Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiki-yu

Modyfikacje wyglądu systemu - Pochwal sie swoim pulpitem ;-D

Polecane posty

es3g1x_th.jpg

3525f5v_th.jpg

Hym, hym, hym ... Tak, VS z Visty, lecz i z niego mozna wyciagnac niezle rzeczy. Mimo ze styl oryginalny, to i tak dosc ladnie sie to komponuje :P

Orthomyxovirus > obrzydliwe do bólu. Okropna tapeta, i ogólnie i jakościowo... i styl wizualny rodem z visty czyli nic nie zmienione...po prostu kaszanka i tyle :whistling:

Em, reader, a Ty cos pokazesz? Wiesz, latwo jest kogos zjechac, niz byc zjechanym. Przemysl to ...

970eeba23185b729m.jpg

Nawet niezle, chociaz ja, skoro mam juz ikonki na pulpicie, jakos bym je przerobil, by pasowalo do reszty. Ale i tak jest niezle ! :)

PS. Takie bede mial panele na nowej chacie xD

właśnie o to chodzi że tak dobrego programu dla xp za darmo podobnego do style xp nie ma -_-. To jest ten ból każdy robi dobrą aplikacje i chce na niej kasę zbijać od razu... (wieś zobacz osiągnąłem 2lvl postawiłem kropkę :D)

Edit:

jakoż nie interesują mnie raczej zmiana styli a całego Shella, daje strony które dosłownie przed chwilą wykopałem :))

http://www.shell-shocked.org

http://www.blizzle.com

ta droga bardziej mnie wciągnęła, jak się dobrze pokopie to można fajne rzeczy za free ściągnąć OCZYWIŚCIE open source :)

Edit2:

Ahh i mam radochę xD jeszcze trochę posiedzę pod szlifuje i będzie mi pasować w sam raz :D

16girs5_th.jpg20tozes_th.jpg

No no no, musze przyznac, ze nawet niezle. Dobre dobranie koloru itp. Lepsza niz poprzednia xD. Tak trzymac, Panowie ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temacik zaczął coś zarastać kurzem, a szkoda żeby został zapomniany :)

Zrobiłem sobie ostatnio małe porządki na pulpicie. Poprzedni mimo że był super praktyczny i wygodny, zaczął mnie po prostu nudzić. Dlatego po kilku zmianach mama coś takiego:

scr1v.th.png scr2.th.png scr3.th.png

Ciemna kolorystyka utrzymana. Macie moje zezwolenie na komentarze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16girs5_th.jpg20tozes_th.jpg

Yami! Yami! Yami! To jest cudowne. Windows tak pięknie odpicowany, na miarę Linuksa! Ja chyba snię! 10!

scr1v.th.png scr2.th.png scr3.th.png

Tu również świetnie. Klasycznie. Ciekawa wersja moderna(?). Tapeta tylko trochę `dzikawa`. Jeśli panele to tylko old schoolowo - pionowo. Dam 9.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

No ładnie b3rt, ale drażnią mnie ten bałagan na pasku. Przecież można by to zwinąć. Wszystko mi się bardzo podoba. 9/10

P.S

Wdzięczny bym był gdybyś dał link to tego VS i ikonek z Docka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



:uklon:Teraz mój syfek. Może tapeta nie pasuje, ale podoba mi się, a tu chyba mój komfort jest najważniejszy. Chciałem coś niebieskiego, ale nic fajnego nie znalazłem ;(

Zapoznaj się z zasadami zamieszczania grafik. - Pzkw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kong - słabo. Nic do siebie nie pasuje, a ikonki na pulpicie wprost mnie zabijają. Zrób jakiegoś Docka. Praktyczniejsze to i ładniejsze.

b3rt - jest ok. AQQ trochę nie pasuje mi do reszty, ale poza tym świetnie i ładnie zgrane. Świetne ikonki, tylko te kolorowe w menu Start niszczą całą kompozycję :P

Orthomyxovirus - całkiem ładnie, ale mógłbyś zmienić ikonki folderów na taki, które pasują do reszty. No i to zdjęcie koleżanek w prawym rogu jest zbyt przezroczyste. Poza tym fajno jest.

b3rt - miałeś rację, Inspirat mi rozwalił system... ^^"

A teraz miałem downgrade sprzętu (383 -> 256 ram GF4 -> GF2), więc nie mogę się bawić w modyfikacje, bo za mocno by muliło =<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gofer:

Docki obrzydzają mi zabawę przy kompie :( A ikonki są genialne. Kocham tą ich prostotę. Z resztą, ogólnie nie chodzi mi o to, aby wszystko do siebie pasowało, bo po co? Nudno jest, gdy wszystko idealnie dopasujemy, a tutaj patrz mamy ikonki z Windy, ciemny motyw i niebieską tapetę, do tego szaro-niebieski skin do Winampa i błękitny do gg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to jeszcze był zorganizowany chaos... A u Ciebie tak pierdzielnięte elementy, które wręcz gryzą się z sobą, ale ten fajny ten też, więc hejaho!

