głośniejsi :P Teraz po 3 punkty, City przegrywa z Arsenalem i mistrzostwo nasze!

Arsenal v Man City 3:2 - Tak, to musi się stać. Manchester City poniesie porażkę w tym spotkaniu, innej opcji być nie może. Grają fatalnie na wyjazdach, a Arsenalowi nie poszło ostatnio i będzie chciał z wszystkich sił zatrzymać Obywateli. Stoją przed kolosalnym zadaniem, mogą rozstrzygnąć losy Premier League już na tym etapie rozgrywek. Bo chyba City nie podniesie się po ośmio punktowej stracie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolton v Fulham 2:1

Ehh a ja znów postawię na zwycięstwo z motywacji o kolegę z drużyny. U siebie może dadzą radę, choć różnie to znimi bywało dlatego tylko jedna bramką.

Chelsea v Wigan 2:0

Choć Chelsea wygrała i awansowała to półfinału Ligi Mistrzów, to to nadal nie jest to wymarzona gra. Ale na swoim stadionie stać na zwycięstwo.

Liverpool v Aston Villa 1:1

Postawię na AV i... The Reds. Liverpool wcale nie błyszczy. Ale u siebie tylko remis z Aston Villą.

Norwich v Everton 0:1

Kanarki grają ładnie. Ale Everton ostatnio jeszcze lepiej. Na wyjeździe skromnie.

West Brom v Blackburn 1:1

Remis. Choć West Bromwich jest w nieco lepsej sytuacji to Blackuburn potrafi czasem sprawic niespodziankę.

Stoke City v Wolves 3:0

Stoke u siebie jest bardzo grożne. A wilki grają bardzo słabo. Bezapelacyjne trzy punkty dla gospodarzy.

Man Utd v QPR 3:1

Czerwone diabły tracą mało bramek. Man United da radę, QPR może postraszyć ale doswiadczenie United nie przełamie się.

Arsenal v Man City 2:1

Hit. No ciekawe jak poradzi sobie Man City. Na wyjeździe czyli to czego nie lubi zespół Manciniego. I godny rywal który u siebie potrafi pokonać nie jednego. Jak Sunderland i Stoke dało radę to i Arsenal coś ugra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manchester United 3-1 QPR

Manchester United jest już chyba pewnym mistrzem już na tym etapie rozgrywek. Beniaminek z Londynu ostatnio sprawił nie lada niespodziankę i zdołał wyrwać kanonierom 3 punkty na własnym stadionie. W tym meczu raczej nie będzie powtórki więc stawiam na pewną wygraną podopiecznych Fergusona.

Arsenal 0-2 Manchester City

W tym meczu może wygrać każda z drużyn, sprawa jest całkowicie otwarta. Obywatele już chyba definitywnie pogrzebali swoje szanse na mistrza w ostatnim meczu zremisowanym z Sunderlandem 3:3. Pokazali jednak wielką wolę walki i ze stanu gdzie przegrywali 1:3 zdołali w kilka minut odrobić 2 bramki i ustalić wynik spotkania na 3:3. To będzie na pewno który warto zobaczyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-69999-1333908867_thumb.png

Hurry up, lads. Clock is ticking. Czyli innymi słowy, piszcie posty z typami i obstawiajcie wyniki, albowiem Premiership nabiera przyspieszenia jakiego nie znał nawet okres przełomu roku 2011/12. Następna kolejka już jutro o godzinie 16 naszego czasu, zatem nie ma co zwlekać.

Everton v Sunderland

Newcastle v Bolton

Tottenham v Norwich

Aston Villa v Stoke City

Fulham v Chelsea

Blackburn v Liverpool

Man City v West Brom

Wigan v Man Utd

Wolves v Arsenal

QPR v Swansea

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę pozwolić sobie na kolejny spóźniony typ ;)

Everton v Sunderland 1:0 - Rozpędzeni jedni i drudzy zmierzają po następne miejsca w tabeli. Są blisko siebie, ale to Everton gra na własnym stadionie i ma większe szanse na zwycięstwo nad Sunderlandem.

