Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Berlin

Pytania do Berlina

Polecane posty

Jak tam życie po głównej części szaleństwa E3 czyli konferencjach 'wielkiej trójki'? ;]

A weź nawet

Poniedziałek był słaby - te wszystkie "wycieki" i pierdoły, które trzeba było ogarnąć i siedzenie do nocy z konferencjami i pałowanie się z tym, że od ilości wejść nam serwery umierały było straszne, ale od wtorku już luźniej było ;). No i wszystko by sprawniej szło, gdyby nie ten remont forum/strony, który Interia zaczęła dłubać w poniedziałek wieczór - to chyba było najbardziej stresująco/męczące.

A wrażenia? Daj spokój, co za koszmar. Tylko Ubisoft się dobrze oglądało. Reszta... meh. A tobie jak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo widziałem tylko M$, EA i Ubi, ale nie do końca a na drugi dzień Nintendo i... generalnie średnio choć pojawiło się parę elementów jakie mnie zaciekawiły. Ofc mówię tu o grach, bo całe to podniecanie się nowinkami sprzętowymi albo jaraniem się jaki to Kinect jest niesamowity po prostu do mnie nie trafia i nie trawię takiego gadania. Poza tym 'social, social, social' - kurde, strasznie mnie to irytowało :| Słowem końcowym to wiem, że jesteś fanem Niny, ale żadna inna konferencja nie znudziła mnie bardziej gdzie masę czasu poświęcono na gadanie a drugie tyle na casualowe gejmsy i chyba tylko ZombiU się z tego trendu wyrwał. IMO cienko :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo widziałem tylko M$, EA i Ubi, ale nie do końca a na drugi dzień Nintendo i... generalnie średnio choć pojawiło się parę elementów jakie mnie zaciekawiły. Ofc mówię tu o grach, bo całe to podniecanie się nowinkami sprzętowymi albo jaraniem się jaki to Kinect jest niesamowity po prostu do mnie nie trafia i nie trawię takiego gadania. Poza tym 'social, social, social' - kurde, strasznie mnie to irytowało :| Słowem końcowym to wiem, że jesteś fanem Niny, ale żadna inna konferencja nie znudziła mnie bardziej gdzie masę czasu poświęcono na gadanie a drugie tyle na casualowe gejmsy i chyba tylko ZombiU się z tego trendu wyrwał. IMO cienko tongue_prosty.gif

Dude, jak jeszcze raz usłyszę w tym tygodniu słowo "Kinect", to kogoś uderzę. Większego badziewia, niż zaprezentował Microsoft w ostatnich miesiącach nie widziałem - gry zerżnięte od innych, wielkie słowa określające malutkie rzeczy ("WIZJONER" Gore Verbinsky robiący grę o kulce wyglądającą jak spin-off Portala, srsly?), chęć ZMIENIENIA MOJEGO ŻYCIA... Serio? Naprawdę? To jest to, czym chcecie się chwalić? Nie, ja postoję. Sony: to samo. Albo zżyna od innych (All Stars...), albo paranoja pokroju Wonderbook, albo brak pomysłu na swoją własną przyszłość (spin-offy wielkich serii na Vitę, gry z PSOne na Vitę... aha?). Nintendo ma chyba najciekawsze rzeczy w głowie, ale nie umie ich sprzedać - nic dziwnego, że dla ciebie konferencja była nudna, bo dla mnie też była - i chociaż FANEM nie jestem, raczej mam dla nich spory kredyt zaufania, to gdybym nie wiedział tego co wiem o nich, to w życiu by mnie to Wii U na E3 nie zainteresowało.

Jedyne co się broniło z ekskluziwów: Last of Us, Beyond, Paper Mario i ZombiU. Beyond, mam wrażenie, będzie pretensjonalnym filmem z elementami interaktywnymi i raczej mnie nie rusza, Last of Us trochę za mało pokazano żebym się jarał, ZombiU ma sens, a Paper Mario to Paper Mario.

Z nie-eksów: Watch Dogs, ale chcę dowiedzieć się więcej, bo to może być typowa kaszana zżynająca z GTA, albo rzeczywiście fajna gra z pomysłem. Trochę się boję czy Ubisoft udźwignie taki temat, ale no niech im będzie: czekam na wiadomości.

