Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Ja w Batlefielda 3 gram w multi na sprzecie Intel Pentium Dual Core E5200 2,5 ghz , 2GB ramu , GeForce 9800 GTX+ 1GB i Windows 7 32 bitowy , gra chodzi bez żadnych przycinek na niskich datalach w rozdzielczosc 1920x1080 tylko przed uruchomieniem gry trzeba przegladarke zamknąć to poprawia płyność gry. Więc jak ktoś ma podobny komputer moze spokojnie kupowac Battlefielda 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam pytanie: Czy pójdzie mi Minecraft. Sprzęt to 2,4 GHz 2 rdzenie. 2 GB Ram DDR. Karta zintegrowana 128 mb. Jak się domyślacie to laptop.

Podejrzewam jednak, ze gra bedzie sie zacinac - karta, malo ram (Jak na ta gre) i procesor, najlepiej podaj dokladny model - prawdopodobnie nie powala. Sprawdz przed zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwaz, ze laptop majacy zintegrowana karte 128mb (Czyli niewymienialna) na pewno nie jest pierwszej swiezosci...

Ja i tak na Twoim miejscu sprawdzilbym demo ze strony... A wlasnie - przeciez mozesz ze strony pobrac Minecraft, w ktorego swobodnie pograsz iles tam godzin. Wiec pytanie jest bezcelowe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ha. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy na tym samym sprzęcie pójdzie jakiś Mount&Blade?

Pójdzie jedynka na 100%

A wlasnie - przeciez mozesz ze strony pobrac Minecraft, w ktorego swobodnie pograsz iles tam godzin. Wiec pytanie jest bezcelowe...

No tak.Więc połowa gier z tego tematu ma demo, więc właściwe można wywalić z 200 stron.

Zintegrowana karta graficzna, do tego majaca swoje lata - nie da rady...

CO?! Jedynka Mounta wymaga minimum GF 4 więc bez przesady...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deBug - A probowales ? Ja probowalem na swoim sprzecie z o wiele lepsza integra - nie mialem mozliwosci swobodnego grania przy wiekszych bitwach, a w tej grze wlasnie to jest idea. Po za tym - jesli gra ma dostepne demo - dana osoba sama moze sobie sprawdzic, a nie bazowac na teoriach postronnych, ktorych opinia moze nie byc do konca trafna.

@maksv6 - Na nisko/srednie - obie...

@itachiv1 - Powinien...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy pójdą mi gry jak BF3 na multi, diablo 3, starcraft 2, wow mists of pandaria, guild wars 2, borderlands 1 i 2, COD MW3 w multi i wiedzmin 2. Wszystko na grafice średniej. Mój sprzęt :

4GB ram ddr3

Karta graficzna gainward geforce gts 450 ddr5 1gb 128bit

Dysk 320GB sata 2 ( planuję wymienić i dokupić SSD jakiś pod system)

Zasilacz CorexStrem OCZ 500W

Procek IntelCore i3

Płyta główna ASUS M578L-T V2 ( nie znam się, czy jest konieczność wymiany?)

Proszę dopisać czy jest konieczność wymiany płyty głównej. Nie znam się, komputer kupiłem na początku roku, do tej pory służył mi do siedzenia na internecie. Nie znam się na komputerach więc proszę o odpowiedź czy ww. gry odpalą mi na moim sprzęcie, mój system to windows 7 64bit. Czy mogę liczyć na w miarę płynną rozgrywkę na średniej grafice? Czy może istnieje potrzeba wymiany sprzętu, co mnie zasmuci. Bo chyba nie stać mnie na wymianę wszystkiego. Dodam że karta graficzna jest w dobrym stanie, zasilacz i procesor też. Nie wiem jak z płytą główną i dyskiem, który mam zamiar wymienić ( kupić sobie jakiś dobry 1TB i dodatkowo jakiś SSD pod system). Czekam na odpowiedź, życzę miłego weekendu i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli płyta główna współpracuje z procesorem, to nie ma potrzeby jej wymieniania. Ja mam Core2Duo E8400 i nie narzekam, a Ty z tego co widzę, to masz nowszą generację ode mnie, więc nie powinieneś się na razie prockiem przejmować. Co do karty graficznej, to jedynie tu możesz myśleć nad wymianą, choć z gier, które wypisałeś powyżej, to JEDYNIE w Battlefield 3 będziesz mógł mieć "przycięcia" grafiki. Cała reszta będzie hulała, aż miło :) (no, może oprócz Wiedźmin 2: Zabójcy Królów z włączonym tak zwanym "uberpróbkowaniem" ;)).

