Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Spike jest bardzo fajny nie mogę się już doczekać jutrzejszego odcinka będzie się działo^^

A co do rule 34 to czasami jest na ponibooru(to tak dla wyczerpania tematu)

A propo Spike'a jest już spoiler zapowiada się ciekawie.Spike'a dręczą myśli egzystencjalne?

Paczcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie wchodziłem na forum wieczorem, tylko wszedłem sobie wczoraj po południu, a tu 2 nowe strony zapisane! Nice Job! Niestety nie mogę się znów udzielać, przez kolejne przekroczenie limitu. Oglądając Kucyki i poszukując nowej muzyki od Mic'a i spółki oczywiście. :D

Swój problem z odcinkami nareszcie rozwiązałem i mam już od kolegi prawie cały drugi sezon do odcinka dwudziestego, tak więc niedługo nadrobie straty.

@puszcza: Twój tekst o AC/DC poszedł SMS-em do mojego znajomego-hater'a, który jest maniakiem tego zespołu. Standby for Full Infect :trollface:

@Płeć kucy: Nie mam pojęcia, jakim cudem od samego początku nie zdarzyło mi się powiedzieć o Vinyl "On", mimo że ta myśl ciągle krąży mi po głowie. Myśleć chyba mogę cokolwiek, ale i tak z automatu powiem odpowiednią płeć. Zresztą tak mam z każdym kucem... Przydatna umiejętność.

EDIT:

Wom3n-Mam wrażenie że szykuje się nam forumowy Spike

Zaraz się okaże, że puszcza nie będzie pisał postów bezpośrednio.

Spike, notuj post na Forum Actionum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trixie to nawet bym sobie kupił. (ta wiem jestem złym człowiekiem, ale mówiłem nie do niecnych celów!)

oh_applejack__don__t_lie_to_me_by_notana

Ludzie, nie wchodziłem na forum wieczorem, tylko wszedłem sobie wczoraj po południu, a tu 2 nowe strony zapisane! Nice Job!

Może to ja jestem za stary ale wyznaję taką zasadę Liczy się treść a nie ilość Dziękuję.

Czytaj - mam wrodzoną awersję do "jednolinijkowców" i pisania bez Polskich Znaków. Wszędzie.

@puszcza: Twój tekst o AC/DC poszedł SMS-em do mojego znajomego-hater'a, który jest maniakiem tego zespołu. Standby for Full Infect

Czekam na dalsze wieści :) Tak BTW to mi jakoś nie podchodzi robienie PMV z zespołami, które znam i często słucham/lubię. Może to nie są odpowiednie klimaty pod kuce, jednak taki blusik już by mi pasował.

Zaraz się okaże, że puszcza nie będzie pisał postów bezpośrednio.

Chciałem zaznaczyć, że ja Twi się tylko opiekuję i niejako to ja jestem takim Spikem dla niej. Jednak propozycja jest kusząca, nie powiem. Zastanowię się.

PS Macie linki do zapowiedzi/reklam poprzednich odcinków? Nie chcę sobie spoilerować sobotniego a jestem ciekawy, jak je zrobili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puszcza: Tak BTW to mi jakoś nie podchodzi robienie PMV z zespołami, które znam i często słucham/lubię. Może to nie są odpowiednie klimaty pod kuce, jednak taki blusik już by mi pasował.

Ja przeciwnie,właśnie lubię usłyszeć ulubione kawałki w wersji MLP :smile:

Jeśli chodzi o Blues'a,nigdy nie słuchałem (chyba),ale znalazłem takie o to PMV,dosyć dobre moim skromnym zdaniem :happy: :

Blues Pony I

(ten jest naprawdę dobry)

oraz taki utwór:

:wink:

EDIT

(dzięki temu PMV polubiłem bardziej tą trójkę :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię usłyszeć ulubione kawałki w wersji MLP

Ja szczerze nie wiem, gdyż żadnego z ulubionych kawałków nie słyszałem. Chyba, że znasz jakieś PMV z Daft Punk - One More Time, Metallica - Sabra Cadabra, Avenged Sevenfold - ... Od nich dosłownie cokolwiek! :D Różne przeróbki z Daft Punk już widziałem (np. Daft Punk vs Vinyl Scratch xD) "One More Wrap" lub coś w ten deseń. PMV natomiast nie.

