Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Premier League 2011/2012

Polecane posty

Arsenal v Norwich 2:0 - Łatwy mecz, idealny do tego, aby utrzymać się na 3. pozycji, bo rywal nie śpi. Arsenal czeka jeszcze jeden mecz, który zadecyduje o ich końcowej pozycji. Ligę Mistrzów mają i tak w kieszeni ;)

Newcastle v Man City 1:1 - Wszystko albo nic. Utrata punktów to jedyne rozwiązanie, bo chyba nie będziemy liczyć na ostatnią kolejkę. City musi zgubić punkty i jest to realne szczególnie po świetnym występie Newcastle nad Chelsea, która jest w wybornej formie.

Aston Villa v Tottenham 0:1 - To będzie ciężko wywalczona LM, bo Newcastle nie odpuści. Ale bilans bramkowy lepszy, więc pozostaje wygrać ostatnie 2 spotkania i mieć satysfakcję z osiągniętego celu.

Bolton v West Brom 2:1 - Gospodarze zaciekle walczą o utrzymanie, motywacji nie będzie brakło. 3 punkty to mus.

Fulham v Sunderland 1:0 - Sunderland opadł z sił po świetnym przebłysku, kiedy wszyscy myśleli, że zepchnie on wielkie kluby ze swoich pozycji (Liverpool powoli przestaje takim być). Ale Fulham nadal ma szansę być przed Liverpoolem i będzie to zaciekła walka.

QPR v Stoke City 2:2 - Znów mecz o wszystko. Ja stawiam na spadek QPR, dlatego teraz remis, a przy następnej okazji pewna porażka z City, bo na ich stadionie nie da się wygrać w lidze :/

Wolves v Everton 1:3 - Wilki nie walczą już o nic, to ich koniec w lidze stąd brak zaangażowania i porażka ze świetnym Evertonem. Oni już nie pną się w górę tabeli, ale bronią się przed Liverpoolem ;)

Manchester United v Swansea 2:0 - Zupełnie nie martwi mnie ten mecz. Martwi mnie ostatni z Sunderlandem, bo tam możemy znów sfrajerzyć. Teraz należy wygrać i mieć nadzieję na remis City.

Blackburn v Wigan 0:2 - To raczej koniec Blackburn w tej lidze. Trafiło im się akurat Wigan w świetnej formie. Nie zmarnują tego rozpędu i nie zatrzymają się na tak słabej ekipie.

Liverpool v Chelsea 1:2 - Ale niezły meczyk się nam trafił na koniec sezonu. Pasjonujący pojedynek między Liverpoolem marzącym o pokonaniu w tabeli Evertonu i Chelsea, co przegrała ostatnio z Newcastle i teraz nie ma prawie żadnych szans na kwalifikację nawet do LE. Mimo wszystko stawiam na gości ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal v Norwich 3:0

Norwich gra ostatnio bardzo słabo. Kanonierzy nie powinni mieć problemów z ograniem gości.

Newcastle v Man City 2:1

Postawię na Newcastle, bo to w tej chwili najlepsza ekipa ligi. City na wyjeździe już tak nie błyszczą jak u siebie. W dodatku Srokom mobilizacji na pewno nie zabraknie.

Aston Villa v Tottenham 1:1

Ciężki orzech do zgryzienia. Oba zespoły jeszcze o coś walczą. Myślę że Tottenham nie da rady wygrać, czym znacznie zmniejszy swoje szanse na LM.

Bolton v West Brom 1:1

Bolton ostatnio nadzwyczaj często, jak na siebie remisuje. Może więc ta tendencja się utrzyma.

Fulham v Sunderland 2:0

Fulham jest ostatnio w znacznie lepszej formie, w dodatku u siebie ta drużyna zawsze była dużo groźniejsza. Sunderland wyjedzie ze stolicy bez punktów.

QPR v Stoke City 2:1

Tradycyjnie w meczach QPR stawiam na przemian na zwycięstwo i porażkę tej drużyny. Teraz czas na zwycięstwo.

Wolves v Everton 1:2

Wilki ostatnio w niesamowitych okolicznościach zdołały wyrwać remis ze Swansea. To były chyba ostatnie podrygi tej drużyny. Z Evertonem nie powtórzą takiego wyczynu.

Manchester United v Swansea 4:0

Diabły nie będą mieć kłopotów z ograniem Łabędzi, które mają bezpieczne miejsce w środku tabeli.

