Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 04/2011 zawartość

Polecane posty

Mi się tylko napisy na tym srebrnym worku nie podobają. Z tyłu jest lista dodatków w numerze a między nimi też napis "Roczna prenumerata + Homefront i Shogun 2 w obniżonej cenie" a nie "KUP roczną prenumeratę a będziesz mógł KUPIĆ Shoguna 2 z 50% rabatem". Jakbym nie czytał forum to dalej bym myślał, że w środku jest kupon rabatowy na te gry. To tylko taka mała uwaga z mojej strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępne przejrzenie numeru i już wiem:

a) pudełko to duży box, tak, jak się spodziewałem, ale fajnie wystylizowane

b) recenzja Airport Simulator... kto widział, ten wie

c) cieszę się, że Bulletstorm jest chwalony

d) tak, Wiedźmin II jest super!

e) tak, na pewno zagram w Brotherhood'a!

f) w artykule Przełomowe gry... mógł zjawić się Assassin's Creed II i Prince of Persia, zamiast chociażby takiego Borderlands... może to dlatego, że wymienialiście tylko pierwsze tytuły z tych serii, ale skoro tak, to czemu jest GTA IV, a przed nim III (z całym szacunkiem dla tej wspaniałej serii)?

Aha, okładka jest super. A pod światłem - 0.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępne przejrzenie numeru i już wiem:

f) w artykule Przełomowe gry... mógł zjawić się Assassin's Creed II i Prince of Persia, zamiast chociażby takiego Borderlands... może to dlatego, że wymienialiście tylko pierwsze tytuły z tych serii, ale skoro tak, to czemu jest GTA IV, a przed nim III (z całym szacunkiem dla tej wspaniałej serii)?

Bo obie gry sa przelomowe "w innych miejscach"? A taka lista to zawsze budzi kontrowersje "czemu cos jest, a czegos nie ma"... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, daaaaawno mnie tu nie było :) jako, że dziś jest wyjątkowy dzień, a najnowszego CD-Action jeszcze nie mam (w ciągu najbliższej godziny to się zmieni ;) ) chciałem tylko złożyć Wam życzenia, bowiem czytam Was od samego początku. Daliście mi już 15 cudownych lat spędzonych przy elektronicznej rozrywce, to dzięki Wam stałem się fanem takich serii jak Oddworld, Tomb Raider, Diablo, Settlers... to dzięki Wam mój regał zapełniony jest... 500(?!) grami na setkach płyt, które umilały mi wolne chwile. Dlatego Z CAŁEGO SERCA, życzę Wam, abyście ROŚLI zgodnie z wiekiem, PRZYBIERALI na wadze z każdym numerem, trenowali tak, by w zawartości unieść NAJCIĘŻSZE do zdobycia pełne wersje, a każda zrecenzowana gra była strzałem w dziesiątkę w Waszej skali...

...wasz jeden z największych fanów

Robert "Rob3rt" Jagiełło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pójdę do kiosku po świeżutkie wydanie. A potem wezmę leki i w łóżeczku będę czytał :)

Przy okazji Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin! Pamiętam nawet jak kupiłem pierwszy numer będąc chyba w 2 klasie podstawówki (obecnie 2 liceum). Była na okładce głowa Orca z Warcraft III. Wciąż mam ten numer (jak i wszystkie) w szafie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i przejrzałem na luźno sobie na razie i muszę pochwalić was za pomysł z okładką i ogólnie ciekawą treść (chociaż wszystkiego jeszcze nie przeczytałem).

Ale Smuggler, jak mogłeś tak obrazić pierwszego Tomb Raidera?! ...

Na płytce przejrzałem tylko starsze numery CDA i zdjęcia Smugglera. Smuggler jeżeli to ty je naprawdę robiłeś to naprawdę "szacun", powinieneś niektóre zdjęcia wysłać np. do National Geographic na jakiś konkurs i zgarnąć jakieś nagrody, bo niektóre są [beeep]iste!

Ok, a teraz idę już bardziej się skupić na lekturze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i przejrzałem na luźno sobie na razie i muszę pochwalić was za pomysł z okładką i ogólnie ciekawą treść (chociaż wszystkiego jeszcze nie przeczytałem).

Ale Smuggler, jak mogłeś tak obrazić pierwszego Tomb Raidera?! ...

Jak obrazilem? Po prostu na dzisiejsze realia tamta Lara byla BRZYDKA, co nie zmienia faktu, ze gra jest przelomowa - i wlasnie o tym pisze.

Na płytce przejrzałem tylko starsze numery CDA i zdjęcia Smugglera. Smuggler jeżeli to ty je naprawdę robiłeś to naprawdę "szacun"

No a kto mial je za mnie zrobic? Zona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer oczywiście zakupiony - jak co miesiąc zresztą :smile: I cóż można napisać? Zapowiadał się dobrze i jest dobry. Z perspektywy pobieżnego dośc przejrzenia stwierdzam, ze tego należało się spodziewać - solidnej dawki urodzinowych niespodzianek, recenzji, zapowiedzi... Widać, że branża dier wybudza się z zimowego letargu a tym samym Redakcja nabiera nowego wiatru w żagle :smile: Zawartość DVD dana mi będzie po powrocie do domu z pracy więc w tej kwestii się nie wypowiem. Ale już po pełniakach widać, że CDA zrobiło dużo aby zadowolić (!) czytelników. Jedno mi się tylko rzuciło w oczy - nie tylko recenzja Airport Simulator przypomina stare wydania CDA. Takie opakowania płyt tez już kiedyś były w czasach kiedy dołączano 4 płyty CD :smile: Ot, takie skojarzenie...