Newcastle v Bolton 2:0 - Newcastle pewnie na wyjeździe parę dni temu, więc teraz nie będzie problemem ograć pokonany ostatnio Bolton.

Tottenham v Norwich 2:0 - Koguty w nieciekawej sytuacji. Pasmo słabych meczów cały czas trwa, ale myślę, że ta kolejka to ukróci.

Aston Villa v Stoke City 1:1 - Naprawdę nie wiem na kogo postawić. Stoke dość cienko na własnym obiekcie, więc teraz chyba gorzej na wyjeździe. AV gorsze miejsce w tabeli, ale własny stadion...

Fulham v Chelsea 0:1 - Mimo tragicznej gry z Wigan czuję, że Chelsea nie polegnie z Fulham. Muszą się kiedyś ustabilizować. Remis będzie złym rozwiązaniem, dlatego liczy się tylko wygrana.

Blackburn v Liverpool 1:1 - Blackburn potrafi zaskoczyć. Liverpool to najgorzej grająca ekipa ostatnich tygodni w BPL, nie poprawią się do końca sezonu.

Man City v West Brom 2:0 - Nie będzie to pewne zwycięstwo. Nie będzie to łatwa przeprawa. Z taką formą City może sobie pomarzyć nawet walkę o majstra, co dopiero o zdobyciu tego pucharu.

Wigan v Manchester United 0:2 - Lecimy z serią zwycięstw. Nie można dać sobą pomiatać, nie można mieć tak słabej skuteczności, jak w walce z innymi klubami, które chcą się utrzymać w lidze. Musimy wygrać, ale na pewno nie tak nerwowo, jak na wyjeździe z Blackburn.

Wolves v Arsenal 1:2 - Gol dla Wolves padnie wedle zasady Arsenalu. Mają bardzo słabą obronę, ale w ataku jest RVP. Uskrzydleni po pokonaniu City będą chcieli utrzymać dobre miejsce.

QPR v Swansea 1:2 - Znów te dwie ekipy... Obie dostały ostatnio po 2:0, ale to Swansea jest wg. mnie lepszą drużyną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Everton v Sunderland 2:1

Everton ostatnio u siebie prezentuje się naprawdę nieźle. Z kolei Sunderland na wyjeździe gra słabo. W meczu dwóch wyrównanych drużyn zdecyduje atut własnych ścian.

Newcastle v Bolton 3:0

Newcastle znowu jest na fali. Bolton jest mało ugodową drużyną, albo wygrywają albo przegrywają. Skoro tak to stawiam na ich porażkę.

Tottenham v Norwich 2:0

Tottenham musi bronić 4 pozycji za wszelką cenę. Norwich ostatnio nie zachwyca więc jest szansa dla Kogutów na zgarnięcie 3 pkt.

Aston Villa v Stoke City 1:1

Remisy to domena AV. Stoke też nie wygląda na ekipę, której jakoś bardzo zależałoby na zwycięstwach, więc remis wydaje się najbardziej możliwym rozwiązaniem.

Fulham v Chelsea 2:1

Fulham ostatnio zwyżkuję, a jakaś niespodzianka jest w każdej kolejce mile widziana. Może na Craven Cottage taką niespodziankę będziemy obserwować.

Blackburn v Liverpool 2:1

Mimo 3 porażek z rzędu wierzę, że Blackburn jeszcze powalczy o utrzymanie. Liverpool jak gra każdy widzi, szczególnie że zagrają na obcym stadionie.

Man City v West Brom 2:0

WBA to dziwna drużyna. Grali beznadziejnie, a rozgromili mające nóż na gardle Blackburn. W dodatku nieźle im idzie w meczach wyjazdowych. Nie zdziwi mnie strata punktów przez zdołowane ostatnimi wynikami City, ale nie zaryzykuję i postawię na gospodarzy.

