Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Ludzie jak ja bardzo chciałbym mieć tak poważne problemy jak wy, "nie zagram dzisiaj w grę, żądam (albo i RZĄDAM) rekompensaty" haaha very funny, weź żyletkę i się potnij.

Nie kumam czaczy. Wbrew obiecaniom, nie dostajemy gry wtedy, kiedy powinniśmy. To bardzo niemiłe dla tych osób, którzy przygotowali się na nocną sesję. Co do rekompensaty, pisałem tylko ja. Tylko to, że dobrze, jakby była. Nic, że jej żądam, a tym bardziej rządam. A ten tekst z żyletką to miał zasugerować, że ktoś tu jest nierozgarniętym neo ? Jeśli tak, to fajnie, że się wreszcie przyznałeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jak już miało się coś stać, to teraz i na rodzimym podwórku. W Polsce można przywyknąć do niespodzianek i problemów. Ale gdyby na zachodzie to się przytrafiło, to gracze mogliby mocno zniechęcić się do Polskich Produkcji. A nie oszukujmy się - gra jest w Polsce stworzona, ale główną siłą, która ma napędzić ten produkt, jest poza naszymi granicami.

Polscy kolekcjonerzy stali się obiektem eksperymentów. Trudno.

Edytowano przez Graczdari91
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę, im dłużej WY nie gracie w Witchera tym krócej ja w niego nie gram :D

Typowy Polak, który złorzeczy drugiemu i myśli: ,,Jak ja nie mam, to czemu inni mają mieć?" Żenada...

No niee ty tak serio? Żarty sobie stroję, wcześniej pisałem o swoich rozterkach emocjonalnych związanych z Witcherem, a tym jeszcze po mnie jedziesz ;/ Kup mi kompa to zapomnimy o wszystkim i jeszcze pozwolę ci postawić mi piwo.

Co do sytuacji: jeśli obiecują i obietnicy dotrzymają, będzie przednio. Za to jeśli obiecują, a okaże się, że zagracie np. pojutrze, to wtedy może być naprawdę klawo.

A może szykują niespodziankę, równoczesną premierę na PS3 albo darmowy komputer dla mnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam mówię, że oszukują nas, mówiąc, że na pewno zagramy przed świtem... Nie ma szans...

Idę spać TERAZ i wstaję o 7. I co?! Obiecanki-macanki :P

:D:D:D

Edytowano przez LiOx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niee ty tak serio? Żarty sobie stroję, wcześniej pisałem o swoich rozterkach emocjonalnych związanych z Witcherem, a tym jeszcze po mnie jedziesz ;/

Po części na serio, sorry za spinanie się :) Internet jest taki, że nie znasz intencji piszącego,a emotikonki często tego dosadnie nie wyrażają. Znam wiele osób, którzy takie rzeczy napisaliby naprawdę, ale fajnie, że teraz to wyjaśniłeś i się w ogóle odezwałeś :)

Edit. Ok, idę spać, rano sobie wszystko pościągam i dopnę na ostatni guzik. Jeszcze tylko po raz czwarty napiszę, że czuję się wydymany, aby ukazać potęgę tego uczucia :/ Gute Nacht !

Edytowano przez I3ig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powalił mnie jeden z komentarzy:

"Za Wisełką, gdzieś w Warszawie kogut gromko pieje, zaraz włączę Wam serwery, ino się odleje : "

xD

Trza by wysłać Wędrowycza do nich, od razu by naprawili xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dzisiejszej obsuwy premiery EK, ludzie w REDzie podzielili się na frakcje. Chcecie się przyłączyć?

Ba, ,,Osobiście wybrałem Patriotę, ale wśród zespołu wydaje się być najwięcej Buntowników. A tak na serio - ciągle pracujemy. I ciągle aktualne - przed świtem. :)"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam czaczy. Wbrew obiecaniom, nie dostajemy gry wtedy, kiedy powinniśmy. To bardzo niemiłe dla tych osób, którzy przygotowali się na nocną sesję. Co do rekompensaty, pisałem tylko ja. Tylko to, że dobrze, jakby była. Nic, że jej żądam, a tym bardziej rządam. A ten tekst z żyletką to miał zasugerować, że ktoś tu jest nierozgarniętym neo ? Jeśli tak, to fajnie, że się wreszcie przyznałeś :)

Tak więc jak widzisz nie tylko ty pisałeś, bo ktoś też RZĄDAŁ. W twoim odczuciu to ja jestem nierozgarniętym neo? Może i racja, jednak to nie ja lamentuję że nie mogę zagrać w jakąś grę. I uwierz mi, przy problemach dnia codziennego taki problem jest przekomicznie śmieszny. No tak, różnice wieku i podejścia do pewnych spraw.

pozdrowienia od "neo" dla innych "neo"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...