Reszta? Multiplatformery, brak pomysłu, ludzie strzelający do ludzi i gry, które w ogóle mnie nie interesują - samochody, kopanie piłeczek, więcej samochodów i jakieś cholerne Madden. Co to jest Madden. Kto rozumie o co w tej grze chodzi. Kogo Madden na świecie poza

[media=]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nawet nie wiesz jakiego plusa masz ode mnie teraz za kojarzenie działalności Robina Williamsa w ramach 'stand up comedian', zresztą przy okazji polecam całe jego skecze (godzina z hakiem) :D

A poza tym mogę dodać tylko "true, true", bo też kompletnie nie czaję popularności tych wszystkich Maddenów, UFC czy innych takich... ale cóż, E3 jest na amerykańskim podwórku ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nawet nie wiesz jakiego plusa masz ode mnie teraz za kojarzenie działalności Robina Williamsa w ramach 'stand up comedian', zresztą przy okazji polecam całe jego skecze (godzina z hakiem) biggrin_prosty.gif

A poza tym mogę dodać tylko "true, true", bo też kompletnie nie czaję popularności tych wszystkich Maddenów, UFC czy innych takich... ale cóż, E3 jest na amerykańskim podwórku ;p

Człowieniu, połowę jego standupu na Broadwayu na pamięć znam od kilku lat już - rzadko kto mnie do łez ze śmiechu doprowadza, jemu się udało. Zresztą dwóch kolejnych to Carlin i Hicks - reszta im do pięt nie dorasta, chociaż nazwywanie Hicka śmiesznym to trochę jak określanie ludobójstwa antykoncepcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej nie no, szacun, rispekt, brofist i w ogóle... nie, żebyś już wcześniej na coś takiego nie zasługiwał :D

Poza tym to może nie jest pytanie do mnie, ale ci "jednopostowcy" ci na to nie odpowiedzą - ta, walą trzema słowami na krzyż, żeby móc głosować w konkursie (plus pewnie z 3/4 tych stworzonych kont to duble uczestników). Daj Borze piątek i żeby to cholerstwo już się zakończyło :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej nie no, szacun, rispekt, brofist i w ogóle... nie, żebyś już wcześniej na coś takiego nie zasługiwał biggrin_prosty.gif

Poza tym to może nie jest pytanie do mnie, ale ci "jednopostowcy" ci na to nie odpowiedzą - ta, walą trzema słowami na krzyż, żeby móc głosować w konkursie (plus pewnie z 3/4 tych stworzonych kont to duble uczestników). Daj Borze piątek i żeby to cholerstwo już się zakończyło confused_prosty.gif

otk6i.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano to są właśnie takie gry na wyprzedaże - ceny sugerowane na Steamie to jednak na polską kieszeń nie bardzo się nadają... 15 euro za takie coś? Nieeee wink_prosty.gif.

Szczerze? To chyba jeszcze żadnej gry na steamie nie kupiłem za normalną cenę. Wszytko to konkursy (Warhammericon_biggrin.gif ), bundle czy przeceny (Fallout New Vegas za 5 euroskówicon_biggrin.gif , Mirror's Edge i Dead Space za 2,5icon_biggrin.gif). Mimo wszystko szkoda by mi było za to płacić 100%. Wszelkie japońszczyzny mam zamiar zakupić jak tylko będą sensownie obniżki.

I jak Binding?

Jeszcze nie grałemicon_biggrin.gif Kiedyś na jakimś portalu z grami online widziałem demko czy coś takiego. Dwa poziomy chyba były. Spodobało się to i pomyślałem o kupnie, a że teraz trafiłem na promocję to skorzystałem.

No Berlin przyznaj się, Legend of the Piper Girl i demko Analogue: A Hate Story na płytce to twoja sprawkaicon_biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? To chyba jeszcze żadnej gry na steamie nie kupiłem za normalną cenę. Wszytko to konkursy (Warhammericon_biggrin.gif ), bundle czy przeceny (Fallout New Vegas za 5 euroskówicon_biggrin.gif , Mirror's Edge i Dead Space za 2,5icon_biggrin.gif). Mimo wszystko szkoda by mi było za to płacić 100%. Wszelkie japońszczyzny mam zamiar zakupić jak tylko będą sensownie obniżki.