@puszcza: Nie jesteś za stary, sam nie przepadam za jednolinijkowcami. (One są chyba nawet "nielegalne" na forum) Z pisaniem bez polskich znaków... Cóż, na czatach, gg, steamie właśnie tak robię. Jednak forum traktuje inaczej, niż czat i tutaj już nie wyobrażam sobie tego typu pisania.

Nie spodziewam się cudu, w postaci wywiązania się dyskusji z kolegą, ponieważ już dwie takie akcje zostały zakończone ze skutkiem negatywnym dla niego, jako hatera i dla mnie, jako osobę próbującą go "nawrócić". Zaznaczam, że spamuje go lekko, oraz pośrednio, czyli nie wysyłam mu tęczowych artów i linków do odcinków, lecz Nightmare Night, One More Letter i arty z serii "Sniper-Pony", a Derpy, która zepsuła starą "Niezniszczalną" Nokię spodobała mu się.

Chyba nie będzie chciał ryzykować i sprawę przemilczy, ale będę mu to wypominał. :D

Mi się ten "pozytywny spam" z dnia dzisiejszego i wczoraszego spodobał, gdyż nie był

o najnowszym odcinku. Tego typu dyskusje muszę pomijać i wychodzi na to, że przez kilka dni nie piszę nic na forum, na które wchodzę codziennie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Equestria Daily, oprócz klipu z jutrzejszego odcinka pokazano również screeny z przyszłych odcinków. Mocno nastrajają! Najbardziej podoba mi się:

Twilight, Rainbow i Rarity w postwie: "Wanna fight?"

Kuce w okopach

Sherlock "Pinkie" Holmes

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tą recenzję i sądzę że jest to idealny film dla kogoś kto chce zapoznać się z serią i fenomenem Kucyków.

Facet wyjaśnia większość spraw,ale jednocześnie nie ujawnia szczegółów fabularnych,a sama recenzja jest zrobiona z humorem ("Czy to napewno zadziała?! Nie mam pojęcia!" :laugh: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to jest w sumie dość ciekawe w naszym temacie, że momentami jest bardzo duży przyrost stosunkowo długich postów od wielu różnych forumowiczów.

Ostatnio trochę mnie ciągle nachodzi na odnawianie starych, dobrych pasji, z czego wynikają same dobre rzeczy, gdyż zauważyłem tworzenie się czegoś na kształt "internetowej zasady nr 35" (nazwa "is in working progress") która brzmi: "Wszystko co istnieje, ma swoją kucykową wersję". Oto teza, a teraz argumentacja - normalnie (czyli jakieś 3 miesiące temu, zanim zostałem bronym) w życiu bym w to nie uwierzył, ale znalazłem Final Fantasy - Friendship is Magic, a także dwóch brony-Squallów. Oczywiście moja teoria nie jest jeszcze do końca prawdziwa (nie było pony Zidane'a Tribale'a :( [Po 5 minutach] Odwołuję to, Zidane Tribal też jest) lecz jak na grupę istniejącą od 2 lat bronies mają już niezwykły dorobek kulturowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega na SMS-a odpisał wiadomością kipiącą hate'em, negatywnymi emocjami i najpopularniejszym polskim słowem, którego część polaków używa jako przecinka.

Bardzo zabawnie piszę się z hateramim gdyż ich głupoty, połączone z przekonaniem, że mają świętą rację, jest komiczne. Niestety to już trzecia moja dyskusja z tym samym gościem i

zero postępów... A jestem bardzo tolerancyjny itd. Może za bardzo?

EDIT:

@Clash: Mi najbardziej podoba się moment, gdy wchodzi "techniawa" i Vinyl na ekranie. Po prostu zaczęły mi się podobać te klimaty, czemu sam się dziwię.

Jutro mija tydzień od umieszczenia wpisu z nowymi historiami na blogu.

Brakuje odpisu 3 osób. Dlaczego ja muszę ciągle o tym pisać?

Tydzień to maksymalny czas, w jakim można napisać odpis, a nie termin w jakim mamy się nad tym zastanawiać.

A gdyby zebrało się wszystkie odpisy wcześniej, Mistrz Klekot musiałby się pośpieszyć z następnym stuff'em. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agraris

Clash? Znajdź sobie pełną wersję i zespół który to gra. Polecam "Brotherswing" i "Suzy". A potem poszukaj sobe zwykłego swingu, np. "Jumpin' Jack".

