Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Premier League 2011/2012

Polecane posty

Newcastle United 1-2 Chelsea FC

Ostatnio mam czuja co do dokładnych wyników, a patrząc na tę parę od razu wpadło mi do głowy 1-2. Newcastle mocno zaskakuje, ale wydaje mi się, że dla Chelsea zbliżają się dobre czasy. Muszą trochę podgonić.

Blackburn Rovers 1-1 Swansea

To już ostatnie podrygi Blackburn w Premiership, lecz u siebie ze Swansea stać ich na remis. Łatwo na pewno się nie poddadzą, chociaż dorobek punktowy jak na razie mają żałosny.

Manchester City 2-0 Norwich

Jak City w końcu przegra jakiś mecz, to uwierzę, że da się ich pokonać. Na razie tak nie uważam, a już na pewno nie dokona tego Norwich na ich stadionie. Chociaż trzeba przyznać, że ostatnio forma u drużyny Manciniego trochę niższa, więc goleady się nie spodziewam.

Queens Park Rangers 2-1 West Bromwich Albion

Ciężko tu wytypować zwycięzcę, bo obie drużyny są właściwie nieprzewidywalne. WBA nie może nawiązać walki z potentatami, ale już na średniakach zarabia po 3 punkty. Z drugiej strony, QPR lubi grać w kratkę, więc skoro ostatnio przegrali, to zaryzykuję stwierdzenie, że dziś 3 punkty zostaną na Loftus :)

Tottenham Hotspur 3-0 Bolton Wanderers

Na Koguty ostatnio nie ma mocnych, a Bolton lubi tracić dużo bramek. Szykuje się solidna trójka w bramce Jaaskelainena.

Wigan Athletics 1-3 Arsenal FC

Dobra passa Arsenalu chyba się powoli kończy, ale Wigan to nie jest rywal, który może stawić czoła komuś z czołówki. Zwycięstwo Kanonierów wydaje się być najbardziej prawdopodobne.

Aston Villa Birmingham 0-1 Manchester United

United grają ostatnio naprawdę słabiutko, ale niestety to samo można powiedzieć o Aston Villi. Chciałbym straty punktów Diabłów, ale zapewne znowu w słabym stylu wywalczą jednego gola.

Everton Liverpool 1-1 Stoke City

Obie drużyny chyba wybudziły się z letargu i po paru wstydliwych porażkach zaczęły kolekcjonować punkty. W takim spotkaniu zawsze najbezpieczniej postawić na remis :)

Wolverhampton 0-2 Sunderland

Zadziała tu syndrom nowego trenera (w dodatku bardzo dobrego :) ). Sunderland grał duuużo poniżej oczekiwań, a z O'Neillem czas się odbić od dna.

Fulham 0-1 Liverpool FC

Liverpool gra w mojej ocenie bardzo nudny futbol, ale jednak zdobywają punkty. Fulham za to jakoś nie może sobie wywalczyć drogi do bramki przeciwnika i regularnie kończą z zerem lub jedynką z przodu. Tutaj zapewne będzie podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-69999-1323125349_thumb.png

Przeczytaj osobisty apel prowadzącego typer Premiership - Rorschacha, osobę wielu tytułów na wymienienie których nie starczyłoby miejsca, i wspomóż swym datkiem wiki... tzn. typer Premier League. Datki w postaci wielu postów z typami od grających należy uskuteczniać między postami waszego szanownego prowadzącego, a przed pierwszym gwizdkiem kolejki. Do pracy, frekwencja sama się nie zwiększy !

Arsenal v Everton

Bolton v Aston Villa

Liverpool v QPR

Man Utd v Wolves

Norwich v Newcastle

Swansea v Fulham

West Brom v Wigan

Sunderland v Blackburn

Stoke City v Tottenham

Chelsea v Man City

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal v Everton 2-0

Nie ma innej opcji. Arsenal to spotkanie musi koniecznie wygrać. Te trzy punkty w kontekście ewentualnej porażki (lub remisu) The Blues pozwolą wskoczyć Arsenalowi na bardzo wysokie czwarte miejsce w PL. Początek sezonu na taką sytuację absolutnie nie nastawiał.

Bolton v Aston Villa 0-1

AV gra obecnie znacznie lepiej niż klepiący biedę Bolton. Dlatego też pomimo gry jako przyjezdni to właśnie piłkarze Aston wywiozą z trudnego terenu cenne oczka.

Liverpool v QPR 3-0

Liverpool potrzebuje jakiegoś bodźca do przełamania się i wyrwania z sennego marazmu. Spotkanie z przeciętnym QPR będzie do tego znakomitą okazją.

Man Utd v Wolves 3-1

Czerwone Diabły odpadły z LM. Będą więc nieprawdopodobnie zmobilizowani w tym pojedynku. Tym bardziej, że ewentualna strata punktów ustawi ManC w znakomitej sytuacji do kontrolowania poczynań innych klubów z fotela lidera PL.

Norwich v Newcastle 0-1

Absolutnie nie mam pojęcia co się może wydarzyć w tym meczu. Praktycznie każdy scenariusz i wynik są prawdopodobne. Stawiam jednak na Newcastle chyba mocniejsze na obecną chwilę od Norwich.

Swansea v Fulham 0-1

Usprawiedliwiał tego typu nie będę. To czysty strzał.

West Brom v Wigan 0-0

Liczę na zwycięstwo WBA, jednak w głowie siedzi mi nudne spotkanie zakończone podziałem punktów.

Sunderland v Blackburn 2-1

Sunderland zawsze miało sposób na grę z Blackburn. Tym bardziej teraz, na swoim stadionie i z wiernymi kibicami odniosą cenne zwycięstwo.

Stoke City v Tottenham 0-2

Tottenham gra naprawdę kapitalnie jak do tej pory. Stoke też źle się nie prezentuje, jednak trochę odstaje od swoich obecnych przeciwników. Liczę na kolejny świetny mecz Tottenhamu i miejsce pucharowe na koniec sezonu.

Chelsea v Man City 1-0

Absolutny HIT kolejki. Zwycięstwo The Blues przewiduję po ich awansie do dalszej gry w LM i odpadnięciu ManC z tychże rozgrywek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal v Everton 3-0 Arsenal gra u siebie, gdzie nie przegrywa. Everton to b.dobry przeciwnik ale ostatnio w słabszej formie. Myślę, że Van Persie sobie postrzela.

Bolton v Aston Villa 1-2 Bolton niby zaczyna grać lepiej ale The Villans grają ostatnio bardzo dobrze i to wywiozą 3 punkty z trudnego terenu.

Liverpool v QPR 2-0 The Reds ostatnio przegrali ale teraza na Anfield nie dadzą szans Londyńczykom.

Man Utd v Wolves 1-1 MU gra poniżej oczekiwań w ostatnich tygodniach, do tego doszło parę kontuzji i tylko zremisują z Wilkami.

Norwich v Newcastle 1-0 Newcastle straciło dwóch środkowych obrońców a Norwich pokazało, że potrafi walczyć z lepszymi drużynami.

Swansea v Fulham 0-2 Londyńczycy graja dobrze pewnie wygrają ze Swansea.

West Brom v Wigan 2-0 Wigan dostało lanie od Arsenalu, chociaż nie grali tragicznie. Mimo wszystko z West Bromem na wyjeździe nie dadzą rady zdobyć nawet jednego punktu.

