Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoRnish

Final Fantasy VIII

Polecane posty

...bo te wersjie 7 i 8 na PC to zalosc programistyczna..

Niby czemu? Grałem w obie i nie miałem problemów...

ale wiadomo ze na razie nie ma jeszcze dobrego emu,ale juz sa tacy ktorzy plynnie graja w 10 na PC.

JAK???? Proszę o rozwinięcie tematu - tzn. co trzeba mieć. (Bo w FFX co prawda grałem, ale u kumpla, który chyba mnie przez to "nieco" znienawidził ;) (zupełnie nie wiem czemu - nie siedziałem u niego dłużej niż 12h...... :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie, jak i kiedy mogę znaleść królową graczy. Lekarka mówiła, że była poprzednią królową, ale ta nowa szybko zajęła jej miejsce. Gadałem prawdopodobnie z każdą, wyzywałem do walki, ale nie mogę znaleźć tej królowej. Proszę o pomoc w znalezieniu tej kobiety.

Podaję gdzie jestem: akademia SEED, po lądowaniu awaryjnym przed miastem, przed uwolnieniem drużyny z tej zdezelowanej puszki.

BŁAAGAM O POMOC!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrałaeś ze wszystkimi i CZYTAŁES dialogi to powinieneś wiedzieć że królowa Cię sama znajdzie. Idź spać :twisted:

Już wstałem. Teraz ma nastała kolej na czówanie. Rzeczywiście mogłem nie doczytać tego, ale moje pytanie brzmiało po części: KIEDY. W związku z tym, jeśli już chcesz nagabywać kogoś, kto ma za awatara swojego wewnętrznego DGF (Dark Guardian Force), to przynajmniej mógłbyś się wysilić i poklikać po klawiaturze, kiedy w związku z tym ona mnie zaczepi.

PS: Dzięki za szybką odpowiedź. :twisted: 8) :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie to była odpowiedź na pytanie kiedy :wink: Idź do swojego pokoju i się kimnij to przylezie.

Słuchaj! Ja naprawdę grzecznie się pytam, a ty odpowiadasz mi w taki sposób. Czemu nie chcesz się przyrównać do mojego poziomu i odpowiedzieć jak cywilizowany człowiek XXI wieku. Spróbuj, a jeśli nie przeżyjesz próby bycia miłym, to na twoim pogrzebie powiem, że chociaż próbowałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż głupio się przyznać, ale zaciąłem się chyba najgłupiej jak można :P

W Deling City nie mogę znaleźć "Tomb of the Unknown King". Łażę po tym mieście już ze dwie godziny (wyszedłem nawet poza miasto) i za chiny nie mogę go znaleźć :(

Czy mógłby mnie ktoś pokierować krok po kroku?

(Na swoje usprawiedliwienie powiem, że mogłem coś przegapić bo wyświetlają mi się czarne kwadraty na ekranie. Zdaje się że to z powodu nowszej karty graficznej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż głupio się przyznać, ale zaciąłem się chyba najgłupiej jak można :P

W Deling City nie mogę znaleźć "Tomb of the Unknown King". Łażę po tym mieście już ze dwie godziny (wyszedłem nawet poza miasto) i za chiny nie mogę go znaleźć :(

Czy mógłby mnie ktoś pokierować krok po kroku?

(Na swoje usprawiedliwienie powiem, że mogłem coś przegapić bo wyświetlają mi się czarne kwadraty na ekranie. Zdaje się że to z powodu nowszej karty graficznej)

Lokacja ta znajduje się na mapie świata na końcu takiego długiego półwyspu niedaleko Deling City. Tak na marginesie dodam, że pomęczysz się tam trochę, bo to dośc irytujące miejsce. Ale szczegółów nie zdradzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż głupio się przyznać, ale zaciąłem się chyba najgłupiej jak można :P

W Deling City nie mogę znaleźć "Tomb of the Unknown King". Łażę po tym mieście już ze dwie godziny (wyszedłem nawet poza miasto) i za chiny nie mogę go znaleźć :(

Czy mógłby mnie ktoś pokierować krok po kroku?

