Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Na logiczne myślenie

Alvin=De Aldesberg

, bo wcześniej w grze nie wspominano o innym źródle. Pozostaje też opcja, że

Alvin i Wielki Mistrz są jakoś ze sobą spokrewnieni, ale to już teoria naciągana, a to dlatego, że psuje ją ten znaleziony amulet

. Nie wątpliwie rewelacyjny pomysł twórców na zachęcenie do kupna sequela... Jeżeli poziom gry nie spadnie, to chętnie pozbędę się kieszonkowych na rzecz rozwiązania tej zagadki ;p

Edytowano przez Nessaja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolak najpierw Edycje Rozszerzona, potem Wiedzmina 2. Jak juz temat kontynuacji poruszylismy, co waszym zdaniem powinno pojsc do zmiany? Jak dla mnie to po pierwsze te loadingi, nawet w Gothic I miales ze trzy loadingi, w Wiesku masz je w kazdej chacie. Ciekaw tez jestem jak tworcy rozwiaza kwestie poziomu postaci, jesli bohaterem nadal ma byc Geralt. Kolejna amnezja to raczej nie ujdzie, moze "staszliwy wypadek, ktory pozbawil Geralta wszystkich umiejetnosci"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loadingi - koniecznie muszą coś zmienić, to była jedyna łyżka dziegdziu w tej beczce miodu. A co do rozwoju postaci - zacząłem grać w nową przygodę ("Cena neutralności") i tam rozwiązali tą kwestę w ten sposób, że na starcie dostałem kilkanaście talentów do podpakowania Geralta. Więc nie był w nielogiczny fabularnie sposób mięczakiem na starcie, ale cały czas zostawało wiele umiejętności do zdobycia.

A gdyby w dwójce obszar gry był do tego otwarty, a my dostalibyśmy dodatkowo jakąś Płotkę... mielibyśmy ideał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie troszke wnerwilem-zobaczylem dzisiaj w cda ze "edycja rozszerzona" wiedzmina ma mnie kosztowac 20zl! Pamietam ze kieeedys (w jakims insiderze) bylo jasno napisane ze tego patcha(bo tak to trzeba przeciez nazwac) bedzie mozna zassac za free. Nowa edycja wiedzmina pewnie kosztowc bedzie porownywalnie(albo i mniej!) z witcherkiem ktorego ja nabylem-czyli zaraz po premierze. Mam nadzieje chociaz ze w tym updacie za dwie dzyszki dorzucą WSZYSTKO to co jest zawarte w E.R. a czego nie bylo w starym pudelku. I musze przyznac ze naprawde nie zalowalem wydania pieniedzy na tą gierke ktora z przeszedlem z duza przyjemnoscia ale teraz czuje sie co najmniej oszukany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by było trochę bez sensu, możesz ściągnąć za free albo iść do sklepu i kupić za 20 złotych.

Dlaczego bez sensu? W sklepie płacisz za pudełko, płytę (nośnik), koszty dystrybucji płyt itd. A sam patch jest za darmo, jeżeli masz już grę. Proste. Jak chcesz sam soft, to ściągasz go za free.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki mieliby w tym interes?

Taki, że wielu graczy chciało takiego wydania za 20 złociszy. Była ankieta na forum Wiedźmina, były posty popierające to posunięcie na naszym forum, był bardzo pozytywny odzew.

No i w ramach zakupu dostaniesz jeszcze płytę z muzyką inspirowaną grą (gdzie jest ten utworek Vadera) i rozszerzoną wersję "Making of...".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dlaczego gracze którzy kupują to teraz mają mieć lepszą wersję? Nie opłaca się być pierwszym...

*Fearon idzie się pociąć z rozpaczy*

Chcesz mieć taką wersję rozszerzoną? To sobie łaskawie ściągniesz odpowiedniego patcha i będziesz miał to samo. Dyskusja toczy się na ten temat od dawna... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Fearon idzie się pociąć z rozpaczy*

Chcesz mieć taką wersję rozszerzoną? To sobie łaskawie ściągniesz odpowiedniego patcha i będziesz miał to samo. Dyskusja toczy się na ten temat od dawna... :/

I tu pojawia się zgrzyt, bo czytając reklamę ER z najnowszego CDA wynika, że będziemy musieli za nią zapłacić 20 złotych. Niby niedużo, ale to zawsze zgrzyt patrząc na wcześniejsze zapowiedzi o darmowej wersji dla posiadaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...