Sunderland v Blackburn 3-2 Dzieki kibicom i własnemu stadionowi Sunderland pokona Blackburn będące na ostatnim miejscu.

Stoke City v Tottenham 1-1 Na Britania Stadium każdemu jest ciężko grać. Chociaż Totenham ostatnio sobie dobrze radzi zdobędą tylko punkt.

Chelsea v Man City 1-0 Liczę, że Chelsea, które zaczyna się podnosić po gorszych wynikach wygra z City i Arsenal pozostanie jednym z 2 klubów niepokonanych w lidze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal v Everton 2-0

Słowo daję nie już nie mam pojęcia jak typować mecze Evertonu. Stawiam na Arsenal głównie z tego powodu, że drużyna z Liverpoolu mnie ostatnio wkurza.

Bolton v Aston Villa 0-1

AV jeszcze nie wygrała na wyjeździe. A z kim wygrywać jak nie z Boltonem?

Liverpool v QPR 2-0

Liverpool gra jakoś tak nijako, ale jeszcze raz postawię na tą drużynę. Głównie ze względu na markę Liverpoolu.

Man Utd v Wolves 3-0

Po odpadnięciu z LM Czerwone Diabły wszystkie siły rzucą na ligę. A że po tej kompromitacji piłkarze będą wściekli Wilki wrócą do domu z bagażem trzech bramek.

Norwich v Newcastle 1-1

Newcastle spuściło ostatnio trochę z tonu. Myślę, że beniaminek będzie w stanie wywalczyć co najmniej remis.

Swansea v Fulham 2-1

Łabędzie u siebie są mocną drużyną. Fulham mimo, że ostatnio gra nieźle nie zdoła wywalczyć nawet 1 pkt.

West Brom v Wigan 2-0

WBA jest lepszą drużyną, a w dodatku gra u siebie. Moim zdaniem spokojnie wygra.

Sunderland v Blackburn 1-1

Kompletnie mnie ten mecz nie interesuje i kompletnie nie wiem jaki wynik obstawić. Stawiam więc na bezpieczny remis.

Stoke City v Tottenham 1-2

Mit Britannia Stadium w tym sezonie jest mocno nadszarpnięty. Tottenham jest lepszą drużyną i wygra mimo fanatycznych kibiców Stoke.

Chelsea v Man City 1-0

No cóż w tym meczu każdy wynik jest możliwy. Stawiam na Chelsea bo po prostu będę im kibicował w poniedziałek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal - Everton 2:0

Dobrze, że w bramce nie będzie stał Mannone ;) Arsenal jest już na dobrej drodze w kierunku czołowej 'czwórki' PL i pojedynek ze średnio spisującym się Evertonem nie powinien im nastręczyć wielu kłopotów.

Bolton - Aston Villa 0:1

Cienizna i mierność Boltonu < solidna postawa podopiecznych McLeisha i wszystko jasne.

Liverpool - QPR 2:0

Ostatnia wpadka z Fulham nie jest niczym strasznym i The Reds na Anfield udowodnią, że zawsze należy się z nimi liczyć.

Man Utd - Wolves 2:0

Obie ekipy będą ciut osłabione m.in: Cleverley, Valencia; lecz mam nadzieję, że United powstaną niczym feniks z popiołu i udowodnią w starciu z Wilkami, że jeszcze nic nie jest stracone i a) wygramy PL b) wygramy Ligę Europy

Norwich - Newcastle 1:1

Daję na remis, bo ostatnio coś Sroki sobie odpuściły i po obejrzeniu ich ostatniego meczu z The Blues mam mieszane uczucia do ich stylu. Taylor, który jest ich podstawowym stoperem prawdopodobnie wypadnie do końca sezonu i jest to poważne osłabienie. Norwich - choć brak im gwiazd w składzie to nadrabiają to zaangażowaniem i determinacją.

Swansea - Fulham 1:1

Kolejny remis. Twierdza Swansea została w tym sezonie tylko raz zdobyta i to przez MU. Z drugiej strony ekipa Jola nie poniosła porażki w ostatnich trzech meczach wyjazdowych - co nie oznacza, że są bez remisów ;) Suma wypadkowa tych porównywalnych drużyn i statystyk to chyab remis.

West Brom - Wigan 1:0

Niby na straconej pozycji jest WBA - tylko jedno zwycięstwo i jeden remis w 5 ostatnich meczach ( ale to były mecze z Tottenhamem, Liverpoolem i Gunners). Wigan z ostatniej pozycji raczej już nie ucieknie i wierzę w wolę walki WBA i to, że będą chcieli uciekać nadal przed strefą spadkową.

Sunderland - Blackburn 1:1

W meczu ze Swansea, Blackburn zaimponowało mi swoim polotem w ataku i liczę w starciu z co raz to niżej znajdującym się Sunderlandem przynajmniej na remis.

Stoke City - Tottenham 1:2

Koguty będą musiały nieźle popracować, aby wywieźć ze Stoke 3 punkty - co wcale nie jest nie możliwe. Od tego meczu oczekuję chyba nawet więcej niż od tego opisanego niżej ;) Tottenham ma po prostu lepszą ekipę i zwycięży.

Chelsea - Man City 2:1

Potęga zbudowana na dolarach vs 'quasi' potęga zbudowana na petrodolarach. Nie ukrywam się, że brzydzę się takimi drużynami - bez jakiejkolwiek piłkarskiej tradycji - i mecz bojkotuje - wyłączam wtedy C+ :P Chelsea jest w lepszej formie i to oni powinny zwyciężyć - szczególnie, że zagrają na Stamford Bridge.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal v Everton 2:0 Kanonierzy są w roli zdecydowanego faworyta tego spotkania, a Everton ma chyba zbyt wiele braków by sprawić na wyjeździe niespodziankę. Spodziewam się zatem bezproblemowego zwycięstwa gospodarzy.

Bolton v Aston Villa 1:1 Bolton w tym sezonie zawodzi, ale i Villa nie przekonuje, nie bez powodów mając najwięcej remisów spośród drużyn ekstraklasy angielskiej. Gospodarze na pewno będą walczyli o pełną pulę, zważając na to w jak ciężkiej są sytuacji, ale myślę, że skończy się na remisie.

Liverpool v QPR 2:1 Liverpool to drużyna która miewa tak często wzloty i upadki, że ciężko przewidzieć jaki będzie następny mecz w ich wykonaniu. Jednak stawiam na ich wygraną, bo grają na Anfield i jakby nie patrzeć, kadrowo są silniejsi od swych aktualnych rywali

Man Utd v Wolves 2:0 Po bardzo kiepskim tygodniu w wykonaniu Diabłów, mecz z 16 drużyną ligi powinien być dobrym momentem do odbicia. Szczególnie grany przed własną publicznością, dlatego oczekuję przekonywującego zwycięstwa, nawet po niezbyt emocjonującym spotkaniu

Norwich v Newcastle 1:2 Kanarki potrafią zaskakiwać, jednak liczę na solidność defensywy Srok i ten mały "błysk" w ataku, który może przesądzić o zwycięstwie. Pewności siebie na pewno nie powinno im zabraknąć, dlatego bez większego ryzyka stawiam na przyjezdnych.