Blackburn v Wigan 1:2

Ten mecz wiele wyjaśni. Wigan przypieczętuje utrzymanie, a Blackburn spadek.

Liverpool v Chelsea 2:1

Chelsea jest już myślami przy finale LM. Liverpool wykorzysta ten fakt i zdobędzie 3 pkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Norwich 3:0

Kanonierzy muszą utrzymać 3. miejsce w tabeli i aby to uczynić potrzebne jest im przekonujące zwycięstwo nad Kanarkami.

Newcastle - Man City 2:1

Sroki jak wody potrzebują punktów, aby wskoczyć na miejsce premiowane el. do LM, więc powinni u siebie spiąć i zmotywować się niemiłosiernie i pokonać City, które choć już ma trofeum na wyciągnięcie ręki, właśnie w tym meczu zaprzepaści szanse.

AV - Tottenham 0:1

Spurs zagrali z gracją i skutecznością przeciwko Kłusakom i walka o miejsca w czołówce nie przygasa ani na chwilę. Villa choć ostatnio cieniuje, to utrzyma się w PL.

Stawiam na minimalne zwycięstwo Redknappa i spółki.

Bolton - WBA 2:1

Bolton choć poniósł sromotną porażkę z wyżej wymienionym Tottenhamem przed 3 dniami, musi się teraz odrodzić i zdobyć 3 pkt, gdyż walczą o być albo nie być w elicie. West Bromwich nie powinni stawiać im zbyt wielkiego oporu, bo zapewnili sobie bezpieczny byt już dawno a szans na europuchary nie mają żadnych - no może zostały te matematyczne :) Wakacje się rozpoczynają.

Fulham - Sunderland 2:1

Wchodząc na mecz Fulham lub Sunderlandu w tym sezonie, wchodzi się na rollercoaster - takie mam wrażenie. Obie ekipy potrafią grać naprawdę przekonujący i efektowny futbol, po czym z ich forma z hukiem rozbija się ziemię. Stawiam na Fulham, które IMO ciut lepiej prezentuje się w ostatnich meczach i powalczą jeszcze o wyprzedzenie The Reds.

QPR - Stoke 1:1

QPR, które opadło totalnie z formy zmierzy się z tym solidnym średniakiem, którego wynik każdego meczu kojarzy mi się zawsze remisem. I tym razem nie stawiam inaczej - remis i po meczu z City, QPR zostanie zatopione.

Wolves - Everton 0:2

Wilki już myślami są na urlopie od kilku kolejek - patrząc na to jak pozwolili, aby zrzucić ich do Championship. Everton pod koniec sezonu złapał imponującą formę - niczym nasi skoczkowie w Planicy co roku :) Mecz przeminie bez większego echa a Everton zainkasuje na konto 3 pkt.

Man Utd - Swansea 2:0

Teraz to już wszystko albo nic - tak czy siak będziemy płakać na koniec. Albo łzami szczęścia po niesamowitej walce, albo z porażki, bo tak mało brakowało. GO UNITED, WE MUST WIN!

Blackburn - Wigan 1:1

Spotkanie kandydatów do spadku zakończy się remisem, choć obie strony będą chciały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Tym samym Blackburn zapewne dołączy do QPR i Wolverhampton rozpoczynając stypę z okazji spadku.

Liverpool - Chelsea 2:1

Hit kolejki i końca sezonu. Będzie zwycięstwo The Reds i Chelsea jeśli nadal marzy o LM w przyszłym sezonie będzie musiała wygrać finał w Monachium z Bayernem. Zapomniałbym dodać, że tego jednak nie zrobi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Norwich 2-0

Łatwy rywal, więc absolutnie nie ma mowy o stracie jakichkolwiek punktów. A że Arsenal ostatnio gra naprawdę fajnie, jestem spokojny o przebieg tego spotkania.

Newcastle v Man City 1:0

Sroki strasznie mi się ostatnio podobają. Mecz z Chelsea to już była poezja. Teraz liczę na ogromną niespodziankę, ale The Citizens nie wywiozą z bardzo ciężkiego terenu nawet punktu.

Aston Villa v Tottenham 0:2

Bardzo chciałbym zobaczyć zwycięstwo Tottenhamu. Jednak AV zagra na maksymalnych obrotach, bo strefa spadkowa tuż tuż.

