Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Premier League 2011/2012

Polecane posty

Lista uczestników:

1. EsDe

2. Tebeg

3. Zireael

4. Turambar

5. Kruczek11

6. RaxusV

7. Sandro

8. Ketro

9. kuba350

10. MaXiLoaDingPL

11. NewHunter7

12. daveNWN

13. RedEvil

14. wisniaspa

15. komi89

16. Rorschach

17. adrian_te

18. Vlado

19. luki970

20. repta2

21. Janos

22. FaceDancer

23. Assasin321

24. tyan

25. KlucQ

26. rafi116

27. edwin20

28. Elev8tor

29. Kerht

30. VanNerd93

Regulamin zabawy:

W tym temacie podajemy dokładne wyniki spotkań oraz uzasadnienie do każdego z nich. Typ bez uzasadnienia uznawany będzie za nieważny. Nie jest konieczne typowanie wszystkich meczów oraz kolejek, jednak trzeba liczyć się z teoretyczną stratą za punkty, które można było uzyskać.

Punktowanie:

Za wskazanie dokładnego wyniku i poprawnego zwycięzcy-3 punktów

Za wskazanie poprawnego zwycięzcy oraz identycznej różnicy bramek-2 punkty

Za wskazanie poprawnego zwycięzcy-1 punkt.

Przykład poprawnego sposobu typowania:

Everton 0:1 Arsenal Uzasadnienie: Oba zespoły nie poczyniły znacznych wzmocnień, jednak IMO Arsenal zagra bardziej agresywnie co przełoży się na wynik.

Newcastle 2:0 Wigan Uzasadnienie: Newcastle jest w dobrej formie, co udowodniło w ostatnich meczach, dlatego nie powinni mieć problemu z przeciwnikiem.

Długość uzasadnienia i wartość merytoryczna użytych argumentów nie będzie brana pod uwagę, jednak to świadczy tylko o typującym, a nie chcemy przecież by przypinano nam znaczek leniwego i tryskającego niewiedzą oraz fuksem statsiarza wink_prosty.gif.

W temacie nie prowadzimy dyskusji tylko zamieszczamy typy z uzasadnieniem.

Po każdej kolejce będzie zamieszczana tabela z punktacją wszystkich uczestników.

Typy należy zgłaszać nie wcześniej* niż tydzień przed daną kolejką i nie później niż godzinę przed rozpoczęciem typowanego meczu. Prowadzący może przydzielić punkty za mecze, jeśli ich rezultat został wytypowany po wyznaczonym czasie, lecz nie później niż przed rozpoczęciem meczu. Granica godziny IMO powinna być wystarczająca i bezpieczna, dlatego starajmy się jej trzymać.

*-Wyjątek jeżeli ktoś ma zaplanowany wyjazd bądź przez dany okres nie będzie miał dostępu do komputera, może zatypować wcześniej informując w temacie dyskusyjnym bądź przez PW. Zasada ma na celu uniknięcia typowania wszystkich kolejek za jednym zamachem, co zabiłoby zabawę.

Prośba do wszystkich typujących o zamieszczanie typów danej kolejki w jednym poście. Wiem, że statsuje się fajnie, ale po prostu łatwiej to wszystko ogarnąć i nie trzeba przeglądać 10 tys postów. Dużym ułatwieniem dla podliczającego jest kolejność typów, która jeśli będzie identyczna jak w pierwszym poście kolejki, przyspieszy sumowanie punktów.

Powodzenia smile_prosty.gif .

Zabawę prowadzi: Rorschach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v Wolverhampton 1-0; Ciekawe spotkanie, drużyny są wyrównane, o ile wiem, żadna nie zrobiła jakichś znaczących wzmocnień. Stawiam na Blackburn, ponieważ bardziej ufam ich obronie.

Fulham v Aston Villa 1-1; Jak wyżej - drużyny bardzo zbliżone poziomem. N'Zogbia chyba jeszcze nie będzie tak szalał jak w Wigan, brak zgrania zrobi swoje, ale myślę, że z Bentem i tak będą bardzo groźni dla solidnej obrony Fulham.

Liverpool v Sunderland 2-0; The Reds budują bardzo ciekawą drużynę, z Suarezem, Carrollem, Adamem czy Downingiem mogą namieszać czołówce albo walczyć o utrzymanie ;) Bardziej prawdopodobna IMO pierwsza opcja.

Man City v Swansea 2-1; Całym sercem kibicuję w tym meczu Swansea, ale raczej są bez szans w starciu z szejkami.

Newcastle v Arsenal 1-3; Brak Bartona, Nolana, kontuzja Guthrie?go? Sroki są raczej kandydatem do spadku w tym sezonie, Kanonierzy, nawet jeśli sprzedadzą Fabregasa, nie powinni mieć z nimi problemów.

QPR v Bolton 2-1; Kuperki z Taarabtem w składzie mogą być czarnym koniem początku sezonu, podobnie jak Blackpool z Adamem w poprzednim sezonie. Nie powiem, że na to nie liczę ;)

Stoke v Chelsea 0-2; Etherington się starzeje, w Stoke nie będzie komu grać z przodu. Chelsea wygra pewnie, ale bez fajerwerków, jakimi powitała sezon ostatnio.

Tottenham v Everton 2-1; Zawieszony Coleman, niepewni gry Arteta i Fellaini? Tottenham kadrowo może nie imponuje, ale z tak zdziesiątkowanymi The Toffees powinni dać sobie radę.

West Brom v Man Utd 0-2; Na papierze MU jest ładnych parę klas lepsze, co musi odzwierciedlić się w rezultacie tego spotkania. Ciekawi mnie, jak będą wyglądać skrzydła United w tym spotkaniu.

Wigan v Norwich 0-1; Pozbawieni N?Zogbii, czyli zawodnika, dzięki któremu utrzymali się w lidze w tamtym sezonie, Wigan wydaje się być rozbrojone, co nie mające nic do stracenia beniaminek powinien wykorzystać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v Wolverhampton 2-0 - Wolverhampton wydaje mi się jednym z głównych kandydatów do spadku, Blackburn też jakąś potęgą nie jest, ale mimo wszystko jak dla mnie prezentują wyższy poziom.

Fulham v Aston Villa 0-1 - AV obniżyła nieco loty, ale Bent zdoła ukąsić w odpowiednim momencie i tym samym da zwycięstwo swojej drużynie.

Liverpool v Sunderland 3-1 - The Reds są świetni z przodu, ale za to w sparingach mieli tendencję do tracenia głupich goli. Znacznie wzmocnili się w lecie, mają świetnego trenera i to oni odniosą zwycięstwo.

Man City v Swansea 2-0 - Man City to Man City, jak zwykle się wzmocnili, mają świetnego bramkarza, przynajmniej dobrą obronę i pomoc, atak fenomenalny. Postawiłbym wyżej, ale nie wiem w jakiej są formie, więc taki typ wydaje mi się bezpieczniejszy.

Newcastle v Arsenal 1-2 - Spora przepaść pomiędzy tymi drużynami, ale nie przełoży się to na wynik, gdyż Kanonierzy będą podłamani odejściem Fabregasa :P

QPR v Bolton 1-1 - Żadna z drużyn nie jest potęgą, silniejszy wydaje mi się Bolton, ale QPR po awansie będą chcieli się dobrze zaprezentować przed własną publicznością co zniweluje tą różnicę.