Swansea v Fulham 1:0 Czysty strzał. Ciężko przewidzieć jak zachowa się Fulham po zaskakującej wygranej nad Liverpoolem, a jak Swansea które uległo "czerwonej latarni" ligi. Łabędzie grają jednak u siebie i dlatego postawię na nie.

West Brom v Wigan 2:0 Wigan znajduje się na samym dnie tabeli a wyjazd na trudny teren do WBA na pewno nie pomoże im w zmianie sytuacji. Gospodarze umieją się bronić i tracą mało goli u siebie, zaś słabość defensywy Wigan obnażył Arsenal w zeszłym tygodniu

Sunderland v Blackburn 2:2 Sunderland gra odwrotnie niż typuję, dlatego postawię na remis. Blackburn pozytywnie zaskoczyło w zeszłym tygodniu i być może nie był to jednorazowy wyskok. Stąd bezpieczny typ na podział punktów między tymi drużynami

Stoke City v Tottenham 1:2 Trudny teren i potencjalnie jedno z miejsc gdzie Spurs mogą stracić punkty. Stawiam jednak na przebudzenie VdV który wraca do składu na pierwszy pełny mecz po kontuzji, a forma Bale'a i Adebayora nie widać by słabła. Potters zdołają odpowiedzieć jedynie jednym golem

Chelsea v Man City 1:1 W meczu dwóch drużyn zaliczanych do czołówki stawiam na podzielenie się punktami. Zazwyczaj mój nos tak mi podpowiada, gdy spotykają się dwie właściwie równorzędne drużyny, a co przeważa na korzyść City niwelować może londyńska publiczność

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal 2:0 Everton - Mimo, że jestem fanem niebieskich, to Kanonierzy są faworytem tego meczu. Z Arsenalem Evertonowi grało się zawsze najgorzej spośród całej czołówki. Z United, Chelsea czy Liverpoolem były zwycięstwa, natomiast na Emirates udawało się co najwyżej zremisować. Biorąc pod uwagę ostatnie mecze, to gospodarze nie powinni mieć większych kłopotów.

Bolton 2:1 Aston Villa - Mecz dwóch drużyn, które raczej zawodzą. Bolton zepnie się na to spotkanie i pokona The Villains, którzy nie potrafili zdobyć punktu z bardzo słabo grającymi United.

Liverpool 2:0 QPR - Liverpool nie zachwyca, ale jest w górnej połówce tabeli. Zagra z QPR, które czasem lubi sprawiać niespodzianki, ale czasem gra na poziomie Championship. Wydaje mi się, że w tym spotkaniu Rangersi zaprezentują słabszą formę i wyraźnie ulegną.

Man Utd 2:0 Wolves - Manchester United być może jest osłabiony kontuzjami i odpadł z Ligi Mistrzów, ale z Wolves, którzy należą do najsłabszych w lidze u siebie wygrywać po prostu musi.

Norwich 1:1 Newcastle - Norwich gra bardzo ambitnie i stawi twardy opór gościom z Newcastle. Sroki grały ostatnio bardzo nieskutecznie i jeśli nie zaczną wykorzystywać lepiej swoich szans, po raz kolejny nie odniosą zwycięstwa.

Swansea 0:1 Fulham - Wydaje mi się, że Swansea w ostatnich kolejkach znacznie spuściło z tonu. Z kolei Fulham nabrało wiatru w żagle i będzie kontynuować swoją dobrą passę.

West Brom 2:1 Wigan - Drużyny na podobnym poziomie, choć wyżej stawiam jednak West Brom. Grają u siebie i dysponują lepszym składem. Wigan musiałoby liczyć na podobny cud jak w meczu z Sunderlandem.

Sunderland 1:2 Blackburn - Czarne Koty zwolniły trenera i przez jakiś czas będą dochodziły do siebie. Z kolei Blackburn jest po efektownym zwycięstwie ze Swansea. Wydaje mi się, że goście mają w tym meczu szansę na trzy punkty.

Stoke City 0:0 Tottenham - Tottenham ma niesamowitą serię i wydaje mi się, że kiedyś musi się ona skończyć. Stoke zamuruje bramkę i będziemy świadkami bezbramkowego remisu.

Chelsea 2:2 Man City - Chelsea zmobilizuje się na ten mecz, tak jakby to była Liga Mistrzów. Londyńczycy muszą wygrywać, żeby nie stracić kontaktu z czołówką. W dodatku Arsenal i Newcastle czają się tylko kilka punktów z tyłu. Czeka nas świetne widowisko i wyrównany mecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa kolejka. Po pierwsze: Man Utd musi coś udowodnić, po drugie: Man City ma przed sobą ciężki mecz :)

Arsenal v Everton 3:0 Typuję tak wysoko tylko dlatego, że Gunners rozstrzelali Wigan tydzień temu. A Szczęsny był bezbłędny...

Bolton v Aston Villa 0:2 Po prostu nie wierzę już w Bolton, a AV zaskoczyli całkiem niezłą grą z mistrzem Anglii, więc to oni będą dzisiaj na wygranej pozycji w tym meczu.

Liverpool v QPR 3:1 Liverpool u siebie nie ma prawa przegrać z beniaminkiem. QPR ostatnio nie gra za dobrze, dlatego mają parę procent szans nawet na remis.

Manchester United v Wolves 2:0 Dla większości to będzie mało ważny mecz, ale dla mnie to mecz o wszystko już w środku sezonu. Dlaczego? Ekipa przechodzi kryzys, który jest spowodowany wieloma czynnikami, m.in. wieloma kontuzjami (szczególnie wredne urazy stawu skokowego :/). Już od paru dni zacieram ręce na ten pojedynek. 3 punkty, albo nic!

Norwich v Newcastle 0:1 W pamięci cały czas mam mecz Newcastle z MU (świetna gra srok) i oczywiście potyczkę sprzed tygodnia, kiedy to zupełnie sprawiedliwym wynikiem z Chelsea byłby remis. Dlatego bez większych problemów widzę zwycięstwo nad gospodarzami dzisiaj.

Swansea v Fulham 0:0 To jeden z tych meczów, który może skończyć się różnie. Dlatego stawiam na remis, bo najzwyczajniej nie widzę faworyta. Obie ekipy nie należą do najlepszych, a w dodatku pamiętam klęskę Swansea z tak słabo grającym Blackburn.

West Brom v Wigan 1:0 Tutaj także remis będzie sprawiedliwy, ale trochę złamię schemat, bo czuję, że WBA może w końcu dźwignie ciężar zwany Premier League...

Sunderland v Blackburn 2:1 Kolejny niepewny mecz. Po pierwsze goście rozbili ostatnio lepsze od nich Swansea, po drugie: będą oni grali teraz na wyjeździe. I to właśnie dlatego myślę, że Sunderland ma większe szanse w tym spotkaniu.

Stoke City v Tottenham 1:3 Koguty nie cofną się przed niczym. Są w tym sezonie bardzo groźni i grają na poziomie najlepszej trójki Premier League. Mecz z tak słabym rywalem to dobra okazja na powiększenie dorobku punktowego.

