Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eldownachi

Rozwiązany: Guild Wars

Polecane posty

Witam, zastanawiam się nad zakupem GW, ale nie kupię tejże gry bez poznania odpowiedzi na następujące, nurtujące mnie, pytania. :)

1. Czy po zakupie w sklepie GW będę musiał ściągać własnoręcznie/poprzez "launcher" patche o dużej wadze? (duża w tym wypadku - łączna suma wagi patchy zbliżona do 2GB)

2. Czy gdy zakupię parę części (na ten przykład Prophecies i Nightfall), to czy spotęguje to ilość ściąganych patchy?

3. To, że gra nie ściąga dużo podczas samej gry już wiem, tj można grać z internetem typu PLAY bezprzewodowy. Jednak nie znam konkretnych liczb. Jakby ktoś znał ilość pobieranych danych podczas określonego czasu, to byłbym wdzięczny :)

4. Czy wciąż dalej jest dużo ludzi na serwerach? W tym wypadku dużo oznacza, iż jeśli chcę stworzyć drużynę, to szybko mogę znaleźć chętnych.

To tyle, z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy po zakupie w sklepie GW będę musiał ściągać własnoręcznie/poprzez "launcher" patche o dużej wadze? (duża w tym wypadku - łączna suma wagi patchy zbliżona do 2GB)

Aż tak dużo tego nie ma. Może z 300 Mb. Jednak każda mapka będzie ci się ładować z pobieraniem ale nie są to długie czasy ładowania.

2. Czy gdy zakupię parę części (na ten przykład Prophecies i Nightfall), to czy spotęguje to ilość ściąganych patchy?

Nie, choć będziesz musiał i tak ściągać odświeżone mapki po wejściu do danej instancji.

3. To, że gra nie ściąga dużo podczas samej gry już wiem, tj można grać z internetem typu PLAY bezprzewodowy. Jednak nie znam konkretnych liczb. Jakby ktoś znał ilość pobieranych danych podczas określonego czasu, to byłbym wdzięczny :)

Tego się nie dowiesz nigdy...

4. Czy wciąż dalej jest dużo ludzi na serwerach? W tym wypadku dużo oznacza, iż jeśli chcę stworzyć drużynę, to szybko mogę znaleźć chętnych.

Na polskich serverach jest obecnie mało ludzi, jednak jeśli przejdziesz na amerykański/angielski dystrykt to znajdziesz osoby chętne z tobą zagrać ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, Shaker.

Jeszcze tylko dwa pytania i w najbliższym czasie po szkole odwiedzę EMPIK :)

1. Co oznacza to ładowanie mapek? Po prostu, pobiera dane o położeniu handlarzy, NPCów eventowych, mobków itp, czy pobiera całą mapkę?

2. Wspomniałeś o dystryktach, czy to zwykłe serwery na zasadzie "każda postać jest przypisana do jednego serwera", czy jedną postacią można grać na wielu dystryktach, czy też serwerach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Wspomniałeś o dystryktach, czy to zwykłe serwery na zasadzie "każda postać jest przypisana do jednego serwera", czy jedną postacią można grać na wielu dystryktach, czy też serwerach?

Ładnie opisane działanie dystryktów -> Klik.

down- Jak to jest opisane pod w/w linkiem pomiędzy dystryktami można swobodnie przenosić się podczas rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...