Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

raveno dzięki. przeszedłem cały pierwszy rozdział i zabiłem się na jakimś głupim kablu... zapomniałem wyłączyć zasilanie wyobrażcie sobie moje słownictwo po ukazaniu się animacji śmierci... w każdym razie dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Czy ktoś mógł by mi wysłać na e-mail jaxcek@op.pl save do gry Black Mirror jakoś tak niedaleko miejsca gdzie trzeba zastrzelić wilka, bo ja głupi zapisałem gre po tym jak strzeliłem 2 razy a nie mam żadnego wcześniejszego save'a. Z góry dziękuje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! Czy ktoś mógł by mi wysłać na e-mail jaxcek@op.pl save do gry Black Mirror jakoś tak niedaleko miejsca gdzie trzeba zastrzelić wilka, bo ja głupi zapisałem gre po tym jak strzeliłem 2 razy a nie mam żadnego wcześniejszego save'a. Z góry dziękuje!

Znalazłem save z angielskiej wersji właśnie w tym momencie: TUTAJ. Jeżeli nie zadziała i nikt nie podeśle ci właściwego zapisu to ściągnij sobie save z polskiej wersji i uruchom ten z początku trzeciego rozdziału. Stracisz poza walką z wilkiem rozmowę z Robertem i Victorią kończącą rozdział drugi... Link do save'ów i solucji dałem kilka postów wyżej.

Mam problem na samiuśkim początku Chaptera 3. Otóż chcę naprawić zamek do zamku ciotki. Chcę do tego celu wykorzystać nożyk, który podświetla się, gdy najadę na zamek, ale nie da się go użyć. Błąd gry, czy ja robię coś źle?

Chodzi o zepsuty dzwonek przy bramie? Grałem dosyć dawno, ale to chyba nie nożyk przydawał się w tej sytuacji. Aby nie popsuć zabawy powiem tak: przyjrzyj się dokładnie kolumnom :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos pomoc z ulozeniem tej fotografii tego goscia blagam

Daj namiar to się zaraz teleportuję;P Zerknij na link na stronkę z solucjami na wp. Tam jest screen z tą fotką. Ja układałem je sam, najpierw poskładałem brzegi a później wypełnienie środka było tylko formalnością.

Pzdr...

k_T...

He ja mam problem z tą fotką . Zacząłem układać twarz tego gościa ale okazało się że jest za wysoko i nie mogę dokładać nowych elementów.

Tak więc chcę przesunąć to co złożyłem w dół . Ale nie da się zrobić tego w jednym kawałku (chyba że ktoś wiec jak ?) .

Dobra to próbuję po kawałeczku przesunąć to co już ułożyłem i PIC kawałki "odskakują od siebie" . Te które pasowały nie chcą się ułożyć!!!

Co robić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He ja mam problem z tą fotką . Zacząłem układać twarz tego gościa ale okazało się że jest za wysoko i nie mogę dokładać nowych elementów.

Tak więc chcę przesunąć to co złożyłem w dół . Ale nie da się zrobić tego w jednym kawałku (chyba że ktoś wiec jak ?) .

Dobra to próbuję po kawałeczku przesunąć to co już ułożyłem i PIC kawałki "odskakują od siebie" . Te które pasowały nie chcą się ułożyć!!!

Co robić ?

Po pierwsze: Błąd taktyczny... najpier poskładaj ramkę i najlepiej zacznij w rogu (akurat jest zaznaczone gdzie powinny być rogi)

Po drugie: jeśli kawałki do siebie nie pasują to albo je źle ułożyłeś, albo ułożyłeś je odwrotną stroną... spróbuj przekręcić...

Anyway IMO zacznij od nowa i najpierw poskładaj ramkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś to poskładałem :/

W tej grze jest parę denerwujących rzeczy myśl szybsza od czynów .

Bardzo szybko rozwiązuje zagadkę ale po przedmiot który jest mi potrzebny musze przejść kilka lokacji bo kolo wcześniej go nie chciał wziąć.

Jeżeli on jest typowym przedstawicielem arystokracji angielskiej to jakąś ekh chyba to słowo tu najlepiej pasuje ciotliwą arystokracje mają.

Żeby wyciągnąć klucz z fontanny nasz hero musi najpierw spuścić wodę żeby sobie rączek nie zmoczyć.

I co z pompą w piwnicy . Klikam na ten panel kontrolny gość chwilę pogada a mnie wywala . Przez sekundy jeszcze widać że z tymi kurkami da się coś zrobić (czerwony kursor)

raveno dzięki. przeszedłem cały pierwszy rozdział i zabiłem się na jakimś głupim kablu... zapomniałem wyłączyć zasilanie wyobrażcie sobie moje słownictwo po ukazaniu się animacji śmierci... w każdym razie dzięki

Hę ja żadnego kabla w 1 rozdziale nie widziałem a jestem już w drugim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikam na ten panel kontrolny gość chwilę pogada a mnie wywala . Przez sekundy jeszcze widać że z tymi kurkami da się coś zrobić (czerwony kursor)

Hę ja żadnego kabla w 1 rozdziale nie widziałem a jestem już w drugim.

Hmm... Z tego co pamiętam to Samuel coś marudzi że nie wie jak ma to obsługiwać czy coś podobnego - czy może że kurka brakuje - nie pamiętam dokładnie. W każdym razie musisz iść do Bates`a i zagadać o fontannie i on wytłumaczy co i jak trzeba zrobić <no, powiedzmy...;P>.