Chelsea v Man City 2:4 Hit kolejki, jak nie całego grudnia. Wbrew temu, co typują inni - ja stawiam na pewne zwycięstwo City. Wystawią oni najsilniejszy skład wraz z genialnym Silvą, będą grali w PL, gdzie czują się najlepiej i mają więcej punktów w tabeli (w przypadku przegranej i tak zachowają pozycję). To 3 główne atuty. A na korzyść Chelsea przemawia: Stamford Bridge, świetna forma w ostatnich spotkaniach, pewny awans do fazy pucharowej LM. Mimo to myślę, że przed takim rywalem nie zepną się psychicznie i polegną u siebie. Nie lubię City, nie lubię Chelsea, ale czuję w powietrzu zwycięstwo Obywateli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal v Everton 3:0

Arsenal ostatnio wygrał 4 do zera na wyjeździe, dlatego uważam, że ekipe z Londynu stać na takie zwycięstwo, gdyż grają u siebie, a rywal ostatnio przegrał.

Forma Van Persie'go jest znakomita.

Bolton v Aston Villa 1:1

Remis, ostatnie wyniki spotkań nie powalają, Bolton zawodzi, a Aston Villa zawodzi, podział punktów sprawiedliwy.

Liverpool v QPR 2:0

Co jak co, ale Liverpool jest faworytem, ostatnio lekko się potkneli ale to chyba jednorazowa pomyłka, a QPR no cóż grajac na wyjeździe z liverpoolem raczej ma małe szanse na wygraną. A live pokazało, że kryzys pomału przemija.

Man Utd v Wolves 2:1

Byłoby dwa do zera ale po ostatniej kontuzji kapitana czerwonych diabłów, obrona jest osłabiona. Kontuzje dręczą MU, ale takie mecze muszą wygrywać.

Norwich v Newcastle 1:2

Ja kibicuje Norwich w tym meczu, bo zawsze walczą do końca, starają się. Choć Newcastle gra w tym sezonie lepiej, i raczej wywiozą 3 punkty, to bramke stracą.

Swansea v Fulham 2:1

gospodarze będą walczyć i tak łatwo się nie poddadzą, a fulham ostatnimi czasy zaowdzi.

West Brom v Wigan 2:2

Coś czuje, że kroi się remisik, podobny poziom, choć w tabeli wyżej jest West bromwich.

Sunderland v Blackburn 1:1

jeden do jednego gdyż blackburn pod koniec tabeli, a Suderland nie zachwyca, oba zespoły na dzień dzisiejszy są dość wyrównane.

Stoke City v Tottenham 1:3

Skoro koguty jeżdzą po 3 do zera, to teraz trzy do jednego gdyż Stoke u siebie potrafi sprawić kłopot. A forma Tottenhamu jest bardzo dobra.

Chelsea v Man City 1:2

prawdziwy hicior kolejki, City w formie(najwyższa od paru lat), a Chelsea złapała ostatnio dobry rytm, ale Joe Hart ostatnio rzadko wyciąga piłke z siatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal 2-0 Everton

Ciężko tu typować inny wynik niż zwycięstwo Kanonierów. Renoma Evertonu jako zespołu na 7-8. miejsce wydaje się gdzieś uciekać. Ostatnio grają bardzo w kratkę i nie potrafią nawet wygrać u siebie ze Stoke. Nie sądzę, że dziś wybuchnie ich forma.

Bolton 2-1 Aston Villa

Bolton gra ostatnio tragicznie, ale jeśli gdzieś mają zdobyć punkty, to chyba na Reebok Stadium. Szczególnie, że Aston Villa też nie błyszczy, a ich ostatnie wyjazdy kończyły się porażkami bądź remisami.

Liverpool 2-0 QPR

Liverpool ostatnio u siebie nie błyszczy i wydaje mi się, że będące w słabszej formie QPR jest dobrym rywalem, żeby to zmienić. Stawiam na zwycięstwo The Reds.

Man Utd 2-0 Wolves

United ostatnio są na kolanach, ale mimo tak żałosnej dyspozycji potrafią ciułać punkty w lidze. Ostatnio sporo podskoczyłem konsekwentnie typując wyniki 1-0, ale tym razem podopieczni Fergusona będą chcieli w lepszym stylu wrócić do gry po odpadnięciu z LM.

Norwich 1-2 Newcastle

Newcastle ostatnio miało bardzo trudne mecze, przez co można mieć wrażenie, że stracili dobrą dyspozycję. Ale wg mnie było to spowodowane tylko tym, że mierzyli się z naprawdę solidnymi rywalami. Do tego choćby porażka 0-3 z Chelsea była absolutnie niezasłużona, bo Sroki zasłużyły tam na remis. Z Norwich nie powinny mieć dziś większych problemów.

Swansea 0-0 Fulham

Obie drużyny lubią remisy, obie są w średniej/marnej formie, więc najbardziej tu pasuje podział punktów.

West Brom 2-1 Wigan

Wigan już chyba myślami jest w Championship. I słusznie, bo z taką grą to nawet tam nie zajmą miejsca wyższego niż 10. Dla WBA taki mecz to doskonała szansa na 3 punkty.

Sunderland 3-1 Blackburn

Wierzę w O'Neilla, ale jednocześnie nie można nie doceniać Blackburn, które słabszym rywalom potrafi wbić sporo goli. Jednak spodziewam się, że Sunderland z nowym trenerem powoli zacznie wracać do środka stawki.

Stoke City 1-3 Tottenham

Passa Tottenhamu jest niesamowita, ale wiadomo, że Stoke tanio skóry nie sprzeda. Powinniśmy być świadkami zaciekłej walki do końca, ale ostatecznie liczę na to, że Koguty kiedyś wyprzedzą Manchester i staną się bezpośrednim rywalem City w walce o mistrza :D A żeby to się spełniło, muszą wygrywać większość spotkań, również tak ciężkich.

Chelsea 2-3 Man City

Najtrudniejszy do przewidzenia mecz w tej kolejce. Wydaje mi się jednak, że City jest po prostu lepsze. Chelsea ostatnio nie gra jakoś zachwycająco, a 3-0 z Newcastle to było jakieś nieporozumienie. Liczę na świetne widowisko, lecz ostatecznie 3 punkty zgarną goście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal 2-0 Everton

Pewne zwycięstwo Kanonierów. Innego wyjścia nie ma. Arsenal zapewne już nie może się doczekać wejścia na podium, a Everton nie będzie w stanie stawiać oporu.

Bolton 1-1 Aston Villa

Obie drużyny cienko przędą. Niby mecz odbędzie się na Reebok Stadium, ale nie widzę w tym żadnej korzyści dla Boltonu. Po nudnym meczu nastąpi podział punktów.

Liverpool 2-0 QPR

Beniaminek nie ma czego szukać na Anfield. Liverpool nadal ma skoki i spadki formy, ale z takim przeciwnikiem muszą osiągnąć dobry rezultat.

Man Utd 2-2 Wolves

Man Utd po sromotnej klęsce w LM są totalnie rozbici. Tak po za tym OT też już nie jest twierdzą nie do zdobycia. Diabły będą próbowały, starały się ale forma nie wróci natychmiast dlatego Wilki przywiozą 1 pkt.

Norwich 2-2 Newcastle

Sroki ostatnio bez szczęścia. Niesłuszny pogrom z Chelsea, kontuzja obrońcy. To nie wróży nic dobrego na dalszą część sezonu, a z kolei beniaminek na swoim stadionie będzie chciał zgarnąć jakieś pkt.

