Skocz do zawartości
RoZy

Resident Evil (seria)

Polecane posty

wszyscy którzy interesuja sie serią RE zapraszam na forum www.forum.resitez.pl (aktualnie robione są porzadki) oraz na najstarszy serwis www.mwrc.resitez.pl

Co do serii, to chyba nie trzeba wspominać że to jedna z najgenialniejszych gier jakie sie ukazały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś ty głupi człowieku :D

Ludzie niedorozwinięci, których znam, są przynajmniej życzliwi i serdeczni - RedWolf jest wyjątkiem.

Niestety musiałem się zniżyć do twojego poziomu matołku :D

dla mnie istnieje tylko PC .Więc nie wymagaj ode mnie żebym znał żargon konsolowców :/

Jak super że jesteś wszechwiedzącym :DMasz jakieś kompleksy czy co czepiasz się byle czego :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musiałem się zniżyć do twojego poziomu matołku :D

Matołków to szukaj u siebie w zagrodzie, natomiast zniżyłem się tutaj ja, podejmując próbę wyjaśnienia bądź oczywistej, bądź bardzo łatwej do rozszyfrowania sprawy.

Jak super że jesteś wszechwiedzącym :DMasz jakieś kompleksy czy co czepiasz się byle czego :/

W jednej kwestii masz rację: czepiam się byle czego, a konkretniej to twoich postów i głupstw, które w nich wypisujesz. Podejrzewam, że robisz to specjalnie... A teraz jeśli nie masz nic do powiedzenia na temat Resident Evil to zamilcz, nie offtopikuj więcej. Albo nie: pisz swoje głupstwa dalej, dostaniesz piąte ostrzeżenie i średnia intelektualna na Forum Actionum się podniesie :)

A wychodząc z tego łajna tak się zapytam: ktoś zna przyczyny przesunięcia RE4 PC na wrzesień? Miało być już w czerwcu o_O Bo DMC3 na PC podobno już jest.

EDIT:

Dalej muszę to ciągnąć hę??

Ciągniesz dalej bez względu na moją odpowiedź, stąd wniosek, że lubisz.

A ten znajduje dziurę w całym , a tak przy okazji można było normalnie odpowiedzieć a nie obrażać ludzi TAK?(moja wina to tylko to że dałem się tobie podpuścić )

Mogłeś normalnie zapytać, a nie ryczeć jak krowa na polu, która domaga się wprowadzenia do obory.

A z tym matołkiem to miało być pieszczotliwie ale jak widze u ciebie 0 poczucia humoru :(

Nie jestem twoim kolegą i świń pasać ci nie pomagałem, więc takie teksty zachowaj najlepiej dla siebie.

Dobrze??Pokuj rozejm czy co tam chcesz..

Wybieram pokój, do następnego debilizmu, który popełnisz, czyli na krótko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej muszę to ciągnąć hę??

Człowiek nie wie co to ten makaron , człowiek się pyta.

A ten znajduje dziurę w całym , a tak przy okazji można było normalnie odpowiedzieć a nie obrażać ludzi TAK?(moja wina to tylko to że dałem się tobie podpuścić ) A z tym matołkiem to miało być pieszczotliwie ale jak widze u ciebie 0 poczucia humoru :(

No to jak wyjaśniliśmy sobie wszystko to kończmy z tym :D Dobrze??Pokuj rozejm czy co tam chcesz..

Dobra tak więc powróćmy do meritum sprawy czyli Resiaka.

Może wiecie ile ukazało się części z tego cyklu ja szacuję na jakieś 8 (różne platformy np GBA)

Chyba 2 wersje 1 były a co do dwójki to nie jestem pewien (code Veronica?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesci moze i było sporo ale na PC malo zostało przeniesione od 3 czesci juz zaden RE nie byl przenoszony (tak mi sie przynajmniej wydaje :P)

I dobrze ci się wydaje. Po 3 części Capcom zrezygnował na pewien czas (z tego co mi wiadomo) z konwersji pozostałych tytułów. Szczerze mówiąc po zagraniu w którąkolwiek część "podserii" "Gun Sur...(coś tam nie pamiętam dokładnie) chyba lepiej byłoby aby tego na kompy nie wypuszczali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gun Sur...(coś tam nie pamiętam dokładnie) chyba lepiej byłoby aby tego na kompy nie wypuszczali.

