Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowa wersja cdaction.pl - raporty o błędach, oceny, opinie

Polecane posty

Powiem krótko: Nowa strona jest dla mnie po prostu brzydka. Jest zbyt "płaska", zbyt oczo[no... wiadomo] i że się tak wyrażę, zbyt standardowa - jakby zrobiona na podstawie kiepskiego szablonu do ściągnięcia za darmo.

Inna sprawa, że nowe opcje (jak choćby wspomniane "Gry A-Z" są całkiem OK. IMO optymalnie byłoby dodać je do starego laya...

I poprawcie dobór reklam w "Polecamy" i "Pozostałe". "Prezerwatywy" i "Bielizna" kłują trochę w oczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten spis gier od A-Z to faktycznie fajna sprawa tylko ja się pytam: dlaczego w ogóle nie ma okładek? Nawet w takim popularnym Black Opsie?

I mam taki pomysł: może warto było by do karty gry dodać ocenę z CDA (jeśli takowa gra była recenzowana)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to jasne tło to wasza podstępna próba mająca na celu wyżganie mi oczu walącym po oczach kolorem. Jeżeli pożyję tyle, ile mój dziadek, to mam przed sobą jeszcze 46 lat giercowania i surfowania po internecie i jedna para oczu musi mi wystarczyć, nie robią zapasowych. Chyba że mam wpuścić do doniczki kilka kropel krwi i zobaczyć, co się stanie?? Poza tym fatalnie to wygląda pod względem estetycznym.

Co do blogów, to nie czytuję ich na co dzień, ale mam orientację i wiem, że nawet blog pomyleńca, który dał Dragon Age'owi ocenę 1/6 reprezentuje przyzwoity poziom. Jednym słowem spękaliście przed konkurencją :P, która okazała się nadspodziewanie mocna i wykopaliście ją na dół, gdzie zwykle jest nieciekawa ksywa webmastera.

"Szeregowy Blog! Gdzie wy się tam po tyłach pałętacie, do jasnej Anielki! Jazda na przód do szeregu!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może pytanie już było, ale co tam, raz się żyje :)

Każdy wie, że cdaction.pl recenzjami stoi. Może warto by było zrobić osobny dział w menu głównym na górze "Recenzje"? Ewentualnie dorobić rozwijalne menu Artykuły i tam dodać podstronę z recenzjami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie lubię wszelkie zmiany i bardzo rzadko je krytykuję, ale teraz muszę :(

Nie podoba mi się strasznie ta bijąca po oczach biel, poprzednia, stonowana i ciemna kolorystyka była o wiele bardziej przyjemna dla oka. Dodatkowo szkoda, że zniknął z głównej kalendarz w poprzedniej formie (na górze strony, z wyróżnionymi datami premiery czasopisma itp.). Szata graficzna sprawia wrażenie ewidentnego kroku w tył, dla mnie wygląda to jak poprzednia wersja strony, a nie następna.

Najbardziej przeszkadza ta biel, błagam o bardziej stonowaną kolorystykę, najlepiej pokrywającą się ze skórką forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie największą wadą jest białe pole z newsami. Bardzo mocno kontrastuje z ciemnym tłem co mnie osobiście nie przypadło do gustu, wręcz, że się tak wyrażę "razi po oczach". Póki co większych wad nie zauważyłem zresztą świat ciągle się zmienia i trzeba za nim nadążać i tak samo jest z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI tam nie przeszkadza. Dla mnie jest bardziej czytelnie od ciemnego tła z białym tekstem. Fajnie by było jakby stronka się rozciągnęła bardziej na boki, bo teraz mam dużo wolnej przestrzeni(tła) i wygląda to tak sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza była stara szata graficzna ta jest jakaś odpychająca trochę aż chce się wyłączyć :/ no ale cóż pewnie moje zdanie nic nie znaczy i szata i tak nie zostanie zmieniona , ponieważ " pewnie ktoś się napracować i jak ,że to tak wyrzuci czyjąś prace do kosza" ale mam jedną prośbę chociaż ustawcie kalendarzyk na stronie stary bo ten jakiś pojeb.... troszkę jest :)

Pozdrawiam redakcje CA-action wasz stały czytelnik :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zgłaszam jeszcze jeden mankament, który wyszedł dopiero "w praniu" - otóż gdy jestem na głównej stronie, to ciężko jest mi powrócić do mojego profilu - muszę klikać kilka razy, nim dopiero strona łaskawie pozwoli mi wejść "do siebie". Jest to, muszę przyznać, bardzo wkurzające, takie klikanie w swój nick i czekanie na chwilę dobroci strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iż bloga promowanego/polecanego nie posiadam (aczkolwiek coś tam piszę), to jednak uważam, że trochę nie fair jest, gdy polecane blogi znajdują się na samym dole. Przez to będzie na nie zaglądać dużo mniej ludzi niż poprzednio. Czy zamierzacie coś z tym fantem zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blagam was zmiencie kolorystyke bo oczoplasu dostaje po 3 minutach...

do reszty da sie przyzwyczaic jak ze wszystkim na tym lez padole... ale KOLORYYYYYY wolaja o pomste do nieba. powinno byc znacznie mroczniej - w koncu kazdy z nas lubi troche mrokoo \m/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...