Stoke v Chelsea 0-2 - Stoke potrafi każdemu sprawić problemy, ale nie oszukujmy się - Chelsea to Chelsea i odniosą spokojne zwycięstwo.

Tottenham v Everton 1-1 - To może być cichy hit kolejki. Obie drużyny prezentują wysoki poziom, obie mają ambicję na puchary. Remis wydaje mi się najbezpieczniejszym typem.

West Brom v Man Utd 0-3 - Na prawdę nie wydaje mi się, żeby WBA było w stanie sprawić niespodziankę, pomiędzy tymi drużynami jest na prawdę przepaść jakościowa i nawet 0-5 mnie nie zaskoczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v Wolverhampton 2:1 - Rovers to typowa drużyna własnego boiska. Końcówkę poprzedniego sezonu mieli całkiem dobrą, a u siebie byli groźni dla największych tuzów Premier League. Na szczególną uwagę zasługuje blok obronny gospodarzy, dzięki któremu uda im się wygrać z Wolves jedną bramką.

Fulham v Aston Villa 1:0 - Jak wyżej. AV grała średnio w zeszłym sezonie i pozbyła się Younga. Jego miejsce wypełnił Szarl, ale Fulham to drużyna grająca kilka sezonów w tym samym zestawieniu. Zawodnicy tacy jak Schwarzer, Hangeland i Hughes rozumieją się bez słów. Jakoś wepchną piłkę do bramki rywali i postarają się zagrać na zero z tyłu.

Liverpool v Sunderland 2:0 - Liverpool dokonał kilku znaczących wzmocnień i wraz z Dalglishem na ławce powinni być groźni dla wszystkich. Sunderland to niezła drużyna, ale w okienku raczej się osłabiał. Gospodarze są murowanym faworytem tego meczu.

Man City v Swansea 3:1 - Absolutny debiutant Swansea zostaje rzucony w paszczę lwa. Puzle Manciniego z każdym kolejnym meczem wyglądają na coraz lepiej dopasowane. Kadra jest mocna, a co rusz przychodzą coraz lepsi zawodnicy. To powinno być przekonujące zwycięstwo Citizens.

Newcastle v Arsenal 0:3 - Newcastle pozbyło się prawie wszystkich najlepszych zawodników. Nie ma Carrolla, nie ma Nolana, nie ma Bartona. Jose Enrique został sprzedany do Liverpoolu. Idealny rywal dla Arsenalu, żeby sobie pograć piłką i zapakować na luzie kilka bramek.

QPR v Bolton 1:2 - Rangers zagrają z Boltonem i to właśnie "drwale" z Reebok Stadium wyrwą w tym meczu zwycięstwo. Bolton gra piłkę siłową, typowo angielską. W dodatku mają bardzo dobrego trenera Owena Coyla, który umiał dobrze poukładać zespół. Są już ograni w EPL, a gospodarze zapłacą frycowe na wejściu.

Stoke v Chelsea 0:2 - Chelsea to jeden z faworytów do tytułu. Brak trzech punktów z rywalem takim jak Stoke zostanie na Stamford przyjęte jak porażka.

Tottenham v Everton 1:1 - Starcia tych dwóch zespołów zwykle są bardzo wyrównane. W zeszłym roku na White Hart Lane wynik brzmiał 1:1. Myślę, że w tym będzie podobnie.

West Brom v Man Utd 1:2 - Manchester musi zdobywać trzy punkty w starciach z rywalami z dolnej półki, a do takich należy chyba WBA. Nie będzie to dla United łatwy mecz, ale powinni go wygrać.

Wigan v Norwich 1:1 - Z jednej strony beniaminek z Norwich, a z drugiej Wigan, które straciło przed sezonem jedną ze swoich gwiazd Szarla N'Zogbię. Typowe starcie, gdzie trudno przewidzieć wynik, więc stawiam na remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v Wolverhampton 2:1 - w poprzednim sezonie Blackburn aż 2 razy gromiło Wolver, którzy byli o włos od spadnięcia z PL. Obstawiam 2:1 dla gospodarzy - Wolverhampton od dawna nie odnieśli sukcesu, a ten sezon będzie kolejną okazją do spadku tej drużyny do Npower Championship.

Fulham v Aston Villa 2:2 - Drużyny poziomem są prawie identyczne. Nawet w ubiegłym sezonie remisowały ze sobą 2 razy. Myślę, że ten pojedynek również zakończy się remisem.

Liverpool v Sunderland 1:1 - Liverpool pod koniec ubiegłego sezonu zaczął zyskiwać i chyba otrząsnął się po stracie Torresa. Mają przecież świetnego A. Carolla, L. Suareza i wierzę, że ten sezon pozwoli im na zajęcie jakiegoś lepszego miejsca. Sunderland co ciekawe w poprzednim sezonie zaskakująco dobrze radził sobie z zespołami z górnej połowy tabeli (remisy, skromne wygrane i sensacyjna wygrana z Chelsea), a z tymi mniej znaczącymi zdarzało się ostro przerąbać. Mecz z LvP będzie zacięty :)

Man City v Swansea 3:0 - Tutaj nie trzeba wiele tłumaczyć - City zbroi się już od jakiegoś czasu coraz to lepszymi zawodnikami. Swansea natomiast dopiero "wpadli" do Premier League, więc raczej zwycięstwa dla nich nie będzie.

Newcastle v Arsenal 1:3 - Arsenal to trzecia z kolei drużyna, która zagroziła United w zdobyciu mistrzostwa w sezonie 2010/2011. Pod koniec sezonu przestali być konkurencyjni, lecz wierzę, że teraz będzie inaczej, a do zwycięstwa z Newcastle niewiele potrzeba.

QPR v Bolton 1:0 - Queens zagościli w Premier League jako pierwsza drużyna w tabeli Npower Championship, gdzie byli bezkonkurencyjni. Bolton od dłuższego czasu nie jest w stanie wygrywać z lepszymi teamami z PL i dlatego wieszczę jego klęskę w tym spotkaniu.

Stoke v Chelsea 1:3 - Chelsea słabo radzi sobie na wyjazdach. Widzieliśmy jej klęskę wiele razy, choć Stoke to chyba za niski poziom na "niebieskich". W dodatku możemy w końcu zobaczyć Torresa w dobrej formie.

Tottenham v Everton 2:2 - Spotkanie będzie bardzo wyrównane - to pewne. Mimo lepszej pozycji w tabeli gospodarzy, Everton w ubiegłym sezonie potrafił zaskoczyć i nawet raz z kogutami zwyciężył. Tym razem myślę, że będzie trochę inaczej i liczę na remis.

West Brom v Man Utd 0:3 - No nareszcie, ulubiona ma drużyna. Nie mógłbym życzyć jej porażki, ale nawet jeśli spojrzeć neutralnie, to West Brom nie ma szans na zwycięstwo. Na bramce United stanie pewnie De Gea, który całkiem niedawno w meczach sparingowych pokazał klasę. W napadzie zobaczymy Rooneya i Berbatowa, bo Hernandez po wstrząśnieniu mózgu chyba zdolny do gry nie będzie.

Wigan v Norwich 0:0 - Norwich to trzecia drużyna, która gości w PL jako awans. Życzę im sukcesów i rozgromienia Wigan. Cóż powiedzieć więcej - drużyny nie miały okazji zmierzyć się bezpośrednio ze sobą w ostatnim czasie, więc można tylko strzelać jaki będzie wynik...