Swansea 1-1 Fulham

Swansea często remisuje, Fulham również więc innego wyniku nie ma co typować.

West Brom 2- Wigan

WBA bez problemu powinni zgarnąć 3 pkt. Wigan nie gra nic i jakoś nie widać by miało się to zmienić.

Sunderland 2-1 Blackburn

Przyjście nowego trenera podziała na Czarne Koty mobilizująco, aczkolwiek Blackburn jedną bramkę powinno ustrzelić.

Stoke City 1-1 Tottenham

Najwyższa pora przerwać serię zwycięstw Totków. Stadion Stoke będzie chyba najlepszym miejscem do tego.

Chelsea 3-0 Man City

Będę niepoprawnym optymistą. :wink: Chelsea wygra pewnie o ile obrona i atak zagrają tak jak w meczu z Valencia. City na papierze jest w lepszej dyspozycji, ale też są lekko osłabieni przez kontuzję + IMO mają słabszą obronę kiedy się ich przyciśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal 3:1 Everton Mecz na Emirates. Podopieczni Wengera nie powinni przegrać ze słabszym przeciwnikiem na własnym stadionie. Kanonierzy są na dobrej drodze aby wskoczyc do czołowej czwórki Premier League.

Bolton 0:2 Aston Villa Obie drużyny dzieli 10 miejsc w Premier League. Bolton jest przedostatni (19) a Aston Villa zajmuje 9 miejsce. Na chłopski rozum to wygra raczej drużyna która ma lepsze miejsce więc stawiam na piłkarzy z Birmingham.

Liverpool 1:2 Queens Park Rangers Po dobrym meczu w wykonaniu piłkarzy Liverpoolu w meczu z Manchesterem United miałem nadzieję na kolejny dobry i zainkasowane 3 punkty w meczu z Londyńskim Fulham, zawiodłem się.

Myślę że z kolejną ekipa z Londynu będą mieli sporo problemów i tak jak poprzednio przegrają.

Manchester United 2:0 Wolverhampton Wanderers Gracze Fergusona mogą mieć podcięte skrzydła po ostatnim meczu w LM o życie w którym ulegli Szwajcarskiemu FC Basel i tym samym odpadli z rozgrywek Ligi Mistrzów. Wolverhampton Wanderers zajmuje dalekie 16 miejsce w lidze wiec Czerwone Diabły nie powinny być aż tak zdołowane aby przegrac z tak słabym przeciwnikiem.

Norwich 1:2 Newcastle W poprzedniej kolejce obie ekipy dostały niemiłosierne baty. Newcastle spadło na 6 miejsce, długo okupowali miejsce 4 dopóki nie trafili na The Blues. Stawiam na zacięty mecz na stadionie Norwich i wygrana "Srok".

Swansea 1:1 Fulham Beniaminek przegrał w poprzedniej kolejce na tamten czas z ostatnią ekipą Premier League. Za to Fulham to drużyna dośc nieprzewidywalna. Stawiam na remis.

West Bromwich Albion 2:0 Wigan Athletic Kolejny trudny do obstawienia mecz. Obie drużyny w zajmuja dolne miejsca w lidze ale West Bromwich Albion jest wyżej. Po trzy punkty sięgną gracze z The Hawthorns.

Sunderland 0:1 Blackburn Te dwie druzyny zajmują sąsiadujące miejsca z Premier League. Sunderland tak samo jak Blackburn nie błyszczy w tym sezonie. Myślę ze piłkarze z Ewood Park przebudzili się w poprzedniej kolejce i zaczynają nowy etap w tym sezonie.

Stoke City 0:2 Tottenham Koguty,eh co tu duzo mówić grają jak marzenie, seria wygranych i remisów nadal trwa. Tottenham w tym meczu gra na wyjeździe. Mam nadzieję na dobry mecz podopiecznych Harrego Redknappa a w szczególności Modrića, Van Der Vaarta i Adebayora.

Chelsea 0:2 Manchester City Hit tej kolejki. Chelsea odrodziła sie jak feniks z popiołu. Ostatnie mecz w Premier League to wygrane 3:0 tak samo ostatni mecz o życie w LM wygrany z Valencią. Obywatele łatwo skóry nie sprzedadzą. Wdg. mnie The Blues na ten moment nie sa w stanie pokonać The Citizens.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-69999-1323811398_thumb.png

W naszej lidze typujących w tej kolejce zachowany został status quo, oprócz jednej małej zmiany na dalszych miejscach. Liga znów się odrobinę spłaszczyła, więc chyba powinienem wam polecać takie pudłowanie, dla większej zabawy :cool: Tuż za rogiem już świąteczno-noworoczny maraton meczowy. Bądźcie przygotowani.

Blackburn v West Brom

Everton v Norwich

Fulham v Bolton

Newcastle v Swansea

Wolves v Stoke City

Wigan v Chelsea

QPR v Man Utd

Aston Villa v Liverpool

Tottenham v Sunderland

Man City v Arsenal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v West Brom 1:1

Jak ja uwielbiam stawiać takie mecze :tongue: Zawsze remis wydaje mi się najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem i tak też stawiam.

Everton v Norwich 2:1

Bez większego przekonania postawię na Everton. Nie zdziwię się jednak jeśli beniaminek wywiezie z Liverpoolu całą pulę.

Fulham v Bolton 3:1

Fulham pechowo odpadło z LE i została im tylko liga. Na Boltonie będą chcieli sobie odbić środowe niepowodzenie.

Newcastle v Swansea 2:0

Newcastle znacznie spuściło z tonu, niemniej Swansea gra tak słabiutko na wyjeździe, że ciężko nie postawić na Sroki.

Wolves v Stoke City 0:1

Postawię na niespodziankę. Niby Stoke zdobywa punkty głównie u siebie, ale mam przeczucie że może pokonać gospodarzy.

Wigan v Chelsea 0:3

Strata punktów przez Chelsea byłaby sensację. Jednak w tym meczu jej nie przewiduję.

QPR v Man Utd 1:2

Zapowiada się trudny mecz dla Czerwonych Diabłów, ale trzeba gonić sąsiadów zza miedzy więc nie można tracić punktów w takich meczach.

Aston Villa v Liverpool 1:1

Obie drużyny mają spory potencjał a nie bardzo go wykorzystują. Myślałem żeby postawić na AV, ale jednak zdecydował się na remis.

Tottenham v Sunderland 2:0

Ale mnie wkurza ten Sunderland. Ostatnio strzelili bramkę w 90 min i tym samym pozbawili mnie 3 pkt. :dry: Mam nadzieję że Koguty nie będą mieć problemów z ograniem gości.

Man City v Arsenal 3:1

Chciałbym żeby Kanonierzy odebrali City jakieś punkty, ale będzie to bardzo trudne. Mimo wszystko stawiam na lidera ligi a bardzo się będę cieszył jeśli za ten mecz nie dostanę żadnych punktów :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v West Brom 1-0

Czysty strzał. Myślę, że żadna z drużyn nie zasługuje na zdobycie trzech punktów, ale jednak Blackburn jakoś wymęczy bramkę.

Everton v Norwich 1-2

Mimo wszystko to chyba Norwich jest faworytem tego spotkania. Beniaminek radzi sobie naprawdę nieźle.

Fulham v Bolton 2-0

Fulham zostało niejako "zastąpione" w LE przez Wisłę Kraków. Tym samym mogą całkowicie skupić się na spotkaniach ligowych.