Niedawno pisałem do Klekostana n.t. sesji :D

@Sttark

Niee, nie grałem na żywo, ale i tak wolę te komputerowe sesje. Mówi do ciebie uczestnik Forum Mafiozum, wszystkich czterech odsłon Olympusa Actionusa, więc wiem o czym mówię ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i racja,ale wierz mi klimatu spotkania się z znajomymi przy czymś do picia i chipsami z dobrą ekipą nic nie zastąpi.Kiedyś grałem w ,,Władca pierścieni'' sesję RPG i było naprawdę fajnie.Było takie czasopismo...cholera zapomniałem jak się nazywa.Tak czy owak było super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beneblade

Dzięki za obrazek z układem okresowym. Co może być fajniejszego od połączenia najlepszej z nauk z najlepszym serialem animowanym?

Właśnie skończyłem oglądać najnowszy odcinek, i

jak dla mnie był jednym z najfajniejszych, a przynajmniej kilka rzeczy miał naprawdę cool. Już po prostu nie mogę się doczekać tej fali shippingu po słowach RD "Sometimes I do naughty thinks" i tej odpowiedzi wszystkich "We know". Spike doczekał się własnego peta, więc jest on teraz na równi z resztą Main 6 pod tym względem. W sumie można by skonstruować teorię, iż w serialu istnieje Main 8 - oprócz RD, AJ, itd. Spike i (jako bohater zbiorowy) CMC. W sumie to jednak NIC, ale to NIC nie przebije początku - Flutterbitch 4 ever, jeszcze chyba nigdy w kucykach nie było tak brutalnej przemocy. Jakbym nie widział tego epizodu, to na pewno bym nie powiedział, że Fluttershy byłoby stać na coś takiego. W zasadzie to najsłabszym elementem odcinka były same smoki, choć w sumie mogło być gorzej, a w takim temacie (gang nastolatków ocb?!?) raczej lepiej być nie mogło. Rarity miała naprawdę fajne wejście, też pewnie "wejdzie na Olimp". Trochę mało było Pinkie, ale ostatnio i tak było jej dużo.

Ostatnio obejrzałem przesłuchałem (oh my gosh, co za byk, thx puszczo z przyszłości drogi :P) sobie kolejny odcinek Radio Dash, i pomyślałem sobie: "Geez, czego oni od tych odcinków chcieli? Jak nie chcą się zawieść to niech nie oglądają spoilerów Hasbro". Nie, ale serio - naprawdę myślicie, że przedostatni odcinek był aż tak słaby? No dobra, dla mnie nie ma rzeczy słabych - mi się tam nawet Mare-Do-Well przypodobało, parę rzeczy było naprawdę spoko - ale to nie mógł być zły odcinek. Nie z Metal Gear Twilight.

Ostatnio po jakichś 2-3 tygodniach przerwy wziąłem do rąk instrument (sax) i przegrałem sobie parę kawałków z serialu. Nie poszło jakoś bardzo ciężko, mam już m.in. Winter Wrap-Up mniej-więcej rozkminione, więc mniej-więcej za jakieś 2-3 miesiące coś wrzucę na YT (może nawet wcześniej, zależnie od tego jak bardzo będę upity po wygranej/przegranej konkursu woj. z chemii)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gogenks:

Niektórzy sobie lubią ponarzekać, a w Polsce jest takich szczególnie dużo. :/

Dzisiejszy odcinek całkiem fajny. Chociaż po świetnym początku (

Jednak określenie "Flutterbitch" to za dużo. Fluttershy ma jasno sprecyzowane poglądy w kwestii smoków już od pierwszego sezonu.

) poziom trochu spadł, ale to raczej kwestia poruszanego tematu. Trochę ciężko byłoby wsadzić coś mocno zabawnego. Also

z odcinka o smokach, same smoki wypadły najsłabiej, chociaż miały fajny motyw muzyczny. Oczywiście poza Cranklesem (czy jakoś tak), który jest najlepszym smokiem. W końcówce miałem nadzieję, że Spike powie iż jest "bronym", ale nie można mieć wszystkiego.

Na zakończenie

przyszłotygodniowego odcinka. Króciutki, bo tylko 30 sekund, więc ne ma za dużo spoilerów, ale zapowiada się nieźle.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mija tydzień od umieszczenia wpisu z nowymi historiami na blogu.

Brakuje odpisu 3 osób. Dlaczego ja muszę ciągle o tym pisać?

I don`t get it. Zasady są jasno określone. Nie piszesz - odpadasz. Jak komuś będzie bardzo zależało, to będzie Cię prosił o przywrócenie jego postaci.

