Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Musisz zwerbować kogoś z miasta (chyba tego pijaczka w barze) żeby odwrócił uwagę profesorka. Idziesz do kostnicy jak już będziesz na dole, koleś zadzwoni i profesor pójdzie na górę, wtedy ty bierzesz wszystko i robisz odlew klucza w takim czymś co znajdziesz w biurku Hermana bodajże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadaj z barmanem .On powie że pomoże ci ten gość co wcześniej uwagę profesorka odwrócił.

Jak obieca ci zrobienie klucz to musisz parę razy wyjść i wejść do baru i gadać z barmanem .Po jakimś czasie dostaniesz od barmana klucze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA TYCH KTóRZY MAJą PROBLEM Z WłąCZENIEM TEJ GRY NA XP TO ZNALAZłAM PATCH JEST NA STRONIE WWW.ONIGAMES.COM, PO PROSTU NA STRONIE POLSKIEGO PATRONA. POZDRAWIAM

W KOńCU MOGę GRAć!! JUPI:)

1 Co to ma być ? Nie działa :D A na pewno jakiś syf

2 Patch jest na stronie producenta. Wprawdzie wszystko tam jest po czesku(tekst wielkości tego posta) ale nazwy patche po angielsku.

Wiem że jak się googluje za patchem to wyskakuje pełno stron niemieckich olejcie to chcą żebyście zapłacili :/ za coś co można mieć za darmo ze strony producenta .Kliknijcie w pierwszy link do czeskiej strony.

A zresztą jak ją znajde to zapodam.

Nie działa bo jest błąd w linku-przecinek przed slashem.

A to sorka :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...