I następnym razem wstaw miniaturkę obrazka, nieładnie mi najpierw rozciągnęło całe forum, zanim się skurczył obrazek, a fee :P

A co do docka. Włączanie programu IMO nie jest zabawą, a na docku robi się to szybciej, a więc i przyjemniej. Prostota ikonek... Cóż, jakbyś jeszcze zrobił pasujący do siebie komplet :P

A tu pokażę wpływ słabego sprzętu na estetykę mojego życia:

beztytuuovj.th.jpg

Oszukuję się, że praktyczne to i minimalistyczne, ale w gruncie rzeczy tak jest najwydajniej, a tylko o to mi chodzi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kong - o tak obejżał bym sobie full metal alchemist

Orthomyxovirus - całkiem ładnie, ale mógłbyś zmienić ikonki folderów na taki, które pasują do reszty. No i to zdjęcie koleżanek w prawym rogu jest zbyt przezroczyste. Poza tym fajno jest.
nie da się ten shell nie zmienia ikonek w starcie... a co do zdjęcia to to ogółem jest vista i to jest pokaz slajdów ustawiony na 20% przezroczystość tak jest dobrze jak sobie chce to sobie najadę i się rozjaśni :) a shell wabi się sharpe i jest w fazie Beta ja przez wirucha pewnie nie miał bym problemów

offtop ap ropo wirucha

dzisiaj włącza się skanowanie... to co wiedziałem że nie ma nic to kliknąłem na "stop skan" zaczął się stopować a ja patrzę w jakim miejscu skończył a tam "c:\cavvirus\cavy_virus"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentoos - chodziło mi o to, że w ogóle staram się unikać czegokolwiek, co zje mi chociaż 100KB RAMu. 256RAM + antywir + gra i już się komp muli trochę :P A co do b3rta, po co ma niszczyć coś, co się sprawdza? :P

Orthomyxovirus - nie wiem czy się da, czy nie da. Wyraziłem tylko opinię :P A co do zdjęć, to nigdy na VISTA nie działałem zbyt długo, więc nie bardzo jestem obeznany w tych wszystkich duperelkach :P

Czy ja nie używam zbyt dużo :P w postach? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po kolei:

@Gofer

Szczerze współczuje. Ale nie tego że musisz pracować przy takim pulpicie (bo pulpit może i tragiczny, ale swój klimacik ma ;)), a tego że grasz w WoWa na takim kompie (widzę ikonkę na pasku "szybkiego uruchamiania"). Grałem kiedyś na podobnym i naprawdę ciężko czerpać przyjemność z gry, jeśli przy kilku graczach na ekranie komp dostaje zadyszki (przez ramy i grafe). Ile dueli i raidów się tak wtopiło...

@kong

Co prawda nie można się doczepić tego że coś nie pasuje, ale modyfikacji to tam za grosz. WinXP ma naprawdę dość spore możliwości jeśli chodzi o zmianę wyglądu pulpitu. Poszukaj, podobieraj, zainstaluj i pokaż. Bo to co zamieściłeś teraz nadaje się tylko do poprawy (patrząc przez pryzmat tego tematu oczywiście ;)).

A ja mimo że pokazywałem swój pulpicik nie dalej jak dwa dni temu, postanowiłem co-nieco zmienić. Ta czerń mnie już dobijała. A tu wiosna za oknem, więc i pulpit w klimatach wiosenno/letnich ;)

scr1w.th.png scr2uuc.th.png scr3e.th.png

Tym razem bez zrzutu AQQ, a to z takiego prostego powodu że ubrany jest w standardową kompozycję. Nie mogłem znaleźć zielonej kompozycji, która jednocześnie byłaby ładna i praktyczna. A że to tylko komunikator - zostaje standard.

