Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AiRyahXa0S

Metalmania

Polecane posty

A Satyricon do niedawna byl wymieniany jako juz jedna z ostatnich kapel true black metalowych obok znakomitosci jak wlasnie mayhem. dark throne czy carpatian forest

Ale przeciez Satyricon jest melodyjny i ma klawisze, wiec co to za tru black metal?

Czy wie ktoś kiedy będzie jakaś cieższa impreza ?

metalmania z beznadziejnym skladem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrzanisz. Będzie Unleashed, Acid Drinkers, TESTAMENT ( thrash or die panowie 8)), Anathema, Carpathian Forest, dla Cardiego będzie Hunter a dla manieqa Soilwork. Więc wcale skład nie jest zły. Choć szkoda że nie będzie Samaela, Cryptopsy, Arcturusa, Katatonii i Napalm Death, bo chciałem to na żywo zobaczyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Unleashed,

To mozna posluchac paru kawalkow.

Acid Drinkers,

-_-

TESTAMENT ( thrash or die panowie 8)),

Ew.

Anathema

Jakby grali utwory do Alternative 4, to by bylo bardzo dobrze, a tak to.. ;/

Carpathian Forest,

Rotfl xD

dla Cardiego będzie Hunter

Zupa. Widzialem huntera 4 razy chyba i za kazdym razem grali podobnie i nie che mi sie ogladac ich po raz 5 ;].

a dla manieqa Soilwork.

O ile nie poszli w nu-metal jak to maja w zwyczaju ostatnio kapele, to mozna vedzie posluchac.

Więc wcale skład nie jest zły.

Jest gorszy niz rok temu, a i tak wtedy sklad byl bardzo sredni.

Choć szkoda że nie będzie Samaela, Cryptopsy, Arcturusa, Katatonii i Napalm Death, bo chciałem to na żywo zobaczyć :(

W zeszlym roku grala polowa z nich. Samael? Tez sie dziwie, ze nie gra, w koncu mieli 2 lata przerwy od metalmanii. Cryptopsy? byloby milo.. saturnus, tiamat, My Dying Bride, Emperor, Dimmu Borgir, Rotting Christ.. wiekszosc z tych zrspolow od dluzszego czasu nie grala w polsce, wiec nie wiem, czemu mmp ich nie zaprosil.. no, ale jest szansa, ze jeszce zmieni sie sklad, jak zawsze rpzed metalmania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sranie w banie. Kolejna mm na której mnie nie będzie... też fajnie. Mogli się wysilić i chociaż zaprosić Bodomów z beznadziejną nową płytą. Ale nie, Carpathian Forest lepszy :D Pieniądz oszczędzony to pieniądz zarobiony ;]

Cyferki Literki się niezna ! CForest gra całkiem fajnie, ale lepiej gra Belphegor.

Dlaczego w polsce nigdy niezagrało naprzykład takie Lugburz czy Dol-Guldur ?? Niema to jak machać głową imie Szatana/Tolkiena czy innego Iluvatara :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Unleashed, Acid Drinkers, TESTAMENT ( thrash or die panowie Cool), Anathema, Carpathian Forest, dla Cardiego będzie Hunter a dla manieqa Soilwork

Anatheme, Soilworka i Huntera chętnie bym zobaczyl, ale to nie zmienia faktu że buce COB nie zaprosili :P

Mogli się wysilić i chociaż zaprosić Bodomów z beznadziejną nową płytą.

Z nowej beznadziejnej plyty mogliby zagrac In Your Face i Next In Line, ewentualnie Are You Dead Yet. A takto obowiązkowo Downfall, Every Time I Die, Warheart, Lake Bodom, Hatebreeder, Hate Me!, Children Of Decadence i moglby być jeszcze Sixpounder lub Needled 24/7 z HCD :] Ale nie bedzie bo buce COB nie zaprosili xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że wybrałeś fajne utwory, mi też wpadły w ucho :)

Ale nei lepiej zaprosić Gorgoroth ! czy takiego Amon Amarath albo Avantazje :) w każdym z tych przypadków brecht mórowany tęgim pustakiem :]

Amon Amarth jest dobre, więc mordka ;) - mithu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy tu wygadujecie w ogóle?? Rozwodzicie się nad jakimiś Karpatami, Hanterami i innymi dziadami ( delikatnie mówiąc ), a nikt nie raczy zauważyć, że będzie NEVERMORE!!! A do tego, kufa, Testament! I dla tych dwóch kapel zasadniczo imo warto na każdy koncert jechać, a na resztę kładę lagę. Jednakoż mnie i tak nie będzie, bo stary dziad jestem, dorosłe zycie mnie dopadło i na nic nie mam czasu:(

Aha, o wiele ciekawszy koncert niż Metalmania będzie już 31 stycznia - Cryptopsy i przyjaciele w Proximie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Exploited też nie grają metalu a byli na metalmanii rok czy tam dwa lata temu

Niektorzy to podciagaja pod speed metal.. hm.. poza tym, co roku sie pojawiaja zespoly jak Turbo, Ceti, TSA, ktore z metalem maja bardoz niewiele wspolnego, wiec nie ma sie co czepiac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci się będzie buc czepiał TSA, heh ta kapelka kopie w garnek stary, radze posłuchać.