Gun Survivor - pamiętam jeszcze wydanie na PSX, gdzie gra prezentowała się bardzo marnie, co się działo później z tym spin-offem, to już nie wiem. Ale chyba nie za dobrze o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesci moze i było sporo ale na PC malo zostało przeniesione od 3 czesci juz zaden RE nie byl przenoszony (tak mi sie przynajmniej wydaje :P)

Na szczęście przenoszą Resident Evil 4 :)

"Resident Evil 4": Z konsoli na PC

Francuski koncern wydawniczy Ubisoft podpisał umowę z Capcom, na mocy której firma wyda kilka uznanych konsolowych tytułów - "Resident Evil 4", "Onimusha 3" oraz "Devil May Cry 3: Dante's Awakening" w wersjach na komputery PC.

Swoją drogą po obejrzeniu filmików z RE4 rzeczywiście można się cieszyć :) Fakt, że nie jest to silent hill, ale swój klimat na pewno będzie miało. No a poza tym Ragdoll :] strzelanie po kolanach i te sprawy w residencie?? Ja jestem za ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych Residentów 1,2,3 to miłych wspomnień nie mam nie podobało mi się w nich wszystko ale kiedy w tamtym roku zagrałem w RE4 u kuzynka na PS2 to zdanie zmieniłem już sie nie moge doczekać kiedy wyjdzie na PieCe.A i wie ktos może kiedy się ukaże następny film z serii :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych Residentów 1,2,3 to miłych wspomnień nie mam nie podobało mi się w nich wszystko ale kiedy w tamtym roku zagrałem w RE4 u kuzynka na PS2 to zdanie zmieniłem już sie nie moge doczekać kiedy wyjdzie na PieCe.A i wie ktos może kiedy się ukaże następny film z serii :?: :?: :?:

Film ma sie ukazać w okolicach wrzesnia 2007.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że się przyznajesz do swojego ograniczenia, ale zauważyłem je już po burackim zawołaniu "Ke????".

>>>Od kiedy słowo ,,ke" jest uważane za burackie? Często go używam jako zastępstwo ,,o co chodzi"? Czy to oznacza, że jestem burakiem? Czy ,,ke" jest słowem wulgarnym?

Tak przy okazji to mam pytania:

Kiedy gra przestaje być zręcznościówką z zombiakami itp. a zaczyna być komputerowym horrorem? Czy gra, która jest wykonana jak Survival Horror, ale za Horror trudno ją uznać jak Resident Evil dalej jest Survival Horrorem? Czy istnieje taki gatunek jak Survival bez słowa horror?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Od kiedy słowo ,,ke" jest uważane za burackie?

Od kiedy RedWolf go używa, zgrywając kretyna (całkiem skutecznie zresztą), nawalając po nim jeszcze z pięć czy sześć pytajników, skutecznie rozwalając tym rozmowę ;]

Często go używam jako zastępstwo ,,o co chodzi"? Czy to oznacza, że jestem burakiem? Czy ,,ke" jest słowem wulgarnym?

Zależy od kontekstu, na razie ostrożnie szacuję, że jeszcze nim nie jesteś, a "ke?" słowem wulgarnym nie jest, może być za to słowem wielce irytującym, szczególnie, gdy ktoś używa go w każdej możliwej sytuacji, najczęściej nawet nie próbując zgłębić istoty problemu. Nasuwa skojarzenia z tzw. "wiejskim głupkiem", który podsłuchuje rozmowę i nagle się wtrąca z czymś takim :)

Kiedy gra przestaje być zręcznościówką z zombiakami itp. a zaczyna być komputerowym horrorem?

Kiedy stara się budować klimat i napięcie, na przykład House of the Dead. Przecież tam odstawia się komedię, kiczowate głosy aktorów, scenerie rodem z planu filmu klasy B itd. ;] (demo było jakoś kiedyś w CDA, możesz obadać)

Czy gra, która jest wykonana jak Survival Horror, ale za Horror trudno ją uznać jak Resident Evil dalej jest Survival Horrorem?

Może jeszcze raz zadaj to pytanie :D Skoro coś wykonano jak survival horror, to albo nim jest, albo jest nim tylko z nazwy, bo coś spaprano :P

Czy istnieje taki gatunek jak Survival bez słowa horror?

Na myśl przychodzi mi tylko taka gra jak Robinson's Requiem ;] Może też Trespasser... :scratch:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy stara się budować klimat i napięcie, na przykład House of the Dead. Przecież tam odstawia się komedię, kiczowate głosy aktorów, scenerie rodem z planu filmu klasy B itd. ;] (demo było jakoś kiedyś w CDA, możesz obadać)

>>>Mam pełną wersję części 2 z Clicka, przed chwilą przeszedłem po raz kolejny i rozwalają zwłaszcza Bossowie.