Bolton v West Brom 0:1

WBA jest według mnie dużo lepszym zespołem i udowodni swoją przewagę na boisku rywala.

Fulham v Sunderland 2:0

Stawiam na Fulham bardziej z dawnej sympatii niż z powodu solidnych argumentów boiskowych.

QPR v Stoke City 0-1

Stoke w tym sezonie gra naprawdę przyzwoicie, a ich mecze oglądałem z dużą przyjemnością. Teraz też mam nadzieję na zwycięstwo po dobrym spotkaniu.

Wolves v Everton 0:2

Wilki nie będą w stanie zagrozić Evertonowi w tym jednostronnym pojedynku. Szkoda, że spadają z PL, ale jednak w przeciągu całego sezonu zasłużyli sobie na taki los.

Man Utd v Swansea 2:1

Stawiam ma Czerwone Diabły, bo nie wyobrażam sobie piłkarzy The Citizens na tronie. Jednak na łatwy mecz nie ma szans. Oby wogóle było to zwycięstwo.

Blackburn v Wigan 0:3

Wigan pokaże Blackburn, że do gry w PL kompletnie się nie nadaje. Tyle.

Liverpool v Chelsea 1:1

Puchar Anglii dla The Blues stał się faktem. Teraz jednak Liverpool powalczy. Nie zdoła co prawda wygrać, jednak remisem też powinien być usatysfakcjonowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal 2:0 Norwich - Norwich chyba już na rybach, po tym jak zagwarantowali sobie utrzymanie i teraz grają wyłącznie o pietruchę. Arsenal musi wygrać, bo Tottenham i Newcastle są blisko.

Newcastle 0:2 Man City - Wydaje mi się, że City są zbyt blisko, żeby sobie odpuścić ten tytuł. Newcastle można ograć, co pokazało Wigan wygrywając aż 4:0. Napompowani piłkarzy City nie odpuszczą i zgarną komplet punktów.

Aston Villa 1:3 Tottenham - Tottenham wraca do formy, po tym jak okazało się, że Redknapp nie zostanie selekcjonerem. Aston Villa już od dłuższego czasu gra totalny piach, więc ich wysoka porażka jest całkiem możliwa.

Bolton 2:1 West Brom - Bolton wciąż walczy o utrzymanie, a WBA zostało bez trenera. Galimatias w drużynie gości im nie pomoże i Kłusaki mają spore szanse na zwycięstwo.

Fulham 2:0 Sunderland - Fulham jest bardzo groźne u siebie i po raz kolejny nie będzie gościnne dla swoich rywali.

QPR 1:0 Stoke City - Stoke podobnie jak Norwich już na urlopach, a QPR gra z nożem na gardle. Myślę, że motywacja gospodarzy wystarczy do zwycięstwa.

Wolves 1:2 Everton - Everton powinien wciąż utrzymywać przewagę nad rywalem zza miedzy, a nie wypada zgubić punktów na najgorszej drużynie ligi.

Man Utd 3:1 Swansea - Rozluźnione Swansea wyraźnie odpuściło w ostatnich meczach. United muszą wygrać, żeby wciąż liczyć na tytuł.

Blackburn 1:1 Wigan - Blackburn powalczy z Wigan, a wszystko zakończy się niesatysfakcjonującym gospodarzy remisem.

Liverpool 2:1 Chelsea - Ciężko wyrokować co się zdarzy w tym meczu. Jedni i drudzy mają jeszcze ważniejsze spotkania do rozegrania. Jednak zwycięzca będzie miał psychiczną przewagę przed finałem FA Cup. Stawiam na Liverpool, bo zauważyłem, że zawsze jak wróżę im zwycięstwo to się potykają :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newcastle 1:1 Manchester City

To będzie bardzo ciekawy i emocjonujący mecz. City gdy już myślało że sezon jest stracony nagle wszystko się odwróciło i to teraz City są liderami. Sroki to solidna drużyna walczą o czołowe miejsca promujące do Ligi mistrzów. Popisowe bramki Cisse z poprzedniej kolejki dają gwarancję wspaniałego widowiska.

Aston Villa 0:2 Tottenham

Wczorajszy mecz Arsenalu daje nadzieję na 3 miejsce i niemartwienie się już o Ligę Mistrzów. Jednak trzeba ten i następny mecz wygrać wtedy to Arsenal będzie się musiał martwić a kto wie może jeszcze i Sroki przegonią Kanonierów? Przekonamy się już niedługo.