(Na swoje usprawiedliwienie powiem, że mogłem coś przegapić bo wyświetlają mi się czarne kwadraty na ekranie. Zdaje się że to z powodu nowszej karty graficznej)

Lokacja ta znajduje się na mapie świata na końcu takiego długiego półwyspu niedaleko Deling City. Tak na marginesie dodam, że pomęczysz się tam trochę, bo to dośc irytujące miejsce. Ale szczegółów nie zdradzę :)

Ojej, weź go nie stresuj :) Jak się już w Deling City pogubił, to wątpie by w jaskini się odnalazł :twisted: Bez poradnika ciężko jest ten odcinek przejść, a ja za nim wpadłem na to jak to się przechodzi to tak dobre parę godzin minęło (na "pałę" lazłem xD). Tak dodam jeszcze od siebie, że do zdobycia jest tam GF, ale rozrywkę w "Tomb of the Unknow King" możesz sobie znacznie skrócić. Zresztą zobaczysz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to was rozczaruję bo mam już Braci (przy drugim podejściu). Na szczęście wykupiłem sobię mapę ze wskaźnikiem miejsca :).

Teraz mam inny problem, ale tu mi raczej nie pomożecie :(

Kiedy Rinoa podchodzi do czarodziejki zaczyna się filmik. Kiedy fiklmik się kończy gra wywala się do windows :(.

Właśnie sobie przypomniałem dlaczego prawie przestałem kupować piraty :oops:. Mam za swoje. Muszę się znowu rozejrzeć za oryginałem w normalnej cenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do swojego pokoju i się kimnij to przylezie.

Muszę cię serdecznie przeprosić. Akurat tego dnia miałem jakieś częściowe zaciemnienie umysłu i dopiero w domu dotarło do mnie to, o co ci chodziło i proponuję żebyś na przyszły raz mówił trochę prościej, bo każdemu się może przytrafić, że w pewnym momencie nic nie jest się w stanie załapać.

Mam za to małe pytanko: Pomiędzy stacją i miastem Dollet jest las, a w nim jast małpa w którą można albo walnąć kamykiem, albo jaj zaśpiewać. Nic, co Ja próbuję, nie daje rezultatu i w związku z tym moje pytanie brzmi tak: CO MAM ZROBIĆ Z TYM CHOLERRRNYM MAŁPISZONEM, BO NIE ZDZIERŻĘ!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Rinoa podchodzi do czarodziejki zaczyna się filmik. Kiedy fiklmik się kończy gra wywala się do windows .

Właśnie sobie przypomniałem dlaczego prawie przestałem kupować piraty . Mam za swoje. Muszę się znowu rozejrzeć za oryginałem w normalnej cenie

No to lipe masz :twisted:

Mam za to małe pytanko: Pomiędzy stacją i miastem Dollet jest las, a w nim jast małpa w którą można albo walnąć kamykiem, albo jaj zaśpiewać. Nic, co Ja próbuję, nie daje rezultatu i w związku z tym moje pytanie brzmi tak: CO MAM ZROBIĆ Z TYM CHOLERRRNYM MAŁPISZONEM, BO NIE ZDZIERŻĘ!!!

Ale to przecież można sobie odpuscić ;)

pytanko jak wyladaowac szkoła i gdzie nia trzeba doleciec ??

A coś więcej od siebie możesz dodać? IMO ląduje się "iksem" na padzie, na kalwie zresztą chyba też xD Ale nawet nie wiem w którym momencie jesteś, więc może ci chodzić o coś zupełnie innego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?!

Odwołuję swoje poprzednie pytanie. Znalazłem dwie takie stronki o FFVIII, że chyba wszyskie moje dotychczasowe pytania znalazły swoją odpowiedź. Wszelkie opisy, ciekawostki, dodatkowe misje, nawet mapa świata.

