Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AiRyahXa0S

Metalmania

Recommended Posts

Jak tam wasze odczucia?

Mnie koncert powalil na kolana

Poison The Well - zaspalem na niego ;)

Inside You - o dziwo podobal mi sie.

Primordial - bardzo ciekawie grali z charyzmatycznym wokalista :)

Immolation- śniadanko jadlem

Flotsam& Jetsam - DOOMSDAY! 70 minut rozkoszy

Artillery - nie porwalo mnie

Marduk - hmmm

Vader- god is dead DEAD!

Satyricon - odpuscilem sobie go (zbierajac sily)

OVERKILL - We don't care what you say! [beeep] YOU !!!!

DILLINGER ESCAPE PLAN - kotrowersyjny zespol : nie dla mnie

MEGADETH - Nie ma co mowic. Rudzielec porwal widownie.

Ja przyszedłem zaraz po Marduku i moje odczucia są takie:

Vader - fajnie grali, ale strasznie im wzmaki buczały :P

Satyricon - eee, nie podobało mi się

Overkill - zaraz po megadeth najlepszy zespół. W ogóle pierwszy raz ich słyszałem

Dillinger... - No nie wiem. Goście mieli powera niesamowitego, ale muzyka sama w sobie dziwna. Najlepsze było wtedy, jak wokalista wskoczył w tłum (akurat stałem w tamtym miejscu!), a potem tą samą drogą wrócił

Megadeth - no wiadomo :D.

A w ogóle to stałem w drugim rzędzie po prawej i od overkilla dzielnie trzymałem to miejsce. Możecie mi nie wierzyc, ale jeszcze mi szumi w uszach :)

Poison The Well - eee? wolałem postać na małej scenie. Pandemonium argh o/

Inside You - 10 razy uboższy Tiamat. Za parę lat może coś z nich będzie.

Primordial - M I A Z G A. Zdecydowanie najlepszy koncert na tej metalmanii. To co się działo pod samą sceną - ahhhh...

Immolation - jak wyżej, tylko paru hiciorów pokroju "I Feel Nothing", czy "Away From God" brakowało. No i mocno średnie nagłośnienie podczas pierwszych dwóch kawałków.

Flotsam & Jetsam- jadłem i podziwiałem na Małej Scenie australijskiego Mortal Sina.

Artillery - jak dla mnie grali trochę za długo. W młynie zabawa była przednia, zwłaszcza te 4 blondynki zadziwiały :D

Marduk - bez Legiona to juz nie to samo, ale kawałki z ostatniej płyty zabijały. Szkoda, że nie zagrali Warschau.

Vader - pierwszy raz ich widziałem na trzeźwo i mnie jakoś nie porwali. Szkoda, że na koniec nie zagrali jednego ze sztandarowych finiszerów ("Black Sabbath"/"Raining Blood")

Satyricon - średnio, gdy krzyknąłem by zagrali coś z DMT, to dostałem po mordzie od fana w koszulce Now, Diabolical :D

Overkill - masakra. We don't care what you say! kwak YOU !!!! Pozdrowienia dla ludzi z pod samej sceny 8)

DEP - włóczyłem się po spodku. Zdecydowanie nie dla mnie.

Megadeth - uhhh jak zagrali Geras of War to straciłem w nich wiarę i sobie odpuściłem. Mają dość sporo killerów, a grali kawałki pokroju Sleepwalker...

Ogólnie: Primordial&Immo&Overkill > all na tym koncercie. Pojawie się za rok :thumright:

W tym roku MM odbędzie się 7 marca w... warszawskiej Stodole

Soulfly, Exodus, Heaven Shall Burn, Overkill + special guests (Heathen i Incite)

W cenie 135/150 zł...

Jako mieszkańcowi śląska zupełnie mi to nie pasuję. A dla samego Heathen nie będę się tłukł przez cała Polskę ;/

Z jednej strony, moglby byc to powod, zeby odwiedzic Wawe, ale z drugiej nie ma jeszcze zadnego zespolu, dla ktorego mialoby to jednak miec miejsce. Poczekamy na pelny set zespolow, ale po raz kolejny metalmind ma problemy z zaproszeniem rozsadnego skladu..

Pff. Gdyby nie to, że MM 09 będę mieć tuż pod nosem, nawet nie zastanawiałabym się, czy warto ruszyć zad. Zresztą... i tak musieliby uzupełnić skład na dzień dzisiejszy czymś naprawdę fajnym, bo jeden Sołlflaj, który i tak, jak sądzę, zagra 2 kawałki na krzyż z nowej płytki, nie jest wart nawet 1/10 ceny biletu. Szkoda, chociaż miło, że w tym roku MM odbywa się dokładnie w moje urodziny. ;]

Bilet ~ 135 pln

Pociąg ~ +- 100 pln

Liczba bluzgów przeze mnie użyta w czasie kalkulacji ~ niezliczona...

Chęć zabicia Dziuby i reszty BIIIIIP z Metalmindu - niezmierzona...

Niby grają Exo, Overkill i Heathen, ale tłuc się do Warszawy to mi się średnio chce... <_<

Chociaż zgadzam się z Tobą w 100% to jednak nie stosujemy tutaj takiego słownictwa. Pierwsze upomnienie. -scp

Chociaż zgadzam się z Tobą w 100% to jednak nie stosujemy tutaj takiego słownictwa. Pierwsze upomnienie. -scp

Troszkę mnie poniosło, pardon.

Jeszcze pozostaje możliwość by wybrać się na MM do Zlinu w Czechach :) Skład zapowiada się lepiej, no i znacznie bliżej ;]

Szczerze mówiąc to też nad tym myślę, ale Heathen... AAARRRRGGGGGHHHHHHH <_<

Ojojojo...co wy z tymi kosztami tak się plujecie? A co mieli powiedzieć ludzie z Gdańska jak trzeba im było dojeżdżać do Katowic? I co 135 zł to tak ogromnie dużo? Down krzyczał sobie prawie tyle samo... i byle który większy zespół niżej niż po stówie nie bierze... A dla samego Exodusa i Soulfly jestem w stanie tyle zapłacić...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...