Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

nie wie ktos moze co trzeba zrobic przy w tym sanatorium tam gdzie jest te okienko z tymi kratami. bo jak ja probuje to samuel mowi ze moze go uslyszec ten od pieca, wiec.................................... :roll:

Zaczerpnięto ze strony www.imro.pl

"Porozmawiaj z pielęgniarką i wyraź życzenie widzenia się z Jamesem. Obejrzyj budynek z zewnątrz. Zabierz młotek z dachu kotłowni. Zwróć uwagę na flaszki z alkoholem stojące na ziemi. Kiedy zapukasz do drzwi, otworzy je palacz – wdaj się z nim w pogawędkę. Idź na cmentarz, a następnie Wróć do pielęgniarki i spytaj, czy mógłbyś skorzystać z telefonu. Kiedy kobieta na chwilę zostawi Cię samego, wślizgnij się do środka. Na szafce stoi dziwny flakonik – zabierz go i pomagając sobie monetą wyjmij to, co jest w środku. Masz w ręku kluczyk od szafki, otwórz ją i wyjmij leki uspokajające. Strzykawką nabierz środka uspokajającego i wlej go do butelki z alkoholem, która stoi przy kotłowni. Zajrzyj do budynku przez okienko. Zmocz chusteczkę w wodzie z fontanny. Używając młotka wyjmij cegłę tkwiącą pod ruszającym się prętem w okienku. Chusteczkę rzuć na termostat. Kiedy palacz uśnie, wejdź do kotłowni. Z tablicy wiszącej na ścianie zabierz klucz i szpilkę oraz zapisz liczbę 1918 i grafik. Mając kluczyk i te dane możesz przejść do następnego pomieszczenia. Pogadaj z pielęgniarką o dyżurach. Porozmawiaj z Ralphem – jednym z pacjentów. Pod węglem koło kotłowni leży lalka bez głowy. Jej brakującą część znajdziesz w koszu na śmieci. Szpilką napraw lalkę i daj ją Ralphowi, a uzyskasz cenne informacje. Wejdź do pomieszczenia z fontanną, wyłącz światło i zerwij kabel. Następnie przywiąż go do okna. Za siatkę wsuń pudełko i włącz pozytywkę. Schowaj się gdzieś, a kiedy doktor się przewróci zabierz mu pęk kluczy. Idź do celi Jamesa, zerwij jeden z rysunków ze ściany i porozmawiaj z Ralfhem. W pościeli jest dziura – wyciągnij z niej kartki. Po chwili będziesz zamknięty w celi. Skorzystaj z rady Ralpha."

Tylko to znalazłem o sanatorium. O to chodziło? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalewam tego preparatu do butelki czekam i nic. Chce wziac i wybic cegle mlotkiem to samuel mowi ze "moze on uslyszec" wiec co mam zrobic aby ten kooles wzial ta butelke z piwem. Prosze o odpowiedz :cry:

Musisz nalać preparat ze strzykawki do butelki z piwem. Jest to lek uspokajający. Potem musisz podejść pod okno i czekać aż on uśnie. Dopiero wtedy będziesz mógł wybić tą cegiełke młotkiem. Robiłeś tak? Czy on nie usypiał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam przy tym okienku z pretami kilka minut i nic slychac tylko jak ten facet chodzi i wsypuje wegiel, ile mam tak czekac. Kiedy on usnie. :(

Leki uspokajające do butelki wstrzyknęłeś, tak? Tego już nie pamiętam, ale czy przypadkiem ten palacz nie prosił bohatera o piwo? Wdałeś się z nim w pogawędke? A zmoczyłeś chusteczkę? Może trzeba ją tam wepchnąć, aby palacz tego nie słyszał?

Jeżeli nie, to on powinien wyjść z kotłowni i wziąć tą butelke. W tym czasie może trzeba zrobić tą dziure i rzucić chusteczke na termostat.

Jak dalej nie będziesz mógł tego przejść, to zaraz skoczę do kolegi. Niedawno przeszedł Black Mirror drugi raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko apropo trzeciego dnia (Walia)... :roll: co trzeba zrobić żeby wejść do tego domq lub grobowca bo nie mam pojęcia co robić... :cry: nie mogę gadać z nikim... POMÓŻCIE!!!

żeby za pierwszym razem wejść do domku musisz obejrzeć drzwi. Klucz tkwi w zamku od wewnątrz. Powinieneś podłożyć kartę kondolencyjną pod drzwi i wypchnąć na nią klucz przy pomocy drutu. Drut znajduje się w ogrodzie przy kranie. Co do grobowca to jeszcze sporo czasu minie i wiele zadań musisz wykonać aby tam wejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...