Jump to content

Maciejka01

Forumowicze
 • Content Count

  165
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Maciejka01

 1. Ta seria jest tak ŚWIETNA, że umysł wybucha z siłą bomby wodorowej. Serio, tak wielkiej koncentracji EPICKOŚCI i W GORĄCEJ WODZIE KĄPANYCH postaci jeszcze w żadnej grze nikt nigdy nie widział. Do tego dochodzą oryginalne postaci stworzone na potrzeby serii przez Banpresto Originals. Serio, Getter Robo, Mazingery, Daimos, Evangelion, Gurren Laggan, Code Geass, cała seria Gundam, Gao Gai Gar, Xabungle i wiele innych serii można tutaj znaleźć. I wszystkie te postaci łączą siły aby skopać 4-litery złoczyńcom w wręcz EPICKI stylu (seria znana również z tego że zamienia postaci jak Shinji Ikari w prawdziwych debeściaków). No, i jest też Sanger Zonvolt..... Gdyby nie opłaty licencyjne, to wtedy wszystko byłoby piękne. W sieci z kolei krążą przetłumaczone przez fanów wersje zupełnie pierwszych Super Robot Wars i Alpha Gaiden (co jest pocieszeniem dla tych co grają również dla fabuły, a nie umieją Japońskiego). Świetna seria.
 2. Super Robot Taisen. Szczególnie serię Alpha. Jeżeli lubisz anime z robotami, to ci się jeszcze bardziej spodoba. Gra ma ciekawą fabułę, skomplikowaną fabułę, ale bez znajomości Japońskiego nie zrozumiesz nic z tego (ze względu na obecność markowych serii od różnych producentów anime, takie jak Evangelion, Getter Robo, seria Gundam, Mazinger Z, Daimos, i wiele, wiele innych), produkcja nigdy nie wyszła poza obszar kraju kwitnącej wiśni (bo koszty licencyjne byłyby gargantuiczne). Ale co tam. Ważne że klepią tam blachy czarnym charakterom w EPICKI sposób. Plus, jedyna seria gdzie Shinji Ikari zmienia się zamkniętego w sobie smarka w prawdziwego DEBEŚCIAKA (Bez jaj. I to jak!). PS: To jest akurat okładka Alpha 3 na PS2, ale pierwsza część jest na pierwszym Playstation.
 3. Ja tylko części od 1 do 5 przeczytałem. 6 i 7 muszę jeszcze przeczytać. Serio, aż dziwię się że prócz OVA i filmu animowanego, JoJo's Bizarre Adventure nie ma żadnego anime. Aż prosi się o coś takiego. Epickie walki, fajna, wciągająca fabuła, charakterystyczne postaci, wręcz dziwić się. Słyszałem też że film pełnometrażowy jest w produkcji (na 4chan znalazłem link do animenetworks.com), ale czuję że nie będzie ten film ani w 1% dobry jak manga, czy też OVA, gdyż nie ma na świecie człowieka tak męskiego/szałowego/cieknącego testosteronem i mającego nieskończone pokłady zaje.....no sami wiecie, by zagrać jako JoJo. Z drugiej strony, czas pokaże.
 4. To też omówiłem w samym moim wpisie. Właśnie to wszystko byłoby jak w Dragon Age, ale wszystko byłoby bardziej rozbudowane i głębokie. Właśnie to czy będziesz Witch Hunterem szlacheckiego pochodzenia, czy też może pochodzenia mieszczańskiego, to też będzie decydować jak dodatkowo będzie postrzegany. Równierz w samouczku może być coś takiego że gracz może zdecydować czy bohater będzie rozpuszczonym bahorem czy też prawy młodzieńcem (lub czymś pomiędzy) przez to jak zachowywałeś się wobec mieszkańców wioski. Potem w czasie przygód, postać gracza będzie się zmieniać nie tylko pod wpływem decyzji jakie podejmuje, ale też pod wpływem zdarzeń(np. opętanie ośmiolatka przez Strażnika Sekretów [wielki demon Slaanesha]) i decyzji które podejmuje w takich sytuacjach (zabić dzieciaka zanim doświadczy czegoś co jest gorsze od śmierci, czy też próbować wypędzić demona [co by ewentualnie skończyłoby się śmiercią smarka]). To by pozostawiło ślady na mentalności postaci, w efekcie może stać się bohaterem prawym albo kompletnym potworem.
 5. Taaa. Dawno ten wpis zrobiłem. Pewnie że miałaby ta gra swój własny edytor przygód (i to szalenie rozbudowany). Z drugiej strony też byłoby nieźle grać klasami nastawionymi bardziej na profesje (pod warunkiem że taka ciur obozowy zamieni się w takiego Conana barbarzyńcę, lub kogokolwiek z bardziej awanturniczych klas). Natomiast jeżeli chodzi o ratowanie świata, to chciałbym właśnie taką super epicką fabułę w skład której wchodzą mniejsze (ale nie marginalne) wątki poboczne (czyli w tym wypadku historie w głównej historii). Na jaszczuroludów i skinków by się coś wymyśliło (gadka typu że to mój więzień lub coś w tym stylu). Granie tymi złymi też byłoby fajnie. Dostępni byliby wyznawcy Chaosu (w kilku odmianach, od Wojowników Chaosu, Bestioludzi, Demonów, a kończąc na upadłych wersjach klas i ras zarezerwowanych dla tych "dobrych"), Skaveni, Orkowie (trudno ich tu nazwać tymi złymi), Mroczne Elfy, Wampiry (bo według kanonu, słabe wampiry giną od słońca, więc nie ma problemu graniem taką postacią za dnia [tylko miałaby duży modyfikator ujemny do wszystkiego prócz intelektu, bo moce wampira słabną za dnia], a ludzie lubią grać przypakowanymi krwiopijcami). Jeżeli chodzi o decyzje, to nawet najmniejsze w tym wypadku mają mieć odbicie na cały świat (więc gracz miałby sporo trudnych decyzji w tym wypadku). Ale wracając do fabuły, myślałem o tym, aby każda postać jaką się stworzy miała swoją bardziej unikatową historię która mogłaby się po części odbijać echem w Starym i Nowym Świecie. W tym wypadku historia młodego Steinholza początkowo opierałaby się na zemście, ale potem w wyniku odnalezienia jednego z artefaktów, przerodziłoby się to w chęć misji ratowania świata. Naturalnie zmieniałby się z czasem w wyniku wszelkich decyzji podjętych przez niego, w efekcie decyzja byłaby taka, czy miałby zniszczyć demona, czy też przejąć władzę nad mocami jego artefaktów.
 6. Najlepsza manga i równie dobre anime jakie kiedykolwiek czytałem i widziałem. Pamiętam dobrze jak na dzień dobry dostawałem niekontrolowane ataki śmiechu po czymś takim. Ci mistrzowie natomiast to nie kwalifikują się jako normalni ludzie. Może zacznę czytać od początku? Taaa, dobra myśl. Też gorąco polecam.
 7. Maciejka01