Bolton 1:0 West Brom

Bolton walczy cały czas o pozostanie w lidze. Ten mecz będzie jednym z kluczowych. West Brom zajmuje bezpieczne 10 miejsce. Mecz na pewno będzie zacięty ze względu na sytuację Boltonu.

Fulham 1:1 Sunderland

Londyńczycy z powodzeniem zbierają punkty czego wynikiem jest 9 lokata w Premier League.

Sunderland za to zalicza spadek formy i z niedawno zajmowanego 8 miejsca spadł na 11 lokatę.

Stawiam na bezpieczny remis ale spotkanie zacięte

QPR 2:1 Stoke City

Szalenie wązny mecz dla Rangersów. Jeśli stracą w tym meczu punkty to moga pożegnać się z Premier League. Trzeba liczyć na szczęście bo Stoke City to bardzo niewygodny rywal dla wielu drużyn ligi Angielskiej

Wolves 0:3 Everton

Wilki mają już zagwarantowany spadek i nic już tego nie zmieni mogą jedynie tylko w tych ostatnich meczach honorowo pożegnać się z Premier League. Everton za to prezentuje się bardzo dobrze czego wynikiem jest 7 miejsce. Wygrany może być tylko jeden więc do boju Toffi !

Manchester United 2:0 Swansea

Ostatni mecz pozostawił Diabłom chyba tylko marzenia o tytule. Szansa jest jeszcze ale trzeba walczyć, rywal nie jest z najwyższej półki więc 3 punkty dla United

Blackburn 0:4 Wigan

Blackburn to chyba kolejny już pewny kandydat do spadku, ostatnie mecze w wykonaniu tej drużyny to jest tragedia. Wigan za to sprawia niespodzianki, i ta drużyna ostatnimi wynikami zasługuje aby pozostać w Premier League. Będzie kolejne wysokie zwycięstwo Wigan

Liverpool 2:1 Chelsea

Obie ekipy nie grają jakoś za specjalnie dobrze w lidze a Liverpool to już tragedia. Wcozrajszy mecz jednak pokazał że Chelsea jest lepsza. Ja jednak myślę że Chelsea skupi się bardziej na spotkaniu finałowym Ligi Mistrżów i w tym meczu to Liverpool sięgnie po 3 punkty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-69999-1336554175_thumb.png

Teraz to już naprawdę ostatnie emocje w angielskiej ekstraklasie. Sporo rzeczy już się wyjaśniło, ale wciąż jest kilka kwestii do rozstrzygnięcia - kto stanie na ostatnim stopniu podium, kto spadnie i dołączy do ekip Blackburn i Wolverhampton, kto zagra w eliminacjach LM. Teoretycznie też, wciąż niepewne jest mistrzostwo. W naszym typerze również może jeszcze coś się pozmieniać w układzie tabeli. Dlatego zachęcam mocno do typowania, życząc jak najlepszych wyników i wielu celnych trafień. Ostatni raz w sezonie 2011/2012 piszę słowa: już w ten weekend - XXXVIII kolejka Premier League. Wszystkie mecze w niedzielę, o tej samej godzinie, więc, nie spóźnijcie się

Chelsea v Blackburn

Everton v Newcastle

Man City v QPR

Norwich v Aston Villa

Stoke City v Bolton

Sunderland v Man Utd

Swansea v Liverpool

Tottenham v Fulham

West Brom v Arsenal

Wigan v Wolves

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea v Blackburn 2:0 Po ostatnim występie z Liverpoolem, właściwie pewne jest wystawienie rezerwowego składu przez Di Mateo. LE już pewna dzięki FA Cup, LM możliwa tylko po wygraniu finału. Rovers jednak nie walczą już o nic i są chyba jedną ze słabszych ekip ligi, dlatego stawiam na ich porażkę na SB

Everton v Newcastle 2:2 Sroki grają w kratkę, a kibice Evertonu liczą na zakończenie sezonu powyżej LFC. W ostatnich kolejkach widzieliśmy niezłą formę Toffees, a NU to drużyna która może stracić punkty na wyjeździe mimo mocnej motywacji do ich zdobywania.

Man City v QPR 1:1 Sercem kibica stawiam na taki rezultat. Nie musi się sprawdzić, pewnie zdecydowanie się nie sprawdzi, ale to nie przeszkadza mi w liczeniu na wpadkę błękitnej części Manchesteru. Tak po prostu.