Co do pomysłu z dokupieniem drugiego dysku twardego SSD, tylko pod system operacyjny (obok tradycyjnego), to powiem Ci, że to bardzo dobre posunięcie, które BARDZO przyspieszy działanie komputera. Mogę z czystym sumieniem polecić taki tandem, tym bardziej, że Windows 7 jeszcze lepiej wykorzystuje działanie dysków Solid State Drive (funkcja TRIM). Ja na poczciwym Windows XP odczułem ogromną różnicę, pomimo że możliwości dysku są wykorzystywane w około 70% - 80%...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, karty graficznej nie chcę wymieniać, bo jest jeszcze w pudełku :D z tego co mi znajomi mówili to ta karta jest wyjątkowo wydajna, i nadaje się pod gry. Co do procesora mam teraz byle jaki. I mam zamiar w przyszłym miesiącu zamówić właśnie intel core i3, i się dlatego też pytam czy potrzebna jest wymiana płyty głównej. Jeśli wiesz czy znajdę tańszy procesor współgrający z moją płytą. To będę wdzięczny. Bo chodzi mi o gre na średniej grafice, bez przycinek. + TS3/ muzyka na YT co myślę nie bardzo wpłynie na płynność rozgrywki. Moja przygoda z grami dopiero się zaczyna. Komputer ten co mam teraz kupiłem za 1100zł na początku roku. Teraz składam nowy, skromny, pod gry. Mam już kartę graficzną i zasilacz. Teraz zbieram pieniążki na owe 2 dyski i procesor. Miałem zamiar zakupić IntelCore i3. Ale jak ktoś ma lepszy pomysł na procesor dla mnie który będzie ze mną współpracował przy grze w BF3 ( bo głównie o to, o Borderlands 1 i 2 oraz GW2 mi chodzi). Dysk SSD z SAMSUNG, i jakiś lepszy ( tutaj zdam się na kumpli) normalny. Liczę że do świąt złożę komputer pozwalający mi na granie w BF3, który planuję sprawić sobie na święta ( z premium :D). Czekam na odp. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy pójdą mi gry jak BF3 na multi, diablo 3, starcraft 2, wow mists of pandaria, guild wars 2, borderlands 1 i 2, COD MW3 w multi i wiedzmin 2. Wszystko na grafice średniej. Mój sprzęt :

4GB ram ddr3

Karta graficzna gainward geforce gts 450 ddr5 1gb 128bit

Dysk 320GB sata 2 ( planuję wymienić i dokupić SSD jakiś pod system)

Zasilacz CorexStrem OCZ 500W

Procek IntelCore i3

Płyta główna ASUS M578L-T V2 ( nie znam się, czy jest konieczność wymiany?)

Proszę dopisać czy jest konieczność wymiany płyty głównej. Nie znam się, komputer kupiłem na początku roku, do tej pory służył mi do siedzenia na internecie. Nie znam się na komputerach więc proszę o odpowiedź czy ww. gry odpalą mi na moim sprzęcie, mój system to windows 7 64bit. Czy mogę liczyć na w miarę płynną rozgrywkę na średniej grafice? Czy może istnieje potrzeba wymiany sprzętu, co mnie zasmuci. Bo chyba nie stać mnie na wymianę wszystkiego. Dodam że karta graficzna jest w dobrym stanie, zasilacz i procesor też. Nie wiem jak z płytą główną i dyskiem, który mam zamiar wymienić ( kupić sobie jakiś dobry 1TB i dodatkowo jakiś SSD pod system). Czekam na odpowiedź, życzę miłego weekendu i pozdrawiam.

Powinny ruszyć wszystkie. Borderlands jedynka i MW3 nawet na wysokich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Intel Core i3, to dobry wybór, ale z tego, co się orientuję, to ma on podstawkę LGA 1155 (inaczej mówiąc: Socket H2), więc do niego trzeba będzie płyty głównej opartej na chipsecie Intel P67. Dobrego ASRock-a (nówkę) kupisz za około 300 zł.

Seria Borderlands wbrew pozorom nie ma wcale takich dużych wymagań sprzętowych.

A tak w ogóle, to musisz wiedzieć, że na wydajność w grach komputerowych największy wpływ ma karta graficzna. Procesor jest na drugim miejscu :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mogę liczyć na płynną grę w BF3 na multi i GW2 na średnich wymaganiach? biggrin_prosty.gif I czy ktoś z forum pomógłby mi znaleźć procesor do 500zł pod moją płytę główną? Bo szczerze to nie byłbym zachwycony wymianą płyty głównej, bo jest to kolejne kilka stówek. Byłbym wdzięczny za podanie procka pod płytę główną ASUS M578L-T V2

Ten procek taki żeby właśnie płynnnie się grało w BF3 multi i GW2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na moim sprzęcie pójdzie Metro 2033 (już kiedyś zadawałem to pytanie ale wolę pewniejszą odpowiedź), jeśli tak to na jakich detalach i czy bez żadnych przycięć. Zależy mi na szybkiej odpowiedzi :)

Intel Core i3-2130, 3.40GHz, 3MB, LGA1155, 32nm, BOX

Płyta główna Gigabyte GA-H61M-D2, H61, DDR3-1333, PCI-E, GBLAN, mATX

Grafika Gigabyte GeForce CUDA GT 210, 1GB DDR3, HDMI, DVI, D-SUB

Pamięć DDR3 4 GB

Dysk HDD 500 GB

Obudowa ATX

LG Monitor Flatron LCD W2240S-PN 21,5'', wide, Full HD, glossy, czarny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...