Udzielam zezwolenia na komentarze :)

[EDIT]

Przeglądając starsze modyfikacje zauważyłem że bardzo podobną kompozycje zamieścił kiedyś Obi-San. Zatem niniejszym oświadczam że wszelkie podobieństwa są przypadkowe, żeby nie było że zrzynam od innych :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak... jak dla mnie... takie sobie, ale to tylko moje zdanie, poza tym ciekawe jak ten komp sie zachowuje po takich ciągłych zmianach po miesiącu... w tedy go już lepiej wcale nie wyłączać bo zanim się uruchomi to zdąży się zrobić i wypić kubek gorącej herbaty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulie

@b3rt, nic do siebie nie pasuje na tym pulpicie (kolorystycznie, jeden odcień zielonego nierówny drugiemu :])

Najlepsze z tego wszystkiego są tapeta i pulpit, które i tak do siebie średnio pasują.

Aha, po co ci zegarek w trayu, skoro masz na pulpicie? (i odwrotnie.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak ten komp sie zachowuje po takich ciągłych zmianach po miesiącu...

Normalnie, a jak by się miał zachowywać? Nie instaluje prawie żadnych dodatków typu Inspirant, alternatywnych shell'i czy innego badziewia które mogło by sprawiać problemy. Zamiana plików uxTheme, plus parę programików (np. do ikon) i wszystko gra.

nic do siebie nie pasuje na tym pulpicie (kolorystycznie, jeden odcień zielonego nierówny drugiemu :])

Jak dla mnie to prawie wszystko pasuje. No, może prócz skórek do Winampa oraz Xfire. Z tym pierwszym to problem taki że nie mogłem znaleźć nic ładnego, a jednocześnie równie praktycznego co bento, więc na razie jest jak jest. A Xfire taki mi się podoba, a chyba to jest najważniejsze :P

Możecie się czepiać jeszcze ikonek, ale IMO jasne i proste ikonki pasują do lekko wiosennej/letniej tapety.

Aha, po co ci zegarek w trayu, skoro masz na pulpicie? (i odwrotnie.)

Dlatego że Rainlendar2 zainstalowany został na okres próbny. Jeśli by się dobrze sprawował, to bym usunął zegarek z traya. A jako że znowu sprawiał problemy, wyleciał z dysku szybciej niż się zainstalował ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, po co ci zegarek w trayu, skoro masz na pulpicie? (i odwrotnie.)

Też mam dwa zegarki, ale i tak patrzę tylko na tego z tray'a... :laugh: Ten na pulpicie (analogowy) jest tylko dla ozdoby, nie oszukujmy się... :tongue:

@b3rt

Kolorystyka ładna, ale taki wygląd paska i menu start mnie się akurat nie podoba. Za to ładne ikonki i wygląd eksploratora. :thumbsup: Możesz zarzucić linkiem do tapetki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę, czemu nie. Nie jest to pojedyncza tapeta, ale cała paczka tapet z motywami roślinnymi, a między nimi jest właśnie ta:

http://djmattricks.deviantart.com/art/Vplants-12-56544510

==========================================================================

A tak w 100% offtopowo - właśnie stuknęło mi 600 postów! Buahahahaha :starwars:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Śladami b3rta. Może u mnie nie jest tak pięknie zielona za oknami, co nie zmienia faktu, że pierwsze rowerowe rundki mam już za sobą. I to jest piękne. Oczywiście tapeta z FMA.

Do oceny proszę dodawać sugestie + jakieś darmowe programy do zmiany ikon.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kong

Ogólnie to nie jest źle, ale zacznijmy od początku:

- Przede wszystkim pokaż coś więcej, jakieś okno czy coś ;)

- Pozbądź się ikon z pulpitu. Pulpit zawalony ikonami wygląda co najmniej niezachęcająco. A jest naprawdę sporo metod na ikony ;)

W sumie na razie to by było tyle. pokaż coś więcej to będziemy dalej myśleć. A co do darmowych programów do ikon to najczęściej polecany był IconTweaker. Spróbuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b3rt - wreszcie trochę ciepła ^^ ale ja i tak wolę mroki i ciemności na pulpicie - jakoś przyjemniej się pracuje. Ale ogólnie to jest świetnie. A co do WoWa... Hyh, mam Cię :P Taka micro modyfikacja. To jest Winamp, po prostu uwielbiam tą ikonkę =D TBC słabo latało na tym, a gdzie dopiero Lich King... Jakby mnie było stać na WoWa, to bym miał lepszego kompa, to chyba oczywiste :P

kong - jest lepiej, ale pokaż jakieś okna, programy itp. I jeśli już te ikonki musisz mieć na pulpicie, to chociaż zmień ich wygląd, bo rozwalają Ci całą kompozycję, aż się patrzeć odechciewa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...