Norwich v Aston Villa 2:2 Norwich u siebie gra z zębem i ambitnie, jednak obie ekipy naprawdę nie mają już o co walczyć i podział punktów będzie dla nich w zupełności satysfakcjonujący.

Stoke City v Bolton 1:0 Być może gwóźdź do spadku Kłusaków. Ciężko powiedzieć, jak zachowa się Stoke, ale to dobry zespół i jeśli Wanderers chcą się utrzymać, będą musieli zostawić serce i płuca na boisku. Stawiam, że jednak się nie powiedzie

Sunderland v Man Utd 0:2 Być może ta wygrana nic nie da, ale znam skład United i wiem, że stać ich na zwycięstwo. Być może odpuszczą gdy coś strzelą, jak z Swansea, ale te dwa gole powinny paść. Stadion Sunderlandu to nie twierdza.

Swansea v Liverpool 1:1 Podobna sytuacja jak z Arsenalem. Skład dość dobry, a forma sinusoidalna. Nie bez przyczyny LFC znajduje się w środku tabeli. Łabędzie szykują się już do nowego sezonu, trudniejszego dla beniaminków, ale u siebie nie powinni odpuszczać rywalowi

Tottenham v Fulham 2:1 Ile można ? Limit wpadek chyba został wyczerpany. Fulham to solidna i dobra drużyna, ale Spurs na WHL powinni tym razem na zakończenie sezonu jakoś te zwycięstwo wymęczyć.

West Brom v Arsenal 1:1 Kanonierzy teoretycznie powinni spokojnie sobie radzić z takimi rywalami. No właśnie, teoretycznie. Teoria sobie, praktyka sobie i czuję w powietrzu kolejną okazję do potknięcia się, szczególnie na terenie walecznego WBA, które godnie zechce się pożegnać z trenerem Hodgsonem

Wigan v Wolves 2:0 Wigan zdecydowanie udowodniło, że zasługuje na pozostanie w ekstraklasie i pewne zwycięstwo nad złamanym rywalem będzie miłym pożegnaniem kibiców na DW Stadium i zaproszeniem na następny sezon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea v Blackburn 1:0 Chelsea zagra na 80 % swoich możliwości, jednak nawet tyle pozwoli na zdobycie kompletu oczek z bardzo kiepskim rywalem.

Everton v Newcastle 1:2 W ostatniej już kolejce postanowiłem głosować sercem, nie rozumem. I ten typ jest tego doskonałym przykładem.

Man City v QPR 0:1 Stawiam na taki wynik, bo Citizens kompletnie mi nie leżą jako mistrzowie Premier League.

Norwich v Aston Villa 2:0 Norwich wydaje mi się lepszą drużyną od AV. Tyle w temacie.

Stoke City v Bolton 1:1 Bolton będzie grało na maksymalnych obrotach. Jednak nawet takie zaangażowanie nie da im kompletu punktów.

Sunderland v Man Utd 0:3 Czerwone Diabły absolutnie muszą pokonać rywali, jednak nawet to może nie dać im upragnionego trofeum.

Swansea v Liverpool 0:1 Liverpool zawalił cały sezon, jedank w końcówce prezentował jakąś formę. Natomiast Łabędzie już swój cel zdobyli i odpuszczą to spotkanie.

Tottenham v Fulham 2:0 Tottenham powinien sobie poradzić z teoretycznie słabszym rywalem. Jednak w kilku ostatnich meczach zawodzili w roli faworytów.

West Brom v Arsenal 0:3 Arsenal zakończy sezon mocnym akcentem. Sytuacji ani im to nie polepszy ani nie zepsuje, jednak morale będą wieksze.

Wigan v Wolves 2:0 Wilki do tej pory grały fatalnie, więc i w ostatnim spotkaniu cudu nie należy się spodziewać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea - Blackburn 1:0

W tym spotkaniu prawdopodobnie możemy liczyć na zero motywacji z obu stron - Chelsea pozostanie na 6. miejscu a Blackburn spadło do Championship. Już za niedługo finał LM, więc oczywiste jest, że Di Matteo oszczędzi swoich kluczowych graczy, więc może rezerwy będą chciały się pokazać z dobrej strony u siebie.

Everton - Newcastle 1:1

Obie ekipy są mocno zmotywowane, bo chcą jeszcze coś osiągnąć dzięki ostatniej kolejce. Jeśli obie ekipy nie będą chciały odpuścić, może być remis po ciekawym widowisku.