Wigan v Manchester United 0:3

Diabły pewnie zmierzają po tytuł i nie sądzę, aby Wigan ten marsz utrudniło.

Wolves v Arsenal 1:3

Obie drużyny są na przeciwległych biegunach. Wilki prezentują dno, a Kanonierzy są w dobrej formie. Mimo słabszej postawy na wyjazdach stawiam na Arsenal.

QPR v Swansea 2:1

QPR ostatnio grają w kratkę - raz wygrywają, raz przegrywają. Teraz czas na wygraną, tym bardziej że ich rywalem będzie nie grające już o nic Swansea.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Everton v Sunderland 1:1 Po remisie na wyjeździe, Everton powinien się lepiej zaprezentować, czując na plecach oddech graczy lokalnych rywali, ale Sunderland ma ostatnio passę remisów z silnymi zespołami i potrafi grać w piłkę, dlatego całkiem prawdopodobne, że obie drużyny podzielą się punktami.

Newcastle v Bolton 2:0 Skoro Kłusaki przegrały u siebie z Fulham to i na St. James Park nie pokażą za wiele. Newcastle walczy o 4 lokatę i potrzebuje punktów, a na dodatek to silna ekipa i umiejąca grać i otwartą grę i z kontry.

Tottenham v Norwich 2:0 Stawiam po prostu na przerwanie kiepskiej passy dla Kogutów. W przekroju całego sezonu, zasługują na to by mieć miejsce dające udział w Lidze Mistrzów i byłoby naprawdę głupio gdyby stracili je tuż przed końcem sezonu na rzecz Chelsea lub Newcastle, dlatego też upatruję porażki Kanarków na WHL

Aston Villa v Stoke City 1:1 Stoke poza Britannia Stadium i Villa, która gra bez żadnego przekonania - niby powinna mierzyć wyżej niż środek tabeli, ale mając bezpieczne utrzymanie, nie bardzo im się chce. Stawiam, że ten mecz znów zakończy się remisem.

Fulham v Chelsea 1:2 Mimo wiary w umiejętności Wieśniaków, stawiam na Chelsea. Może przeważy indywidualna postawa któregoś z graczy, może to chęć zemsty za niespodziewaną porażkę z zeszłego sezonu, nie wiem, ale wydaje mi się, że wygrają podopieczni Roberto di Matteo

Blackburn v Liverpool 1:1 Na stadionie Rovers grało się ciężko nawet United, dlatego nie sądzę, by więcej mógł zdziałać Liverpool. Podopieczni Dalglisha mają słabą formę i chociaż mówią o odbiciu, zaczęciu marszu po satysfakcjonujące ich wyniki, wątpię by Blackburn i były gracz Evertonu, Yakubu, na to pozwolili, szczególnie gdy walczą o utrzymanie, a Liverpool już o nic.

Man City v West Brom 2:0 WBA chociaż prezentuje się na przyzwoitej średniej ligowej, to jednak chyba za mało by zagrozić Citizens na ich stadionie, gdzie wygrywają jak leci, oprócz meczu z Sunderlandem. Mimo kłopotów kadrowych i rozkojarzenia psychicznego, trzy punkty zostaną na Etihad.

Wigan v Man Utd 0:2 Znając SAF-a, skład trenerski i naszych ligowych weteranów w składzie, wszyscy zacierają już ręce i wrzucają piąty bieg na ostatniej prostej po mistrzostwo. Pewne i odniesione bez kłopotów zwycięstwo z Wigan będzie tylko kolejnym krokiem na tej ścieżce. Wyjazdowy bilans mówi sam za siebie.

Wolves v Arsenal 1:2 Wilki chyba już są pogodzone ze spadkiem do Championship, ale szansy na strzelenie honorowego gola upatruję w rozkojarzeniu dopadającym obronę Kanonierów. Jednak o wygraną Arsenalu, szczególnie po tym co pokazał parę dni wcześniej, jego kibice martwić się nie muszą.