Kabel jest dopiero później, z pewnością nie w pierwszym rozdziale, ale nie będę psuł niespodzianki;) Należy jednak pamiętać o tym, że w grze jest kilka miejsc gdzie można zginąć - należy więc sejwować dosyć często i w różnych slotach;).

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy jednak pamiętać o tym, że w grze jest kilka miejsc gdzie można zginąć - należy więc sejwować dosyć często i w różnych slotach;).

Pzdr...

k_T...

To ja tylko tak wam jeszcze podpowiem: Zapisujcie gre często w kopalni w drugim rozdziale... bo tam można najczęściej zginąć... (choć z tym kablem, to trzeba doprawdy nie znać sięna fizyce,zeby wiedzieć jak to się skończy :P) No i jeszcze raz kiedy będziecie szukać pewnego (rzekomo) obłąkańca...

Tarkin ma rację... Bates tłumaczy jak obsługiwać panel aby odessać wodę z fontanny... a w niej: NIESPODZIANKA! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy jednak pamiętać o tym, że w grze jest kilka miejsc gdzie można zginąć - należy więc sejwować dosyć często i w różnych slotach;).

Pzdr...

k_T...

To ja tylko tak wam jeszcze podpowiem: Zapisujcie gre często w kopalni w drugim rozdziale... bo tam można najczęściej zginąć... (choć z tym kablem, to trzeba doprawdy nie znać sięna fizyce,zeby wiedzieć jak to się skończy :P) No i jeszcze raz kiedy będziecie szukać pewnego (rzekomo) obłąkańca...

Albo w Walii (w grobowcu - najbardziej malownicza śmierć) i w labiryncie w ostatnim rozdziale. A ja mam pytanie, czy jest tylko jedno możliwe zakończenie, czy może więcej? I jeśli tak, to od czego to zależy? Bo ja przeszedłem na razie jedno (takie mało optymistyczne - i bardzo dobrze!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to ciekawi Very Happy Są inne zakończenia czy tylko jedno .

Co do zagadek to ci co je robili są pojechanymi świrami Very Happy

Większość potrafię rozwiązać więc myślę podobnie jak oni .

Np zrobienie utleniacza , praktycznie od razu go zrobiłem tylko był problem z odklejeniem etykietki.

Chciałem to zrobić w fontannie.

Jest jeden dość paskudny problem większość przedmiotów jest jakoby nieaktywna dopóki czegoś nie zrobimy .

Dobra wytłumaczę to tak nie można podnieś w Walli drewna do kominka ani pogrzebacza dopóki nie są potrzebne . Pojechane jak nie mogłem z nimi nic zrobić to stwierdziłem że i tak nic sie nie da zrobić ; a tu za chwile są potrzebne Sad

_________________

Jak zamknąć grabarza w grobowcu ?? Już drut odwiązałem mam łopatę i co dalej?? Nie mogę kopać bo grabarz podpatrzy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie widziałem kołka Very Happy

Ciekawe kto jest mordercą zaraz się dowiemy Very Happy

Podejrzewam

Cytat:

Samuela od czasu badania włosów w kostnicy i tych jego snów .

Jestem w podziemiach zamku jak otworzyć bramę ?

Zapaliłem świecę wrzóciłem do dziury miecz i hełm i wcisnąłem cegłę przy sztandarze co dalej ?

_________________

Ok znalazłem wihajster otwierający bramę .

W jaki sposób zapalić te "światła" żeby brama się otwarła . Nie znalazłem żadnych wskazówek :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok znalazłem wihajster otwierający bramę .

W jaki sposób zapalić te "światła" żeby brama się otwarła . Nie znalazłem żadnych wskazówek :(

Masz mape tych lochów? Weź ją i użyj na świecy, zobaczysz wtedy które światła musisz pozapalać. Tylko przy zapalaniu uważaj;)

Pzdr...

k_T...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie jest to wprawdzie problem z grą bo ją przeszedłem ale z fabułą.

Na pewno wiecie że za morderstwami stał Wiadomo Kto . Ale nie mógł zabić tego dziadka bo przebywał gdzie indziej , nie jestem pewny co do dzieciaka ale jego też chyba nie mógł zabić.

Tak więc kto wykończył dziadka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej po zabraniu wszystkiego z sejfu w pracowni roberta nie mogę iść -tak jak jest napisane w solucji- do Ashbury. Po rozmowie z Victorią mogę chodzić do wioski kościoła i kostnicy. Czy mam coś zrobić z przedmiotami z sejfu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak47: hmmm... już zapomniałem co to była za sytuacja ale powiedz mi ilu morderstw dokonano w momencie w którym teraz jestes? To by mi ułatwiło sprawę...

Dark Hunter: jak mi jeszcze podasz swoje gg to będzie miło ;] A tak na serio: nie ustwaiaj tych znaków zodiaku tak by po prosty wepchnąć na swoje miejsce. Tutaj trzeba myśleć kilka kroków w przód... najlepiej je poustwiać, żeby naraz wchodziły 2-3 znaki a nie jeden, który i tak zaraz musisz przesunąć...

Red: To jest zagadka na którą odpowidź znają tylko twórcy gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...