Mój debiut we wszelkiej maści typerach, mam nadzieję, że uzasadnienia co najmniej poprawne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn 1-1 Wolverhampton

Blackburn po ostatnim słabym sezonie właściwie się nie wzmocniło. Nie mają armat z przodu, a nowy nabytek Goodwillie w ogóle mnie nie przekonuje. Wolves za to sprowadzili Rogera Johnsona z Birmingham nie tracąc w zasadzie nikogo. Stawiam na remis, bo jednak stadion będzie sprzyjał gospodarzom.

Fulham 1-0 Aston Villa

Aston Villa w 2 lata oddała najlepszych piłkarzy i wg mnie Bent nic tu nie pomoże. Dobre podanie może otrzymać jedynie od N'Zogbii, a ten dopiero zawitał na Villa Park i może od razu nie zaskoczyć. Fulham to solidna marka z niezłą defensywą, a z bardziej znaczących piłkarzy stracili właściwie tylko Zoltana Gerę.

Liverpool 3-1 Sunderland

Liverpool jest całkowicie przebudowany i mimo, że podobno mają nie zagrać Skrtel i Suarez, powinni sobie spokojnie dać radę. Jakoś nie wierzę, że Kocury coś zdziałają na Anfield. Gyan pewnie wbije jednego, ale Carroll i Downing swoje zrobią ;)

Man City 4-0 Swansea

Beniaminek dostanie solidne lanie na dzień dobry. City będzie podrażnione porażką w meczu o Tarczę, a poza tym kilka nabytków może być głodne gry. Walijczycy są wg mnie murowanymi kandydatami do spadku i uświadomi im to już ich pierwszy rywal.

Newcastle 0-2 Arsenal

Newcastle na własne życzenie rozmontowało w 6 miesięcy swój skład. Cabaye to nie Nolan, Ben Arfa nie będzie miał takiego wpływu na zespół jak Barton. Arsenal za to sprowadził Gervinho, a jeśli zdołają do tego meczu zatrzymać Ceska i Nasriego, powinni spokojnie wygrać.

QPR 2-1 Bolton

Bolton nigdy nie imponował mi swoją bramkostrzelnością i nie powinno być inaczej także i tym razem. QPR jest chyba najsilniejszym z beniaminków i powinni to potwierdzić w pierwszym meczu. Własna publiczność doda im skrzydeł. Do tego wydaje mi się, że zrobili przemyślane transfery. Taraabta będzie wspierać DJ Campbell i snajper, który po występach w Cardiff był nawet przymierzany do reprezentacji Anglii - Jay Bothroyd.

Stoke 0-2 Chelsea

Wzmocniona Chelsea z nowym trenerem solidnie zabierze się do roboty. W Stoke właściwie obyło się bez zmian personalnych, ściągnęli właściwie tylko kalekę Woodgate'a. The Blues natomiast powoli pozbywają się zbędnego balastu. Mają skład zdolny pokonać Stoke.

Tottenham 2-0 Everton

Ciężko tu przewidzieć wynik... Zważając jednak na słabe początki Evertonu i to, że grają na wyjeździe, postawię na zdecydowane zwycięstwo Tottenhamu. Do tego The Toffies w ogóle się nie wzmocnili. Moyes tylko udaje, że nie widzi potrzeby kupna napastnika, czy jest aż tak krótkowzroczny? Stawiam 2-0, choć nie zdziwię się nawet jak będzie 0-3 :P

West Brom 1-2 Man Utd

West Brom łatwo nie odpuści, ale United są raczej solidnie przygotowani do sezonu i mają wolę walki. Do tego piłkarsko są przynajmniej 2 półki wyżej. Nie stawiałbym jednak na pogrom, zważywszy na to, że na początku sezonu każdy chce wypaść dobrze przed własną publicznością.

Wigan 0-1 Norwich

Wigan samo się prosi o spadek do Championship. Nie kupili nikogo dobrego, a stracili najlepszego piłkarza. Już w tamtym sezonie życzyłem im spadku, mając nadzieję na utrzymanie Blackpool. Niestety, nie udało się, ale w tym roku są tak słabi kadrowo, że nie widzę innego wyjścia jak relegacja. Norwich ciekawie się zapowiada, mają supersnajpera Holta i paru innych ciekawych piłkarzy, dlatego liczę właśnie na nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn vs Wolverhampton - 1:0 Wolves wyglądają na jednych z kandydatów do spadku, a B'Burn u siebie nie powinno mieć kłopotu ze zgarnięciem pełnej puli. Z nowymi, kontrowersyjnymi właścicielami, ale w Rovers chcą zacząć prowadzić klub ku górze.

Fulham vs Aston Villa - 1:1 Villa osłabiona kadrowo przed sezonem, przy braku Downinga i Younga, już nie będzie tym co kiedyś za czasów Martina O'Neilla. Fulham wywalczy co najmniej remis, bo N'Zogbia ood razu swego śladu w zespole nie odciśnie

Liverpool vs Sunderland - 2:2 Naprzeciw siebie wyjdą dwie jedenastki z ambicjami. Sunderland mimo osłabienia i sprzedania Hendersona do L'Poolu to silna drużyna, prowadzona przez Steve'a Bruce'a który na pewno zechce pomóc MU i urwać punkty rywalowi, z kolei 'Pool po przebudowie Dalglisha, raczej nie przegra u siebie

Man City vs Swansea - 2:1 Lekkie zwycięstwo podrażnionego porażką w Community Shield , City, które ma wybujałe ambicje i kibice oczekują tylko zwycięstw. Swansea uda się jednak wbić honorowego gola.

Newcastle vs Arsenal - 2:2 Mając w pamięci ten niesamowity mecz z poprzedniego sezonu, obu drużyn, który skończyl się dla Kanonierów bardzo gorzkim remisem, obstawiam kolejny, po zażartej walce.

QPR vs Bolton - 2:0 Ciekawy pojedynek. QPR to chyba ten z beniaminków, który ma największe szanse na utrzymanie. Zaryzykuję stwierdzenie, że z przeciętnym Boltonem zdobędą jakże cenne, trzy punkty

Stoke vs Chelsea - 0:3 Obawiam się, że Garncarze jako pierwsi odczują siłę zespołu prowadzonego przez Villasa-Boasa. Przynajmniej przez pierwsze miesiące CFC będzie szybować ku górze, zgodnie z piłkarskim porzekadłem o nowej miotle. Później prawdopodobnie stara gwardia piłkarsko "siądzie"

Tottenham vs Everton - 2:1 Ach, szkoda, że ten mecz nie jest w późniejszym terminie. A tak skończy się na szczęśliwej wygranej Totków z powoli wchodzącym w sezon Evertonem. Jednak kto będzie bronił na bramce Spurs ? Wydaje się, że formacje ofensywne Kogutów znów muszą być 2x lepsze niż obrona

West Brom vs Man Utd - 1:3 Mocny akcent na otwarcie sezonu w wykonaniu piłkarzy United. Jednak nie obejdzie się bez błędów normalnych dla pierwszych spotkań po okresie przygotowawczym i WBA gola strzeli.