QPR v Swansea 1:1 Strzelam. W jednym typie kolejki mogę sobie pozwolić. Uzasadnieniem może być doskonała znajomość obu drużyn jeszcze z czasów gry na zapleczu ekstraklasy i małe prawdopodobieństwo by jedni drugich czymś zaskoczyli. Dla QPR ten mecz jest niesamowicie ważny, dla Swansea to tylko kolejna okazja na punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Everton 1:3 Sunderland

To może być ciekawy mecz , obie ekipy zajmują miejsca w pierwszej dziesiątce i dzielą je tylko 2 punkty. W tym meczu postawię na Czarne Koty bo nie tylko ostatnio ale od kilku dobrych miesięcy prezentują dobrą piłkę a co najważniejsze skuteczną. Potrafili Zremisować z City a nawet do pewnego momentu wygrywać z nimi różnicą 2 bramek ostatnio też urwali punkty Tottenhamowi.

Newcastle 2:0 Bolton

Sroki ostatnio skutecznie punktują, zapunktowali nawet na 5 miejsce ale tylko na chwilę. Myślę że w tym meczu inny rezultat niż wygrana Srok nie będzie brany pod uwagę. Stawiam na Pewne zwycięstwo Newcastle.

Tottenham 2:0 Norwich

Koguty ostatnio lubią gubić punkty jak nie przegrane to remisy chociaż była jedna wygrana ostatnio. Mam nadzieję że tym razem też Tottenham będzie górą i po tej kolejce wskoczy na 3 miejsce wyprzedzając swojego odwiecznego rywala.

Aston Villa 1:2 Stoke City

Aston Villa jakoś ostatnio nie zachwyca czego wynikiem jest miejsce w dolnej części tabeli. Stoke za to spisuje się troche lepiej, punktują. W tym meczu nie powinni mieć większych problemów.

Fulham 1:1 Chelsea

Chelsea ostatnio odżyła w porównaniu do reszty sezonu. Widać wyniki po odejściu AVB. Ostatnio Chelsea męczyła się z outsiderem ale jednak w doliczonym czasie zdołała strzelić zwycięskiego gola. To może być męczący mecz.

Blackburn 0:3 Liverpool

Nie wiem co mam tu napisać. Liverpool jest nieobliczalny może przegrać teraz praktycznie z każdą drużyną Premier League. Ale nie będzie raczej miał problemów z wygraniem meczu przeciwko drużynie która zajmuje miejsce spadkowe.

Manchester City 3:0 West Brom

City już nie liczą się w walce o mistrzostwo. Ostatni mecz przeciwko Arsenalowi wyszedł im fatalnie nie dość że przez większość czasu praktycznie nie istnieli to stracili przy okazji Balotellego. Ten mecz może być taką odskocznią, czuję że padnie wiele bramek.

Wigan 1:3 Manchester United

Czerwone Diabły są już praktycznie mistrzami Anglii po raz kolejny. Jakiś niespodziewany spadek formy musiałby ich spotkać aby stracili majstra. Przeciwnik nie jest jakiś klasowy więc wygrana United raczej nie podlega wątpliwości.

Wolves 0:4 Arsenal

Wilki to murowany kandydat do spadku do niższej klasy rozgrywkowej. Tego chyba już nic nie zmieni. Arsenal jest za mocnym przeciwnikiem aby wilki myślały o jakimś punkcie w tym meczu.

QPR 2:1 Swansea

QPR broni się przed spadkiem, ja z całego serca życzę tej drużynie aby została w Premier League. Okazja jest bo Swansea to także beniaminek i można powalczyć o 3 punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem, że dzisiaj są jakieś mecze, więc kilka typów już uciekło.

Aston Villa 1:1 Stoke City - Oba zespoły będą się bardziej przykładać do obrony tyłów, a wszystko zakończy się skromnym remisem.

Fulham 2:1 Chelsea - Stawiam na niespodziankę i zwycięstwo w derbach The Cottagers, którzy wygrają z grającą ostatnio zblazowany futbol.

