Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

goliat

Rozwiązany: Grand Theft Auto IV - ostatnia misja fabuły

Polecane posty

Otóż podczas skoku na motorze w kierunku helikoptera podczas misji zabicia pegerino - gdy Niko łapię za brzeg helikoptera piszę, żeby regularnie naciskać spację. Naciskałem ten przycisk raz powoli, raz szybko, ale Niko i tak spada do wody. Ma ktoś radę do tej sytyacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję - chociaż muszę przyznać, że do tej sekwencji używałem pada. Niestety, szybkie naciskanie przycisku A za bardzo nie pomogło. Muże iustawienie czułośći klawiszy pomoże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno bug ten znany, Znalazłem gdzieś że

Podobno spowodowane jest to za dużą ilością FPS, wtedy trzeba naciskać znacznie szybciej. Wystarczy zmniejszyć FPS. I to zadziało. Także jak koledzy wspominali zmienienie klawisza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno bug ten znany, Znalazłem gdzieś że

Podobno spowodowane jest to za dużą ilością FPS, wtedy trzeba naciskać znacznie szybciej. Wystarczy zmniejszyć FPS. I to zadziało. Także jak koledzy wspominali zmienienie klawisza.

Ja podniosłem jakość grafiki podczas szczegółowość cieni co mniejszyło ilość FPŚ-ów. Udało mi się wdrapać na helikopter. Niestety, ta ostatnia misja jest chamska. O ile daję radę dojść do motocykla to poźniej pojawiają się problemy, bo z motocykla łatwo spaść, później pojawia się problem z wdrapaniem na helikopter, aż w końcu mam problemy ze sterowaniem z samym helikopterem.

Kurczę mam ochotę udusić tą osobę, która była odpowiedzialna za tą ostatnią misję fabuły. Acha, jako że problem rozwiązany temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...