Właśnie dlatego nie lubię sesji RPG przed internetem.Nic nie zastąpi prawdziwej planszy oraz zjazdu fanów przy stole z czymś zimnym do picia i czipsami.

Jeszcze nie miałem okazji, jednak liczę, że będąc na studiach na coś takiego się załapię. Cały dzień chlanie piwska i gadanie o świecie Fantasy. Czy są wspanialsze rzeczy na tym świecie?

Kiedyś grałem w ,,Władca pierścieni'' sesję RPG i było naprawdę fajnie

Tak BTW to mam jakieś 180 praktycznie nieużywanych kart LoTR`a. Zakupiłem a tak na prawdę nigdy nie zagrałem, bo nikt nie był w stanie zakumać zasad :)

Już po prostu nie mogę się doczekać tej fali shippingu po słowach RD "Sometimes I do naughty thinks" i tej odpowiedzi wszystkich "We know".

Nie ty jedyny. :)

Ostatnio obejrzałem sobie kolejny odcinek Radio Dash,

To chłopaku zdolny jesteś, mi w mp3 nie wyświetla wideo :). Jak dla mnie Find a Pet było słabsze (no nie licząc piosenki, tam Flutter wypadła świetnie).

Ostatnio po jakichś 2-3 tygodniach przerwy wziąłem do rąk instrument (sax) i przegrałem sobie parę kawałków z serialu. Nie poszło jakoś bardzo ciężko, mam już m.in. Winter Wrap-Up mniej-więcej rozkminione, więc mniej-więcej za jakieś 2-3 miesiące coś wrzucę na YT

Czekamy, czekamy. Z muzycznych rzeczy to ja się pochwalę, że ostatnio odkryłem Guiter Hero III. Jeśli nie graliście w ogóle to radzę Wam - grajcie krótko na Easy. Ja po przejściu całości na najniższym poziomie nie mogę się przełamać aby grać na Medium. Po prostu palce mnie nie słuchają. Ale to takie wielkie BTW....

Fluttershy ma jasno sprecyzowane poglądy w kwestii smoków już od pierwszego sezonu

Sam lepiej bym tego nie nazwał. Powinna to być złota myśl tego tematu. :)

Odnośnie nowego odcinka. Bardzo podobało mi się wszystko poza głównym motywem.

Smokami dla niekumatych.

Odcinek trzyma poziom. Było kilka fajnych tekstów i zachowań, jak zwykle kilka rzeczy mi się nie zgadzało, jednak napiszę o tym jutro. Powinienem wtedy obejrzeć go w jakości HD (tja, piszę jak w kiepskiej reklamie).

Ciekawe PMV. Przyjemna muzyka i co najmniej dobre wykonanie

.

Słodko i z gitarką. Baaardzo słodko. Macie insulinę?

Just... Mindfuck.

Kilka art`ów:

Trixie&Twilight - Czyli to, co lubicie najbardziej

Squeak Trixie!

Lyra #1

Lyra #2

Lyra #3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po prostu nie mogę się doczekać tej fali shippingu po słowach RD "Sometimes I do naughty thinks" i tej odpowiedzi wszystkich "We know".

Nie ty jedyny. :)

:huh: Zabijcie mnie, ale ja słyszałem "nutty".

Natomiast jeśli chodzi o odcinek to zgodzę się, że

same smoki(poza

jednym) były najmniej ciekawym motywem. Mam szczerą nadzieję, że wątek tożsamości Spike'a powróci w przyszłości. Ogólnie było nieźle, cieszą takie szczegóły jak wciąż asertywna Fluttershy, ale poprzedni odcinek był trochę lepszy.

No i jeszcze jedno jedno nie daje mi spokoju: Czy serio, nie można było zwrócić państwu Feniks ich dzieciaka?

A tak, BTW:

Jakimś cudem udało mi się pokonać wewnętrznego lenia(tytaniczny wysiłek, mówię wam), dzięki czemu zrobiłem sobie sygnaturkę i przygarnąłem podopieczną. A jakoś tak się złożyło, że dzisiaj dzień św. Patryka, więc Wesołego! :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnaturka jest trochę, trochę mniejsza, ale to szczegół.

@BTW: Co do sesji RPG to ja nigdy nie grałem, jedynie lubię grać w karty kolekcjonerskie typu MtG i planszówki - np. Gra o Tron. :)

@Edit: Takie małe PMV ode mnie -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...