Podsumowując - numer rewelacyjny i zaczyna być to już nudne, że co miesiąc jest dobrze :tongue: Gratuluję i kolejnych dobrych lat życzę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler nie używa znaków polskich?? A to numer.. :P

CDA wspaniałe. Czekam tylko aż odpalę płytkę w domu. Pytanie do Smugglera. Z reklamy prenumeraty wynika, że do prenumeraty z grą nie jest dodawany numer specjalny. To prawda, czy przeoczenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przekartkowaniu muszę powiedzieć, że numer ten absolutnie zasługuje na miano tego "naj...".

Worek już jest w pufie (serio, nie pytajcie czemu je zbieram).Bardzo fajnie "zapakowaliście" płytki, także kolejny plus.No i na dodatek recenzja Shoguna.Jedyne, do czego mogę się jakoś przyczepić (tak, jestem pesymistą z natury...) to to, że w AR nie ma nic mojego.Przepraszam redakcję, ale dla mnie wygląda to tak, że niektórych użytkowników "wywyższyliście" (nawet trzy wypowiedzi tej samej osoby), a innych olaliście. :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obrazilem? Po prostu na dzisiejsze realia tamta Lara byla BRZYDKA, co nie zmienia faktu, ze gra jest przelomowa - i wlasnie o tym pisze.

Owszem może super nie była ale bez przesady. Według mnie trochę za mocno ją skrytykowałeś. W końcu gra jest z 96 roku i wydaję mi się ,że jak na tamte lata to pod względem fabuły i grafiki najgorzej nie jest. Wiem ,że się czepiam ale nie przepadam za tym, gdy ktoś jeździ po starszych grach porównując je do ówczesnych i przede wszystkim patrzy na grafikę a nie fabułę gry. I można mieć różne zdanie na temat pierwszego TR, ale ja będę go bronić do upadłego bo to klasyk który jest na prawdę dobry jak na swoje lata. I mimo tylu lat potrafi wciągnąć na kilka dobrych godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2xup - RTFFAQ*

*read the fu*kin FAQ

Ja się nie mam do czego doczepić, może z wyjątkiem worka. Zabrakło na nim takiego błyszczącego srebra, obecnego na paru ostatnich workach...

Jest troszke, acz nie za wiele - za to masz czerwien metalik i zloto. :)

Owszem może super nie była ale bez przesady. Według mnie trochę za mocno ją skrytykowałeś. W końcu gra jest z 96 roku i wydaję mi się ,że jak na tamte lata to pod względem fabuły i grafiki najgorzej nie jest. Wiem ,że się czepiam ale nie przepadam za tym, gdy ktoś jeździ po starszych grach porównując je do ówczesnych i przede wszystkim patrzy na grafikę a nie fabułę gry. I można mieć różne zdanie na temat pierwszego TR, ale ja będę go bronić do upadłego bo to klasyk który jest na prawdę dobry jak na swoje lata. I mimo tylu lat potrafi wciągnąć na kilka dobrych godzin.

Bez urazy ale o tym wlasnie mowi moj tekst - ze ta gra byla zajebista, choc jak sie dzisiaj patrzy na tamta Lare, to czlowiek sie zastanawia jak ona sie mogla ludziom podobac. Jedno drugiego nie wyklucza.

Te itemy do rappelz, to jak je zdobyć mam kod i nie wiem co dalej robić.

W razie czego pytaj Ghosta, on wie dokladnie, bo testowal procedure.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z kiosku i dokonałem wstępnego przeglądu nowego numeru.. I stwierdzam, że jak na 15 urodziny, to jest świetnie. :ok: W ubiegłym tygodniu miałem na wykładzie opowiadane o Jacku Karpińskim, a tu w CDA też mogę o nim poczytać. :brawa: Pełniaki zapowiadają się świetnie - właśnie mi się CoJ WK instaluje :happy: Fajny ten komiks jubileuszowy :wink: Recki przeczytam w całości jak znajdę więcej czasu. Ogólnie to jestem zadowolony z zakupu numeru. Tak trzymać panowie :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choc jak sie dzisiaj patrzy na tamta Lare, to czlowiek sie zastanawia jak ona sie mogla ludziom podobac. Jedno drugiego nie wyklucza.

Oj mogła, mogła. Z bratem nie mogliśmy oderwać wzroku od Lary odpalonej na Voodoo 1, co prawda w roku 97 :smile: A te animacje...

A poza tym gamertr - źle rozpoznajesz wroga, Smugg jest w sercu po stronie Lary :smile:

Na razie numer przejrzałem pobieżnie dosyć, ale ogólnie wygląda tekstowo wypaśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...