Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Koyuki

Rozwiązany: League of Legends - The game has crashed

Recommended Posts

Jak już zaczyna się przywoływanie (wczytywanie) po jakimś czasie (na przykład gdy już dochodzi do 100%), wywala mnie z gry i czytam zdanko z nazwy tematu. Gra prosi o reconnect, więc klikam by potem zobaczyć ten sam komunikat. I tak ciągle. Czekam, a tu pokazują się statystyki meczu. Po tekstach na czacie wywnioskowałem, że inni nie mieli tego samego problemu (i chyba ktoś zgłosił mój przypadek, bo byłem - jak się okazało jedynym - leaverem). Miałem tak dwa razy, całkiem niedawno. Drugi mecz jeszcze trwa.

Czy to jest problem z serwerem? Gram na EU, a ponoć spore problemy z nim są. Muszę czekać, spróbować jutro? Wcześniej działało dobrze...

Link to comment
Share on other sites

To prawdopodnie problem z serwem/chatem. Też tak często mam. Po prostu odpocznij chwilę, i włącz grę po jakimś czasie. Powinno zadziałać. :) Jak nie da sie wyłączyć gry normalnie (to też sie zdarza), to zamknij aplikację menadżerem zadań.

Link to comment
Share on other sites

Zaraz na sygnie pojawią się kolejne 2 leavy, czyli razem będzie tego 4 (edit: wczoraj zapomniałem zuploadować logi, nie zdobyłem tych leavów teraz :)). Ale mam dobrą wiadomość - problem zniknął. Dziękuję Roby. Teraz skończyłem mecz Lux z statami 9/2/4 (nic w porównaniu do 18/1/4 Twisted Fate robionym pod AP xD).

Temat do zamknięcia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...