Wigan vs Norwich - 1:1 Wigan i Norwich to teoretycznie kandydaci do końca tabeli, co nie znaczy jednak, że to słabe drużyny. Potencjał jednak jest zbliżony i podział punktów to prawdopodobne rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn 2 - 0 Wolverhampton

Rovers wygra dzięki przewadze własnego boiska.

Fulham 0 - 0 Aston Villa

Remis dwóch średniaków. Nudne spotkanie.

Liverpool 3 - 1 Sunderland

Liverpool może w tym sezonie powalczyć nawet o podium PL.

Man City 4 - 0 Swansea

Swansea dostanie tęgie baty od Citizens.

Newcastle 1 - 3 Arsenal

Gładkie zwycięstwo londyńczyków.

QPR 0- 1 Bolton

Minimalne zwycięstwo po nudnym meczu.

Stoke 0 - 5 Chelsea

Inny wynik niż deklasacja Stoke będzie niespodzianką.

Tottenham 0 - 0 Everton

Wyrównane spotkanie bez zwycięzcy.

West Brom 2 - 3 Man Utd

ManU wygra niełatwe spotkanie.

Wigan 1 - 0 Norwich

Wigan mają trochę lepsze warunki i minimalnie pokonają przeciwników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v Wolverhampton 1:0

W poprzednim sezonie Wolver ledwo powstrzymało się od spadku. Stawiam skromny wynik dla gospodarzy, głównie dzięki grze u siebie.

Fulham v Aston Villa 0:0

Zespoły o podobnym poziomie. Według mnie zapowiada się nudny, bezbramkowy mecz - no chyba że Aston Villa stworzy nam niespodziankę.

Liverpool v Sunderland 2:0

The Reds grają o siebie, sądzę że po przebudowaniu składu powinni wygrać. Być może powalczą nawet o tytuł mistrza

Man City v Swansea, 3:0

City jest głodne sukcesów, powinni rozgromić debiutanta.

Newcastle v Arsenal 0:2

Obie drużyny miały poprzedni nieudany sezon, ale dzięki transferom drużyna z NC nie będzie miała dawnej formy. No i liczę na mój ukochany Arsenal :wub: .

QPR v Bolton 2:0

QPR to silny beniaminek, Bolton od kilku sezonów zajmuje niższe pozycje w PL. Dodatkowo QPR będzie grało u siebie.

Stoke v Chelsea 1:2

Stoke w poprzednim sezonie pokazało pazurki, ale IMO Chelsea to legendarna marka. Torres wraca do formy, The Blues powinni wygrać ten mecz.

Tottenham v Everton 1:0

Stawiam na skromne zwycięstwo Kogutów. Everton przegra mecz głównie dlatego, że gra na wyjeździe.

West Brom v Man Utd 1:2

Czerwone diabły powinni wygrać po zaciętym spotkaniu. WB zawsze lubi szykować niespodzianki.

Wigan v Norwich 0:0

Bezbramkowy mecz jednej z najsłabszych drużyn PL z beniaminkiem.

PS jestem nowy w typowaniu - zapisałem się aby poszerzyć wiedzę o PL, więc proszę o nutkę wyrozumiałości :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn 1-0 Wolverhampton

To raczej nie będzie wielkie widowisko. Mimo wszystko faworytem są gospodarze a Wilki czeka pewnie walka o utrzymanie do ostatniej kolejki.

Fulham 2-1 Aston Villa

Ten mecz z kolei chętnie obejrzę. Oba zespoły są w przebudowie po odejściu charyzmatycznych menadżerów - O'Neilla i Hodgsona. Na te chwile to jednak Fulham ma chyba lepszy zespół.

Liverpool 3-0 Sunderland

Liverpool wraca do gry o najwyższe zaszczyty w Premier League. Z Sunderlandem powinien sobie poradzić bez większych problemów.

Man City 3-0 Swansea

Ciężkie jest życie beniaminka. Na początek solidna szkoła futbolu.

Newcastle 1-2 Arsenal

Arsenal jak zwykle dobrze zacznie sezon, ale potem nie wytrzyma trudów sezonu. A Newcastle? Raczej zajmie podobne miejsce do tego z zeszłego sezonu.

QPR 1-1 Bolton

Kolejny średniak, czyli Bolton spotka się z kolejnym beniaminkiem. Myślę ze QPR przed własną publicznością zdobyć punkty,a kto wie może będzie nawet czarnym koniem całych rozgrywek.

Stoke 1-3 Chelsea

Jeśli Stoke nie odpadnie szybko z LE to może mieć nawet problemy z utrzymaniem. Chelsea ma lepszy skład i każda strata punktów ze Stoke byłaby porażką The Blues.

Tottenham 2-0 Everton

Słabe początki Evertonu mogłyby być przysłowiowe. Chciałbym żeby Tottenham w końcu awansował do Big Four, ale w tym sezonie może być to wyjątkowo trudne.

West Brom 0-2 Man Utd

Mam nadzieje ze Diabły nie będą miały większych problemów ze zgarnięciem 3 pkt. w tym meczu.

Wigan 0-0 Norwich

Kazda liga ma swoje Wigan :) A ze Norwich w pierwszym meczu nie wyjdzie ofensywnym ustawieniem potyczka skończy się bez bramek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v Wolverhampton 2:1 Ciężki mecz dla obydwu zespołów, ale mimo wszystko Blackburn powinno przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Atut swojego boiska, względnie dobra gra w defensywie to plusy dzięki, którym Rovers powinni odnieść upragnione zwycięstwo.

Fulham v Aston Villa 1:1 Dwa remisy w ubiegłym sezonie, podobny poziom. AV będzie zespołem przeważającym, ale nie zdoła wygrać.

Liverpool v Sunderland 2:1 Mecz będzie zacięty, ale The Reds zdobędą 3pkt. Po wielkiej przebudowie w ubiegłym sezonie L'pool zaczyna łapać wiatr w żagle, nie zdziwiłbym się gdyby na finiszu EPL byli w pierwszej trójce.

Man City v Swansea 4:0 Tu zbyt wiele tłumaczyć nikomu nie trzeba City grają u siebie z murowanym kandydatem do spadku. Gospodarze zrobią sobie trening strzelecki, a Swansea nawet nie zdoła ukłuć bramki Harta. Osobiście chciałbym zobaczyć od pierwszej minuty na boisku Aguero i popis jego umiejętności.

Newcastle vs Arsenal 1:3 W ostatnim sezonie Kanonierzy niezbyt sobie radzili z Newcastle teraz powinno być inaczej, Sroki pozbyli się kilku dobrych zawodników, a podopieczni Wengera chcą wymazać z pamięci ostatnie spotkania zwycięstwem. Niemniej jednak uważam, że Arsenal w kolejnym z rzędu sezonie nie zdobędzie żadnego trofeum tym bardziej jeżeli Saga pt. "Cesc w Barcelonie" dobiegnie niebawem końca.

QPR v Bolton 1:1 The Hoops ma chyba największe szanse na utrzymanie z tegorocznych beniaminków. Będą na swoim boisku powinni zagrać agresywnie i ofensywnie z wiarą w zwycięstwo jednak doświadczony już w EPL Bolton powinien rozwiać ich marzenia o rozpoczęciu sezonu z kompletem punktów.