Man City - QPR 3:0

Sorki Rorschach, sorki Kruczek i sorki rzeszo kibiców United na Forum Actionum za ten typ. Szanse na 20. tytuł dla United są praktycznie zerowe, gdyż City nie pozwoli sobie na wpadkę z beniaminkiem, który może jeszcze spaść. Trzy do zera to chyba możliwy wynik i ta paskudna, błękitna część Manchesteru będzie się cieszyć i z nasz szydzić. Za rok będzie okrągła 20 - zobaczycie!

Norwich - Aston Villa 0:0

Powieje nudą i zmęczeniem, więc nie będzie widowiska, bo grać już o co obie ekipy nie mają. Mój typ 0-0 i wakacje.

Stoke - Bolton 1:1

Remis będzie dla Kłusaków porażką i spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej, ale mówi się trudno i jeśli przez cały sezon dawało się ciała, to nie ma co liczyć na cud.

Stoke powinni u siebie choć jedną składną akcję sklecić, choć i tak im się już nie będzie chciało zapewne :)

Sunderland - Manchester United 0:2

Tutaj nie ma co się rozpisywać - United musi wygrać i modlić się o potknięcie rywala zza miedzy, ale tak jak wspominałem już wyżej - nie widzę tego w różowych barwach i zadowolimy się chyab tylko wicemistrzostwem.

Swansea - Liverpool 1:0

Jeśli chcę jeszcze dogonić lidera to muszę ryzykować, więc taki też jest ten typ. Swansea choć już myślami gdzie indziej, może dopiecze The Reds.

Tottenham - Fulham 2:0

Koguty muszą pospinać piórka i zwyciężyć w tym spotkaniu, jeśli nadal marzą o grze w el. LM - a marzą o tym na pewno. Fulham raczej nie będzie groźnym i wymagającym rywalem.

WBA - Arsenal 0:2

Uzasadnienie daję takie samo jak powyżej. Liczą się trzy punkty dla Kanonierów (choć będzie o nie niezmiernie ciężko).

Wigan - Wolves 2:1

Wigan zasłużyło na utrzymanie - Wilki nie. I taki morał z tej bajki wynika - Wigan u siebie Wolves raczej rozpyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea v Blackburn 2:0 - Di Matteo wystawi na pewno głębokie rezerwy na ten mecz, żeby sobie pograli. Mimo tego spokojnie wygrają ;)

Everton v Newcastle 1:2 - Newcastle dla odmiany walczy o wyższe cele, niż Chelsea w lidze i nie odpuści z Evertonem, który już wyżej się przebić nie może.

Man City v QPR 0:0 - Nie wiem jakim cudem uda się to osiągnąć zawodnikom QPR, ale jeśli takim wynikiem zakończy się ten mecz, to na 1 dzień stanę się kibicem tej drużyny :P Bardzo ważny mecz nie tylko dla City, bo Rangersi walczą o utrzymanie...

Norwich v Aston Villa 1:1 - Teoretycznie AV może się zrównać z punktami ze spadkowiczem, ale mają lepszy bilans bramkowy. Remis jest bardzo prawdopodobny.

Stoke City v Bolton 3:1 - No i to jest właśnie powód, dla którego AV nie zrówna się punktami z Boltonem - Stoke City nie odpuści tego meczu przed własną publicznością...

Sunderland v Manchester United 2:3 - To będzie bój o mistrzostwo. Jesteśmy bez pełnej jedenastki na ten mecz, a więc będzie bardzo ciężko. Kontuzje nie ominęły United i trzeba będzie sięgnąć po paru rezerwowych zawodników. Ale ci goście zrobią swoje! Byle QPR zagroziło City :)

Swansea v Liverpool 1:2 - Obie ekipy nie walczą o nic, na pewno zagrają rezerwami, choć Liverpool musi coś udowodnić swoim fanom, bo ostatnio nie spisywał się za dobrze nie licząc meczu z Chelsea.

Tottenham v Fulham 3:0 - Tutaj pójdzie gładko, niech się Koguty cieszą, że mają tak łatwego przeciwnika. Punkty są im bardzo potrzebne.

West Brom v Arsenal 1:2 - Tu także pasjonujący bój o Ligę Mistrzów. Kanonierzy chyba nie przegrają tego meczu na własne żądanie, tak jak z Norwich...

