Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AiRyahXa0S

Metalmania

Polecane posty

A Satyricon do niedawna byl wymieniany jako juz jedna z ostatnich kapel true black metalowych obok znakomitosci jak wlasnie mayhem. dark throne czy carpatian forest

Ale przeciez Satyricon jest melodyjny i ma klawisze, wiec co to za tru black metal?

Emperor też ma klawisze i jest melodyjny, a wielu (w tym ja) uważa to za tru black metal. A żeby nie było że jestem ciota czy cuś, to podam że słucham jeszcze Nasum, Darkthrone, Gorgoroth, Kreator, Mayhem(stare), Throneum, Witchmaster i wiele innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie marzy Judas Priest i Iron Maiden :wink:

Szkoda że teraz tyko jakień nu i inne wynalazki :(

Chociaż Running Wild mogli by zaprosić, (Under Jolly Roger na żywo, eh te mażenia)

Sorry ComaC:oops: (nie wyspałem się dzisiaj)

Skoro juz wszedzie piszesz o Maidenach i Priestach, to przynajmniej wysil sie na tyle, zeby nazwe Judas Priest napisac poprawnie :) - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metalmania 2007 - 24.03 w Katowickim Spodku

Narazie znani są następujący wykonawcy, którzy w tym dniu zagrają:

1. Testament

2. Paradise Lost

3. My Dying Bride

4. Zyklon

5. Entombed

6. Korpiklaani

7. Blaze

8. Crystal Abyss

9. 2 TM2,3 (!!!)

Well, szczerze mówiąc nie wszystkie zespoły są mi znane, jedne bardziej (PL, Korpiklaani), inne mniej (Testament, MDB, 2TM2,3), a jeszcze o innych pierwszy raz słyszę. Bardzo zaskakuje udział "Tymka", no ale to przecież też metal. :P

Poza tym doszły mnie słuchy, że pojawić może się także KAT z Romanem Kostrzewskim.

Tyle narazie, any suggestions?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. I na końcu chłopcy z Tymka,Kata i My Dying Bride odprawią razem czarną mszę. Trochę nie poważne zapraszać 2TM,23 na taką impreze. Ja ich tam nawet lubię,na woodstocku fajnie zagrali. Ale na forum Metalmanii już się buraki odgrażają że będzie rodzinne "wypier..." dla tego zespołu... Szkoda żeby taka kicha była,lepiej chyba żeby nie grali...

A tak wracając to topicu,to jeśli do Testamentu dojdzie jeszcze jedna gwiazda którą naprawdę lubię to znaczne być może myśleć nad wyjazdem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh,czekam na Slayera na metalmani ciekawe czy sie doczekam....

Nom, ale wtedy bilet kosztowałby nie 180 zł tylko 280, a to juz lekka przesada :)

Ja tam bym chciał zeby na metalmanie znowu zawitało Napalm Death i Malevolent Creation :P

Ba! ale naprawdę wato zbierać

Shut up. - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cholerny dylemat. Bo będzie PL, a reszta kapel mi zwisa i powiewa. Nie jestem pewien czy dla 45 minut Paradajów opłaca się wyrzucić sto ileśtam złotych. :| Jak uda mi się wyskrobać kasę to pewnie się wybiorę, ale znowu ostatnio budżet mam tak napięty, że może być z tym kłopot :/
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie śmierdzi kupą, co? :P Może spróbuję, ubiorę dresik i nagle zrobi się dwa metry przestrzeni w każdą stronę ode mnie 8)

Tylko skąd wygrzebać tę kasę, skoro właśnie mi się spsujała empedreiplejerka, a najtańszy crap kosztuje właśnie moją wejściówkę na MM? ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metalmania 2007 - 24.03 w Katowickim Spodku

Narazie znani są następujący wykonawcy, którzy w tym dniu zagrają:

1. Testament

2. Paradise Lost

3. My Dying Bride

4. Zyklon

5. Entombed

6. Korpiklaani

7. Blaze

8. Crystal Abyss

9. 2 TM2,3 (!!!)

Z tego co wiem to na MM wystąpią jeszcze: Sepultura, Darzamat, Destruction i Jorn, natomiast swój udział odwołała grupa 2Tm2,3. Osobiście to z listy występujących zespołów znam 5 (Testament, Paradise Lost, Zyklon, Blaze, Sepultura) w tym lubię aż jeden (Testament) więc nie mam się po co do Spodka wybierać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubiorę dresik i nagle zrobi się dwa metry przestrzeni w każdą

Spoczko, luzik ;] Holmes też popierdzielał po "Host" w czarnym dresiku na gigach :] Widać - wzorujesz się na nim :] Ale skąd zatem ta koszula w stylu Hawaii ? :twisted:

Pytasz a wiesz 8) - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testament-SUPER!!!

Paradise Lost-wali mnie to

Destruction-SUPER!!!

Sepultura-nawet,nawet,chociaż bez Maxa to sobie mogą...

Darzamat-wali mnie to

Zyklon-wali mnie to

Korpiklaani-wali mnie to

Jorn Lande-wali mnie to

Entombed-wali mnie to

My Dying Bride-wali mnie to

Blaze-nawet,nawet

Crystal Abyss-wali mnie to

Tak więc odpuszczam ten fest,dalej ciułając kase na jeden z niemieckich letnich festiwali(chyba pojadę na Wacken jak rogaty pozwoli).

Huh, huh. Wątpię, czy pojedziesz, jak przeleci cię tylu kolesi... - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i piknie.... następne gwiazdy Metalmani...Vital Remains i Benediction.... Kwak.... czemu mieszkam aż tak daleko od Katowic :? ? Dla mnie tegoroczny festival ma absolutnie świetną obsadę (może poza Paradise Lost za którym nie przepadam...ale na żywo myśle że warto byłoby ich zobaczyć... :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i piknie.... następne gwiazdy Metalmani...Vital Remains i Benediction.... Kwak.... czemu mieszkam aż tak daleko od Katowic :? ? Dla mnie tegoroczny festival ma absolutnie świetną obsadę (może poza Paradise Lost za którym nie przepadam...ale na żywo myśle że warto byłoby ich zobaczyć... :P )

Phi. :P Paradise Lost jest bezapelacyjnie największą gwiazdą na tegorocznej MetalManii. No i jeszcze My Dying Bride. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...