Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LittlePony

Magicka

Polecane posty

Mam Skype (ylthin96), TeamSpeak 3 i XFire (link w sygnaturce, login: sophi13, nick: Ylthin). W razie czego nie mam problemu z kontaktem, acz uprzedzam - wbudowany mikrofon genialny nie jest, a mnie mogą od czasu do czasu wywoływać.

I mam paskudny głos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświerzę temat. Szukam kogoś do PvP, minimum 100h w grze(80h jesli 1/2 tylko w PvP) i bardzo szybkie palce. Nie będę owijał w bawełnę, grałem z najlepszymi graczami na świecie i z wielu walk wyszedłem zwycięsko(choć na myśl grania np. z legendarnym w!z@rD'em[spoko kolo] to już mogę się pogodzić z przegraną). Mam nadzieję że ktoś tu ma odwagę tongue_prosty.gif

Edit: Bym zapomniał. Steam: STALKER(z obrazkiem z napisem "hunter" coby łatwiej szukać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrywa z Was ktoś w Magicka Wizard Wars? Weszła w fazę otwartej bety na steamie i choć miewa humory i co jakiś czas ją reanimuje z wiersza poleceń instalując anty cheat, to szczerze mówiąc wciąga. Bardzo. Szkoda tylko że łączyć da się tylko 3 żywioły...

Jeśli ktoś jest chętny spróbować to zapraszam do ściągnięcia i wspólnej gry - mój login steam: Jablo96

PS Jeśli gra wykryje, że posiadacie Magickę to na start dostajecie fioletową szatę złego maga +10 do magii śmierci/-10 do magii ognia.

PSS Samouczka nie da się dokończyć :P (uroki bety) Nie ma co się przejmować, jest tryb treningowy w razie czego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...