Newcastle v Swansea 1-0

Sroki rozczarowują, ale ze słabiutkim Swansea powinni sobie poradzić i zdobyć cenne trzy punkty.

Wolves v Stoke City 2-1

Wilki wygrają, ale nie będzie to bezproblemowy i łatwy pojedynek.

Wigan v Chelsea 0-4

Inny wynik niż solidne zwycięstwo The Blues będzie uznany za kosmiczną sensację. Taki obrót sprawy jest chyba jednak tak nieprawdopodobny, że aż niemożliwy.

QPR v Man Utd 0-2

ManU mają jeszcze szanse dogonić w tabeli drugi zespół z Manchesteru. Muszą w tym celu wygrywać takie spotkania.

Aston Villa v Liverpool 0-1

Spodziewam się zwycięstwa AV, ale sercem jestem z graczami Live. Mam nadzieję, że nadzieja nie jest w tym wypadku matką głupich...

Tottenham v Sunderland 2-1

Nie przewiduję w tym spotkaniu żadnej niespodzianki. Tottenham jest lepszą drużyną i powinien to udowodnić to na boisku.

Man City v Arsenal 2-1

Liczę na sensację i wygraną Arsenalu. Jednak patrząc na szanse obu drużyn na chłodno ManC jest teraz w dużo lepszej formie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn - West Brom 1:1

Będzie to wyrównane spotkanie dwóch ekip, które prezentują podobny poziom gry - niski poziom dla uściśnienia. Poprzednia kolejka dla Blackburn jak i WBA nie była udana - porażki 2:1 - więc teraz liczą na przynajmniej jeden punkt.

Everton - Norwich 2:1

Kanarki zaskoczyły mnie są nader ofensywną postawą w spotkaniu ze Srokami, ale jedna czy nawet dwie jaskółki wisony nie robią... i w spotkaniu z lepiej dysponowanym Evertonem będzie im ciężko o kolejne zwycięstwo.

Fulham - Bolton 0:0

Fulham po odpadnięciu z rozgrywek LE powinno się skupić na walce w Premier League i mecz z Kłusakami - czerwoną latarnią - jest na to najlepszą okazją. Lecz przyglądając się statystykom Fulham w ostatnich 7 meczach na wszystkich frontach wygrało tylko raz. A Bolton ostatnio był naprawdę blisko urwania punktu AV. Remis będzie chyba sprawiedliwy.

Newcastle - Swansea 2:1

Swansea powoli wyrasta na drużynę, która w następnym sezonie (jak nie jeszcze w tym) naprawdę może powalczyć o miejsca 5-8, premiujące grą w LE. Stać ich na ofensywny i przemyślany futbol, lecz tym razem będą musieli uznać wyższość Srok na St. James Park - Newcastle choć poniosło dość kompromitującą porażkę w ostatniej kolejce, teraz odkupi winy i zatrzyma 3 pkt w domu.

Wolves - Stoke City 1:2

Stoke gra rewelacyjnie na własnym stadionie, ale wierzę, że ten "Joker" pokaże, że stać ich na komplet oczek i na wyjeździe. Wolves ostatnio cieniują i w tej kolejce czeka ich kolejny ciężki mecz. 3 pkt chyba pojadą do Stoke.

Wigan - Chelsea 0:3

Nie ma co liczyć w tym starciu na niespodziankę i The Blues łatwo i przyjemnie zdobędą komplet oczek. Siła ataku zespołu Villas-Boasa jest ogromna, co udowodnili w starciu z MC. Teraz będzie jeszcze łatwiej i basta.

QPR - Man Utd 0:2

Rywal Wisły w LE (prorok mode ON) powinien po dojściu do siebie 'pogonić kota' graczom QPR i wyjechać z tarczą. Innej opcji nie ma - szczególnie, że ostatni mecz ligowy dał pewien obraz gry po odpadnięciu z LM.

Aston Villa - Liverpool 0:1

The Reds tracą bardzo mało bramek na mecz i to będzie rzecz, która zapewni im zwycięstwo na Villa Park. Oczywiście należy dołożyć do tego bramkę kogoś z duetu Suarez -Caroll.

Tottenham - Sunderland 2:1

Koguty po porażce ze Stoke, u siebie muszą zwyciężyć ze słabo spisującym się Sunderlandem , aby nadal utrzymywać kontakt z czołówką. Nie liczę na niespodziankę w tym meczu.

Man City - Arsenal 1:1

Patrząc na formę Szczęsnego i całej ekipy Wengera, wierzę, że stać ich na choćby remis z The Citiziens i ułatwienie pogoni United za sąsiadami zza miedzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v West Brom 1:1 Podział punktów. Dlaczego ? Blackburn walczy o życie, WBA również stara się wywalczyć punkty gdzie się da, a właśnie w Blackburn upatrują ich odpowiednie źródło. Być może remis nie usatysfakcjonuje nikogo, ale prawdopodobnie sprawiedliwie nagrodzi ambicję

Everton v Norwich 2:1 Kanarki zagrały ostatnio nieźle, a Toffees wciąż nie mogą złapać formy. Być może jednak chwilowy zastrzyk sił zza oceanu pomoże im w wejściu na dobrą drogę. Nie ma powodów by nie byli w stanie sięgnąć po ważne trzy punkty.

Fulham v Bolton 2:1 Coś mi podpowiada, że będzie remis ale postawię na wygraną Cottagers podrażnionych odpadnięciem z LE i chcących pokazać kibicom ile są warci. Tym razem, prowadząc w stosunku bramek 2-1 nie powinni stracić dwóch punktów

Newcastle v Swansea 2:0 Swansea gra niezły futbol a Newcastle traci impet z początkowych kolejek sezonu. Jednak na własnym stadionie wciąż są w stanie pokazać ile znaczy ich ofensywa mimo osłabienia obrony

Wolves v Stoke City 1:1 Obie ekipy po niezłym początku sezonu zdecydowanie obniżyły loty. I chociaż zwycięstwo The Potters nad Tottenhamem może ich podbudować psychicznie, a porażka Wilków podłamać je, to jednak ten mecz to zupełnie nowe rozdanie i najprawdopodobniej nastąpi sprawiedliwy podział punktów

Wigan v Chelsea 0:3 Wigan nie ma atutów by przeciwstawić się Chelsea. Goście nie grają może równo ani wielkiej piłki, ale wygrali jakoś z City i skoro w LM strzelili słabej Valencii 3 gole to i strzelą podobną ilość Wigan

QPR v Man Utd 0:3 Los nie oszczędza ostatnio piłkarzy Manchesteru, ale zwycięstwo przekonywujące, z rywalem podobnej klasy co QPR i przebudzeniem Rooneya, wskazuje, że trzy punkty powinny być zabezbieczone. Być może przez 3 bramki ze strony graczy United

Aston Villa v Liverpool 1:2 Villa nie jest taka słaba u siebie, ale z bólem zaufam nieźle spisującej się ofensywie liverpoolczyków. Być może przyczyni się do tego były gracz Villans, Stewart Downing dobrą asystą lub golem, a być może zeszłotygodniowy występ to wstęp do łapania formy przez Suareza

Tottenham v Sunderland 2:1 Pod wodzą O'Neilla Sunderland zaczyna się spisywać coraz lepiej i to będzie widać też w tym meczu. Jednak Spurs to zgrana i doświadczona drużyna, na dodatek walcząca o czołowe lokaty, a porażka ze Stoke tylko podziała mobilizująco. Dlatego typuję minimalne zwycięstwo gospodarzy

Man City v Arsenal 3:2 Stawiam na dużą ilość bramek... i wygraną gospodarzy. Arsenal kadrowo jest słabszy od Citizens, ale na pewno zagrają "z zębem". Za minimalną wygraną City przemawia więcej opcji w ataku - Aguero, Dzeko, Balotelli wspomagani przez silną i kreatywną pomoc. Arsenal musi liczyć na Van Persiego i chimerycznego Gervinho i chyba to będzie za mało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v West Brom 1:0 Kolejkę zaczynam kompletnym strzałem, ale wiem jedno - w takich pojedynkach remis jest mało prawdopodobny, więc typuję na gospodarzy.