Stoke v Chelsea 0:2 The Blues zrobili na mnie wrażenie swoją postawą w meczach przygotowawczych do sezonu. Mam nie kłamane wrażenie, że Villas-Boas to właściwy człowiek na właściwym miejscu. W tym meczu zawodnicy z Londynu raczej nie rozgromią przeciwników, lecz odniosą pewne zwycięstwo zdobywając ważne pierwsze punkty. Są głównymi pretendentami do odebrania tytułu United.

Tottenham v Everton 1:1 Poziom prezentowany przez te zespoły jest dość podobny z lekkim naciskiem na Koguty. To gospodarze będą dyktowali rytm gry w tym spotkaniu i teoretycznie powinni wygrać, jednak Everton powalczy i zdobędzie punkcik na White Hart Lane.

West Brom v Man Utd 1:3 Jedno z tych spotkań, w którym mogę z 99% pewności wytypować zwycięzcę, United z przytupem wejdą w sezon pewnie ogrywając WBA. Gospodarze będą grać odważnie bez szacunku do rywala i De Gea raz będzie musiał wyciągać piłkę z bramki.

Wigan v Norwich 1:0 Gospodarze to co roku kandydaci do spadku, mimo to jakoś udaje się im utrzymać. W meczu z beniaminkiem powinni wymęczyć zwycięstwo, chociaż w tym meczu nie zdziwi mnie żaden wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v Wolverhampton, 2:0 Moim zdaniem Blackburn nie jest w szczytowe formie, ale w takiej, że na Whp, powinno starczyć ;]

Fulham v Aston Villa Wygrana 2 do 1 dla Aston. Przeciwnik Fulham'u jest w lepszej dyspozycji.

Liverpool v Sunderland 3:0 Dla Liveru. Krótko, dlatego, że San jest dobry, ale nie aż tak by teraz pokonać Liverpool.

Man City v Swansea 2:0 Po tych roszadach MC, nie jest jeszcze taki zgrany.

Newcastle v Arsenal 1;3 Arsenal wygra to spotkanie, dlatego że jest świetnie przygotowany do sezonu.

QPR v Bolton 0;1 Bolton, co tutaj dużo mówić jest lepszy od QPR

Stoke v Chelsea 0:4 Chelsea nazwa mówi i zapowiada dobry mecz, a w tym przypadku i zwycięstwo.

Tottenham v Everton 0:0 Myślę, że teraz te drużyny są miej więcej w takiej samej formie.

West Brom v Man Utd 0:3 To będzie jednostronny mecz, ponieważ Czerwone diabły są w formie i po przegranym finale( i dobrze!!!), są żądni wygranych.

Wigan v Norwich 0:1 Wigan zawsze są o krok od spadku, ale teraz nie mają aż takiego ciężkiego meczu.

Proszę przyłożyć się co od uzasadnienia typów. Typer nie nakłada wiedzy specjalistycznej, ale wymaga choć trochę zaangażowania. Nikt nie zmusza nikogo do udziału w zabawie.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v Wolverhampton 1:0

Wolves to bardzo słaby zespół, ale nieźle potrafi przeszkadzać przeciwnikom w grze, więc Blackburn nie powinno wygrać za wysoko, ale swoje wymęczy.

Fulham v Aston Villa 1:1

To będzie na pewno wyrównany mecz równorzędnych przeciwników. W AV było trochę rotacji, ale za Younga przyszedł równie dobry N'Zogbia. Fulham od lat gra podobnym, stabilnym składem.

Liverpool v Sunderland 2:2

Liverpool ostatnio bardzo się wzmocnił, ale bez Gerrarda może być różnie. Sunderland ściągnął kilku bardzo solidnych piłkarzy i na pewno stawi zacięty opór.

Man City v Swansea 3:0

City spokojnie wygra. Oba kluby dzieli wszystko: finanse, klasa sportowa, doświadczenie.

Newcastle v Arsenal 1:3

Wynik trudny do wytypowania, bo z jednej strony Newcastle jest u siebie mocne, z drugiej strony Arsenal powinien mieć dobry początek sezonu. No i ma coś do udowodnienia zawodnikom rywala :)

QPR v Bolton 1:0

Beniaminek na swoim stadionie powinien wygrać. Zwykle daje to nowawansowanym zespołom duży handicap i na początku sezonu grają oni na dużym luzie nie mając nic do stracenia. Bolton jest solidny, ale Siekierka Davies się starzeje i Elmandera nie stało.

Stoke v Chelsea 1:2

Britannia to gorący teren, więc Chelsea nie będzie łatwo. Nie będzie im również łatwo, bo zaszło w ich szeregach sporo zmian. Powinni wygrać w mękach.

Tottenham v Everton 1:1

Everton słabo zaczyn,a ale z drugiej strony rzadko przegrywa z Tottenhamem oraz innymi zespołami czołówki. Tottenham zagra prawdopodobnie bez van der Vaarta i z chcącym odejść Modriciem. Nie wiadomo, czy Chorwat da z siebie wszystko.

West Brom v Man Utd 0:2

Drugi sezon WBA w L, a często drugie sezony są najcięższe. Obawiam się, że nie utrzymają dobrej dyspozycji z zeszłego sezonu i ulegną United.

Wigan v Norwich 1:1

Mecz słabiaków i murowanych kandydatów do spadku. Podział punktów będzie chyba uczciwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v Wolverhampton 1-0

Mecz raczej nie będzie zapierał tchu w piersiach. Wilki muszą się liczyć z walką od początku do końca jeśli będą chcieli utrzymać się w lidze. Blackburn skromnie wygra dzięki atutowi grania u siebie.

Fulham v Aston Villa 1-1

Zespoły z tej samej półki klasowej. Aston moim zdaniem ma większe szanse na wygraną, ale nie wykorzystają tego. Mecz będzie zacięty, ale bez większych rewelacji.

Liverpool v Sunderland 2-0

Sunderland to zespół, który potrafi zagrać naprawdę dobrze. The Reds jednak powoli wracają do wysokiej formy. Udowodnią to pewną wygraną u siebie.

Man City v Swansea 3-0

Beniaminek na początku dostaje mocnego rywala. No cóż The Citizens gładko tutaj wygrają. Wzmacniają nadal skład szastając kasą na prawo i lewo. Poprzedni sezon pokazał, że jednak potrafią zbudować dobry zespół

Newcastle v Arsenal 0-2

Newcastle ma problemy wewnętrzne. Skład jest "podziurawiony", zero zgrania. To na pewno nie pomoże w wywalczeniu punktów z Arsenalem. Kanonierzy wygrają dzięki temu łatwo.

QPR v Bolton 1-1

Trudno tutaj cokolwiek powiedzieć. Beniaminka nie znam zbyt dobrze, a Bolton to zazwyczaj spełnia rolę takiego zespoliku do nabijania punktów. Obie drużyn podzielą się punktami.

Stoke v Chelsea 0-2

Zmiana trenera The Blues bardzo pozytywnie wpłynęła na zespół. Moim zdaniem mogą powalczyć o mistrzostwo w tym sezonie. Stoke sobie nie poradzi na początku sezonu z tak silnym i zmobilizowanym zespołem. Chelsea wygra bez problemów.

Tottenham v Everton 2-1

Everton potrafi zaskakiwać, ale tutaj grają na wyjeździe i z przeciwnikiem dość dobrej klasy. Tottenham ostatnio zbliża się do angielskiej elity. Rozpoczną sezon wygraną po trudnym spotkaniu.