I ja dokładnie tak samo - tylko Shoguna w ramach prezentu gwiazdkowego, czy coś w tym stylu za 5,99 chyba + DLC, ale nie miałem czasu pograć więcej niż 3-4 godziny jeszcze ;(

Mirror's Edge nie wiem z jakiego powodu cięło mi się na PC straaaaaaaaasznie chociaż nie powinno - tera na PS3 sobie kupiłem i jest miód. To jest gra na konsole, tak totalnie.

No Berlin przyznaj się, Legend of the Piper Girl i demko Analogue: A Hate Story na płytce to twoja sprawkaicon_biggrin.gif

Hahaha, myślę że raczej wasza - teksty o japońskich gierkach okazały się całkiem popularne i możliwe, że ktoś zwrócił na nie uwagę ;). Klikajcie więc więcej, może numerki będą dobrym argumentem przeciwko: "Manga/anime/wstawcokolwiekjapońskiego nikogo w tym kraju nie interesuje!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się i powiem, że również uwielbiam Robina i jego stand up. Widziałeś jego najnowszy występ na DVD Weapons Of Self Destruction? Jeśli nie, zobacz koniecznie. Co do wspomnanego przez Ciebie występu, dwie rzeczy: koty oraz golf. Matko, to było pierwszy raz jak filmik doprowadził mnie do płaczu ze śmiechu. Coś takiego nie zdarzyło mi sie przy żadnej komedii czy kabarecie. Dodatkowo, ponieważ nigdzie nie było jeszcze wtedy polskich liter do tego, podjąłem się przetłumaczenia wszystkiego żeby móc pokazać to znajomym czy rodzinie, którzy nie znają angielskiego. I tak, również znam na pamięć praktycznie cały ten występ;) Ale żeby nie było zbyt słodko, Robin jest oskarżany o kradzież żartów. Nawet jest specjalny podrozdział o tym na Wikipedii. Tak czy inaczej, kocham Robina i tylko on potrafi rozśmieszyć mnie do łez. "German comedy: knock knock, we ask the questions!";)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak blisko, a tak daleko - myślałem, że nie znajdę na Forum innych fanów Robina! biggrin_prosty.gif

KONIECZNIE obejrzyj WoSD, Berlin, są momenty w których Robin przebija swój występ na Broadwayu. Sekwencja, w której rozprawia się z rządami Busha jest epicka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zrobiłem wczoraj 20 minut tego WoSD i jestem niepocieszony: raz tylko się zaśmiałem, reszta mi przeszła gdzieś pomiędzy "meh" a "żenujace". Rozkręca to się potem, czy nie liczyć na takie cuda?

Rozkręca się. Miałem identyczne odczucia. I trochę Cię zmartwię, jak dla mnie to się rozkręca tak dopiero od połowy (czyli powiedzmy 40 - 50min.). Myślę, że jest to spowodowane po prostu nakręceniem się na mega dobrą zabawę, bo występ na Broadwayu był bardzo pozytywnym zaskoczeniem - i to była jego przewaga. Mimo wszystko oglądnij do końca, myślę, że nie pożałujesz. Jest moim zdaniem parę na prawdę złotych dowcipów, które na długo się zapamięta:) Ale nie ma raczej co liczyć na podobny efekt jak za pierwszym razem...

A może Ty coś fajnego polecisz? Jakiś dobry występ innego komika? Wspomniałeś o Carlinie i Hicksie, ale brać coś pierwszego lepszego na Youtube, czy może polecisz coś, od czego warto zacząć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o wersji XL 3DS-a? Poza tym, że jest brzydka... ;P Czy też nie rozumiesz tych tłumów narzekających na brak dodatkowego analoga? Bo ja odnoszę wrażenie, że ludzie zapominają, że DS/3DS to nie mają być uniwersalne konsole dla wszystkich gatunków gier (shooterów, gier akcji takich jak Assassin's Creed etc).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że zacząłem trochę pogrywać w The Binding of Isaac, ale dawno żadna gra nie doprowadziła mnie aż do takiej furii tongue_prosty.gif Nie udało mi się jej jeszcze ani razu przejść, najdalej doszedłem do 'The Depths II' nie pokonując tamtejszego bossa... masakra ;p

