Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dante14

Rozwiązany: Assassin's Creed - wspinaczka

Polecane posty

Mam pytanie odnośnie wspinaczki, a raczej spadania podczas wspinaczki. W grze ciągle mi się wyświetla abym podczas spadania chwycił się krawędzi, ale sęk w tym, że nie wiem za cholerę jaki mam wcisnąć guzik i przez to ciągle ginę. Może ktoś pomóc? Jest to wersja PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ACII a więc zapewne również i w jedynce tym przyciskiem jest przycisk odpowiadający za "wolną rękę" i o ile pamiętam to działa bez względu na tryb ruchu ale w AC możliwość łapania się krawędzi odblokowywała się po zabiciu jednego z głównych templariuszy. Dodatkowo o ile dobrze pamiętam to u mnie też pojawiała się wskazówka mówiąca by łapać krawędzie jeszcze przed odblokowaniem tej umiejętności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ACII a więc zapewne również i w jedynce tym przyciskiem jest przycisk odpowiadający za "wolną rękę" i o ile pamiętam to działa bez względu na tryb ruchu ale w AC możliwość łapania się krawędzi odblokowywała się po zabiciu jednego z głównych templariuszy.

A pamiętasz może którego konkretnie lub chociaż, w którym to bloku pamięci? Jestem konkretnie w końcówce drugiego i jestem w Akce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ACII a więc zapewne również i w jedynce tym przyciskiem jest przycisk odpowiadający za "wolną rękę" i o ile pamiętam to działa bez względu na tryb ruchu ale w AC możliwość łapania się krawędzi odblokowywała się po zabiciu jednego z głównych templariuszy. Dodatkowo o ile dobrze pamiętam to u mnie też pojawiała się wskazówka mówiąca by łapać krawędzie jeszcze przed odblokowaniem tej umiejętności.

Rzeczywiście wystarczyło zabić Denaplouse z zakonu szpitalników, aby przejść do 4. bloku pamięci i tym samym uzyskać nową umiejętność: "Chwyt za krawędź". Za wszelką pomoc dziękuję i temat do zamknięcia. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...