Skocz do zawartości

Lineage


RoZy

Polecane posty

Zawiodłem się na "Lajnejdżu".

Oczekiwałem ciekawej, dobrze dobranej w proporcjach gry RPG - nie otrzymałem nic, co skusiło by mnie do grania dłużej niż 3 dni. Już na początku wkurzyło mnie szybkie nabijanie leveli - to jeszcze ujdzie.

Wkurzały mnie questy - tyle biegania, a na początku to wszystko cenzury warte. Smucił mnie brak możliwości siekania - chętnie wyprowadziłbym sobie parę ciosów w kierunku goblina. Świat mi się średnio spodobał - było go co prawda sporo, ale nie oferował dla mnie za wiele. Praca kamery wystawiała moje nerwy na próbę. Interfejs - taki sobie.

Ogólnie gierka nie przyciągnęła mnie niczym, żadną innowacją, nie miała tego czegoś, przy czym aż chce się siedzieć przy komputerze.

Pewnie się nie znam - RPG to nie do końca moja działka, aczkolwiek Lineage'a 2 nie zapamiętam jako dobrej gry.

Pozdrawiam.

1. Szybkie nabijanie leveli? Na wyższych poziomach potrzeba kilku dni żeby nabić jeden... (chyba że ktoś gra 20h/dobę lub na serwerze x1000...)

2. Nie czej o co ci chodzi z tym siekaniem O.o

3. Co do pracy kamery... z tego co pamiętam kamerę obsługujesz własnoręcznie... toż to nie platformówka :wink:

4. Poza tym, aby móc wyrażać się w miarę sensownie o jakimś MMORPG trzeba porgać "troszkę" dłużej niż 3 dni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 372
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
WoW dalej najlepszy, ale za niego trzeba placić :evil: . Lineage 2 to darmowa alternatywa.

Darmowa tylko jesli chcesz piracic - L2 jest tak samo platny jak WoW. Przeczytaj FAQ i ToS co NCSoft mysli o darmowych serwerach L2 :)

Sorry mialem na myśli 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Lineage ma nawet sporo opcji graficznych do powylaczania.. dlatego warto sprobowac. Wiadomo, ze bajecznie wtedy wygladac to nie bedzie.. no ale coz poradzic.

W zasadzie z kazda nowa wersja Lineage wzrastaja wymagania, ale glownie przez to, ze dodaja nowe efekty typu HDR itd.. na szczescie zawsze mozna to wszyzstko powylaczac i cieszyc sie plynnym obrazem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

W Lineage grałem długo, na prywatnych serverach. Mam więc pewne doświadczenie :P Jednakże, po półtora roku gry na high rate'ach gra się znudziła. Nie grałem na low bo "Lajnejdż" nie oferuje żadnych ciekawych questów, opiera się głównie na ciągłym lvlowaniu postaci. Zero jakiejś zachęty dla gracza, nic. NUUUUDA!!

O wiele lepszym rozwiązaniem będzie granie w darmowego Runes Of Magic (w sumie nie do końca darmowego, bo jest kupę itemów wspomagających grę za real cash, ale pograć bez tego też można i to bardzo przyjemnie :D) ale nie każdemu musi się podobać klimat skopiowany z WoW'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa... to były czasy... kiedy wracało się z uczelni i pierwsze co, to odpalenie kompa i L2... Potem to już do późnego wieczora nikt mnie nie widział.

Prawdę mówiąc to przy tej grze spędziłem najwięcej czasu ze wszystkich MMO. Prędzej czy później musiałem jednak dać sobie spokój...

Na serwerach o rate 4x itp. czyli niskich, gra wymagała morderczego grindu i w końcu poddawałem się. Męczyło to strasznie.

Natomiast wysokie raty jakoś mnie nie interesowały. Wszystko od zaraz itp. zero satysfakcji... Czyli gra pomimo, że przez jakiś czas wciąga po pewnym czasie niektóre jednostki odrzuca. Np. mnie.... :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zgadzam się. Ja grałem kiedyś na Existence (chyba x4) i dopóki ciąłem ze znajomymi grało się fajnie. Później jednak ludzie się porozchodzili, w klanie się zrobił rozłam na 2 części i oddałem postać koledze. (PP, 66lvl). W końcu po kilku skakaniach po serwerach spróbowałem WoWa i uważam że jest dużo lepszy. Jedynie czego mi w WoWie zawsze brakowało to Siegów, wychowywania smoczków oraz klasy podobnej do Warlorda (naparzanie kilku naraz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie ma wyboru za bardzo itemów bo i tak każdy weźmie to samo ;x