West Brom v Man Utd 1-3

WBA zagrało ładny poprzedni sezon. Teraz raczej będzie się trzymało środka tabeli. Manchester nie będzie miał z nimi większych problemów, są w świetnej dyspozycji i mało kto ich zatrzyma. Są bardzo zdeterminowani.

Wigan v Norwich 0-0

Tutaj raczej bez rewelacji. Beniaminek kontra największy kandydat do spadku. Spokojny wyrównany mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v Wolverhampton 2:0

Mecz będzie dość nudny, widoczną przewagę mieli gospodarze, uda im się więc wygrać ze słabym Wolverhamptonem.

Fulham v Aston Villa 1:2

Fulham będzie walczyło, bo wiadomo, mecz u siebie, ale w ostateczności lepsi okażą się gracze z Aston Villi.

Liverpool v Sunderland 3:1

Liverpool będzie chciał pokazać, że nie jest słaby, wręcz przeciwnie, więc Sunderland będzie miał mało do powiedzenia.

Man City v Swansea 2:0

City zagrają średni mecz, na beniaminka to wystarczy, ale jak będzie dalej?

Newcastle v Arsenal 1:1

Obstawiam wyrównany mecz, Newcastle też się trochę przed sezonem wzmocniło, więc będą chcieli pokazać, że o coś w tym sezonie mogą powalczyć.

QPR v Bolton 0:0

QPR będzie grało ofensywnie, bo w końcu na swoim stadionie, ale nie da to gola. Bolton zagra bardzo słabo.

Stoke v Chelsea 0:3

Chelsea ogra Stoke i pokaże, że w tym sezonie United nie odpuszczą.

Tottenham v Everton 2:2

Będzie to moim zdaniem najlepszy mecz tej kolejki (którego C+ nie pokaże...), będziemy mieli szybką grę, więc też i remis będzie.

West Brom v Man Utd 1:3

ManU zagra ładną piłkę, West Bromwich nie będzie miało nic do powiedzenia.

Wigan v Norwich 1:0

Wigan nie jest jakąś super mocną drużyną, ale pokażę beniaminkowi, że jednak z nimi nie ma tak łatwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn - Wolverhampton 1:1

Choć jest to mecz angielskich słabiaków, to nie znaczy, że zabraknie w nim emocji i walki. Stawiam na remis. gdyż jest on w zasięgu zarówno Rovers i Wilków.

Fulham - Aston Villa 1:2

W poprzednim sezonie drużyny zajęły sąsiednie miejsca w tabeli i jest to dobre odzwierciedlenie ich poziomu gry. Przewagę w pojedynku powinna mieć Aston Villa - w bramce nowy nabytek S.Given, atak Bent - Heskey wspomagani przez Petrova, Makouna, N'Zogbie to gwarancja solidnej gry i przynajmniej dwóch bramek. Fulham co najwyżej strzeli bramkę kontaktową i na chwilę ucieszy swych fanów.

Liverpool - Sunderland 2:0

The Reds to słabym, poprzednim sezonie będą chcieli się od razu pokazać swoim fanom od jak najlepszej strony. Mecz z przeciętnym Sunderlandem jest do tego najlepszą okazją. Z Anfield Road zawsze ciężko przywieźć choć jeden punkt, a to za sprawą fenomenalnych graczy tj. Gerrard, Kuyt, J.Cole, N'Gog czy Reina. Duet Gyan - Sessegnon to najwyżej straszak na The Reds. 3 punkty zostają w mieście Beatlesów.

Man City - Swansea 4:0

Beniaminek nie ma żadnych szans z $$$ i graczami City. Nowy nabytek Citizens - Aguero, choć ma za sobą jedynie kilka sparingów i mecz o Tarczę Wspólnoty, da popalić Swansea i strzeli przynajmniej jedną bramkę.

Newcastle - Arsenal 0:2

Sroki znacząco się wzmocniły przed sezonem co może świadczyć o chęci do gry o wysoką stawkę. Jednak pierwszy mecz jaki przyjdzie im stoczyć nie będzie wcale łatwy. Arsenal przede wszystkim nie pozbył się Fabregasa, zakupił Gervinho i ma pewniaka w bramce jakim jest Wojtek Szczęsny - pokazał swą klasę w meczu z Gruzją. Kanonierzy powinni gładko wygrać.

QPR - Bolton 0:1

Beniaminek bez jakichkolwiek głośnych nazwisk, ale zapewne z ambicjami - w końcu to mistrz Championship - i to zagra u siebie. Bolton to drużyna z dolnej półki, ale solidna i powinna po męczarniach wygrać 1:0, gdyż ma piłkarzy przynajmniej o jedną klasę lepszych.

Stoke - Chelsea 1:3

Stoke na swoim stadionie nieraz już popsuło krew potentatom, więc może i tym razem utrudnią grę Chelsea. Z drugiej strony Villas-Boas będzie chciał pokazać, że nie przypadkowo został trenerem The Blues i będzie grał z nimi o najwyższe cele. Chelsea po ciężkim meczu powinna wygrać.

Tottenham - Everton 2:1

Hitowe spotkanie tej kolejki. Mecz będzie bardzo zacięty, gdyż aspiracje obu drużyn sięgają jak najwyżej. Jednak to Koguty zadadzą morderczy cios w ostatnich minutach meczu i zatrzymają 3 punkty.

West Brom - Man Utd 0:3

Tu o żadnej niespodziance nie może być mowy. Mistrz Anglii pokazał, że jest w wyśmienitej formie poprzez tournee po USA, gdzie co prawda grał ze słabiakami, ale gromił oraz zwycięstwem nad sąsiadami zza miedzy w meczu o Tarczę Dobroczynności. Rooney, Nani, Young i Chicarito są w świetnej formie a De Gea to godny następca van der Sara.

Wigan - Norwich 1:0

Zapowiada się dość nudny mecz i nie w porywającym tempie. Wigan jednak będzie musiało pokazać, że tym razem zagrają o coś więcej niż utrzymanie i zwycięstwo z beniaminkiem to pierwszy krok do zaplanowanego celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v Wolverhampton 1-0

Blackburn skromnie wygra u siebie bo ma solidną defensywę a w ataku coś wpadnie ;)

Fulham v Aston Villa 2-1

2 niezłe zespoły ale Fulham gra u siebie i dlatego wygra

Liverpool v Sunderland 2-1

L'pool po wzmocnieniach powinien wygrać ale Sunderland tanio skóry nie sprzeda

Man City v Swansea 3-0

City są mocni a Swansea raczej na wyjeździe nie ma czego szukać u "Szejków" ;)

Newcastle v Arsenal 0-4

Oba zespoły się w tym okienku osłabiają, z Newcastle odeszli najważniejsi gracze a Arsenal nie pozostawi złudzeń

QPR v Bolton 1-0

QPR wygra skromnie u siebie

Stoke v Chelsea 0-2

Chelsea wygra bo jest po prostu lepszym zespołem

Tottenham v Everton 2-1

Co prawda mecz jest przełożony ale typuję taki wynik ;) "Koguty" u siebie są mocne i powinny wykorzystać swoją przewagę.

West Brom v Man Utd 0-3

MU nie pozostawi złudzeń WBA i pewnie wygra

Wigan v Norwich 1-1

2 średniaków, a Norwich będzie się chciało pokazać z dobrej strony w lidze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn 1-2 Wolverhampton

Blackburn miało słaby poprzedni sezon. Jedynym wzmocnieniem jest Goodwillie, który gra tak sobie. Wolves nie stracili nikogo a kupili Rogera Johnsona. Wolverhampton będzie przeważało ale stadion pomoże gospodarzom i dlatego tylko 1-2.