Everton v Norwich 1:0 Cenię Norwich, bo to dobra drużyna i bardzo ciężko z nią wygrać nawet drużynom z wyższych sfer, to i tak muszę uznać wyższość Evertonu, bo mam przeczucie, że Norwich tak, jak Arsenal nie będzie wykorzystywał sytuacji.

Fulham v Bolton 2:1 Fulham jest aż o 6 pozycji wyżej w tegorocznych rozgrywkach, ale tak naprawdę to miałem nie lada dylemat, bo obie ekipy przegrały tydzień temu...

Newcastle v Swansea 3:2 Sroki uległy przed tygodniem w meczu, przed którym pewnie wszyscy dodawali im już 3 punkty. Teraz przyjdzie czas na beniaminkowy rewanż. Myślę, że będzie o wiele lepiej.

Wolves v Stoke City 1:2 Stoke co prawda nie potrafi grać na wyjazdach, ale nie wierzę w to, że mogą oni przegrać z tak słabym rywalem.

Wigan v Chelsea 0:3 Odrodzona, powstała na nowo... Chelsea! Na bank wystawią choć część z rezerwowego składu, bo AVB czuje się chyba już trochę pewniej, niż jeszcze miesiąc temu. Pogromu nie będzie, ale 'skromne' 3 bramki mogą paść ;)

QPR v Manchester United 0:2 Jako kibic typowałbym pewnie co najmniej 3-bramkową przewagę, ale wiem, że wygrać na stadionie QPR to sztuka. Cały czas mam w pamięci tych chamskich kibiców z meczu z Chelsea. Nie będzie łatwo, ale 3 punkty na pewno wpadną dzisiaj na konto Manchesteru :)

Aston Villa v Liverpool 0:2 To będzie dobry mecz... Po pierwsze: Liverpool za wszelką cenę stara się dogonić stawkę, po drugie: nie mogę się doczekać kolejnej bramki Suareza :P

Tottenham v Sunderland 4:1 Kogutom dzisiaj w typerze nie oszczędzam bramek. Lubią zaskoczyć, a że akurat grają ze słabym Sunderlandem...

Man City v Arsenal 2:1 Hit kolejki. Nie na miarę pojedynku z Chelsea, ale Arsenal także dostanie szansę na pokonanie giganta, który btw. powoli ulega presji rywalom. W końcu ile można wygrywać...? Bardzo chcę porażki Obywateli, ale niestety nie grają oni na wyjeździe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn v West Brom 1:1 Obie drużyny potrzebują punktów, obie prezentują podobny poziom. W miarę sprawiedliwy remis.

Everton v Norwich 2:1 Kanarki powinny coś ustrzelić, ale to będzie za mało na Goodison Park. Nawet ubiegło tygodniowe zwycięstwo nie pomoże baniaminkowi na wywiezienie punktu.

Fulham v Bolton 2:1 Fulham podrażnione odpadnięcie z LE skupi wszystkie siły na PL. Na swoim stadionie powinni ograć nadal słabiutko spisujący się Bolton.

Newcastle v Swansea 3:1 Sroki bez dwóch podstawowych obrońców nie są tak pewne z tyłu, a i ostatnio uszło z nich powietrze, ale na swoim stadionie powinni być mocno zmobilizowani.

Wolves v Stoke City 1:1 Garncarze ostatnio wygrali na swoim terenie, ale w dość kontrowersyjnych okolicznościach. Wilki na swoim stadionie postarają się o urwanie punktów.

Wigan v Chelsea 0:4 The Blues z takim rywalem po prostu muszą wygrać. Nie po to pokonuje się MC, aby stracić punkty z Wigan. Stawiam na lekki pogrom.

QPR v Manchester United 0:2 Man United chyba wraca na właściwe tory. Odpadnięcie z LM podziałało na nich jak płachta na byka, o czym miały okazję przekonać się Wilki. Beniaminek bez szans, chociaż pogromu nie będzie.

Aston Villa v Liverpool 0:2 Raczej pewne zwycięstwo The Reds. Av cieniuje, a Liverpoolczycy za wszelką cenę chcą powrócić do TOP4.

Tottenham v Sunderland 3:1 Koguty podrażnione ostatnią niezasłużoną porażką. Sunderland pod wodzą nowego trenera trochę lepiej, ale to nie wystarczy na Totki. Szczególnie na White Hart Lane. Pewnie zwycięstwo ekipy z Londynu.

Man City v Arsenal 3:3 Oj będzie się działo. Siła ofensywna MC wygląda lepiej, ale Kanonierzy mają RvP w życiowej formie, którego stać nawet na hattricka na Etihad Stadium. Skoro dał radę na SB to dlaczego nie tu ? Z drugiej strony Aguero + Dżeko + Balotelli wspomagani niesamowitym Silva zrobią wszystko, aby odskoczyć od Czerwonych Diabłów. Szykuje się fantastycznie widowisko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blackburn 2:1 West Brom - Dwa słabsze zespoły Premier League. Blackburn powinno jednak wykorzystać przewagę własnego boiska i ograć rywali.

Everton 2:1 Norwich - Spodziewam się zaciętego meczu i liczę na to, że Everton wyjdzie z tego starcia zwycięsko.

Fulham 2:0 Bolton - Uważam, że Fulham będzie powoli pięło się do góry tabeli, a Bolton pozostanie w jej dolnych rejonach. Ostatni mecz The Cottagers przegrali dość pechowo, tym razem powetują sobie to niepowodzenie.

Newcastle 1:0 Swansea - W Newcastle ostatnio nie dzieje się najlepiej. Jednak ze Swansea powinni wykorzystać to, że grają przed własną publicznością i przynajmniej raz uda im się pokonać Michela Vorma.

Wolves 1:1 Stoke City - Stoke na wyjazdach radzi sobie średnio, ale ze słabymi Wolves będą w stanie wywieźć chociaż jeden punkt.

Wigan 0:2 Chelsea - Chelsea z takimi rywalami jak Wigan powinno sobie radzić bez najmniejszego kłopotu. Pokonali Manchester City i awansowali do dalszej fazy LM, będą na fali i nie dadzą szans przeciwnikowi.

QPR 1:2 Man Utd - United skupią całe siły na lidze. Rangersi będą stawiać opór, ale i tak poniosą porażkę.

Aston Villa 1:1 Liverpool - Zarówno jedni jak i drudzy swoją grą mnie nie przekonują w tym sezonie. Dlatego w tym meczu obstawiam remis.

