Skocz do zawartości
RoZy

Resident Evil (seria)

Polecane posty

RE2 to gra ponadczasowa. Jestem o tym przekonany - dlaczego?

Otóż nagle, parę dni temu zachciało mi się grać na wysłużonym Soniaku. Odpaliłem Tekkena 3 i znowu poczułem się jak za dawnych lat. Potem jednak postanowiłem sięgnąć po RE2. I co się okazało? Mimo, że tę grę przeszedłem wiele razy, w niektórych momentach mnie zaskoczyła (od ostatniego ciorania minęło 3 lata :D ) - tu i ówdzie wyskakujące zombiaki to jest to!! Fabuła wciąga tak samo jak kiedyś, notabene - w/g mnie RE2 ma chyba najlepiej ułożoną historię ze wszystkich. Oczywiście drażnią nagłe, bezsensowne rozłąki postaci, ale co tam...

Po prostu jest to klasyka gatunku. I od razu zaznaczam - granie na emulatorze to nie to samo (nawet RE2 w wersji PC jest jakby mniej klimatyczna...).

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kogos to interesuje Resident 3 bedzie dodany do nowego CDA :D

O dzięki TY KTÓRY CZYTAĆ POTRAFISZ my jako pół mózgi nigdy byśmy tego nie odnaleźli .

Fajnie że to dają sam kiedyś się pytałem kiedy by to dali ale nie było odzewu . Miło przyjemnie ale było by jeszcze milej gdyby poszła cała trylogia :D

Postacie w końcu tworzą nierozerwalną całość . I ci których poznaliśmy w poprzednich częściach mogą być zombie :D

Znając życie jak trochę ludu wgra sobie to na dysk to zaraz posypią się bluzgi o beznadziejną pracę kamery :( Co niestety jest faktem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kogos to interesuje Resident 3 bedzie dodany do nowego CDA :D

O dzięki TY KTÓRY CZYTAĆ POTRAFISZ my jako pół mózgi nigdy byśmy tego nie odnaleźli .

Fajnie że to dają sam kiedyś się pytałem kiedy by to dali ale nie było odzewu . Miło przyjemnie ale było by jeszcze milej gdyby poszła cała trylogia :D

Postacie w końcu tworzą nierozerwalną całość . I ci których poznaliśmy w poprzednich częściach mogą być zombie :D

Znając życie jak trochę ludu wgra sobie to na dysk to zaraz posypią się bluzgi o beznadziejną pracę kamery :( Co niestety jest faktem.

Post był skierowany dla ludzi zainteresowanych :)(niektórzy nie zagladaja na inne tamaty :P)

a z gra po zainastalowaniu bedzie jak zawsze bedzie pełno ludzi niezadowolonych bo to grafika i inne szczegóły jak na dzisiejsze czasy za słabe :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurdelek, mnie też zdziwiło opóźnienie RE 4 PC, ale sądzę, że jednak wyjdzie. Ale kurczęta, ludzie, myślałem, że prace idą pełną parą!

A RE 3 z CDA (kocham was) nie mogę się doczekać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że nie ma się czego obawiać, a CDA już jutro, ale człowieku:

1. Jestem ostatnio jakiś nieufny trochę, więc mam wrażenie, że konwersja RE 4 na PieCka nie będzie cudem.

2. Wiesz ile to jeden dzień w czekaniu na nowe CDA? Tymbardziej, że będę je miał dopiero po szkole, czyli popołudniu. Buuuuuuu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie jak trochę ludu wgra sobie to na dysk to zaraz posypią się bluzgi o beznadziejną pracę kamery :( Co niestety jest faktem.

Jaką pracę kamery niby, skoro te są zawsze zawieszone w jednym miejscu? Przecież wszystkie tła są tu zwykłymi renderami.

Mogą być sobie zawieszone w miejscu :D Ale jeżeli jedyne co widze na ekranie to wielki zadek zombi to dla mnie jest to kiepska praca kamery . Czasem w ogóle nic nie widać :/ i jak tu grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być sobie zawieszone w miejscu :D Ale jeżeli jedyne co widze na ekranie to wielki zadek zombi to dla mnie jest to kiepska praca kamery . Czasem w ogóle nic nie widać :/ i jak tu grać.

