Jump to content
Sign in to follow this  
Marcin93123

Jerry Springer Show!

Recommended Posts

Witajcie.

Nie było dotąd tematu o Jerry Springer Show.

Więc co o tym show sądzicie?

Ja osobiście lubię to oglądać, ale broń Boże dla tych kobiet (chwała, że są ocenzurowane) lecz dla śmiechu, ogólnie wyluzować się. Uwielbiałem tematy odcinków typu "Sąd dla prostaków" - "Hillbilly court", prawie wysiadłem, bądź "Walentynki z Ku-Klux-Klanem".

I prezencik dla fanów najgorszego programu w historii telewizji!

http://www.youtube.com/watch?v=UiPSMuAbSy8.

Piosenka, która się przewija przez cały program, widzowie tańczą przy niej, są bijatyki.

Emitowany był kiedyś na Zone Club, teraz na TV Puls w Polsce.

Edited by Marcin93123

Guest RaxusV

Świent program. Nie oglądam go po to, aby popatrzeć na bijatyki. Często poprawiam sobie nim humor, oraz... uczę się. W programie przecież poruszane są ważne sprawy i problemy każdego człowieka, a na końcu Jerry (BTW. świetny prowadzący) poucza nas czego w życiu nie robić :).

Również go ogladam dla śmiechu, ale i chyba po trochę dla bijatyk. W sumie fajnie się wyluzować przed tv i zobaczyć jak ludzie robią z siebie idiotów przed kamerami :D nie zapomnę odcinku 'kto się ożeni z...'. Ale nie oglądam tego programu jako fan jakiś, czasami podczas migania po kanałach akurat zobaczę że jest to zostawiam :P

Jak dla mnie najgorszy program jaki kiedy kolwiek powstał.Żeby tak dawać się ośmieszać na łamach TV,żałosne ...

ale w końcu amerykanie dla paru centów zrobią chyba wszystko :D

Program pokazuje ludzi którzy lubią sie ośmieszac przed kamerami,ale niektóre problemy o których jest mowa mogą byc prawdziwe, ale najbardziej podoba mi sie w tym programie agresja do których dochodzi miedzy uczestnikami a pózniej bijatyka.

Jak się ma zły humor to można jak najbardziej obejrzeć, bo dostarcza dużo śmiechu i właściwie nic poza tym. Dyskusję są na żenującym poziomie, a "riposty" widzów z sali godne zwiędłego kalafiora. Jeszcze ich pokrzykiwanie jak stado orangutanów. Tragedija.

Program, którego nie trawię. Dyskusja na poziomie bardzo marnym. Tematy fatalne. Gdyby nie bijatyki program, by się niczym nie wyróżniał.

Ludzie ośmieszają się na cały kraj i świat.

Edited by gr22

Nie dam głowy kiedy ostani raz go oglądałem, ale był taki wątek że było dwóch kumpli i jeden z nich się podkochiwał w jego matce co się mu nie podobało drugiemu, więc sobie urządzili w studio bitkę, i tak przy tym zdją mu bluzkę A TAM!

Miał na sobie biustonosz, ten go pyta skąd ma, a on milczy, i ten wrzeszczy że nosi biustonosz jego matki i każe mu go zdjąć, a on nie, i tak ten w biusonoszu ucieka, a tamten go goni i tak poza studio wylezli :D.

Kurde jakby Rozmowy w toku takie by były to bym oglądał codzeninie :P.

Swego czasu oglądałem go bardzo często. Co odcinek ktoś się tam bił. Miło się to oglądało, szkoda że ciężko teraz na to trawić jeśli jeszcze leci gdyż chętnie bym się pośmiał z tych debili tam :).

Edited by LakiLou