Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2011 zawartość

Polecane posty

No numer bardzo mięsisty. Zapowiedzi mnóstwo, recek mnóstwo, publicystyki mnóstwo. :D To jest to, na artykuł o grach przełomowych ślinię się jak pies na kość, ale to zostawiam dopiero na wieczór na posiedzenie sejmu. :)

Nawet jestem w AR. Jeeej.

Jak widać najwięcej odpowiedzi jest Stillborna. Ile wpłaciłeś na konto? :cheesy::D

Numer naprawdę genialny, płytki od razu pożyczyłem koledze, bo mi zwisają. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluję Więzy krwi i za chwilę przerzucam audiobooki na fona :)

Tylko jedna uwaga:

Płytka jest w papierowym opakowaniu. Gdy je otworzyłem (tuż po przecięciu folii chroniącej całość) i wyciągnąłem płytkę, okazało się, że od spodu jest masa różnego rodzaju syfu, a płyta jest strasznie porysowana. Wszystko jest OK, płyta działa, ale jednak prosiłbym o plastikowe opakowanie (następnym razem), gdyż zwyczajnie obawiam się o pozostałe płytki i o te 'sektory', których jeszcze nie użyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciekawily mnie slowa "To najlepszy polski FPS i najlepsza gra dziejaca sie na Dzikim Zachodzie, jaka kiedykolwiek pojawila sie na PC" juz mialem pisac ze najlepsza gra dziejaca sie na dzikim zachodzie to Red Death Redemption ale przypomnialem sobie ze na pc nie zostala ta gra wydana :pokerface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek2323-LOL :laugh:

Jak minie tydzien od premiery CDA 4/11, to bedzie go bardzo ciezko nabyc...To jest taki numer ze: hohoho :happy:

Wszyscy bede go chcieli nabyc we wtorek z rana(ja tez :biggrin: )

Idę o nowe CDA, że za tydzień wejdę do kiosku i spokojnie zakupię numer 4/201.

co do opakowania na plyty , wolalbym zeby bylo takie tradycyjne plastikowe

Smugg na markolfie napisał, że jak ktoś chce to mogą mu podesłać grafikę do zwykłego DVD boxa (pytanie tylko czy zmniejszony jak w poprzednich numerach CDA, czy też w wielkości takiej samej jak DVD na gry) żeby sobie można byłoby je wydrukować i włożyć do pudełka. Tektura skończyła się panowie w 2005, nie te czasy. Żeby na ten kawałek plastiku Was stać nie było, i to przy numerze urodzinowym? Wstyd i hańba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teście mikroskopu na USB jest takie zdanie:

Pozwala ono na robienie zdjęć w rozdzielczości 1280x1024 (wyższe są dostępne, ale interpolowane).

Mógłby mi ktoś przetłumaczyć na zrozumiały dla każdego język tą część z nawiasu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer wspaniały, pełniaki świetne. Gdyby tylko nie te problemy z COJ. :-(

Jakie problemy? W każdym numerze CDA (i każdego innego czasopisma z płytą) zdarzają się wadliwe płyty - to całkowicie normalne, że przy takim nakładzie znajdzie się jakiś odsetek gorzej/źle wytłoczonych krążków. Prosiłbym jednak, żeby nie generalizować, że "są jakieś problemy z CoJ". Jeżeli komuś trafiła się uszkodzona płyta, to ją wymienimy - informacja o reklamacjach jest w piśmie.

W teście mikroskopu na USB jest takie zdanie:

Pozwala ono na robienie zdjęć w rozdzielczości 1280x1024 (wyższe są dostępne, ale interpolowane).

Mógłby mi ktoś przetłumaczyć na zrozumiały dla każdego język tą część z nawiasu?