Wątpliwa jest też tutaj "piękność" tego tylka i czystość przy okazji...

A mi praca kamery nie powinna przeszkadzać, skoro dynda sobie w miejscu, to niech se dynda :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do RE 4 to powinno wyjsc skora juz przenoszone sa masowo gry z PS2(np.omnimusha 3,urban socker itp)wiec nie ma obawy Very Happy

ja o czyms nie wiem? :roll:

btw czwarta część residenta jest tak różna od reszty, że nie ma co na nią patrzeć przez pryzmat 3 dołączanej do CDA, szczerze mówiąc to ta gra równie dobrze mogła by nie miec w tytule "resident evil"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem u kumpla RE4 i powiem, że gra wygląda okazale z mojego punktu widzenia. Natomiast z jego to jest jedna noc za drugą przesiedziana do rana przy tej grze! Zagrywał się we wszystkie części i mówi, że to jest na prawdę cudo gra. Na przykład nie możesz odłożyć pada ani na chwile - oglądasz sekwencje filmową i nage(tak to dobre słowo!!) musisz nacisnąć L1 + R1 aby odskoczyć przed spadającym kamieniem... i tak jest przy każdej sekwencji. Jednak to tylko jeden ze smaczków w tej grze, ogólnie godne polecenia. Polecam szczerze czwórkę, nie wiem jak z trójką - czy będę chciał wracać do III mogę do czwórki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej dla mnie też to była nowość. 'Makaron" nie był u nas popularny, chyba kilkanaście osób w Polsce ma to "cacko"; więc dla wielu to nowość.

Ke????

A pograłem w resiaka z cda . No i cóż jakby cały miód gdzieś wyparowała.

Na PC mają od razu dostępne secret uniforms :( Beznadzieja przecież dość duża satysfakcja była jak się je wszystkie zebrało.

Ech już nie pamiętam gdzie w 3 można znaleźć plecaczek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej dla mnie też to była nowość. 'Makaron" nie był u nas popularny, chyba kilkanaście osób w Polsce ma to "cacko"; więc dla wielu to nowość.

Ke????

@Grek - niestety RedWolf jest rozsądny inaczej i trzeba niestety wyjaśniać, że "Makaron" jest popularną nazwą Dreamcasta. Jeśli RedWolf chce zachować resztki godności to nie będzie pytał co to jest Dreamcast, tylko wpisze w google i dowie się we własnym zakresie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś ty głupi człowieku :D

Nigdy nie miałem styczności z Dremcastem

... 'Makaron" nie był u nas popularny, chyba kilkanaście osób w Polsce ma to "cacko"; więc dla wielu to nowość.

dla mnie istnieje tylko PC .Więc nie wymagaj ode mnie żebym znał żargon konsolowców :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś ty głupi człowieku :D

Ludzie niedorozwinięci, których znam, są przynajmniej życzliwi i serdeczni - RedWolf jest wyjątkiem.

dla mnie istnieje tylko PC .Więc nie wymagaj ode mnie żebym znał żargon konsolowców :/

Miło, że się przyznajesz do swojego ograniczenia, ale zauważyłem je już po burackim zawołaniu "Ke????". A tak na serio, skoro mowa była o Shenmue, to nawet nie znając tego tytułu nie można było sprawdzić? Sam się ośmieszasz, nie pierwszy raz zresztą :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie ostatni :wink::wink:

ehh shenmue to jest grzechu warta sprawa (da best na makarona- ach ten 'żargon' :lol: ). Zaplanowana na 16 części saga zakończyła sie po... 2 :? Yu Suzuki chyba budżetu nie ma już :(

@Grek to że ty sie z tym spotkałeś po latach nie oznacza że jest to nowość,prawda? peace :P i nie przesadzajmy dream zdobył sporą popularnośc- to była swego czasu oblegana maszynka (pamietam miłóść z Crayz Taxi ten feeling, ta jazda! ehhh)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...