Dla ciekawych, podaję adresy:

http://ffworld.webd.pl/index.php?module=main

http://www.k-ff.com/Final8/index.php?n=0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak mam problem :cry:.

Pokonałem Bahamuta, wyszedłem na sąciednią wyspę, zamieniłem Irvina na Zella, wracam do DSR Lab i nie mogę zajść na dół. Chodzę przy tej dziurze, klikam X i nic się nie dzieje. Proszę o podpowiedź, co złego robię, że mi nie wychodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tą przeklętą pogodę i moje zwyczajowe roztargnienie zapomniałem się zapytać o najważniejszą rzecz. Grzie mogę znaleźć Omega Weapon. Ultima W. jest posiadaczem Eden i tego pokonałem dzięki LionHertowi, ale nie wiem gdzie mogę dorwać tego drugiego ocalałego z poprzedniej gry antyka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze istnieje opcja "edytuj post".

Po drugie - Omega Weapon znajduje się w zamku Ultimecji pod koniec gry. Będzie tam taka "kolorowa chmurka" w pomiesczeniu z organami. Na prawo od głównego holu mam pomiesczenie z linką. Pociągami linkę po czym mamy 60 sekund żeby dobiec do miejsca gdzie była chmurka, ale zamiast niej stoi sobie znacznie poteżniejsza wersja Ulitmy (najtrudniejszy przeciwnik w FF8 i jeden z najpotężniejszych w sadze FF).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra teraz z innej beczki:

Zna ktoś jakieś inne, niestarsze od FF VIII, Japońskie RPG na PC-ty?

Grandia 2, Breath od Fire IV były dostempne kiedyś w Empiku

WYPAS jednym slowem. Sa slabsze niz wydane czesci wczesniejsze na PSX , ale w dobie braku takich to cos fantastycznego i nieco innego.

NA PC za pomoca EPSX mozesz grac w RPG z tej konsolki.

W Grandi 2 masz texty mowiane i fajne solowki gitarowe(jak na rpg). Natomiast w BOF 4 akcja ukazana jest z perspektywy dwoch bohaterow...ktorzy sa tak naprawde wcieleniem jednej osoby. Widzimy alter ego. Dobro i zlo. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie szczęście. Wiecie, gdzie można znaleźć takie fajne gry, a ja swoją pierwszą grę FF znalazłem. Dokładnie ZNALAZŁEM i to przypadkowo. Dzień już się kończył, ja idę wyrzucić śmiecie do kontenera, a tam naglę widzę pudło z płytami i co wtedy znajduję: kilka pisemek komputerowych, trochę płyt z muzyką i kilka antycznych gierek, a wśród nich znajduję FFVIII. Jedyny problem, to to, że gra jest piracka, a to oznacza, że w mojej kolekcji znajdują się trzy piraty: jeden znaleziony i dwa sprezentowane na urodziny przez kolegę. Wtrącę jeszcze moje zdanie o piractwie i kończę. Piractwo jest niepraktyczne, bo nawet, jeśli kupisz sobie pirata, to jeśli ci coś nawala, to nie możesz się zwrócić do dystrybutora, bo albo już go zgarnęli, albo nie uzna reklamacji. Jeśli masz kulawe szczęście i na jednej płycie masz zapisaną zawartość kilku płyt (mam na jednej płycie z grą FF zapisane dyski I, II i III, a komputer nie czyta mi dysku II i III), to musisz marnować kilka płyt na zapis innych dysków osobno. Oryginały mają to do siebie, że zawsze możesz liczyć na pomoc techniczną, wymianę płyty (jeśli gwarancja to obejmuje) i mimo, że zakup gry cię drożej kosztował, to masz moralnie czujesz się lepiej, mimo iż twój portfel głoduje. Innymi słowy ORYGINAŁY rządzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...