Fulham 1-1 Aston Villa

Fulham gra o dawna bardzo równo, strata Zoltana Gery nie wpłynie na ich grę. N'Zogbia coś strzeli na pierwszy mecz ligowy w The Villans.

Liverpool 2-0 Sunderland

Liverpool to całkowicie nowy zespół ale jesli chce walczyć o Top4 musi zacząć wygrywać od samego początku sezonu.

Manchester City 5-0 Swansea

The Citizens rozbiją u siebie jednego z kandytatów do spadku. Może hat-trick Aguero :wink:

Newcastle 0-2 Arsenal

Arsenal w meczach przedsezonowych nie błyszczał. Fatalne końcówki meczów odebrały im Emirates Cup. Nie wiadomo jak zagra Arsenal, ale myślę, że będzie się starać udowodnić, że potrafią wygrać jakiś puchar.

QPR 1-0 Bolton

Bolton strzela mało a QPR jest najsilniejszym z beniaminków. Zrobili bardzo dobre transfery i myślę, że środek tabeli spokojnie zdołają osiągnąć.

Stoke 0-3 Chelsea

Chelsea nowy trener, parę transferów i silny skład. Stoke brak zmian. Wyraźna wygrana The Blues.

Tottenham 2-2 Everton

Dwie wyrównane drużyny, więc i wynik remisowy.

West Brom 0-2 Man Utd

United ma najlepszą kadrę (może oprócz City) w PL, WBA nie podda się łatwo ale spokojnie wygra MU.

Wigan 0-1 Norwich

Wigan tylko traciło zawodników, a w Norwich jest Holt, który strzeli jakaś ładną bramkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry chciałbym zaznaczyć, że trudno jest typować w ciemno, sezon jeszcze się nie zaczął.

Blackburn v Wolverhampton 1-0

żadnych znaczących transferów, stawiam na blackburn, ze względu na poprzedni sezon

Fulham v Aston Villa 1-1

drużyny mają bardzo wyrównany poziom gry

Liverpool v Sunderland 2-0

nie ma cienia wątpliwości co do zwycięstwa the reds, King Kenny postawił na wychowanków, coś czuję, że się opłaci.

Man City v Swansea 3-0

nie dość, że u siebie to jeszcze ze świeżutką drużyną w lidze, czy można chcieć więcej na start sezonu?

Newcastle v Arsenal 1-2

mecz będzie wyrównany, ale cannonierzy zwyciężą

QPR v Bolton 1-1

qpr choć po dobrych transferach, nie zdołają pokonać doświadczony zespół

Stoke v Chelsea 1-2

stoke pokazał się z dobrej strony w zeszłym sezonie, ale chelsea jest po prostu lepsza, nie oszukujmy się

Tottenham v Everton 1-0

koguty zawsze mieli dobrą defensywę, a everton w zwyczaju nie ma strzelać dużo bramek

West Brom v Man Utd 1-4

mistrz poprzedniego sezonu z pewnością poradzi sobie z albionem, który zajął niską lokatę

Wigan v Norwich 1-2

tutaj mecz może być ciekawy, stawiam na norwich, który będzie chciał zabłysnąć na otwarcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v Wolverhampton 2-0 Blackburn wygra bo jest po prostu lepszy.

Fulham v Aston Villa 1-1 W AV spore ubytki kadrowe, teraz to są bardzo wyrównane zespoły.

Liverpool v Sunderland 3-0 L'pool kupował na potęgę, myślę że to zaprocentuje juz w pierwszym meczu sezonu.

Man City v Swansea 2-0 City wygra z beniaminkiem, bo musi. I tyle.

Newcastle v Arsenal 1-2 Arsenal mimo wszystko ma lepszy skład niż Sroki, dlatego powinien sobie poradzić.

QPR v Bolton 1-0 Solidny beniaminek gra u siebie, Bolton powinien polec.

Stoke v Chelsea 1-3 Magia Villasa Boasa będzie działać także na Stanford. Przynajmniej na początku.

Tottenham v Everton 2-1 Dwie bardzo solidne drużyny, zadecyduje jedna akcja.

West Brom v Man Utd 1-3 United grają więcej niż nieźle, a West Brom to ligowy przeciętniak.

Wigan v Norwich 0-1 W Wigan duże straty kadrowe, wygra Norwich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v Wolverhampton 1:0 Ekipy zbliżone poziomem, jednak z lekkim naciskiem postawię na Blackburn który gra ciekawszą piłkę niż Wilki.

Fulham v Aston Villa 2-1 AV straciła na sile rażenia, myślę że Young dużo wnosił do tego zespołu. Fulham niby średniak a mimo wszystko potrafi niekiedy napsuć krwi większym markom dlatego stawiam na wygraną ekipy z Londynu.

Liverpool v Sunderland 2-0 The Reds solidnie się wzmocnili i zapewne mają ambicje aby powalczyć o TOP4 dlatego z drużynami takimi jak Sunderland muszą zgarniać pełną pulę. Suarez i Gerrard powinni bez większych trudności rozklepać przeciwników.

Man City v Swansea 3-0 City bardzo wzmocnione, nareszcie dostali się do LM i myślę że ich ambicją jest teraz mistrzostwo kraju, dlatego dadzą beniaminkowi solidną lekcję futbolu na najwyższym poziomie.

Newcastle v Arsenal 0-2 Arsenal zawsze na początku sezonu jest w gazie i nawet odejście Fabregasa tego nie zmieni. Sroki niestety nie postawią za wysoko poprzeczki.

QPR v Bolton 0-1 Bolton solidna drużyna, która utrzymuje się w górnej części tabeli dlatego beniaminek wysiądzie w starciu pomimo tego że grają na własnym terenie.

Stoke v Chelsea 0-3 Chelsea z nowym trenerem zapewne będzie chciała udowodnić że znowu jest gotowa do walki o najwyższe trofea i pomimo tego że Garncarze grają typowo angielską twardą piłkę nie poradzą sobie z The Blues.

Tottenham v Everton 1-0 Totki na swoim stadionie potrafią być bardzo groźne, a Everton rzadko kiedy zalicza dobry początek sezonu.

West Brom v Man Utd 0-3 Czerwone diabełki bronią korony + poczynili ciekawe transfery. Nie widzę większych szans dla WBA w tym starciu.

Wigan v Norwich 0-0 A to jeden z meczów co do którego nie mam bladego pojęcia jak się rozstrzygnie. Dlatego stawiam na bezbramkowy remis. Czysty strzał.

PS. Jeżeli za późno zgłosiłem się już do zabawy to proszę tylko usunąć mojego posta. Zrozumiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-69999-1313489130_thumb.png

W związku z przełożeniem meczu Tottenham - Everton, typowanie tego spotkania zostanie dołączone do innej kolejki. I proszę o pisanie typów z linijką wolnego miejsca pomiędzy meczami lub "pogrubianie" ( to uwaga raczej do nowych graczy w typera ). To ułatwia podliczanie. Poza tym, jeśli macie jakieś uwagi co do wyników lub innej sprawy, piszcie.

