Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Proste :D Musisz po prostu ułożyć te znaczki po koleii jak występują w zodiaku :D Na googlach można znaleź obrazek ze znakami.

Chyba że ktoś nie zna kolejności znaków zodiaku albo nie wie jaki znak konkretny rysunek przedstawia. W galerii na wp.pl znajdziecie rozwiązanie wszystkich zagadek <fotka, planety, list, zodiak>.

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super dzięki za cynk!!

wiem jak to ma wyglądać i wiem że znak lwa ma sie zamienić z czystym tylko nie wiem jak to zrobić siedziałem nad tym 3 dni i nie mogłem tego poprzestawiać, i w tym tkwi problem że nie wiem jak to poprzestawiać!!

chyba ze ktoś ma sava tuż po tej układance bo ja nie mam zdrowia, albo dam komuś sava on przejdzie to i po tym mi prześle z powrotem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej mam problem ze zdjęciami.Jak się pytam o zdjęcia to mówi że nie wywołane.W solucji pisze że w kostnicy u doktorka powinna być kuweta w zlewie, a tam nic nie ma :(

Hmm... ja tam żadnej kuwety nie pamiętam. Pod zlewem stoją takie biało-niebieskie pojemniki po utrwalaczu. Jak zapytasz o nie doktorka to powie że wywołuje zdjęcia. No i przygotuj się na oczekiwanie... strasznie długo na te zdjęcia trzeba czekać.

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na samym końcu prawie i czekam aż ten śmieszny ksiądz znajdzie ta ksiażke, ale nie skończyłem tej gry jeszcze i mam wrażenie ze tym mordercą jest sam Samuel, skapowałbym sie wcześniej ale nie golądałem filmików pomiędzy aktami, do tego te włosy na końcu, jeśli sie myle to dajcie znać:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyłem tą gre i zakończenie było takie jak sie spodziewałem a śmierć Roberta i tego dziadka Williama da sie wyjaśnić!!

bo zauważcie ze ostatnia śmierć była taka jak williama moze na nim też ciażyła ta klątwa i chciał sie od tego uwolinić, a Robert pewnie został dorwany tuz po powrocie i wszytko jasne :P

sry za taki ogól ale nie chce psuć zabawy innym ale mówie tylko że jeśli ktoś uważnie ogląda intra nie tak jak ja to moze sie skapować kto jest mordercą już w 2 akcie a najpóźniej chyba w 5 :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto, drzwi były zamknięte od środka, a początkowa animacja sugeruje, że coś weszło przez okno ;) więc Robert wypada z gry całkowicie. Ja mam jakieś niejasne przeczucie, że to sam duch Mordreda gdzieś krąży po zamku i potem wcielił sie w nieszczęśnika-morderce... a jako, że go z początku nie było, to zabił Williama pod eteryczną postacią :) Mnie też zastanaiwa, jakim cudem upuszczono z Henrego całą krew. Bo na to, to ja już nie mam żadnego pomysłu. Nie cierpię niedokończonych wątków :x
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się kojarzy z wampirem :).Szczególnie że w grze jest dużo czerwonego (kursor jest czerwony gdy najedziemy na aktywny obiekt,czerwone znaki).Jeśli lubicie horrory polecam white chamber.Było niedawno w cda w dziale freeware (naprawde mocne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem w to chamber coś ale nie mogłem przejsć i skończyłem:P

a możliwe ze ten duch sie wcielił w Williama i wyskoczył, a znak??

hmm może Samuel przybył wcześniej wraz z duchem Mordreda i narysował ten znak.

A Roberta musiał zabić Samuel choc nie do końca wiadomo jak bo inaczej skąd ten niedorozwinięty James wiedziałby że to Samuel :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem całego chambera, ale im dalej się zagłebiałem tym bardziej robiło się straszniej :).A koniec okazał się pozytywny (chociaż zależy czy nie umarłeś po drodze, są 3 zakończenia).Ja jeszcze mirrora nie skończyłem niestety, więc za bardzo się nie mogę przyłączyć do tej rozmowy o zabójcy.Jestem w Walii dopiero :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem spytac sie o wychodzenie do menu, ale odpowiedz znalazlem. niestety mam problem taki, ze szukajac przycisku wlaczajcego menu naciskalem po kolei wszystko na klawiaturze. Chowalem gre alt+tab i teraz jak do niej wszedlem to nie wysuwa sie tabela przedmiotow,a postac nie moze wychodzic z lokacji w ktorej sie znajduje i ruszac przedmiotow. Pomozcie mi to naprawic, bo nie chce grac od poczatku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm sprecyzuj co się dzieje. Po wczytaniu Save takie cuda , pisząc to miałeś włączoną non stop grę ?

Jak masz Save to zrób reinstalkę gry i nie powinno być problemów . Nie które gierki po prostu nie lubią kombinacji alt+tab i dzieją się cuda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Ludziska mam pewien bardzo nie przyjemny problem. Grałem sobie kulturalnie w tą dość dobrą przygodówkę ale niestety występuje mi błąd kiedy Samuel kończy rozmowę z dedektywem na samym początku rozdziału drugiego. Kiedy stoją już na dworze i sie żegnają gra sie "wywala". Także proszę, jeżeli ktoś ma save bezpośrednio zapisany po opisanym zdarzeniu to proszę o przesłanie go na maila.

Mój mail to: max.milian@op.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że animacje (np. otwieranie drzwi, ruch Samuela)

w Black Mirror są dość wolne? :?:

Dziwne to pytanie. :? Ale według mnie to to najzwyczajniej w świecie normalne, chyba, że oby dwaj mamy coś z kompkami. A to raczej mało prawdopodobne :wink: Więc musisz się przyzwyczaić do tych wolnych animacji. Jeśli tego nie wiesz, to po dwukrotnym kliknięciu na miejscu, które przenosi nas do kolejnej lokacji (ikonka drzwi) Samuel automatycznie i jakże szybciej jest tam przeniesiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następujący problem: po zrobieniu wszystkiego w gabinecie Roberta wychodze i ide pogadać z Victorią ale ona nic mi nie mówi o tym kto jest na obrazie w pokoju Roberta chociaz wczesniej go obejrzałem. Po jednej rozmowie z nią próbowałem ponownie ale pisze "lepiej jej nie będę teraz przeszkadzał" i na mapie mam szpital Ashbury nieaktywny. wszystko co było w solucji wykonałem i nie wqiem co mam zrobić żeby sie dowiedziec kim jest koleś z obrazu. prosze o pomoc:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam problem z uruchomieniem gry. Wszystko się pięknie instaluje, ale w momencie odpalenia gry pokazuje sie tylko plansza wydawcy i studia a następnie wywala mnie do windowsa :cry:

mam win xp

celerona 2.34

gf 6600gt

ma ktoś pomysł co jest przyczyną takiego stanu rzeczy :?: dodam tylko, że od samego początku miałe mproblem z grą, na gf 5200. Ale dziwne jest to, że u kumpla na gf fx5200 chodziło bez problemów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...