Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Belfrog

Karta Graficzna

Polecane posty

Witam chciałbym zakupić kartę graficzną no ale za bardzo nie wiem jaką:D

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.91GHz,3,25

Asus M3A78-CM

PCI-E 16x

4gb ram

Jaką polecacie do gier do 250 zł ;]

Może być Radeon i GF Chociaż wolał bym coś z Radeonów

chieftec gps 450AA 101 A 450W <-zasilacz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 5570 i nie narzekam może nie jest to potwór ale za 300zł to i tak dobra relacja ceny do jakości direks 11 i 1g te dane przewiawiają same przez siebie 1g jest przyszłość 512 teraz wszyski nowe gr mają zalecane ja mam monitor 1900/ 1080 i gram w colina drita 2 na średnich 30-30 fsm i crysis spokojni na ustawienich gram GRACZ na entuziasta full dasie grać ale gra nie jest zbyt przyjemna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 5570 i nie narzekam może nie jest to potwór ale za 300zł to i tak dobra relacja ceny do jakości direks 11 i 1g te dane przewiawiają same przez siebie 1g jest przyszłość 512 teraz wszyski nowe gr mają zalecane ja mam monitor 1900/ 1080 i gram w colina drita 2 na średnich 30-30 fsm i crysis spokojni na ustawienich gram GRACZ na entuziasta full dasie grać ale gra nie jest zbyt przyjemna
5570? 300zł? Dobra relacja ceny do jakości? ...

Po kolei:

- DirectX11 to nie jest najmniejsza zaleta tej karty. Ona i tak jest zdecydowanie za wolna, by skorzystać z jakichkolwiek większych możliwości jakie daje Dx11.

- 1GB pamięci na tej karcie w żadnym wypadku nie jest bardziej przyszłościowe niż 512MB. Przecież ta karta jest tak tragicznie wolna, że mam wątpliwości czy by zrobiła pełny użytek z 256MB VRAMu...

- po trzecie za parę złotych więcej jest GTS450. Wg techpowerup.com GTS450 jest o (uwaga!) ponad 110% wydajniejszy. Wniosek prosty - opłacalność zakupu 5570 jest zerowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...