A oto rozkład II kolejki Premier League :

Arsenal - Liverpool

Aston Villa - Blackburn

Bolton - Man. City

Chelsea - West Bromwich Albion

Everton - Quens Park Rangers

Man. Utd - Tottenham

Norwich - Stoke City

Sunderland - Newcastle

Swansea - Wigan

Wolverhampton - Fulham

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool 1:1 - Oba zespoły z czołówki w swoich pierwszych meczach nie zaprezentowały się olśniewająco. Arsenal wypadł dość blado w starciu z Newcastle, a Liverpool po świetnym początku później dopuścił do słowa gości z Sunderlandu. Przy takiej dyspozycji tych klubów najbezpieczniej postawić na remis.

Aston Villa - Blackburn 1:0 - Aston Villa wywiozła cenny punkt z Craven Cottage, a Blackburn niespodziewanie uległo u siebie Wolves. Wydaje mi się, że kiepska passa Rovers może trwać, a zawodnicy z Birmingham będą się powoli docierać i wygrają minimalną różnicą bramkową.

Bolton - Man. City 1:2 - Starcie na szczycie dwóch liderujących w lidze zespołów. Bolton zadziwiająco łatwo ograł QPR, co można jednak zrzucić na karb płacenia frycowego przez debiutanta. Podobnie wysoko przegrał beniaminek ze Swansea na stadionie w Manchesterze, ale sposób gry The Citizens musiał robić wrażenie. Wydaje mi się, że w tym meczu górą będą faworyci.

Chelsea - West Bromwich Albion 2:0 - Chelsea gra u siebie i jest podrażniona nieudanym meczem ze Stoke, gdzie nieoczekiwanie zgubiła punkty. Na Stamford przyjeżdża WBA, które w przeciwieństwie do Stoke nie słynie z żelaznej defensywy. Wydaje mi się, że podopieczni Roya Hodgsona będą mieli ciężki dzień i przegrają z londyńczykami.

Everton - Quens Park Rangers 2:1 - Forma Evertonu pozostaje zagadką, po tym jak odwołano ich pierwszy mecz z Tottenhamem. Zwykle zaczynali słabo, ale zmierzą się u siebie z QPR, które w pierwszym spotkaniu dostało baty od przeciętnego Boltonu. Wydaje mi się, że aby liczyć się w walce o czołówkę, trzeba wygrywać z takimi zespołami jak Rangers i to w dodatku na własnym terenie. Więcej argumentów przemawia za gospodarzami i to na nich postawię w tym meczu.

Man. Utd - Tottenham 3:1 - Tottenhamowi nigdy nie kleiła się gra w starciach z United. Myślę, że tym razem będzie podobnie, a twierdza Old Trafford pozostanie niezdobyta.

Norwich - Stoke City 0:0 - Stoke zaprezentuje konsekwentną grę w defensywie, ale samo nie będzie w stanie strzelić gola i wszystko zakończy się bezbramkowym remisem.

Sunderland - Newcastle 2:1 - Sunderland spisał się obiecująco na Anfield, z drugiej strony Newcastle zupełnie nie dało dojść do głosu Arsenalowi. Wydaje mi się, że Sunderland jest jednak piłkarsko lepszym zespołem, a w dodatku przemawia za nim atut własnego boiska.

Swansea - Wigan 1:1 - Zespoły nie należące do tuzów, ale potrafiące grać w piłkę. Wigan i Swansea dysponują podobnym potencjałem kadrowym, dlatego uważam, że mecz zakończy się bramkowym remisem.

Wolverhampton - Fulham 0:1 - Fulham już od kilku sezonów w defensywie prezentuje się wyśmienicie. Trochę gorzej jest z atakiem, co mógł potwierdzić pierwszy mecz w Londynie. Wolves do tytanów pod względem obrony nie należy, więc wydaje mi się, że to goście będą cieszyli się ze skromnego zwycięstwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Liverpool 1:1 - Oboje mieli po remisie, więc zakładam, że ze sobą także mogą zremisować. Do dziś nie moge uwierzyć w to, że Arsenal zremisował tak pewny mecz z Newcastle. Mam nadzieję, że będzie jednego mniej w rywalizacji o tytuł :)

Aston Villa - Blackburn 2:0 - Blackburn przerąbał tak pewne spotkanie z wilkami. Czy to w tym sezonie w końcu spadną do Championship? Za wcześnie na takie gdybanie, ale z AV raczej na 100 % sobie nie poradzą.

Bolton - Man. City 0:3 - Kolejny łatwy rywal City. MC w meczu z łabędziami w pierwszej połowie nie było tym samym zespołem, ale nagle się odblokowali, a jak wszedł Aguero, to już w ogóle było pozamiatane. Ten piłkarz będzie zbawieniem dla klubu i nie raz wszystkich zaskoczy. Jeśli Bolton utrzyma 0:0 w pierwszych 30 minutach, to będzie to sukces ;)

Chelsea - West Bromwich Albion 2:1 - United ledwo wydusili zwycięstwo (De Gea zawinił i podłamał drużynę), więc Chelsea może mieć z tym jeszcze większy problem. Remis w spotkaniu ze Stoke to chyba nie jest powód do dumy... Wynik z West Bromem będzie zależał głównie od Torresa, który w tym sezonie będzie ich najlepszym piłkarzem.

Everton - Quens Park Rangers 3:0 - Quens totalnie się pogubili. W meczu z Boltonem poszli na dno. To jeszcze gorsza porażka od tej Swansea, więc tak szybko się po tym nie pozbierają. Everton nie grał jeszcze w tym sezonie żadnego meczu, ale poradzi sobie. Wiedzą przecież, że QPR nie są gotowi na Premier League. Przynajmniej na razie...

Man. Utd - Tottenham 2:1 - Aż boję się cokolwiek pisać na ten temat. Mam tylko nadzieję, że Ferguson wpuści odpowiednich piłkarzy od początku spotkania i nie będzie zwlekać ze zmianami, jeśli coś pójdzie nie tak. Szkoda tylko tych trzech kontuzji United. Mam nadzieję, że Bóg doda im sił, bo potrzebują tego jak nigdy. Obrona przez najbliższe tygodnie będzie dziurawa, bo jej 2 trzony poszłyy... Jakiś pech, czy co? Kontuzje z początku sezonu to coś okropnego. Tak naprawdę, to 4 dobrych piłkarzy jest na urlopie. Bez Javiera atak też taki jakiś... niepewny :(

Norwich - Stoke City 1:2 - Cóż tu powiedzieć...? Stoke - remis z Chelsea. To raczej powód do dumy :P Norwich dopiero klimatyzują się w PL, więc pewnie dostaną po tyłkach...

Sunderland - Newcastle 2:3 - Newcastle to prawdziwy fenomen; nie dość, że tak ładnie skończyli poprzedni sezon, to jeszcze zremisowali z wymagającym rywalem w poprzedniej kolejce. Chcę ich zwycięstwa!

Swansea - Wigan 0:0 - Wigan grali już ze świeżakami w PL. Teraz powtórzą to pewnie z podobnym skutkiem.

Wolverhampton - Fulham 1:1 - Wolves pokazali klasę w starciu z Blackburn, a Fulham nie potrafił zwyciężyć z Aston Villa. Nie znaczy to oczywiście, że jest gorszą drużyną. Klasę udowadnia się cały sezon, ale czuję, że w tym meczu nikt nie wygra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...