Tottenham 2:0 Sunderland - Sunderland nie jest na tyle mocną ekipą, żeby dać radę odebrać punkty Spurs. Nawet Martin O'Neill im nie pomoże.

Man City 2:1 Arsenal - City będzie chciało za wszelką cenę wygrać ten mecz, aby zaprzeczyć informacjom o swoim kryzysie. Myślę, że Arsenal powalczy, ale i tak ulegnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę w imieniu VanNerda93.

Blackburn 1:2 West Brom Obie ekipy przegrały poprzedni mecz takim samym wynikiem, mianowicie 2:1. I obie znajdują się w dolnej części tabeli z tym że West Brom nieco wyżej wiec myślę że to oni sięgną w tym meczu po 3 punkty.

Everton 2:2 Norwich Beniaminek w ostatniej kolejce pokazał się z dobrej strony, pokonał 4:2 dobrze prezentujaca się ekipe Srok z Newcastle. Ja szczerze mówiąc nie postawiłbym na taki wynik i większość pewnie tak samo. Tu stawiam na wyrównany mecz.

Fulham 2:0 Bolton No co tu dużo mówić, Bolton jest ostatni w tabeli, za to gracze z Londynu będą chcieli wymazać z pamięci ostatni mecz w LE który zremisowali wynikiem 2:2 z Odense i jednocześnie odpadli z turnieju. Wydaje mi się że Fulham wygra przekonująco.

Newcastle 2:1 Swansea Ostatni mecz Srok nie potoczył się pomyślnie. Ten sezon jest w ich wykonaniu dobry mimo tego że niefortunnie zajmują obecnie 7 miejsce w Premier League, myślę że zapomną o tej wpadce z poprzedniej kolejki i pewnie zdobędą 3 punkty w meczu z beniaminkiem.

Wolves 1:1 Stoke City Ostatni mecz Stoke był średni, najpierw dominacja w pierwszej połowie a w drugiej odsłonie meczu kompletnie oddali inicjatywę. Żeby nie ślepi sędziowie liniowi oraz główny mecz zakończył by się innym rezultatem. Mecz będzie wyrównany i zakończy się remisem w którym każda z ekip strzeli po bramce.

Wigan 1:4 Chelsea The Blues ostatnimi czasy czują się bardzo pewnie. Wyniki mówią same za siebie a ostatnio pokonali Obywateli którzy doznali pierwszej w tym sezonie porażki.

Mecz całkowicie pod dyktando graczy z Londynu.

QPR 2:1 Manchester United Czerowne diabły jakoś mnie nie przekonuja. Niby ostatni mecz wygrany dość wysoko bo aż 4:1 z Wolves. Myśle jednak że w tym meczu wygra beniaminek z Londynu. Co prawda obecnie zajmują 13 miejsce ale ta drużyna jest nieprzewidywalna.

Aston Villa 0:2 Liverpool Gracze z Liverpoolu cały czas gonią czołówkę Premier League. Na razie zajmują 6 miejsce niewiele tracą do 4. Tym meczem zbliżą się bardziej.

Tottenham 3:0 Sunderland Koguty przerwały w ostatniej kolejce serie bez porażki ale mecz (konkretnie 2 połowa) nie odzwierciedlała przebiegu spotkania. Przez ślepotę sędziów stracili 3 punkty oraz 3 miejsce w Premier League. Koguty będą za wszelką cenę zbierać punkty aby liczyć się w walce o mistrzostwo.

Manchester City 1:3 Arsenal Ten mecz może być nieprzewidywalny , Arsenal gra z meczu na mecz coraz lepiej za to obywatele doświadczyli pierwszej w tym sezonie porażki. Mam nadzieję że The Gunners urwą punkty liderowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłem się na mecze o 16 :( Trudno, oto reszta typów.

Wigan 1-3 Chelsea

Chelsea ostatnio jest na fali wznoszącej, co udowodniła meczem z City. Nie spodziewałem się, że uda im się wyrwać Obywatelom 3 punkty. Wigan nie powinno stanowić problemu.

QPR 0-3 Man Utd

Diabłom pozostała właściwie tylko liga, bo raczej wątpię, że szczytem ich ambicji jest LE. Teraz na pewno poczuli krew, bo rywale zza miedzy pojawili się w zasięgu. Wydaje mi się, że United wreszcie trochę postrzelają.

Aston Villa 1-2 Liverpool

Wymęczone 3 punkty ze słabiutkim Boltonem o niczym nie świadczą. Wg mnie Aston Villa gra bardzo topornie, a Liverpool - mimo, że nie jest dużo lepszy - powinien sobie poradzić z gospodarzami.

Tottenham 2-0 Sunderland

Zasmuciła mnie ostatnia porażka Tottenhamu, szczególnie, że była niezasłużona i sędzia trochę namieszał. Powinni sobie to odbić w meczu z Sunderlandem. W tym przypadku nawet O'Neill nie pomoże, mimo że życzę mu jak najlepiej.

Man City 3-2 Arsenal

Wątpię, że City straci punkty 2 razy z rzędu. Obie drużyny grają dość ofensywnie, więc możemy się spodziewać gradu bramek, ale 3 punkty zostaną w Manchesterze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o typerze ale jeszcze nie wszytko stracone

Nie wiem czy mi uznacie, jak nie to trudno

Wigan 0-2 Chelsea

Cech powinien sobie poradzić z atakiem Wigan. A chelsea ostatnio złapała rytm.

QPR 1-3 Man Utd

A niech ma, ostatnio MU wróciło na dobrą droge. A QPR no cóż to nie to samo co MU.

Aston Villa 1-2 Liverpool

Liverpool jest lepszym zespołem a Aston Villa gra ostatnio słabo jak na swoje możliwości. Choć trzymam kciuki za AV to sądzę że Suarez pomoże w zdobyciu trzech punktów.

Tottenham 3-1 Sunderland

Ostatnio tak szło Kogutom po trzy do zera, dwa, a tu przegrali ze Stoke. To ja i tak wierze, że Czarne koty nie zdołają powstrzymać Kogutów.

Man City 1-2 Arsenal

O! Prawdziwy hicior kolejki. Man City przegrało z Chelsea, ale należy podkreślić, że The Blues grało u siebie. Arsenal zaś wygrał u sibie skromnie jeden do zera. Remisu nie obstawiam, bo City i Arsenal raczej tego by nie chcieli. Wierze w Arsenal, mimo że to MC robi w tym sezonie większe wrażenie, dlatego jako fan Manchesteru United licze na potknięcie Man City.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QPR v Man Utd 0-1 Przed MU bedzie trudny mecz ze wzgledu na sytuacje kadrowa ale mysle ze dadza rade wygrac z QPR.

Aston Villa v Liverpool 0-0 Liverpool teoretycznie powinien wygrać ten mecz ale juz nie takie wpadki sie zdarzały w Premier League.

Tottenham v Sunderland 2-0 Tottenham gra na White Hart Line i to oni wygrają ten mecz. A, że często wygrywali 2-0 to teraz też:D

Man City v Arsenal 1-2 Arsenal nie jest tu faworytem ale w meczu z Chelsea też nim nie był i chyba jako jedyny dałem na kanonierów. Teraz też na nich postawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...