Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Belfrog

Karta Graficzna

Recommended Posts

Witam chciałbym zakupić kartę graficzną no ale za bardzo nie wiem jaką:D

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5600+ 2.91GHz,3,25

Asus M3A78-CM

PCI-E 16x

4gb ram

Jaką polecacie do gier do 250 zł ;]

Może być Radeon i GF Chociaż wolał bym coś z Radeonów

chieftec gps 450AA 101 A 450W <-zasilacz

ja mam 5570 i nie narzekam może nie jest to potwór ale za 300zł to i tak dobra relacja ceny do jakości direks 11 i 1g te dane przewiawiają same przez siebie 1g jest przyszłość 512 teraz wszyski nowe gr mają zalecane ja mam monitor 1900/ 1080 i gram w colina drita 2 na średnich 30-30 fsm i crysis spokojni na ustawienich gram GRACZ na entuziasta full dasie grać ale gra nie jest zbyt przyjemna

ja mam 5570 i nie narzekam może nie jest to potwór ale za 300zł to i tak dobra relacja ceny do jakości direks 11 i 1g te dane przewiawiają same przez siebie 1g jest przyszłość 512 teraz wszyski nowe gr mają zalecane ja mam monitor 1900/ 1080 i gram w colina drita 2 na średnich 30-30 fsm i crysis spokojni na ustawienich gram GRACZ na entuziasta full dasie grać ale gra nie jest zbyt przyjemna
5570? 300zł? Dobra relacja ceny do jakości? ...

Po kolei:

- DirectX11 to nie jest najmniejsza zaleta tej karty. Ona i tak jest zdecydowanie za wolna, by skorzystać z jakichkolwiek większych możliwości jakie daje Dx11.

- 1GB pamięci na tej karcie w żadnym wypadku nie jest bardziej przyszłościowe niż 512MB. Przecież ta karta jest tak tragicznie wolna, że mam wątpliwości czy by zrobiła pełny użytek z 256MB VRAMu...

- po trzecie za parę złotych więcej jest GTS450. Wg techpowerup.com GTS450 jest o (uwaga!) ponad 110% wydajniejszy. Wniosek prosty - opłacalność zakupu 5570 jest zerowa.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...