Google Cię kiedyś pogryzło, że sam boisz się poszukać informacji? :) Masz tu pierwszy link z brzegu, w razie czego szukaj dalej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Interpolacja_...ka_komputerowa)

Czy ktoś jeszcze zauważył, że w ramce Nowe NA Rynku są premiery bardzo ciekawych gier: Symulator cysterny, Symulator farmy, lawety, maszyn burzących i śmieciarki? :wink:

Widać, że to numer kwietniowy :laugh:

To nie jest żart. Te tytuły dostałem w planie wydawniczym City Interactive.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW dzisiaj miałem na 9:00 do szkoły (więc mogłem na spokojne sobie kupić to artefaktyczne (artefakt noo) pismo ) poczytałem i mówie wow super wziołem płytki i nie zgadzam się z zelman ponieważ na MOICH :laugh: płytkach nic nie było . Ani 1 ryski . kupuję cda w inter marche i jak je wziołem do ręki to latałem po całym sklepie muwiąc wszystkim , że mam CDA (nawet nieznajomym). a więc podsumowując mega,wypas,czadowsko,superaśno,zakręcony CDA na świecie .No i jak bym mugł zapomnieć pozdrowić pana tajemniczego-Smugglera i oczywiście całą redakcję :laugh::smile: :smile:

czekam na graczy na bionic commando

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czy teraz ktoś (Smg lub ktoś kto zakupił CDA) może mi napisać o co chodzi z tymi kodami na Szoguna i Homefronta ?

Czytam kilka postów wcześniej, że chodzi coś z prenumeratą CDA. Stawiam konkretne pytanie: Jak z pomocą CDA nabyć Homefronta za niższą cenę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zakupiony z samego rana.

Zacznę od okładki która wygląda bardzo fajnie i jeszcze ten ukryty przekaz

to 15 jest słabo widocznie

.

Fajny wstępniak, komiks we wstępniaku też super ;P Ale ten na 103 stronie komiks jest naprawdę superowyyyy :D Nie obraziłbym się gdyby taki był co miesiąc... Takie wasze podsumowanie redakcyjnego miesiąca w formie komiksu.

Oczywiście fajny AR (troszki inny niż zwykle) NL jak zwykle trzyma poziom.

Zawartość DVD (3 DVD xD) jest przyzwoita szczególnie CoJ 2 którego właśnie instaluję (będę w to grał po raz 3) zresztą o pełniakach wypowiadałem się już wcześniej....

Wreszcie dajecie archiwalne numery na płycie, za co wielki plus. Czy w następnym numerze też będą jakieś numery w pdf.?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy inni mają ten sam problem co ja ale żadna płytka mi nie działa. A tak się ucieszyłem, że dzisiaj sobie pogram w coś nowego. Jedynie płytka DVD 2 coś tam rusza lecz instalacja Bionic Commando dochodzi do połowy i już tak od jakiejś godziny czekam aż dalej ruszy. Czy byłaby możliwość wymiany płytek? Jeśli tak to jak miałoby dojść do wymiany?

Co do gazetki to trzeba pochwalić. Recenzje i zapowiedzi kultowych gierek.

A tak na marginesie:

1000lat dla najlepszego czasopisma;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czy teraz ktoś (Smg lub ktoś kto zakupił CDA) może mi napisać o co chodzi z tymi kodami na Szoguna i Homefronta ?

Czytam kilka postów wcześniej, że chodzi coś z prenumeratą CDA. Stawiam konkretne pytanie: Jak z pomocą CDA nabyć Homefronta za niższą cenę ?

Nie ma żadnych kodów. Można zamówić w dobrej cenie pakiet prenumerata CDA + gra. Szczegóły na stronie z prenumeratą w piśmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz złożyć reklamację. A może to nie wina płytki tylko napędu? Zresztą co by nie było płytki z CDA zawsze były trochę zamulone.

Jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło aby płytka z CD-ACTION nie działała. Ale kiedyś musi być ten pierwszy raz;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj tak, jak tylko rozpakowałem folię, to poczułem się tak jak dawniej, kiedy CD-Action sprzedawane było jeszcze w wersji 4 CD. Takie same, duże, może i nie poręczne, ale piękne, kartonowe pudełka. Szkoda, że wszystkie opakowania, które miałem ze starych CD-Action wywaliłem do kosza, bo nie miałem gdzie ich trzymać :(

Sama zawartość - jak najbardziej godna urodzinowego numeru. Podobają mi się takie smaczki jak recenzja w stylu starego CD-Action, porównania kiedyś-dziś itd. a archiwalne numery w PDF-ie, to genialny pomysł!

Z pewnością jest to jeden z lepszych Actionów w mojej "kolekcji", która liczy sobie już blisko 6 lat :).

:tort: Sto lat CD-Action! :tort:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ilosc miejsca ograniczona, a jak ktos udzielal odpowiedzi w tym samym klimacie, co juz mialem - to coz poradze. Ale WSZYSTKIE wypowiedzi do AR czytalem.

Moze nastepnym razem...

Albo w ogole cos napiszcie sami do AR :)

Ja rozumiem, że miejsce jest ograniczone, ale naliczyłem 8 (!) tekstów niejakiego Stillborna (bez urazy dla Ciebie, Still :happy: ).Więc postaraj się chociaż trochę mnie zrozumieć.Bardzo mi na tym zależało, żeby mieć jakiś, nawet malusieńki udział w tak świetnym i historycznym numerze...

PS.A co do AR, to zobaczę co się da zrobić.Nigdy jeszcze nie napisałem do Was, stąd takie pytanko w związku z tym:do AR można pisać na wszystkie tematy, czy jakieś są bardziej/mniej wskazane?

Zapoznaj się z zasadami cytowania - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciekawily mnie slowa "To najlepszy polski FPS i najlepsza gra dziejaca sie na Dzikim Zachodzie, jaka kiedykolwiek pojawila sie na PC" juz mialem pisac ze najlepsza gra dziejaca sie na dzikim zachodzie to Red Death Redemption ale przypomnialem sobie ze na pc nie zostala ta gra wydana :pokerface:

Głównie zapomniałeś o tym, że w momencie pisania przez Q'nika tej recenzji, coś takiego jak RDR nie zostało jeszcze wydane na żadną platformę :wink:

Heh, po bardzo długim czasie wreszcie zainstalowałem jakiegoś pełniaka z płytki i jestem mile zaskoczony - zarówno poziomem gry, jak i tym, jak sprawnie działa na moim lapku.

A sam numer świetny. Promocja prenumeraty bardzo kusząca (i tak kupuję wszystkie numery, a premierowe wydanie Shoguna (uwielbiam TW - Shoguna i Rome'a w szczególności) za coś koło 33 zł (licząc 15 zł za CD-A w kiosku), to bardzo ciekawa propozycja, zważywszy na to, jak gra jest odbierana zarówno przez recenzentów, jak i graczy.

O tym, że miło jest zobaczyć swój nick w takim numerze, nie muszę chyba pisać...:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że to nie ten dział, ale mam pewien problem. Po zainstalowaniu z Waszej płyty gry Bionic Commando wyskakuje mi alert, że pliki są zainfekowane wirusem o nazwie Vundo. Wiecie może o co chodzi, bo nie mogę sobie w nią zagrać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spyker12

Przykre, ale prawdziwe.Wiesz, ja dzisiaj po raz pierwszy doceniłem w pełni to, gdzie mieszkam.Takie zadu..e, że nawet korpulentnej Pani z kiosku musiałem tłumaczyć jak nie przymierzając krowie na granicy, o co mi chodzi z tym całym sidiekszyn... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tych najciekawszych artykułów jak dla mnie - zawsze zaczynam od publicystyki - zauważyłem parę (chyba) błędów.

Po pierwsze: GDC odbywa się od 28.02 do 3.04 ? Na pewno? Pewnie się omsknęło i chodziło o marzec

Po drugie: W 'Grach wiecznie żywe' GRID to Colin McRae GRID a w rozwinięciu tematu nazwany został już poprawnie Race Driverem :wink:

Happy Birthday, CDA !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...