Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Minifelietony

Polecane posty

Ehh, szkoda, że już nie ma minifelietonów. Zacząłem kupować pismo gdzieś w lipcu zeszłego roku i bardzo mi się spodobały, a tu nagle (kilka numerów temu) przerwano im byt razem z Gamewalkerem. (Choć miniGamewalker pojawia się przy ważniejszych grach, ale to nie to samo) Archiwalnych numerów CDA szukałem wszędzie przede wszystkim ze względu na te felietony. Kilka nawet na dworcu zakupiłem. :P Moja radość byłaby niezmierna, gdyby redaktorzy przywrócili minifelietony, nawet gdyby w jednym numerze miałoby być ich 1 do 2-óch. Ale to tylko me skromne marzenia ... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - szkoda, że CDA zrezygnowała z minifelietonów, To była miła odskocznia od growej rzeczywistości. A poza tym można było się wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć i zobaczyć. Nie pomnę już który z redaktorów napisał felietonik, w którym zamieścił adres do stronki gdzie paru maniaków domowym sposobem zrobiło filmik o lądowaniu w Normandii. Można go obejrzeć na

Może Redaktorzy jeszcze zmienią zdanie i powrócą do felietonów bo jak widać wielu czytelnikom przypadły one do gustu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minifelietony sprawiały, że redaktor przestawał być jedynie bezosobowym podpisem a stawał się autentycznym, wiarygodnym człowiekiem z krwi i kości. Kimś, kogo dotykają problemy, zmartwienia, emocje i sytuacje, z którymi każdy z Nas boryka się na co dzień. Podobną rolę spełniały artykuły pokazujące pracę w redakcji. Dzięki nim czytelnik miał wrażenie pośredniego uczestnictwa w życiu CDA i jego twórców, tworzyło się coś w rodzaju osobistej więzi. Fajnie...

Z drugiej strony obecny dział "Publicystyka" wydaje mi się bardziej wartościowy. Duże zróżnicowanie tematów (choć wszystkie są okołogrowe) sprawia, że chyba każdy, kto jest tematyką poruszaną w CDA zainteresowany (mniej lub bardziej) znajdzie coś dla siebie. No i zawsze to fajnie dowiedzieć się czegoś nowego. No cóż, czasopismo to nie rodzina, przyjaciół też nie zastąpi i choć minifelietony złym pomysłem nie były to ich następca jest moim zdaniem o wiele lepiej pasującym (i bardziej trafionym) działem. :nauka:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, czasopismo to nie rodzina, przyjaciół też nie zastąpi i choć minifelietony złym pomysłem nie były to ich następca jest moim zdaniem o wiele lepiej pasującym (i bardziej trafionym) działem. :nauka:

Ja jestem prawie pewien, że publicystyka była i wtedy kiedy zamieszczano minifelietony. Publicystyka jest tak w bardziej przy końcu, przed sprzętem, a Gamewalker bodajże zaraz po zapowiedziach i "za pięć dwunasta" był. Poza tym to dwa oddzielne działy i inne formy pisania, więc nawet nie ma co ich do siebie przyrównywać, choć publicystyka w CDA też jest bardzo dobra :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamewalker - powinien wrócić. Można było poczytać o wszystkich grach, pośmiać się przy dialogach redaktorów i jednocześnie miło spędzić czas. Poprzeplatany minifelietonami, dający czytelnikowi "poczuć" redakcję od środka - coś wspaniałego. Takie wszystko w jednym miejscu.

Zmiana z publicystyką oczywiście na lepsze, ale już usuwanie niektórych rzeczy - nie. Dlaczego CDA zrezygnowało z tak poczytnych i przyjemnych elementów pisma? Redaktorom nie chciało się produkować? A może osiągnęliście zbyt wysoki poziom dla przeciętnego czytelnika-gimnazjalisty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego wam wybaczam :smile:

Mój ulubiony dział zdecydowanie.

Czytać CD-Action dla publicystyki, to tak jak czytać Newsweeka dla recenzji książek i płyt CD :laugh:

Buhaha :laugh:

Fakt. Ale mi chodziło o pominięcie recenzji, zapowiedzi, newsów itp. Bo to zawsze jest było i będzie. Myślałem że to jest zrozumiałe :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...