I chyba to jest największą bolączką L2

Swoją drogą jestem bardzo ciekaw jak się rozwinie TERA online. Aionem się nie podniecałem bo wiedziałem że to będzie trochę bardziej rozbudowany Lineage jednak TERA może namieszać. Szczególnie gdy widziałem gameplaye jak skille obszarowe odrzucają moby, albo że trzeba celować celownikiem podczas rzucania czarów, Trzymam kciuki że TERA będzie dla mnie następcą Lineage. Mówię tu o tym bo przy TERA pracuje kilku gości z NCSoftu a nawet mieli zatargi odnośnie kopiowania kodu z nadchodzącego L3. Cóż ja trzymam kciuki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że TERA rzeczywiście może namieszać na rynku gier MMO. Ciekawe postacie, klasy i fajne skille :D Natomiast ciekawe jak będzie wyglądała sprawa z questami. lvlowaniem postaci no i itemami. W każdym wypadku czekam ze zniecierpliwieniem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Luukaszz

Hmmm... ja tam wole grę wojownikami np. Tyrant moim skromnym zdaniem SUPER klasa z Full buffem, "Fist Furry", totemem pumy i Zaelotem wydarłem 1,5k atak speed a na MoS to i pięciom mobom daje rady. Robie za całe Party. Teraz koleżanka mi zrobi Sube Tyr/Destro. Gram na Dragon-Network serwer Arena 200* Nick ILUMINAT

A jeśli chodzi o wysokie raty to dla mnie Arena 200* jest IDEALNA mi nie chce się spędzać na Expieniu 12H na dobę

Podobnie jak kolega niżej, otrzymujesz ostrzeżenie.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale DN to już jest praktycznie inna gra i to że lubisz np Tyranta nic nam nie mówi. Równie dobrze mógłbym powiedzieć że lubie naparzać z Kałasza w Stalkerze a ktoś mi powie że Kałasz jest ogólnie do bani bo w Falloucie lepszy od niego M16.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem ostatnie 2 strony tego postu i trochę się uśmiałem.

odniosłem wrażenie jakby fanboy'e wowa lub czegoś robili tutaj jakąś antyreklamę L2 w nie wiadomo jakim celu oO

nie będę tu nic cytował, bo nie mam na to teraz czasu.

Lineage 2 to świetna gierka, mimo, że ma już swoje lata to dobrze się trzyma, a nawet ma się bardzo dobrze.

Nie chcę tu prowokować jakieś kłótni czy czegoś porównując wowa z L2.

Powiem tylko, że spędziłem sporo czasu przy obu produkcjach i Lineage 2 ogólnie bardziej mi się podobał (kwestia gustu) - z całym szacunkiem dla wowa, którego też bardzo lubię.

to tyle chyba..

a no i oczywiście jak najbardziej polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ściągnąłem sobie Lineage II Gracia Final, aby grać na polskim serverze Ancient Legion. Oczywiście uruchomiło się patchowanie i tutaj moje pytanie: Ile ten patch zajmuje? Mam dosyć szybki net, ale z limitem i nie wiem czy jechać do kumpla podłączyć kompa i zassać patcha, czy moge spokojnie uruchomić ściąganie i grać w jakiegoś singla. Mój limit to 5GB

Piratom nie pomagamy. Otrzymujesz ostrzeżenie za grę na pirackim serwerze L2.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Luukaszz

Szanownego zgromadzenia za co te ostrzeżenie? Proszę to wytłumaczyć.

Dragon-Network nie jest pirackie (tak mi się wydaje).

L2 przyniósł brat zainstalował i sobie gram. Myślałem że DN jest OFICJALNE a nie pirackie i .że cały Lineage jest bezpłatny w takim razie chyba przeniosę się na prawdziwe serwery z opłatami tylko proszę o linki czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon-Network nie jest pirackie (tak mi się wydaje).

To źle ci się wydaje. Dragon Network jest serwerem prywatnym, NCSoft nie wspiera takich serwerów, więc i my ich nie popieramy. Nie chce mi się po raz pięćdziesiąty tłumaczyć tego samego, więc powiem krótko: trza było czytać regulamin.

Okazuje się, że wszelkie servery nie pobierające opłat od użytkowników są pirackie...

Jakiś czas temu Rosjanie wykupili dla siebie licencje do otwarcia serwerów L2, i udostępnili je za darmo. Ale nie wiem czy ten projekt jeszcze działa.

czyli nie można się nawet spytać ile patch waży ;/

Z pirackich serwerów? Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...