Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vv0!t3k

Rozwiązany: Wiedźmin 2 - 2 sprawy

Polecane posty

Witam.

1. Mam pytanie - czy do wykonania konkretnych przedmiotów ze schematów wymagany jest jakiś poziom minimalny?

Ponieważ mam paręnaście schematów (w tym dwa, które chcę, a nie mogę wykonać - wyśmienity miecz srebrny i runa Ziemi), a nie pokazuje mi ich w menu tworzenia przedmiotu u NPC-ów (próbowałem i u krasnoludzkiego kowala, i u Cedrica, i u tego rzemieślnika zza murów Flotsam) - no i widać niektóre schematy, ale nie wszystkie.

Komuś się to jeszcze zdarzyło?

Edit: Nie zauważyłem, że na liście schematów można scroll'ować ;). No to pozostaje tylko kwestia trola.

2. Druga sprawa: Pamiętam, że z tablicy ogłoszeń w akcie I brałem misję z trolem, następnie pozajmowałem się innymi i zauważyłem, że quest z trolem zniknął. A chyba potrzebny mi jest do zadania "Serce Melitele", gdzie trzeba zdobyć język trola. akieś pomysły, gdzie mogło mi zjeść tego questa? :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszedłem, jeszcze go mogę zrobić. Ale znalazłem rozwiązanie, które działa również na inne DLC - należy wpisać klucz WIELKIMI literami, w przeciwnym razie DLC nie będą działać (aby ponownie wprowadzić klucz rejestracyjny, trzeba wejść w katalog gry, domyślnie C - Program Files - Wiedźmin 2 - register.exe, zalogować się na konto, gdzie są te DLC i wpisać klucz ponownie, używając wielkich liter.

Ale, już podczas zadania, mam inny problem - gdy chce odkupić łeb od Żegoty, ten mówi, ze odda mi go, jak wygram z nim w pokera... Następnie Geralt mówi "Dzięki. Pomogłeś mi" i dialog dobiega końca (chyba zamiast zaczęcia pokera?). Mogę z nim grać, ale doiero po ponownej rozmowie z nim i wybraniu odpowiedniej opcji, ale nawet po trzykrotnej wygranej nic od niego nie dostałem oprócz orenów :(

Nie wyszedłem, jeszcze go mogę zrobić. Ale znalazłem rozwiązanie, które działa również na inne DLC - należy wpisać klucz WIELKIMI literami, w przeciwnym razie DLC nie będą działać (aby ponownie wprowadzić klucz rejestracyjny, trzeba wejść w katalog gry, domyślnie C - Program Files - Wiedźmin 2 - register.exe, zalogować się na konto, gdzie są te DLC i wpisać klucz ponownie, używając wielkich liter.

Ale, już podczas zadania, mam inny problem - gdy chce odkupić łeb od Żegoty, ten m%C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jedyny sposób na zdobycie

języka trolla to zabić tego pod mostem

sam chciałem zrobić Serce Melitele bez

zabijania trolla

ale w poradniku jest nawet napisane, że tak się nie da. Ja po prostu

sprzedałem amulet wiedźmie i dostałem 200 orenów 50 exp

i zakończyłem w ten sposób quest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...