Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AiRyahXa0S

Metalmania

Polecane posty

Wie ktoś, czy koncert Metalmanii będzie transmitowany w jakiejś telewizji?

O czym ty mówisz? :] Jedyną, ostatnią transmisją koncertu była okrojona wersja gigu RedHotów z tego lata. A i tak pocięli to w sposób niemalże barbarzyński. Czasy, w których uświadczyłeś retransmisje w TVP dawno minęły... A jednak były :] W krakowskiej TVP3 pod koniec lat 90 mogłeś obejrzeć zapis koncertu Tiamat ( z trasy 'powildhoneyowej' :), czyli chyba najciekawszej...), Sirrah, czy niejednokrotnie Acid Drinkers (Infernal Connection Tour).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na metal mani jest dyskryminacja zespołów za dużo dlamnie deathu,blacku natomiast brak power, speed czy heavy może sa ale śladowe ilości.

a po co one komu?

Na tej samej zasadzie mogę ci napisać - a po co komu na Metalmanii zespoły blackowe i deathowe? :ble:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na metal mani jest dyskryminacja zespołów za dużo dlamnie deathu,blacku natomiast brak power, speed czy heavy może sa ale śladowe ilości.

Zgadzam się, tu dla przykładu wyniki ankiety na stronie festiwalu w Graspop (jakich gatunków chciałbyś wysłuchać na następnej edycji?) :

Black Metal - 11.98 %

Death Metal - 10.31 %

Heavy Metal -15.25 %

Power Metal - 10 %

Thrash Metal - 11.4 %

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie na metal mani jest dyskryminacja zespołów za dużo dlamnie deathu,blacku natomiast brak power, speed czy heavy może sa ale śladowe ilości.

a po co one komu?

Na tej samej zasadzie mogę ci napisać - a po co komu na Metalmanii zespoły blackowe i deathowe? :ble:

blackowe to się zgadzam, wyje*** w piździec! Ale przyd eathowych wszyscy sie elegancvko bawią 8) Ja tam chce zeby znowu było Paradise Lost, Immolation juz jest wiec sie ciesze, mogliby dac jeszcze jakiś doom, na przykład Cathedral ( ze stonerowym setem 8) ) etc. etc. Nie potrzebuje znowu sie nudzić na Jornie czy innym Blejzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełny skład dużej sceny:

MEGADETH

DILLINGER ESCAPE PLAN

SATYRICON

OVERKILL

VADER

IMMOLATION

ARTILLERY

FLOTSAM AND JETSAM

MARDUK

PRIMORDIAL

INSIDE YOU

POISON THE WELL

Całkiem dobry skład. Cieszy obecność Immolation, Artillery, Vader, Marduk, reszty IMO by mogło nie być. Słabo, w tym roku według mnie był lepszy skład.

A na małej scenie grać będzie Mortal Sin o/

down: Bo skład jest całkiem dobry, ale w porównaniu do tegorocznego słaby, ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artillery, Overkill, Megadeth, no, no, jak by do tego dorzucić Testament (ta, wiem, że był w tym roku), albo Sodom to aż żal byłoby się nie pojawić. Vader i Immolation szczerze mówiąc mi zwisają, ale przynajmniej za bardzo nie zawadzają. Ogólnie składzik ujdzie, z tym, że pewnie jak zwykle nie zmobilizuje lokalnej ekipy i nic z wyjazdu nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGADETH - b. dobrze

DILLINGER ESCAPE PLAN - nie przepadam, ale może na koncercie sie przekonam do nich troche?

SATYRICON - fajnie

OVERKILL - b. dobrze

VADER - dają radę, chociaz ich co chwila jest okazja oglądac na zywca

IMMOLATION - DOSKONALE

ARTILLERY - dobrze

FLOTSAM AND JETSAM - hmmm... znam tylko z nazwy

MARDUK - nie przepadam

PRIMORDIAL - powiedziałbym że absolutnie bosko gdyby nie to, że zagrają pewnie pół godziny przed obiadem eh....

INSIDE YOU - nie znam

POISON THE WELL - nie znam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMM mój pierwszy koncert. Uważam, że skład jest bardzo dobry. W szczególności moj ukochany Megadeth- gdyby zagrali Holy wars, peace sells, angry again byłoby ciekawie.

Jeżeli chodzi o inne zespoły to zdecydowanie ciesze sie, że bedzie również Overkill, Vader, Artllery.

Aktualnie kase wydałem na Metallice ale i jakis grosik znajde na Metalmanie.

Pozdrawiam

EDIT:

Bym zapomniał o Flotsam&Jetsam. Bardzo ciekawy zespoł ,mimo że mam tylko ich pierwsza płytę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkład Dużej Sceny:

10:15 - 10:45 POISON THE WELL

11:00 - 11:30 INSIDE YOU

11:45 - 12:20 PRIMORDIAL

12:40 - 13:20 IMMOLATION

13:40 - 14:50 FLOTSAM & JETSAM

15:10 - 16:20 ARTILLERY

16:40 - 17:20 MARDUK

17:40 - 18:25 VADER

18:45 - 19:30 SATYRICON

19:50 - 20:40 OVERKILL

21:00 - 21:55 DILLINGER ESCAPE PLAN

22:30 - 00:00 MEGADETH

Tylko 40 min dla Immolation? Marduk też tylko 40? A jakieś Flotsam & Jetsam aż 70 minut? W każdym razie między 13:30 a 15:10 będzie czas by wyskoczyć po coś do żarcia ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkład Dużej Sceny:

Tylko 40 min dla Immolation? Marduk też tylko 40? A jakieś Flotsam & Jetsam aż 70 minut? W każdym razie między 13:30 a 15:10 będzie czas by wyskoczyć po coś do żarcia ;]

Jakies Flotsam & Jetsam? Ty chyba zartujesz. Klasyczny , wpsanialy trash. Płyta Doomsday for the Deceiver ( chyba pierwsza z 1984 chyba ) naprawde powala. Wiec sie czlowieku nie osmieszaj i nie mow m"jakis tam zesspol" jezeli go po prostu nie znasz co swiadczy ze nie lubisz trashu ).

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec sie czlowieku nie osmieszaj i nie mow m"jakis tam zesspol" jezeli go po prostu nie znasz co swiadczy ze nie lubisz trashu ).

Jeżeli czegoś nie znam, to tego nie krytykuje...

Może faktycznie F&J to mega klasyka i kult, ale co z tego jeżeli mi w ogóle nie podchodzi? Ma mi sie podobać tylko dlatego, że jest uberklasyczne? Dla mnie brzmi to po prostu jak trochę cięższy DIO...

Fakt, za trashem nie przepadam, ale już thrash uwielbiam. Zresztą na MM jadę głównie ze względu na Artillery i Mortal Sin, choć wielką radocha będzie też pewnie zobaczyć Overkill :D

A stwierdzenie "a jakiś" dotyczyło tego, że dość mało popularny w Polsce zespół dostał praktycznie najwięcej czasu na scenie (tylko Megadeth ma więcej!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...