Wigan v Wolves 3:1 - Wilki nie mają nic do zyskania, ani do stracenia. Nie wiadomo jak podejdą do tego meczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea - Blackburn 2:0

Gdyby Blackburn walczyło jeszcze o utrzymanie postawiłbym na nich. W tej sytuacji powinna jednak wygrać Chelsea mimo że w lidze gra ostatnio fatalnie.

Everton - Newcastle 2:1

Chyba najtrudniejszy mecz w tej kolejce. Każdy wynik jest absolutnie możliwy. Postawię na Everton bo gra u siebie. Sroki miały swoją szansę z MC i jej nie wykorzystały. Zresztą 5 miejsce to i tak więcej niż ktokolwiek się spodziewał po tej drużynie.

Man City - QPR 3:0

Najgorsza wyjazdowa ekipa jedzie do największej twierdzy w lidze. Bardzo bym chciał żeby City stracili punkty, ale moim zdaniem to niemożliwie.

Norwich - Aston Villa 1:1

Oba zespoły, a szczególnie AV często remisują. Ekipa z Birmingham mimo kiepskiej postawy w sezonie raczej nie spadnie. Nie będzie więc forsować tempa. Remis jest bardzo prawdopodobny.

Stoke - Bolton 1:0

To Bolton powinien być faworytem, bo walczy o utrzymanie, a nie pamiętam kiedy ostatnio Stoke wygrało. Postawię jednak na przełamanie zespołu z Britannia Stadium, może dlatego że życzę Boltonowi spadku.

Sunderland - Manchester United 0:2

Sunderland już o nic nie gra. Diabły mają jeszcze złudzenia, więc na pewno wyjdą na murawę z chęcią wygranej.

Swansea - Liverpool 1:1

Dwie drużyny ze środka tabeli. Liverpool ma lepszy skład, ale Swansea gra u siebie co jest znaczącym atutem. Liga się kończy, nie ma co sobie robić krzywdy, podział punktów zadowoli wszystkich.

Tottenham - Fulham 2:0

Koguty nie prezentują ostatnio dobrej formy, ale zbieg okoliczności sprawił, że mają duże szanse na LM. Skoro rywale byli tak mili nie wypada tego nie wykorzystać.

WBA - Arsenal 1:1

Moim zdaniem Arsenal nie wygra tego meczu. Kanonierzy grają słabo, a WBA przyzwoicie. Nie zdziwię się jeśli gospodarze zgarną nawet pełną pulę.

Wigan - Wolves 2:0

W ostatnich 5 meczach Wigan wyrosło na czołową drużynę ligi. Grają u siebie i będą pożegnać się z kibicami zwycięstwem. A że przeciwnik słaby powinno się udać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea 3:0 Blackburn - Ostatni mecz ligowy, to Chelsea będzie chciała się godnie pożegnać ze swoimi kibicami i podejść z pozytywnym nastawieniem do finału Ligi Mistrzów z Bayernem. Blackburn jako spadkowicz raczej nie powinno stawiać większego oporu.

Everton 2:1 Newcastle - Liczę tutaj na Everton, który powalczy z mocnym w tym sezonie Newcastle i zapewni sobie wyższe miejsce od Liverpoolu na koniec sezonu.

Man City 3:0 QPR - Najgorsza wyjazdowa drużyna walczy z najlepszym gospodarzem. City prezentowało w ostatnich spotkaniach wielką determinację i dobrą formę, a QPR grało bardzo słabo. Kibice United mogą zaklinać na różne sposoby, ale musiałby się zdarzyć cud, żeby drużyna z Londynu zdobyła choćby punkt.

Norwich 2:1 Aston Villa - Norwich z przytupem zakończy bardzo udany dla siebie sezon i ogra słabą Aston Villę.

Stoke City 2:1 Bolton - Stoke nie da u siebie szans Boltonowi i zakończy marzenia Kłusaków o utrzymaniu się w lidze w tym roku.

Sunderland 0:1 Man Utd - United będą chcieli zrobić wszystko, żeby zachować jeszcze szansę na tytuł i wywrzeć dodatkową presję na Citizens. Minimalne zwycięstwo gości.

Swansea 1:2 Liverpool - Nie grające już o nic Swansea przegra z także nie grającym o nic Liverpoolem.

Tottenham 2:0 Fulham - Tottenham będzie do końca walczył o trzecie miejsce i w derbach Londynu ogra Fulham.