  Polski LIVE

  W końcu. Teraz mogę w Chaos Rising grać na multi.
 8. Fajny smok. Miał być tak na marginesie z wierzeń azjatyckich, czy europejskich? Bo wygląda mi na europejskiego.
 9. Czy ten twój awatar to nie jest przypadkiem logo Arm'ów z Total Anihilation?
 10. Moim zdaniem to przegięcie pały. Ludzie będą wściekli (już nawet są w tej chwili).
 11. Ponoć jedynym grzechem tej gry to kiepskie AI. Ale i tak bym zagrał.
 12. Nasze zaplecze zbrojeniowe posiada taki potencjał, że moglibyśmy zostać potentatem zbrojeniowym i przyćmić nawet Rosję i Amerykę Północną. A tak kasy nie mamy, więc kicha (na marginesie, blu-ray to nasz wynalazek, ale Japońce od nas kupili ).
 13. A teraz coś z Warhammera 40k: Necron Pirates vs Eldar Ninjas!!!:
 14. Pamiętam jak w nią grałem. Teraz nie mogę, bo kuzynka zniszczyła moją kopię ( chlip ).
 15. Najbardziej mi przypadła 2. W 4 klasie miałem tak wredną polonistkę, że żałuję że nie miałem czosnku i wody święconej.
 16. No, to teraz spojrzę czemu ten DotA jest taki fajny (Warcrafta 3 nie mam, ale Starcrafta 2 tak).
 17. To dowodzi jak potężnym narzędziem jest edytor Starcraft 2. Edytor Warcraft 3 był potężny, ale to wymiata. Nie mogę doczekać się kolejnego twojego wpisu Reizen.
 18. Nie mam kasy na coś takiego (dosłownie). Może w przyszłości? A tak na marginesie, kopę lat.
 19. A mówiłeś że HL2 jest do kitu. Dobrze że zdanie zmieniłeś.
 20. Fajnie. A oto jak powinieneś wyglądać po zdobyciu pracy: PROMOTIONS!!!!!!!!!!!!!!!!!
 21. Kartele naftowo-chemiczno-farmaceutyczne rządzą światem. One ustalają cenę i fałszują dokumenty w tej sprawie. W rzeczywistości ceny nie powinny rosnąć, ale są sztucznie podwyższane przez te kartele. Więc to wszystko LIPA.
 22. Ale sami zobaczcie jaka niesprawiedliwość spadła na ludzi którzy byli w to uwikłani (ofiary, a nie winni). A to wszystko dlatego że ci którzy są winni, chcieli zarobić.
×
×
 • Create New...