Blackburn 0:2 Liverpool - Będę cały czas stawiał na Liverpool. Być może na złość mnie znów przegrają :)

Man City 2:1 West Brom - Manchester City u siebie w wielkich bólach, ale ma szansę na zwycięstwo z przeciętnym West Bromem.

Wigan 0:2 Man Utd - Wigan nigdy nie gra dobrych meczów z United. Obstawiam, że i tym razem Diabły się nie natrudzą.

Wolves 1:3 Arsenal - Arsenal nie powinien mieć żadnych kłopotów z ograniem czerwonej latarnii ligi.

QPR 2:1 Swansea - Spadek formy Swansea wykorzystają Rangersi, którzy desperacko wciąż walczą o utrzymanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów zaspałem.

Blackburn v Liverpool 0:2

Tu jednak postawię na Liverpool, choć nie grają Bóg wie jakiego futbolu to na Blackburn to wystarczy.

Man City v West Brom 2:0

Teraz City musi wygrać bo jeśli nie zdobędą trzech punktów to ich szanse na mistrza spadną. U siebie piłkarze Manciniego są groźni więc ekipa West Bromwich ulegnie.

Wigan v Man Utd 0:3

Myślę, że kolejna spokojna przeprawa Czerwonych Diabłów. A na wyjeździe - nawet jeszcze lepiej. A Wigan to nie ta sama klasa co United.

Wolves v Arsenal 0:2

Wilki są słabszą ekipą od Kanonierów. Dlatego i wynik nie powinien być niespodzianką. Ostatnio poradzili sobie z City to i Wilki nie powinny przeszkodzić w zdobyciu trzech punktów.

QPR v Swansea 1:1

Remis. Swansea City potrafi grać całkiem nieźle. Choć QPR jest w gorszej sytuacji to Łabędzie nie odpuszczą i padnie remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Nic lepszego niż niezamierzony prezent dla wicelidera, który po tej kolejce zapewne zostanie liderem :/Blackburn - Liverpool 1:1 Osłabienia w The Reds dają fo myślenia i sądzę że bedziemy świadkami remidowej niespodzianki. MC -WBA. 1:0 U Manciniego nie dzieje się najlepiej, ale u siebie i tak powinni wygrać. Wigan-MU 0:2 Wigan nie będzie żadnym problemem dla United, którzy już praktycznie są mistrzami. Wolves-Arsenal 0:2 Szczęsny w bramce, Arteta + Robin vPersie = 3 pkt bez dwóch zdań. QPR-Swansea. 1:1 Stawiam na remis, gdyż obie ekipy choć mają różne priorytety obecnie grają słabo i w kratkę. Do prowadzącego: pardon jeszcze raz za brak ładu w poscie, ale mam ponowną awarię łączą i piszę z komorki i sam zapewne wiesz jak się beznadziejnie tak pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v Liverpool 1-1 Liverpool nie potrafi już od dobrych kilku kolejek zgarnąć kompletu punktów. Teraz również im się to nie uda. Blacburn bardzo chce utrzymać się w PL i zagra na 200 % formy na własnym boisku.

Man City v West Brom 0-0 Może i skazuje się na stratę punktów, ale The Citizens nie zasługują w tym meczu na zwycięstwo. Tym bardziej, że raczej już nie wierzą w zdobycie mistrzostwa.

Wigan v Man Utd 0-2 Mecz, który rozstrzygnie ostatecznie losy zdobycia tytułu mistrzowskiego przez Czerwone Diabły.

Wolves v Arsenal 0-2 Ostatnie mecze pokazują, że Arsenal cały czas ma ochotę na jak najwyższe miejsce na koniec sezonu. Mistrz jest już raczej znany, ale walka z The Citizens o drugie miejsce będzie zacięta.

QPR v Swansea 1-0 QPR desperacko walczy o pozostanie w PL. Swansea natomiast cel na ten sezon już wypełniła i nie zagra na 100 % możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...