Ja bym się z chęcią wybrał na perfect :), Żle se mną :) Te to jak z tym Krakiem dawać mi Info na GG !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci się będzie buc czepiał TSA, heh ta kapelka kopie w garnek stary, radze posłuchać.

To mało powiedziane... Szczególnie na koncertach (Bylem na TSA w Sochaczewie 09.09.2005 - grali świetnie, choć to przecież już nie ich era... strach pomyślec jak wyglądały ich koncery 20 lat temu... :) )

Jednym (kilkoma :) ) słowem: STARY DOBRY POLSKI HEAVY METAL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mało powiedziane... Szczególnie na koncertach (Bylem na TSA w Sochaczewie 09.09.2005 - grali świetnie, choć to przecież już nie ich era... strach pomyślec jak wyglądały ich koncery 20 lat temu... :) )

Jednym (kilkoma :) ) słowem: STARY DOBRY POLSKI HEAVY METAL

Ale czasy się zmieniają. Nawet odbiorców muzyki takiego rodzaju jest coraz mniej. Ja nadal stwierdzam, że targetem, w który celuje MMP wraz ze swoją imprezą, są ludzie młodzi. A kapelami typu TSA, publiki sobie nie narobią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czasy się zmieniają. Nawet odbiorców muzyki takiego rodzaju jest coraz mniej. Ja nadal stwierdzam, że targetem, w który celuje MMP wraz ze swoją imprezą, są ludzie młodzi. A kapelami typu TSA, publiki sobie nie narobią...

Oczywiście się z tobą zgadzam - nowe pokolenie = nowa muzyka, przecież starzy wykonawcy nie żyją wiecznie... Ale uważam że mimo wszystko takim starym kapelom jak własnie TSA należy się szacunek - za to co nagrali :) Oczywiście że 'nowe' pokolenie (do którego sam należę) nie bedzie sie bawic przy np. TSA tak jak przy jakiejkolwiek innej popularnej dzis kapeli...

Ale powtarzam że nie ma nic złego w 'zapoznaniu się z korzeniami' muzyki jaką slucham. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n owiesz młode pokolenie... ofdbiorcu muzyki rokowej i metalowej nie idą aż tak za modą jak fani britnej czy innego popu. Zawsze oprócz nowosći w sylu COB czy DHW lubią posłychać czegoś starszego jak poczciwy Ozzy czy Ledzi, więć jedna starsza kapelka jest dla mnei jak najbardziej na miejscu :) A na MM też chodzą starsi ludzie, rok temu jechałem do domu z takim facetem pod 35 lat vo włąśnie na MM był i szukał domu od znajomych by prezkimać a że mieszkam blisko to zaprowadziłem. Sympatycznego kola spotkałem jeszcze razy kilka :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak mmp sie postaralo i dodali troche zacnych zespolow. 1349 na duza scene, Vesanie na duza scene i miedzynarodowa mala scene, z The Old Dead Tree.. wychodzi na to, ze jednak calkiem fajna bedzie ta metalmania. Oczywiscie, mozna narzekac, ze pierwsza bedzie grala Vesania, mimo ze poziomem przewyzsza wszystkie zespoly duzej sceny, ale mozna to tlumaczyc tym, ze gdyby ambitna muzyka miala zamykac impreze, to osoby przywykle do niskiego poziomu muzyki wyszlyby niedlugo po rozpoczeciu koncertu.. no, trudno.. w kazdym razie, nie bedzie tak zle, a moze jeszce kogos zaprosza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slayer to za duza gwiazda na metalmanie. Cryptopsy? Why not. Samael? Ba. Deathchain? Nie znam ;].

Co do tegorocznej metalmanii, to mogliby sie wysilic w mmp i sciagac Paradise Lost, Tiamat, My Dying Bride albo Samaela, w koncu te zespoly od kilku lat nie wystepowaly na metalmanii ;/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał by Tiamat czy Ozzy :]
Myślę, że nie masz mózgu ;] mógłby wpaść Slayer, Cryptopsy, Samael, Deathchain ;] Ale to może za roook albo dwaa :roll:

Ty masz za wielką jame chłonąco ssącą ! :twisted: Dla mnie może nawet przyjechać Arcturus i FInntrol :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał by Tiamat czy Ozzy :]
Myślę, że nie masz mózgu ;] mógłby wpaść Slayer, Cryptopsy, Samael, Deathchain ;] Ale to może za roook albo dwaa :roll:

Ty masz za wielką jame chłonąco ssącą ! :twisted: Dla mnie może nawet przyjechać Arcturus i FInntrol :)

A dla mnie Gamma Gay albo Judas Priest (zresztą, sam Halford by wystarczył:)). :twisted:

A tak na serio to nie mam nic naprzeciw, gdyby znowu był Tiamat bądź Moonspell. Wiadomo, odgrzewane kotlety, ale ich naprawdę dobrze się słucha. Zupełnie by mi to nie przeszkadzało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...