Może jeszcze raz zadaj to pytanie Very Happy Skoro coś wykonano jak survival horror, to albo nim jest, albo jest nim tylko z nazwy, bo coś spaprano Razz

>>Akurat w wypowiedzi na którą odpowiadasz zrobiłem sporą pomyłkę, bo nie chodziło mi o RE, ale o Dino Crissis 2. Ot nic szczególnego, ale fani serii zjedliby mnie na surowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc słuchaj Jopas uważnie :twisted: Nigdy w żaden tytuł nie grałem (Outbreakowy) ale coś tam poczytałem i obejrzałem kilka fanowskich filmów z gry. Outbreak "jedynka" nie opłaca się kupować a tym bardziej grać. W singlu przeszkadza AI sprzymierzeńców głównie. W dodatku nie ma możliwości pogrania w multi w Europie, CAMPCOM totalnie schrzanił sprawę. Lepiej jest kupić Outbreaka 2... Przynajmniej jest tryb multi i ogólnie wiele rzeczy poprawiono. Było jedno forum dobre, ten link co hex dał, ale nie działa. Forum przeniosło sie na inny adres ale go nie znam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko (w zasadzie chyba retoryczne): Czy bez pada się nie obejdzie ?

Jeśli nie skopią sterowania (a po DMC3 i Onimushy wszystko możliwe) i będzie można celować za pomocą myszki, pad będzie bardziej przeszkadzał niż pomagał. Akurat RE4 idealnie nadaje się do przeniesienia na grunt klawiatura+myszka. Jedyne czego pecetowcom może brakować, to strafe'owanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można zrobić a'la pecetowe strzlaniny, czyli myszka odpowiada za obracanie się, zaś klawisze a i d to właśnie strafowanie? Tak przy okazji to nie czarujmy się jak skaszanili Onimushę i DMC3, które bardzo dobrze się sprzedały na konsolach to nie ma żadnego powodu, żeby nie skaszanili dużo lepszego RE4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Source Next robi tylko konwersje gry z istniejącej juz wersji konsolowej. W przypadku RE4 bedzie to wersja z PS2 (nieco słabsza grafa niz na GC ale sporo dodatków). Z tego co sie orientuje ani w Chos Legion, Ani w Onimusha ani w DMC3 nie było jakichs zmian , dodatkowych ruchów zrobionych w wersji na PC. Dlatego prawdopodobieństwo że SN doda tutaj motywy ze strzelanek czy tez dada cos wogóle jest bardzo małe. Konwersja to tylko konwersja a nie robienie a nie robienie kolejnej wersji gry(chodzi mi tu o dodawanie jakichs bonusów, zmian w game play itp)

Ostatnio krarzą plotki że CAPCOM ostro zgnoił Source Nexta za ich konwersje.... Więc mozna tylko przypuszczać czy premiera RE 4 PC znów nie zostanie przeniesiona...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaczynam się zastanawiać czy do premiery RE4 na PC wogóle dojdzie...

W końcu gracze pecetowi mieli grać już w ten tytuł od dawna

Nie sądzę, żeby dla konwersji z PS2 na PC szybkość wydania miała jakieś szczególne znaczenie ;) Najbardziej zainteresowani pewnie już dawno przeszli na jakiejś kupionej/wykradzionej/wyżebranej konsoli... A do premiery pewnie dojdzie, wcześniej czy później. Chyba, że wydawca nie chce zarobić łatwych pieniędzy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaczynam się zastanawiać czy do premiery RE4 na PC wogóle dojdzie...

W końcu gracze pecetowi mieli grać już w ten tytuł od dawna

Dojdzie dojdzie, nie martw się. Z pewnością uraczą Nas w okresie świątecznym + dorzucą jakieś dodatki...Miejmy nadzieję, że Capcom dopieści maksymalnie edycję PC-tową...

Pic polega w tym że to nie CAPCOM konwertuje gre :roll: Poza tym pisałem juz ze to tylko konwersja a nie kolejna rozbudowana wersja gry - wątpie zeby PC towa wersja zawierała dodatki inne niż te jakie są na konsoli PS2.

Co do premiery to już sam nie wiem..dalej jest wrzesień ? Bo ja w to watpie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...