Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiki-yu

Modyfikacje wyglądu systemu - Pochwal sie swoim pulpitem ;-D

Polecane posty

Robiłem to pół roku temu i była to moja pierwsza modyfikacja. Tak jak zauważyłeś, Nick, są pewne niedociągnięcia, ale (co również zauważyłeś) robota w gruncie rzeczy jest dobra.

I właśnie na tym przykładzie chciałem pokazać, że nowicjusze powinni zrezygnować z usprawiedliwiania się niewielkim doświadczeniem, bo to logicznie nie ma żadnego sensu. Uczyć można się obsługiwać programy, ale z tego co widzę - wszyscy to potrafią! Za to dobrać odpowiednie elementy do siebie tak aby wszystko pasowało to już kwestia gustu*. Można też powiedzieć, że zasobów, ale bądźmy poważni... tutaj wszyscy rżną z devianta :D

*a jak się go nie ma to trzeba bacznie obserwować chwalone prace i brać z nich przykład. Wg. mnie nawet totalne bezguście przy odrobinie wysiłku może skomponować na pulpicie coś fajnego, trzeba tylko chcieć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: O ten co tutaj wszystkie modyfikacje ocenia i mi mówi, że jest słaby sam zrobił dopiero drugą modyfikacje. Co do samej pracy - nie spadałem z krzesła bo nie miałem jak. Słabiutko wyszła całość. Nie wiem skąd wziąłeś takiego VS'a, ale naprawdę, jest on jest gorszy niż ten z Windows 98.

Andy: Lajtowo, ładnie, ciemno. Miłe dla oka, jeśli się do tego dobrze pracuje to nie mam zastrzeżeń.

Za niedługo dam swój syf, na razie muszę jeszcze jakoś się wyzbierać z tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Em, Kong, troche Cie nie rozumiem. To co pokazalem, to byla moja chyba 2 modyfikacja. Ogolnie modyfikacji zrobilem od groma. Robilem ja dobre em, 2 lata temu? Wiem ze wyszlo slabo. Chcialem wam pokazac, ile zmienily sie moje prace. Moze moje aktualne tez nie sa jakies swietne, ale jedno przyznajcie, sa lepsze niz te co robilem kiedys :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ja wiem, czy tak słabo? Wszystko do siebie pasuje, nawet przyjemnie się na to patrzy... Nie ustawiłbym tego u siebie, bo czerwień mnie strasznie wkurza, ale modyfikacja jest ok :P

Kong: Pomyliłeś Nicka ze mną ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za to pytanie w pełni laickie, acz niezwykle dla mnie istotne. Od pewnego czasu śledzę tenże wątek, w końcu postanowiłem sam coś stworzyć. I tu pojawia się moje pytanie - jak zmienić wygląd paska start, jakiego użyć do tego programu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofer: Wcale nie pomyliłem. Piszę o tej, czerwonej.

W takim razie ja wam pokaze moja pierwsza ( a jak nie pierwsza, to druga) modyfikacje xD

Sugerowałem się tym, że jest to dopiero druga praca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Em, czekaj Kong, bo Cie nie rozumiem. Ty myslisz ze ja tylko 2 modyfikacje zrobilem? Przynajmniej to rozumiem z tego co tu napisales :).

Otoz nie. Modyfikacji stworzylem ok. 30 :)

Tak wyglada modyfikacja, ktora zostala stworzona jako DRUGA

Moze teraz zrozumiesz o co chodzi :)

Wybaczcie za to pytanie w pełni laickie, acz niezwykle dla mnie istotne. Od pewnego czasu śledzę tenże wątek, w końcu postanowiłem sam coś stworzyć. I tu pojawia się moje pytanie - jak zmienić wygląd paska start, jakiego użyć do tego programu?

1. wpisz uxpatch w google.pl

2. zainstaluj.

3. pobierz Skiny do Windy z www.deviantart.com wpisujac w tamtejszej wyszukiwarce Visual Style.

4.Sciagnij i 2 razy kliknij na pliki kompozycyjnym.

5. Zaprezentuj xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi z kolei chodziło o 'tego, który zrobił ledwie dwie modyfikacje i wszystkich ocenia'. Ja mam w swoim dorobku trzy, w tym dwie na (ł)Ubuntu. :P

@DOWN - jeśli ktoś czytał całą dyskusję, to wiedział, że rozmowa była o pierwszych pracach. No ale jeżeli ktoś przeczyta jeden tylko post, to potem nie rozumie i wyklina. Czytajcie ze zrozumieniem, to nie będzie problemów. I bardzo proszę, EOT. Nie róbmy bałaganu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Em, czekaj Kong, bo Cie nie rozumiem. Ty myslisz ze ja tylko 2 modyfikacje zrobilem? Przynajmniej to rozumiem z tego co tu napisales :).