West Brom 1:1 Arsenal - Stawiam na potknięcie Arsenalu z solidnie grającą drużyną Roya Hodgsona.

Wigan 2:0 Wolves - Wigan już bezpieczne, a Wolves na dnie. Martinez po raz kolejny uratował ich przed spadkiem. W tym roku zrobił to najbardziej spektakularnie ogrywając w ostatnich tygodniach Arsenal, Manchester United i Newcastle. Nie widzę powodów, aby Atleci nie urządzili sobie polowania na Wilki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea 2:0 Blackburn

Każdy na koniec sezonu chce pożegnać się godnie , Chelsea jest silniejsza od Blackburn które już nic nie uratuje przed spadkiem może jedynie godnie pożegnać się z pierwszą ligą rozgrywkową w Anglii.

Everton 2:2 Newcastle

Obie ekipy które są rewelacjami sezonu mają potencjał aby walczyć o europejskie puchary. Sroki chyba już zapewniły sobie udział w Lidze Europy. To będzie bardzo dobry mecz na koniec sezonu wyczuwam sporo dramaturgii

Manchester City 4:1 QPR

Nie oszukujmy się, liczenie na to że Obywatele nie poradzą sobie ze słabym QPR jest śmieszne.

City walczy o majstra i ma go na ten moment tego meczu nie ma prawa przegrać i każdy z City to wie i szejkowie też więc pewna wygrana Obywateli stanie się faktem

Norwich 2:0 Aston Villa

Obie te drużyny napsuły krwi ekipom z Londynu w ostatniej kolejce kiedy Norwich remisowała Tottenham miał nadzieję na pokonanie AV i tym samym wyprzedzenie Arsenalu jednak pełna dominacja Kogutów nie przełożyła się na wynik i nadal Spurs są na niepewnym 4 miejscu

Stoke City 1:1 Bolton

Bolton jako kandydat do spadku wywalczy jeden punkt po ostatnio niefortunnie przegranym meczu gdzie w końcówce stracili bramkę i tym samym zredukowali swoje szanse na ucieczkę ze strefy spadkowej

Sunderland 1:1 Manchester United

Już nic nie zależy od Manchesteru United w walce o Mistrza Anglii. Gracze SAF muszą liczyć na potknięcie City które jest mało prawdopodobne . W tym meczu też będzie trudno o korzystny rezultat.

Swansea 1:0 Liverpool

Liverpool jest bardzo nieprzewidywalny. W meczu gdzie wydawać się może że wygrają pewnie moga przegrac a w meczu gdzie ich szanse są niewielkie moga wygrac. Pokieruję się tak samo i postawię na beniaminka

Tottenham 4:1 Fulham

Jeśli ten mecz będzie przegrany to wiele piłkarzy się wypnie na drużyne. Wielu zapowiada odejście jeśli nie będzie awansu do Ligi Mistrzów. Także ten mecz to nie tylko walka o Lm ale też i o drużynę. Trzeba to wygrać!

West Brom 2:2 Arsenal

Arsenal ostatnio zremisował dość głupio ale na ich szczęscie bez konsekwencji. Ten mecz też może być niespodzianką na którą liczę ;)

Wigan 3:1 Wolves

Wigan bardzo poważnie podeszło do tego aby zostać w Premier League. Pokonywali drużyny z którymi nie jedna z czołówki by się męczyła także na ostatnich w tabeli Wilkach wbiją kolejne 3 punkty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-69999-1336978063_thumb.png

Koniec. Sezon Premier League 2011/2012 jest oficjalnie uważany za zamknięty. Dostarczył wielu emocji sportowych i miejmy nadzieję, również tych w typerze. Powyżej jest ostateczna tabela, z punktacją oraz liczbą kolejek jakie dany uczestnik zabawy typował. Niestety nie każdemu udało się wytrwać od samego początku do końca, ale też i większe osiągnięcie gdy mniej rund się obstawiało, a więcej lub tyle samo punktów zdobyło co pozostali. Medale podium dostało, jak widać w tabeli ;) Lidera i wicelidera dzielą tylko dwa punkty... i walka była zacięta. Brawa dla wszystkich uczestników za udział i za walkę, gratulacje dla tych, co osiągnęli cele własne lub wysokie pozycje w tabeli. I do zobaczenia w następnym sezonie - termin, druga połowa sierpnia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...