Ano to jest strasznie frustrująca gra, dlatego też jak pisałem o niej, to wolałem felieton napisać niż recenzję, bo pewnie bym się zapędził w jakieś samozaprzeczenia i gwałty na logice. Że niby fajnie ale trudno że trudno ale fajnie i nie wiem czy to dobrze ale fajnie chociaż trudno. Tak by wyglądała recenzja pewnie, lol

Rozkręca się. Miałem identyczne odczucia. I trochę Cię zmartwię, jak dla mnie to się rozkręca tak dopiero od połowy (czyli powiedzmy 40 - 50min.). Myślę, że jest to spowodowane po prostu nakręceniem się na mega dobrą zabawę, bo występ na Broadwayu był bardzo pozytywnym zaskoczeniem - i to była jego przewaga. Mimo wszystko oglądnij do końca, myślę, że nie pożałujesz. Jest moim zdaniem parę na prawdę złotych dowcipów, które na długo się zapamięta:) Ale nie ma raczej co liczyć na podobny efekt jak za pierwszym razem...

A może Ty coś fajnego polecisz? Jakiś dobry występ innego komika? Wspomniałeś o Carlinie i Hicksie, ale brać coś pierwszego lepszego na Youtube, czy może polecisz coś, od czego warto zacząć?

Yo, kurde, nie miałem jeszcze kiedy siąść do Williamsa (kupiłem Kindle i teraz mi zabiera cały wolny czas :D), ale nadrobię na pewno - krytykę USA i Busha mam za to w formie "Stupid White Men" Michaela Moore, tego reżysera. Całkiem przyjemna książka, ładnie napisana i złośliwa do bólu - bardziej rozbudowany reportażodokument w jego stylu, ale sporo fajnych docinków tam ma chłopak.

Carlina, dude, wszystko co ci w łapy wejdzie jest dobre, bo koleś jest po prostu geniuszem. Hicks jest trochę depresyjny, ale na YT widziałem jakieś jego całe sety i... polecam wziąć po prostu coś w najlepszej jakosci. Byle całe w jego przypadku, bo o ile Carlina można wyciągnąć z kontekstu i puścić jakiś skecz, to Hicksa niekoniecznie.

Co sądzisz o wersji XL 3DS-a? Poza tym, że jest brzydka... ;P Czy też nie rozumiesz tych tłumów narzekających na brak dodatkowego analoga? Bo ja odnoszę wrażenie, że ludzie zapominają, że DS/3DS to nie mają być uniwersalne konsole dla wszystkich gatunków gier (shooterów, gier akcji takich jak Assassin's Creed etc).

Nawet nie mam opinii, prawdę mówiąc - w ogóle mnie to nie grzeje, nie ziębi, nie nic. Ale akurat narzekanie na analoga rozumiem bardzo: są już na rynku gry, w które po prostu bez niego grać się nie da i ta przystawka z analogiem jest potrzebna... i teraz co, że zrobią przystawkę XL? Bez sensu, jak dla mnie, ale mietotamdynda, bo i tak nie kupię. Mam 3DS-a, wersji XL nie potrzebuję i nie jestem też przekonany czy ten sprzęt udźwignie dobrą grafikę i płynną animację bez cięcia się w większej rozdzielczości.

Cośtam motam, ale chyba będę chory zaraz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W

Kiedy nowy odcinek CD-Radio? smile_prosty.gif

Wiesz, ja tam tylko sprzątam i jak Adzior mowi: "Co, robimy jutro?", to ja się dostosowuję, ale jakoś teraz nie pytał - chłopak ma urlop jeszcze i sporo rzeczy do ogarnięcia w prawdziwym życiu więc nie ma czasu teraz na nagrywanie i klejenie podcastów (chyba). Zakładam, że w tym tygodniu coś powinno się pojawić, ale dokładnego dnia/daty/godziny ci nie podam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...