Otoz nie. Modyfikacji stworzylem ok. 30 :)

Tak wyglada modyfikacja, ktora zostala stworzona jako DRUGA

Moze teraz zrozumiesz o co chodzi :)

Nick Wazalski - napisałeś to w dwuznaczny sposób - i chyba większość zrozumiała to tak, że jest to Twoja pierwsza (albo druga), ale w każdym razie ostatnia modyfikacja.

Trzeba było odrazu napisać, że jest to jedna z Twoich pierwszych modyfikacji, byłoby wiadomo o co chodzi... :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że znalazłem chwilę wolnego, postanowiłem odświeżyć swój pulpit (no co, ileż można na to samo patrzeć :P). Dodatkowo przyczyniła się do tego zima która szaleje za oknem, przez co nie da się za bardzo wychodzić i siedzę cały dzień przed kompem. A jako że uległem aurze pulpit również zimowy. Oto on:

scr1gy6.th.png scr2qv4.th.png scr3lz0.th.png

Komentarze oczywiście mile widziane :)

Modyfikacja fajna bardzo dobra tapeta, kolorystyka świetnie dobrana, ikonki też niczego sobie. Mógłbyś wstawić link ze stroną z której pobrałeś tapetę? Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Wazalski - napisałeś to w dwuznaczny sposób - i chyba większość zrozumiała to tak, że jest to Twoja pierwsza (albo druga), ale w każdym razie ostatnia modyfikacja.

Trzeba było odrazu napisać, że jest to jedna z Twoich pierwszych modyfikacji, byłoby wiadomo o co chodzi... :happy:

Jak to mozliwe, ze osoba, ktora ocenia, mowi co zmienic itp zrobila by tylko 2 modyfikacje? Gofer sie nie liczy, bo zaczal od nie dawna i sie mnie pyta jak czegos nie rozumie. Musze przyznac, ze chlopak robi postepy ... Ale do rzeczy ! Robienie moich modyfikacji w tym temacie zaczyna sie chyba od 13 strony xD

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...2327&st=240

Jest tam nawet moja pierwsza modyfikacja xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale chyba nie liczy się ilość a jakość? Chyba ktoś już o tym pisał, że nieważne, iż ktoś robi modyfikacje od x lat.. tylko jak je robi.

[edit]

Miałem zamieścić tu stworzoną przez siebie modyfikację (vs etc), niestety szanowny pan "Nikczemny stolec" musiał postawić na swoim i o ile na szczęście nie zepsuł mi humoru (o, nie, tak łatwo się nie dam), to straciłem ochotę na pisanie na tym forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutkie zmiany na moim pulpicie. W sumie to prawie nic nie zmieniłem, ale i tak postanowiłem screeny dać :P. Ogólnie to brnięcie w Mac'a ciąg dalszy ;)

scr1tm6.th.png scr2mc4.th.png scr3ct4.th.png

Dodam jeszcze że kursory też mam z Mac'a ;). Mile widziane komentarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie

'Ale to już było...', aczkolwiek estetycznie, jednak nie mogę znaleźć racjonalnego powodu obecności kosza na pulpicie. :mage:

to menu po lewej stronie okna także IMO zbędnym jest. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicku Wazalski, dziękuję Ci dobry człowiecze z całego serca. Jak będę miał czas (co optymistycznie rzecz biorąc będzie w piątkową noc) to stworze istne arcydzieło i zatkam was wszystkich moim niesamowitym talentem i kunsztem w dziedzinie sztuki. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicku Wazalski, dziękuję Ci dobry człowiecze z całego serca. Jak będę miał czas (co optymistycznie rzecz biorąc będzie w piątkową noc) to stworze istne arcydzieło i zatkam was wszystkich moim niesamowitym talentem i kunsztem w dziedzinie sztuki. :D

Z miłą chęcią je zobaczę i stwierdzę, coś uczynił :)

Też tak mówiłem...

Co mówiłeś? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że moja modyfikacja będzie kopała tyłki. Ale pokonał mnie inspirat, po odinstalowaniu tego, nazwijmy to dodatku, nie mogę robić modyfikacji, bo mi się patche nie chcą zainstalować do Windy :P No ale już całkiem niedługo będę robił system i wtedy moja modyfikacja skopie tyłki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Ale to już było...'

zgadzam sie z Pauliem, to juz bylo

Może było, może nie. Who cares? Tworząc swoje pulpity nie zważam na to czy ktoś już tak miał czy nie. Nie robię modyfikacji "pod publikę" więc nie muszę się silić na specjalną oryginalność. Ma ładnie wyglądać i być - dla mnie - praktyczne. A że ktoś, kiedyś tak miał? Trudno.

jednak nie mogę znaleźć racjonalnego powodu obecności kosza na pulpicie.

Taki że ten kosz jest tam już od dłuższego czasu, i kolejne przemieszczanie go znowu zmuszało by mnie do zmiany przyzwyczajeń. A co to to nie :)

Ale pokonał mnie inspirat, po odinstalowaniu tego, nazwijmy to dodatku, nie mogę robić modyfikacji, bo mi się patche nie chcą zainstalować do Windy

Aż chce się zakrzyknąć: a nie mówiłem :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...